Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Mala Koala
Farbowana bruneta chyba:D:D Wlosy moglas przefarbowac ale mozdzek blondynki zostal niestety:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Koala
Ech...Coz, ze przylbica otwarta kiedy leb zakluty :P:P Nie ekscytuj sie tak bo jeszcze krwawic zaczniesz i poronisz :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi paznokieć Ci się złamał,że musisz się wyżyć.Nie będę więcej komentować Twojego zachowania,bo żal mi palców na Ciebie.Uważasz się za taką mądrą a prostego zdania nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Koala
Nie ekscytuj sie tak, to dziecku szkodzi, hihui. Jestes taka madra to powinnas takie rzeczy wiedziec :P Jak nie wiesz to doucz sie na temat ciazy bo niewiedz to najgorsze co moze byc :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nigdy nie poronilam, zawiode cie niestety :P:P:P:P Ale ty kto wie,pewnosci nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Mala Koala -------> WYPIERDALAJ STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny nie odpisujcie wogole na takie bzdety... nie ma sensu. Olewajmy to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ma racje-szkoda tracić nerwy na takie chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakaś zakompleksiona głupia baba,albo jakiś przyjeb(sorry) Dziewczyny nie zwracamy uwagi na takie wpisy to wkońcu może przestaną!!!! Pogoda do d...,a ja jestem ciekawa co z zafasolkowaniem w pierwszych dniach cyklu. Nie wiecie gdzie coś moge znaleść o ciąży i o płodności po tabletkach? Wszędzie szukam,ale nie moge trafić. A co u was? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie. Wiecie,że jestem ostatnio na diecie no i zastanawiam sie nad skutecznością tabletek w takiej sytuacji. Teraz raczej nie chciałabym nieplanowanej wpadki, zresztą jak wiadomo tabsy dla dzieci nie są zbyt zdrowe.Piszcie jak wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka............
Dziewczyny ja nie jestem przeciw Wam! Ale chodz mi o to,że dużo stracicie.Ja miałąm się okazję przekonac co to jest dzieco-pilnowałam dziecka znajomej pzez 2 miechy jak pojechała za granicę.Tragos! Non stop nie można nigdzie wyjść a jak trzeba to z dzieckiem,które ciągle płaczek itp .Ciągle za tobą chodzi, marudzi itp. Chodziło mi o to,że naprawdę 18 lat to za mało na dziecko.Bo dziecko to 20 lat poświęceń-poświęceń dlla niego do czasu aż w miar nie będzie człowiek musiał go pilnować.....i co? ktoś mi tu napisał ,że ja mając 23 lata nie mam dzans na byćie już złodą mamusią--więc ja jestem stara już -ok.Ale ja 23 lata mając sporo jeszcze mogę. A wy zaczniecie móc mając 40 lat -----czyli wtedy się kończy atrakcyjność mniej wi ecej. i mówicie,że macie kasę-----sporo rozmnażających się młodo siedzi na garnuchu państwa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka............
a po 2 współczuję waszym rodzicom-poczytałam trochę tu jaky są zawiedzeni-albo na siłe już "przywykli". Ja bym się wstydziła na waszym miejscy przed starymi-----------------------------------sory ale jak można w wieku 18 lat planować rozmnażanie i potem stanąć przed rodzicami i mowić o tym-każdy rodzić by się załamał,że ma córkę dziwkę!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że taka
dziewczyna może pragnąc i na tym właściwie sie kończy.Bo co 20-latka może zapewnić dziecku????,zazwyczaj jest to jeszcze osoba ucząca się lub bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dzięki Michelle. Wiem, że 26 lat to nie jest dużo, ale licząc czas kiedy zajdę w ciążę i kiedy urodzę dziecko to wszystko się wydłuża. A każdy tylko pyta kiedy będzie dzidzia. Żebym była trszkę młodsz, to bym nie chciała tak od razu i mniej bym się denerwowała. Nie rozumiem, co niektóre osoby robią na tym topiku, skoro uważają, że dziecko to ograniczenie wolności. Przecież każdy o tym wie, a może niektórzy lubią taką cudowną "niewolę". Ech! Brak słów na takich nietolerancyjnych ludzi. Pozdrawiam Was dziewczynki. Wiem, wiem nie pasuję do tego topiku wiekowo.Hi,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati 26 ale zostań z nami:) A co do powyższych wypowiedzi co Cię to k... obchodzi. Jak nie chcesz to się nie musisz być w ciąży. I chyba mylisz pojęcia dziwką to ty może jesteś,ale nie my!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Mati 26 jasne,że pasujesz. Dziewczyny tutaj piszą o starankach i wogóle prowadzimy tu rozmowy na różne tematy. A Ty jako jedna ze starających sie bedziesz tu mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasujesz,pasujesz.Pisz częściej.MIło czytać wpisy sympatycznuch ludzi.Idę dzisiaj do micha,bo jego rodzice wracają.Już o wszystkim wiedzą i się bardzo cieszą.Moi też się cieszą choć tak bardzo tego nie okazują.Gadałam z nimi i dotarło do nich(w przeciwieństwie jak do niektórych osób na forum),że ja chcę takiego życia.Chcieliby żebym się jeszcze pobawiła,ale ja już tego naprawdę nie chcę.Jeszcze przed tym jak zaszłam w ciążę mówili,że to moja decyzja,ale myśleli,że poczekam dwa lata.Wolałam nie czekać i wcale tego nie żałuję.Micha ciocia kupi mieszkanie u nas w mieście i będzie je wynajmować.Czyli za parę miechów się wyprowadzimy.Fajnie się złożyło.Trudno teraz o mieszkanie na własność a tak będziemy mielipewność,że nas nikt nie wykurzy.Gdzie reszta się podziała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna nie martw się nie wpłynie to na działanie tabsów. Ja całyczas będąc na tabsach się odchudzałam i intensywnie ćwiczyłam;) A niewiesz gdzie moge znaleść coś o tabsach i płodności po odstawieniu szczególnie LOGEST\'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwka - osoba współrzyjąca z wieloma facetami za pieniądze.Robicie coś takiego,bo ja nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dzięki Elunia_K. Z wielką przyjemnością zostanę. A do powyższych wypowiedzi to dodam tyle, że jeżeli Bóg daje dziecko, to także daje na jego wychowanie. W życiu nie da się wszystkiego super poukładać, bo często tak jest, że jest wykształcenie, mieszkanie, praca, a nie ma tego najważniejszego. Poza tym można mieć pracę, ale niestety w dzisiejszych czasach praca jest a jutro może jej nie być i gdyby wszyscy tak myśleli, to świat chyba powoli przestałby istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dzięki dziewczynki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pisałam,bo nie chciałam zapeszać.Załatwiłam sobie pracę w domu przy kompie.Będę przepisywać różne rzeczy i zapisywać na dyskietki.Będę uzupełniać jakieś ankiety dotyczące żywności.W tym roku nie możemy wyjechać do pracy,bo dzidzia,więc taka praca jest mi na rękę.Po przeprowadzce trzeba będzie internet założyć,bo będę musiał z niego czasami kożystać do tych ankiet.Pozdro!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Super Michelle. I jak tu niektórzy mohą mówić o nieodpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słowa Aluuu :-) Na szczęście są tutaj jeszcze normalni ludzie.Jak 16 latka zachodzi w ciąże i chce usunąć to wszyscy twierdzą,że nie może tak robić,że dziecko to dar od Boga itd,a jak pelnoletnia dziewczyna świadomie decyduje się na dziecko to jest nieodpowiedzialną dziwką.Ludzie stuknijcie wy się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgshgadg
ala ma racje! po co kurwa wlazicie na ten temat i plotkujecie stare idiotki!!!!! to temat tych 19-letnich dziewczyn i one nie prosza taka jebnieta konefke czy ksiezniczke czy jakas koale czy dobrze robia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa nie tak ostro hehe ;) Po co sie niepotrzebnie stresowac jakimis zazdrosnicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle ktory to u Ciebie dokladnie tydzien? ...jesli gdzies wczesniej juz pisalas to wybacz, ale czasem zapominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Vanilia84 masz racje troche przesadzilam! ale nie dam zeby jakas hmm inna dziewczyna obrazila mnie albo kolezanke :) Michelle masz swieta racje !!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to dokładnie 6 tydzień.Za dwa tygodnie mam następną wizytę i kobitka założy mi kartę ciąży.Już nie mogę się doczekać.Vanilia,mam nadzieję,że zafasolkujesz w najbliższym czasie.Za parę lat będziemy pisać jak nasze brzdące radzą sobie w szkole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×