Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Mati 26
Hej dziewczynki. Ja już wróciłam z wakacji. Były bombowe. Dzisiaj niestety powrót do rzeczywistości. Cały dzień czytałam zaległości. Gratulacje dla zafasolkowanych. U mnie niestety @ była, ale było tak fajnie, że nie miałam czasu się tym przejmować. Będzie, co ma być. Zamartwianiem się i tak swojego losu nie zmienię dlatego cieszę się ze wszystkiego, co mnie spotyka. Jeszcze tylko uaktualnię dane w tabelce. 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 OOO! Przed wyjazdem byłam 15 w tabelce a teraz podskoczyłam do 13. To dobrze, bo wbrew pozorom 13 dla mnie jest bardzo szczęśliwa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...@26.07.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja sie nie podpisalam i jestem pink :-P ale gapa ze mnie :( podaje maila pink1985@wp.pl i czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulak no to jak pogratulowac chyba juz mozna??? no dwie kreski na tescie to hmm CIAZA!!! :) ja tez mialam dylematy ciagle ta kreska wydawala mi sie za malo nasycona i wyobrazalam sobie chyba ze powinna byc tak samo bordowa jak kontrolna hmm ale ze mnie glupol :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Evi_1985 juz wyslalm Ci moja fotke,jestem na niej z moim Misiem.Nie wiem czy ja na pewno jestem w ciazy,cos mi sie ten spadek temperaturki nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje asiulek za fotki zaraz wysle Ci moja z miskiem :) tym spadkiem sie nie martw!!! ktos zalaczal opis temeratur i tez mial spadek z 37 do 36.8 a potem znowu 37, moze stres albo malo snu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dzisiaj szybciutko do domu,bo jakoś tak spać mi się chce.Jutro do gina.Chyba dzisiaj nie usnę z wrażenia.Wszystkim wam słabe kreski wychodzą,co za zbieg okoliczności.Mi na obu testach wyszły dwie wyraźne.Na pierwszym kontrolna była słabsza od testowej :-) Życzę wam tłustych krech!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...3 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...@26.07.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie boli mnie głowa.Próbowałam się przespać,ale nie mogę usnąć z tego bólu :-( Muszę czekać aż lekarz mi powie co mogę brać.DFługa noc przede mną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...3 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny:( 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...@26.07.05 Byłam na becoie, wynik ujemny,ale nie trace nadzieji, dziewczyny przepraszam,że wprowadziłam w błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Elunia_K :( wiesz duzo sie czyta ze testy na + a beta na - a jednak jest ciaza wiec sie nie zamartwiaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle napisz co robisz ze twoj suwaczek codziennie pokazuje dzsien dalej?? bo moj stanal w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na tą stronkę http://lilypie.com/ ,wpisałam termin porodu, wybrałam suwaczek i jest.Czuję się fatalnie :-( Głowa tak mnie boli,że ledwo wytrzymuję.Do lekarza idę na 15:30.hyba nie wytrzymam tak długo :-( Elunia uda Ci się napewno już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez glowa pobolewa :( teraz dopiero wiem co to bol glowy :( Michelle a na ktore usg juz idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie moje pierwsze usg.Mam nadzieję,że wszystko będzie oki.Jeśli wszystko dobrze przebiega o robi się usg trzy razy.JA dodatkowo będę miała jeszcze trójwymiarowe żeby sprawdzić czy dzidzi nic nie jest.Kiedy się wybierasz do gina???Ja byłam w piątym tygodniu,ale w czwartym śmiało już możesz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze facetka w recepcji powiedziala ze najszybciej w 10 tygodniu :( i jestem na 20 wrzesnia czyli okolo 10 tydzien :( hmm a chcialam tetno szybciej posluchac a tu kicha :( chyba przejde sie prywatnie a Ty juz tetno slyszalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tętno też mnie dzisiaj czeka.Lepiej iść prywatnie.Jak płacisz to lekarz jest dużo milszy,zajmuje się dobrze tobą do samego porodu a nawet przy porodzie.No i nie musisz tyle czekać,idziesz kiedy chcesz.Jak będzie się działo coś niepokojącego to przeciż nie będziesz czekała miesiąc aż lekarz raczy Cię przyjąć..Lepiej wydać trochę kasy i wiedzieć,że wszystko jest oki.Zmieniam lekarza i idę do innej kobiety.Ona nawet specjanie do porodu przyjeżdża i nic za to nie bierze.Dba do samego końca i droga nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak pojde prywatnie nie chce czekac do 20 wrzesnia :( Michelle nie m moge zrobic tego suwaczka :( mam zupelnie inny adres niz ty i dni sie nie przesuwaja :( wyliczylam termina na 28.04.2006 pomoz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuj sobie ten link.To Twój suwaczek.Powinien się przesuwać a jak nie będzie to nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak masz inny adres u ciebie na kocu adresu jest +1 chyba chodzi o to ze dodaje jeden dzien codziennie a u mnie tego nie bylo :( mam nadzieje ze teraz bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jestes kochana!!! jejku ale masz fajnie ze bedziesz mogla zobaczyc swoja kruszynke na usg i posluchac :) co ja bym dala zeby to przezyc juz ❤️ zaraz dostosuje sie do instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!Ja już jestem po slubie siostry, przyjęciach w domu i moge wreszcie odetchnąć. Nie miałam czasu,żeby chociaż na chwilke zaglądnąć do Was. Widze tu spore zmiany. Gratuluje wszystkim nowo zafasolkowanym🌼 A poza tym Ksi, Bluebell. Ewma, Natii,gdzie jesteście?? Mati26 jak bawiłaś sie na weselu?? Bo ja musze przyznać,że wesele mojej siostry i poprawinki były naprawde super. Wybawiłam sie za wszystkie czasy:)Mam nadzieje,że to małe nieporozumienie sprzed kilku dni to już wspomnienie??(chociaż tak szczerze mówiąc to podpisuje sie pod tym, co Ksi napisała) Dziewczyny mam nadzieje,że ja też moge liczyc na Wasze fotki? jak narazie zdjęcia dostałam od Ali, Michelle, Ewmy i Ell. Mam nadzieje,że Wy mi też przyślecie. Moj mail to: basiula5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Berna napisz cos wiecej o weselu :) wlasnie zarejestrowalam sie prywatnie u gin na 29 sierpnia bede chodzic do niego pywatnie i panstwowo tez jestem u niego zarejestrowana :) nie za szybko z tym ginem?? 21 lipca ostatnia miesiaczka a 29 sierpnia do gina??? myslicie ze uslysze juz tetno maluszka?? pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×