Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość asiulak
alaa masz jakies objawy ciazowe?mnie to strasznie piersi bola juz od 14 dnia cyklu poza tym zadnych innych objawow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cycki bola juz dlugo ale tak mocno to dopiero od 4 dni a tak pozatym tez zadnych objawow :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia,Alaa,Asiulak to kiedy będzie można wam już w stu procentach pogratulować ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Ja nie wiem czy wytrzymam z tym tescikiem do srody,moze zrobie jutro rano,dam znac jak i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! to umawaimy sie na jutro z testem?? chociaz boje sie ze wyjdzie znowu taka bledzizna :( ale na 100% jutro zrobie i napisze o 7 w pracy jak wyszlo :) moze bede miala troche czasu poczytac zaleglosci bo u nas w pokoju ciagle ktos lazi i sie o cos pyta :( pozdrawiam 👄 Michelle lepiej juz sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulak napisz cos o sobie :) ile masz lat itp ja mam 19 lat, w listopadzie stuknie mi 20 :( heh 🌻 z moim michem jestesmy juz 4 lata w tym od tygodnia zareczeni ❤️ obecnie odbywam staz i w sobote jade zapisac sie do uczelni w Gdansku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Ja mam 23 lata,z moim narzeczonym jestesmy juz 3,5 roczku razem.Obecnie jestesmy oboje w USA,nasze weselicho milo byc w styczniu 2005 ale zostalo przeniesione ze wzgledu na nasz wyjazd,skonczylam studia i szybciutko opuscilismy kraj,jestem w Stanach od marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! dzisiaj rano wyszla juz jasno fioletowa kreseczka :) nie mam watpliwosci ze to ciaza!!!! jestemn taka szczesliwa w nocy spalam tylko 4 godzinki :( bolal mnie brzuszek i \"cos\" pobolewalo mnie tam na dole :) od wczoraj mam taki dyskomfort na zoladku :( nie moge nic zjesc a pomyslec ze jeszcze wieczorem w niedziele objechalam pol miasta za kebabem :-P jestem TAKA SZCZESLIWA!!!! 👄 a jak tam u Ciebie asiulek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spicie jeszcze??? ja juz w pracy od 8 :( i taka niewyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mykam wpadne wieczorem w domciu to napewno cos napisze :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej :) szkoda ze coraz mniej osob zaglada na nasza stronke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zafasolkowanym!!! ❤️ ...mam nadzieje ze dolacze do was jako Majówka ;) Okres mialam tylko 3 dni :) wiec staranka moge zaczac wczesniej ;) Jak sie czujecie dziewczyny, jakie wrazenia, jakie to uczucie wiedziec ze nosi sie pod sercem mala istotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycje zeby zrobic jeszcze jedna tabelke dla dziewczyn ktore sa juz w ciazy. Np. taka: Nick.......termin porodu........nabyte kg.........obwod brzuszka Co wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Vanilia :) oczywiscie ze trzymac kciukasy za Ciebie bede ❤️ !!!!! Moze wpisze soje prawdziwe imie bo ala to moj przydomek :-P bardziej sie do tego imienia przyzwyczailam ale zmienie na prawdziwe Evi od Ewelina :) Ewi_19 ......28.04.2006...jeszcze nic na sczesciw :-P...... 67:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie moze zdjecia dzieczyny? ...tzn wiem ze juz sobie kiedys wysylalysmy ale szczerze to nie pamietam od kogo juz dostalam :D Wiem ze od Eluni napewno nie i od Ali-Eweliny. Ja tez chetnie wam wysle :) moj adres isabelle84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne jak tylko pojde do domciu wysle ci z 3 tak jak kazdej!!!! ale dopiero tak kolo 18 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jestem chora, coś złego sie ze mną dzieje:( wszystko boli, podbrzusze ciężkie, @ jeszcze nie ma,ale się boje, jutro jade na kontrole do gina i mam nadzieje,że z fasolcią będzie dobrze, że napewno tam jest,a nie tak jak w tamtym miesiącu, testy 2 pozytywne,a jej nie było. Aż mnie ciarki przechodzą!!!:( Vanilia chętnie Ci wyśle moje zdjęcia i dziewczyna, które chcą. Mó adres to ela_niunia@gazeta.pl :D Michelle mam nadzieje,że się dobrze czujesz i wszystko ok.!!!!!! Alaa gratuluję z całego serca i trzymaj kciuki za nas,aby dobrze było:D ide spać dziewczyny, później napiszę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 ❤️ 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06❤️ 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06 ❤️ 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i może ja dostane od was zdjecia. Moj adresik to jowwal@o2.pl. Ja też swoje powysyłam. Elunia_K gorączka we wczesnej ciąży to moze zle wrozyc. Mam nadzieje, ze z dzieciulkiem bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za dobrze w tej robocie.Kobitka puściła mnie godzinkę wcześniej.Byłam z michem nad jeziorkiem na domku chłopaka mojej siostry.Naśmiałam się i troszku odpoczęłam.Rano trzeba było do pracy przyjechać :-( Brzuszek znowu zaczął mnie boleć.Jutro idę do lekarza i mam nadziję,że dostanę piękne zdjęcie.Lecę się szykować,bo na 15:30 jesteśmy umówieni w urzędzie.Alu gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Gratulacje alaa!!!Ja wlasniee wstalam,u mnie dopiero po 8 godzince.Tescik zrobilam,wyszly mi 2 kreski ale ta druga tez jakas taka niewyrazna,mocniejsza niz w niedziele ale i tak jakas taka slabiutka,nie wiem co to moze byc?Kupilam w niedziele termometr i mierze juz 2 dni temperaturke,wczoraj mialam 37,3 dzisiaj tempka spadla do 37,0 nie wiem co to moze oznaczac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia doszly?? asiulak nie martw sie u mnie druga kreska tez nie byla bordowa tylko lekko fioletowa, zreszta za szybko na dwie tyluste krechy :) bylam sie zarejestrowac i doznalam szoku :( facetka powiedziala ze na 20 wrzesnia mnie zarejestruje (to bedzie 10 tydzien) bo po co szybiej jak to roznie bywa hmmm chyba sie przejde do tego samego gina prywatnie szybciej napiszcie w ktorym tygodniu Wy bylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka----> zdjecia do ciebie poszly ja dostalam zdjecia od ktorejs z was ale nie wiem od kogo :D Kim jest Pink :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa slyszalam na pewnym topicu ze zaczynasz studia zaoczne?:D:P jak sobie wyobrazasz pogodzenie studiow z wychowywaniem dziecka? mnie zostaly 2 lata na dziennych i 1 rok na zaocznych,na 100% nie wiem czy jestem w ciazy...poczekam na okres:) ale juz mysle jak ja sobie poradze w razie czego:( czy tez tak mialyscie dziewczyny?? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
alaa jaki masz adres mailowy bo cosik nie moge znalesc a chcialabym i Tobie fotke wyslac,dziewczynom ktorych adreski znalazlam juz wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×