Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Dziewczyny czytalyscie topi \" kiedy dzieci maja dzieci\" autorki -oczy pene lez. ? Pisz etam matka 16-letniej dziewczyny ktora zaszla w ciaze. Mama tej dziewczyny zapisala wszystkie swoje odczucia na temat tej sytuacji, nawet zastawiali sie na daborcja az w koncu zaakceptowali ciaze i jakos sie ulozylo... zaczeli sie cieszyc itd.... a tearz czytam ze dziewczyna poronila :(:(:(:( ...Boze jakie to smutne, poplakalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam coś tam na początku i dzisiaj mnie coś podkusiło żeby też przeczytać.Dziewczyna dziecka nie chciała.Ciekawe czy teraz dalej tak myśli.Ja to bym się załamała.Wydaje mi się,że jej matka to bardziej przeżyje,bo tak naprawdę to tylko ona pragnęła aby dzidzia przyszła na świat.Dziewczyna miała za dużo stresów.Choć wcale bym się nie zdziwiła jakby coś wzięła na poronienie skoro tak dziecka nie chciała.Straszna historia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna25
śledzę ten topik,zresztą nie tylko ten,od jakiegoś czasu.Czytam i czytam i oczy coraz bardziej otwierają mi się ze zdumienia.Bellisimaa,nie masz racji.Naprawdę uważasz,że dziewczyna 18 letnia,która nawet nie zdała jeszcze matury i nawet nie mieszka ze swoim chłopakiem a histerycznie STARA się o dziecko,podchodzi racjonalnie do życia? To chyba nie znasz znaczenia słowa "racjonalnie".Inteligentne powiadasz? Nikt im nie mierzył IQ,ale sądząc po ortografii co po niektórych...Dzieci starające się o dzieci-teraz się zwracam do was.Nie burzcie się i nie obrażajcie,że ktoś was krytykuje.I nie piszcie,że każdy robi to,co uważa za słuszne,bo wy chyba nie do końca wiecie,co robicie.Przede wszystkim zadbajcie o wykształcenie-zdajcie maturę,dostańcie się na jakieś studia.Zamieszkajcie ze swoimi mężczyznami.Bo może oni nie są tymi jedynymi,na całe życie? Vanilia,Twój facet nie jest gotowy na dziecko-bo unika pełnych zbliżeń.Zastanów się nad tym,zamiast za wszelką cenę zachodzić w ciążę.Bo ciąża się skończy i pojawi się nowy człowiek,za którego będziecie w pełni odpowiedzialne.20 letni chłopak ojcem? Hmmm...może i na początku będzie się cieszył z różowego,pachnącego bobasa...a co potem? A co jeśli odezwie się w nim potrzeba zabawy,balangowania,wychodzenia z kolegami? Zostaniecie same z dzieckiem (dziećmi).Bez szkół,bez wiedzy,bez pracy.I nie dziw,że potem tyle jest samotnych matek albo niewydolnych społecznie rodzin żyjących z zasiłku.Posłuchajcie-to cudownie,że chcecie mieć dzieci-bo dzięki takim kobietom jak wy,nasz naród nie zginie.Mam jednak wrażenie,że bardziej chcecie tej ciąży,małych,ślicznych bobasków,niż DZIECI.Bo moje drogie,okres dziecięctwa i niemowlęctwa szybko mija...dziecko rośnie i wtedy zaczynają się problemy...może i byłam za ostra,ale po prostu chcę,żebyście się zastanowiły...a topik "oczy pełne łez"-to najlepszy przykład na to,jak się kończą historie "kiedy dzieci mają dzieci"...żal mi tego maleństwa,które umarło...a Ola? Gówniara niedojrzała do bycia matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. U nas straszna pogoda, niebo zachmurzone i pada :( Wlasnoie jestem w trakcie sprztania... juz prawie skonczylam. Pozniej obiadek zrobie, moze jakies klopsiki mielone i do tego buraczki:) ...mniam mniam! Okresu nadal nie mam. Glowa mnie bardzo dzisiaj boli, chyba mam goraczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TakaOna25.Może nie zauwarzyłaś,ale niektóre dziewczyny mają tutaj pracę i nie każda idzie na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś tu nie rozumiem.Na topiku KIEDY DZIECI MAJĄ DZIECI ludzie pisali żeby dziewczyna nie usówała ciąży,bo to nowe życie,wielkie szcęście itd a jak pełnoletnie dziewczyny z perspektywami na przyszłość świadomie planują dzieci to są uważane za najgorsze.CHORE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle zgadzam się z Tobą:) Napisz mi tylko gdzie czytałaś o złej opinii na temat testów BOBO test i co dokładnie słyszałaś? U nas od rana padało,a teraz juz jest lepiej:) Michelle czy z Ciebie zamiast @ saczyła sie ta biała wydzielina,a wśrodku oprócz tego,że wszystko było miekkie i grube zrobiło sie gładko, jedwabiście? Dzis to zauważyłam. Vanilia ja wczoraj miałam potworny ból głowy i czułam się jak na grype,ale dzis jest ok. Nie bierz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielka
CZesc kobietki....lekarz kazał mi lezec bo miałam jednego dnia plamienie i jak sie dowiedział odrazu przepisał mi tabletki i kazał sie oszczedzac, ale ja jestem optymistka i wierze ze bedzie wszystko dobrze teraz od tamtej pory nie miałam juz plamien wiec ciesze sie i czuje sie dobrze..oczywiscie pozdrowiłam niunie od cioci:)Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielka ciesze sie ze nie zapomnialas ;) a co a co z tymi bobo testami? bo chyba zgubilam watek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pamiętam jaka to była strona,znalazłam coś w wyszukiwarce.Podobno te testy często się mylą.U mnie zamiast @ były dwudniowe plamienia,ale jak poszłam do lekarza to kobietka powiedziała,że przez pierwsze trzy miesiące mogę tak mieć zamiast okresu.Jak będzie krew to wtedy do szpitala a tak to się nie martwić.Więcej wydzieliny,takiej lejącej się miałam po tym plamieniu i tak mi zostało.Bez wkładek ruszyć się nie mogę.Nie wiem jak mam w środku,bo nie sprawdzam.Vanilia testujesz w poniedziałek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna jakos rozroznic plamienia od @ ??? Jak nie dostane do poniedzialku to we wtorek zatestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama przyniosła mi od koleżanki z pracy \"Poradnik żywienia małego dziecka\".Boska książeczka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co to jest ale mam na majtkach taka brazowa wydzieline? ...i teraz nie wiem czy to @ czy plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być pocątek @ albo tylko plamienia.Jeśli nie pojawi Ci się normalny okres to po plamieniach zrób test.U mnie trwały dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszukuję czegos na temat tego testu i nic nie moge znaleść:( Vanilia zobaczysz jeszcze troche i ogłosisz nam II krechy:) Michelle jak długo bolał Cie brzusi na samym poczatku,bo ja od 3 dni mam skurcze jkby @ była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Czesc dziewczyny,jestem tutaj nowa i bardzo was prosze o rade bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie.Zastanawiam sie czy ja przypadkiem nie jestem w ciazy,nie wiem kiedy mialam w tym miesiacu owulacje bo nie prowadze pomiaru tempki ani badania sluzu,cykle mam raczej regularne 28 dniowe,kochlam sie z chlopakiem 2 dni po miesiaczce ale juz w polowie cyklu zaczely mnie bardzo bolec piersi,bardzo bolesne sa sutki ale nie mam wolol nich aureolki ani nie sa zaczerwienione,nie mam innych objaw,czy to moze byc ciaza?Wszedzie mozna przeczytac ze wokol sutek ma sie pojawic aureolka,jesli tak to kiedy i czy moze jej nie byc przez cala ciaze?Do miesiaczki pozostalo mi 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa z tymi piersiami w ciąży.Jedne kobiety bolą od początku a inne nieco później.Moim jedynym pierwszym objawem były właśnie bolące sutki,ale u Ciebie nie musi to oznaczać ciąży.Może poprostu tak się boisz ,że jesteś w ciąży,że objawy same przyszły mimo jej braku,bo tak też się zdarza.Najlepiej poczekaj jeszcze te trzy dni i jak okres się nie pojawi to zrób test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Wielkie dzieki Michelle za odpowiedz,bardzo bym sie cieszyla jakbym byla w ciazy,nie nastawiam sie do tego wszystkiego tak pesymistycznie,troche jednak sie boje bo jestem obecnie w USA raczej na dluzej a nie wiem jak tu z tymi porodami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prace nad brzuszkiem na dzisiaj zakonczone. Moje sloneczko pojechalo do siebie ale jutro przyjezdza na noc. Mam wielką proźbę, abyście podały mi link do tego topiku, \"KIEDY DZIECI MAJA DZIECI\". Szukałam ale nie moge znalesc, chcialam sobie to przeczytac. Dziekuje z gory za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test kupiony na allegro (tym razem nie popelnilam bledu jak ostatnio kupujac w plastikowym opakowaniu)i ku mojemu zaskoczeniu pojawil sie cien drugiej kreski jak test wezme pod swiatlo dzienne to widze wyraznie zamalowany cien drugiej kreski Boze boje sie ze to sa moje fanaberie ale ten cien dosyc szybko sie pokazal mimo ze jeszcze 4 dni do okresu zostaly mi jeszcze 2 testy wiec powtorze w srode test Vanilia84 przykro mi ze sie nie udalo, mam nadzieje ze ja nie poznam znowu tej goryczy jak w zeszlym miesiacu :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa a od kogo kupiłaś test? ja też na teście z allegro miałam drugą słaba kreseczkę, która wyszła po chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja kupilam od ewyanalityk, moj mikich stwierdzil ze ze ten cien owszem jest widoczny ale ze on wychodzi na innych testach wzial moj stary test z przeszlo pol roku i pokazywal ze tam cos niby jest :( u mnie ten cien widac jak sie dobrze przyjrze a jak wezme pod swiatlo dzienne to jeszcze lepiej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×