Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Układa nam się wspaniale.Dzidzia była zaplanowana.Rodzice się cieszą i wszystko świetnie się układa.W październiku będzie ślub i weselisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
ciesze sie ze wy jestescie szczesliwi:) i zycze szczescia na nowej drodze zycia:) chcielibyscie chlopca czy dziewczynke na poczatek?:)troche mnie to dziwi ze tacy mlodzi a zaplanowaliscie dzidzie no ale ja taz planowalam tylko facet zawalil..Wiolusia jest slodka ale ciezko jest byc mloda mama,czasem zazdroszcze kolezanka swobody.mama i babcia czasem biora mala bo trudno wytrzymac jest z tym szkrabem zaby nie oszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nadal @ nie widac :O a podbrzusze boli. Elunia wczoraj moj kochany \"badal\" mnie w srodku tak jak pisalas ;) i mowil ze jest tam jakos ciasno i jakis taki balonik mieciutki sie zrobil... nie wiem co o tym myslec... nie che sie nakrecac. Jeszcze poczekam na @ do 15, jak nie przyjdzie to robie jeszcze jeden test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gadam z dziewczynami na innym forum to mówią mi,że jak mam miękko i wszystko nisko to dobrze świadczy,bo przed @ powinno być twardo,a jak masz do tego mokro i taka przezroczysta wydzieline to też podobno bardzo dobrze. Zobaczymy, ja też zatestuje w poniedziałek lub pojade na badanie z krwi jak @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek idę do lekarza i zobaczę moje maleństwo :-) Jutro zaczyna się 9 tydzień a ja już mam problemy z zapięciem niektórych spodni.Dziwi mnie,że to tak szybko.Niedługo przyjedzie moja ciotka(położna) i sobie pogadamy o porodzie i takich tam różnych rzeczach.Wszyscy w rodzince co mają małe dzieci mówią,że dadzą nam a to łożeczko a to różek a to ubranka itd.Jak tak dalej pójdzie to nie będziemy kupywać żadnej wyprawki :-) Vanilia,Elunia trzymam za was cały czas kciuki.Czuję się jakbym to ja czekała na dwie krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam, ze powolutku nasz topik upada :( bo tylko ja sie wypowiadam, Michelle, Ksi, Elunia a gdzie Ell i Zora? Ell to juz bardzo dawno nie bylo 😭 Smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam zaszczyt wam ogłosić piekne II krechy,które dzis rano ujrzałam:) Robiłam Quick View,a on raczej się nie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06❤️ 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama21
gratulacje Eluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaa
Elunia a ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ciesze sie bardzo z twojego szczescia i zycze szczesliwych juz 8 miesiecy. Niech nigdy na twojej twarzy nie gasnie usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Ja mam 18 latek i kilka miesięcy:D,ale rodząc nadal bede 18-nastką:) Dziewczyny,a powiedzcie,bo to już mój 4 test na którym jest II krecha,ale męka mnie myśl czy jeśli ktoś nie jest w ciązy to czy ta linia II i tak może sie pojawić? Ja robiłam Quica,który nigdy mi nic nie pokazał. Ja jestem jeszcze przed terminem @ ok 2 dni więc test dlatego jest słaby,ale jak zawsze wyjełam pasek ze środka,aby odłożyć do portfela na pamiatke,a nie nosić całej kasetki i gdy styłu nie ma tego przyciemnienia od kasetki(wiecie o co chodzi,ona daje cień) to wtedy patrząc w swietle dziennym to ona jest różowa i gruba,ale i tak sie martwie czy oby mnie nie oszukuja jak w tamtym cyklu tylko wtedy czułam sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Elunia jak masz cały ten test, bez wyjmowania tego z plastiku to widac tam ta II kreske? Testy dają jedynie 99% i słyszałam, też o przypadkach, że jak się nie było to pokazał II kreski i na odwrót. Pojdziesz do lekarza to sie przekonasz, a teraz najwazniejsze zacznij lykac kwas foliowy jak go nie bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widze,ale słabiutko,taką cienką linie różowawa jakby robiona igłą,a jak w leprzym świetke to robi się szeroka i różowa. Kwas już biore od ponad miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia jesli robilas juz 4 testy i wszystkie wyszly pozytywne to napewno jestes w ciazy i nie stresuj sie ze jest inaczej :D:D:D Nawet nie wiesz jak bardzo ci zazdroszcze :( juz tylko ja zostalam bez malenstwa 😭 ...okresu nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 ❤️ 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań.....2cykl......@??.08.05😭 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06❤️ 10.Elunia_K.....Ela....l.18....Poznań......4 tydzieńl....20.04.06❤️ 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Vanilia Vanilia kracz, możesz, znajoma też krakała,że @ juz idzie,a tu zrobiła test i co :)II krechy Vanilia który masz dzień cyklu? Zrób test 31/32 dc powinien już być wiarygodny:D ❤️🌼 dla Ciebie i fluidki :) ^&$%^&^&*&&*(+++++&%*(%&(%*%*%^&*%$^#^&&**()())+++*((&^*(^(+&^%&*^&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, ty masz cykle 56 dniowe? Bo wpisałaś w tabelke 4 tydzień, a jak masz dwa dni do okresu, to raczej możesz być w drugim tygodniu. No chyba że ja liczyć nie umiem. Poza tym, ja słyszałam, że testy z wynikami poprawnymi są do 5 minut i by otrzymać wynik nie trzeba rozkręcać pudełeczka... Vanilia, a tak w ogóle, to oprócz Ciebie jeszcze kilka osób stara się o dziecko. Mati, Bluebell, od przyszłego miesiąca ja. Zastanawiałaś się, czemu nikogo nie ma na forum, ale tak naprawdę dyskusja toczy się między Tobą, Elunią i Matitką. Jak ja np. poprawiłam tabelkę, nikt tego nie skomentował. Nie dziwcie się, że nikt się nie odzywa. Nagle to zrobiło się bardzo osobiste forum 3 osób... Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksi ma rację dziewczyny.Przemyślcie to,zacznijcie się interesować innymi,to może forum nie upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...3 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........4 tydzieńl.........20.04.06 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 Widzę,że nie tylko ja mam wrażenie,że dyskutuję tu sama sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny o co wam chodzi?? Ile razy mnie ktos nie skomętował i sie nie obrażąm. Co mam napisać?? Źle liczysz,bo ja licze od ostatniej @,a bez rozkręcania widziałam wynik tylko nie bede całej kasetki nosić w portwelu!!! Nie zaczynajcie kłótni. Napiszcie cos to pogadamy,a jaki komętarz chciałabyś do tabelki? A tak wogóle to mam 3 tygodnie i 6 dni od ostatniej @ i tak to się liczy,bo tak samo jak sobie robiłam suwaczek to tez mi tyle pokazał i wg porodu i ostatniej @ A fluidki słałam dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, ja nie obrażam się o nieskomentowaną tabelkę. To był poprostu przykład. I ja się nie kłóce, to było poprostu moje spostrzeżenie. Moja opinia. Zauważ, że nie jestem w tej opinii osamotniona, skoro poparły mnie Bluebell i Michelle. One widać mają podobne odczucia, że coś tutaj niepasuje... Tak w ogóle Michelle napisz jak się czujesz i co u Ciebie się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie przesadzajcie! Ja np. moje wypowiedzi kierowalam przed wszystkim do Eluni bo wiedzialam ze jest na forum, ze sie udziela i sledzi kazda wypowiedz. Dawno zadna z Was sie nie wypowiadala wiec skad ja moge wiedziec ze wy to czytacie. A wogole to nie lubie takich nieporozumien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec juz zarzucania sobie win! Jesli naprawde urazilam niektore dziewczyny swoim postepowaniem to bardzo przepraszam, nie chce sie z wami klocic. Jestescie moimi powierniczkami i wiecie wiecej o moich odczuciach niz nie jesdna osoba z mojej rodziny ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×