Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...9tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
cześc dziewczynki posiadanie dziecka to duzzza cierpliwośc byłam odwiedzic koleżanke jest starsza i ma juz 3 letniego malucha mały ma tyle energi w sobie ze szkoda gadac po kilku godzinach mialam go serdecznie dość byłam wykonczona zabawami a on jeszcze nie miał dość!!!!!!!!! jest kochanym urwisem ale chyba jednak nie jestem gotowa na tak duze poswiecenie jak wychowywanie dziecka, zajscie w ciązę to pestka w porównaniu z wychowywaniem go ja jeszcze nie jestem jednak na to gotowa a poza tym dziecko łaczy z partnerem jestescie młode dla niektórych z Was wasz chłopak to jedyny partner seksualny...nie boicie się ze moze Was zdradzac bo stwierdzi ze sie nie wyszalał chce zobaczyc jak to jest z inną.. albo ze okaze sie ze inaczej wyobrazał sobie ojcostwo???? pytam bo mam kumpla, kochał sowoja dziewczynę ona zaszła w ciązę wzieli slub niedawno mieli 1 rocznicę a zona go zostawiła a raczej zarzadała rozwodu... dlaczego? bo była jego pierwszą kochanką a on...? dorósł w okazało sie ze ma ochote zobaczyc jak smakuje seks z innymi kobietami. Nie chciał ich kochac emocjonalnie bo kochał zonę ale chciał uprawiac seks ...niestety zona odkryła tajna korespondencję i sie rozwodzą znam go troche i wiem ze nie zdradził jej jeszcze z żadną laską ale chciał...i jak mozna mu pomóc? prosze nie smiejscie się bo to ze teraz Wasi ukochani są kochani to nie znaczy ze za miesiac sie nie rozstaniecie albo Was nie zdradzą bo....jeszcze miesiąc temu wszystko u nich było ok... a teraz jest piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
przepraszam Was jesli zasiałam niepotrzebny stres ale ja zaczęłam sie poważnie zastanawiac czy małzenstwa ciąze mogą uratowac od zdrad itp i chyba nic nie może a ja...zaczynam bardziej otwierac oczy na swiat i boję się ze nie warto sie z nikim na stałe wiazać przynajmniej nie przed 30 stką przepraszam dziewczyny ale nawet moj inny znajomy mi powiedział ze gdyby jego zona wiedziała jak naprawde wyglada małzenstwo to by sie w nie nie pakowała i odradza to swoim znajomym singlom bo małzenstwo to cieżka harówka nad soba nad męzem wspólne pokonywanie przeszkód a ja wiele przezyłam i zdrade partnera i ciąze z inną i ja nie widzę w tym sensu moze mnie pocieszycie i zmienicie mój stosunek do małżenstwa? bo wielu moich znajpomych to ludzie ok 30-stki zawsze lepiej mi sie rozmawiało ze starszymi niz z ludzmi w moim wieku co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny!Nigdy do tej pory tu nie pisałam, ale czesto czytam wasz topik. Mam troszke wiecej niz 20 lat i inaczej ułozone zycie, ale chce powiedzieć, ze podziwiam Was młode dziewczyny, ze miałyscie odwage zdecydowac sie na macierzynstwo. Trzymam za Was kciuki! Ale do napisania tu skłoniła mnie wypowiedz Misi. Przed ślubem bylismy z Mezem ze soba prawie 7 lat i to ten okres to najwieksza praca nad naszym zwiazkiem, to nie ma znaczenia czy sie jest małzenstwem czy nie. Kazdy zwiazek wymaga solidnej pracy, a nie samo małzenstwo. My ciezko napracowalismy sie nad naszymi charakterami przez kilka lat, a teraz zbieramy plon tej pracy. Powiem tylko tak, ze jestesmy 2 rok po slubie i jest super. Jednego czego zaluje, to własnie tego, ze czekalismy z tym slubem az tyle lat. Najwazniejsze w małżenstwie to dać sobie troche swobody i nie pokazywać ze jest sie chorobliwie zazdrosnym, trzeba sobie ufać. Znam małżenstwo, które zostało zawatre, gdy ona miałą lat 17 , a on 19. Oczywiście wpadka. Są ze sobą do dziś. Ich najstarszy syn chodzi juz do 4 klasy, a procz tego maja jeszcze 2 dzieci. A znam i takich, którzy zawarli zwiazek tak jak to sie praktycznie powinno, studia , praca, 30 na karku i nic z tego nie wyszło. Moja rada, to nie wzorować się na innych. Bo każdy zwiazek jest indywidualny. Pozdrawiam. Evi zagladnij czasem do kwietniówek. Jak tam przygotowania do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek odjelas mi tydzien!!! 1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...9tydzien....27.04.2006r wlasnie wrocilam od lekarza, mam zalozona karte ciazy, w pon ide na usg zobaczyc swojego szkraba, bardzo sie ciesze i nie moge doczekac :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chyba sie zmobilizuje i zaczne znowu tam zagladac :) ok lece bo jestem w pracy wpadne wieczorem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Co u was slychac? Przed wczoraj urodzila moja kuzynka coreczke :) ...miala cesarke bo zagrazalo cos malenstwu i urodzilo sie miesiac przed terminem. Wazy 2,400kg i mierzy 49cm. Slooooooooodka jest!!! Jeszcze lezala w inkubatorze wczoraj ale dzisiaj juz jest przy swojej mamusi! Jest sliczna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....8 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...9tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....8 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...10tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@20.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....8 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...10tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...16 tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@20.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....8 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...10tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...16 tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@20.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....9 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...10tydzien....27.04.2006r Dziewczyny napiszcie coś, bo tylko przesuwamy tabelke. Jak tam tegoroczne maturzystki?? Wybrałyście już temat?? Ja się przyznam, że jeszcze nie i musze to zrobić do piątku, bo wtedy oddaje deklaracje. Musze sobie też napisać podanie o zwolnienie z zajęć w-fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
czesc dziewczyny! Mam takie pytanie i zależy mi na szybkiej odpowiedzi: 1. jeśl podejżewam, że jestem w ciąży to powinnam iść do zwykłego ginekologa czy ginekologa-położnika? 2. po jakim czasie lekarz może wykryć ciąże? 3. czy powinnam pierw sama udać sie np. badania hcg czy czekać na skierowanieod lekarza? 4. co powinnam wiedzieć idąc do lekarza i jakich pytań mogę sie spodziewać? Dzieki z góry za wszystkie udzielone odpowiedzi -wiem, że może dla niektórych z Was są dziwne ale ja prosze o odpowiedzi, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie pisalam przez weekend bo bylam w szkole i nie mialam juz sily siedziec przy kompie... kurcze bedzie ciezko z nauka bo 2 lata temu skonczylam liceum i juz nie pamietam jak to jest sie uczyc :O ...mam nadzieje ze nie zapomnialam jak to sie robi :P Co u was? jak wasze brzuszki? ...u nas chyba ten miesiac bedzie owocny :D ...a przeciez mielismy zaczekac do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Vanilia owocny?? :) kiedy testujesz? Ja ogólnie to nie mam pojecia co się ze mną dzieje, w piątek sie wszystko wyjaśni. Jestem pewna,że z fasolki nici,ale taki dziwny i krótki miałam ten cykl. Pytaczek---> idź do swojego ginekologa lub jakiegos innego np. prywatnie,a ciąze wykrywa gdzies po 5-6 tyg od ostatniej miesiaczki i zrób tylko test dzień po spodziewanej miesiace i gdy wyjdzie pozytywny wtedy udaj sie do gina. Test kupisz w aptece (ok.14zł) musisz wiedziec kiedy miałaś ostatnią miesiaczke i ogólnie to on Cię zbada i stwierdzi czy ciąza jest czy jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Witam wszystkie kobietki!!! Ja mam 22 lata i chciałabym miec dzidzi ale wiem ze nie jest to mozliwe z wielu powodów,Im bardziej chce tym bardziej sie przekonuje ze nie mogę. "I tak w koło macieju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia nie bede testowac, tylko poczekam cierpliwie na @ albo na jej brak ;) Wlasnie jem pyszne sniadanko musli z mlekiem! kupilam sobie te musli w Biedronce za 2,19 i jest naprawde bardzo dobre :D Elunia a dlaczego myslisz ze w tym miesiacu sie nie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Dziewczyny ja jestem już po jednych studiach a zaczynam od października 2 studia, powieccie mi jak wy dajecie rade z dzidzia i szkoła albo jak to u was wyglada Sa tu moze studentki w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Vanilia 84 moj nazeczony nie chce bo zaczynamy teraz studia , cały czas mi powratza ze on chce ale nie teraz wiec nie mam wyboru nie zrobie nic sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem na czwartym roku a mój narzeczony na piątym (pracując jednocześnie) studiów dziennych i planujemy dzidzie. Myślę, że damy radę. Grunt to dobra organizacja. Pod koniec studiów nie ma wielu zajęć w szkole. Głównie praca magisterska. No i mama pomoże (chce zostać babcią zanim oślepnie :p ) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Ja w sumie zaczynam znowu od nowa bo mam juz licencjata a teraz ide na mgr jakby to było jaedna szkoła ci sami wykładowcy to jest inaczej a tak znowu wszystko od nowa zaczynamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram wypowiedz JANY ze grunt to dobra organizacja! Najwazniejsze jest wsparcie partnera. Zawsze bylam optymistka i wiem, ze gdybym byla teraz w ciazy to poradzilibysmy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Tak ja wiem ze najważniejsza jest dobra organizacja ale tak jak piszecie ma wam kto pomóc jakby cos a moja mama zmarła w listopadzie 2004 roku i narazie nie mam pomocy ani nic>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
A wiecie ze najwazniejsza jest mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...16 tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....10 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@20.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....9 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...10tydzien....27.04.2006r wiecie moze czy zora juz urodzila??? mam nadzieje ze sie pochwali ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×