Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Ja na dyskotece byłam może parę razy,ale to jakieś dwa lata temu.Nie dlamnie długie imprezy.Szybko się na nich męczę.Wolę leżeć z moim michem i oglądać filmy na kompie albo przytulać się i słuchać muzyki.Wydaje się to nudne,ale ja to lubię,beztroskie leniuchowanie we dwoje - to jest to!!!!Dzionek rzeczywiście dzisiaj gorący,nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
alaa dziekuje za pozdrowienia :) ja ciebie takze goraco pozdrawiam (albo lepiej chlodno bo dzis jest taki straszny upal ;) ) Michelle to wcale nie jest nudne, jakbym miala z kim polezec i do kogo sie przytulic to tez wolalabym to niz np. dyskoteke! a tak to moge Tobie tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykąpana i gotowa do działania ;-) Taki upał,że nawet zimna kąpiel mi nie pomogła.Straszna duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, jak tam zdroweczko? W taki upal faktycznie nic sie nie chce. Jutro jade nad jeziorko na pare dni, tak zeby troszke pooddychac swiezym, lesnym powietrzem, bo po tym wszystkim baaaardzo chce mi sie odpoczac. Mam nadzieje ze nie pozmienia sie tutaj za wiele ;) Natii - a co to jest impreza :p zartuje. Ja jakos nie mam ostatnio ani ochoty ani czasu na imprezowanie. Jakos mi sie to powoli nudzi. Moj misiu stwierdzil, ze sie starzeje :) Wydaje mi sie ze po prostu dorosleje i mam teraz inne rzeczy na glowie a wieczory wole spedzac na kanapie z moim slonkiem ogladajac Tv i nie tylko :p ❤️. Zreszta zaczely mnie juz wkurzac dyskoteki i imprezy gdzie przychodza pol nagie pietnastki, nie wiem jak jest u Was ale u mnie na imprezach 60% to dzieciaki, zwlaszcza na dyskotece. Ell - kiedy idziesz znowu do gina?? Moze wez ze soba lupe, moze mu sie przydac - nawet bez USG widac ze masz fasolke w brzuszku :D he he. Alaaa to zycze powodzenia bez testow. Mam nadzieje ze tym razem sie uda. Michelle - moze ten test sie pomylil, co?? Robilas go rano?? Jejku, zrobisz jeszcze jeden?? 🌼 Berna - to taka chyba mania rodzicow. Moi sie juz przyzwyczaili i dali sobie spokoj, przeciez gdybyscie chcieli nabroic to wystarczy krotka chwila, wyjscie z domu, cokolwiek. Taki wlasnie problem, ze dzieci nie da sie pilnowac caly czas :) Czy ktos widzial Vanilie??? Ciekawe czy wejdzie sie jeszcze pozegnac... Uciekam, do zobaczenia za kilka dni dziewczynki. Jak wroce zdam relacje i opowiem o mojej @, ktorej wciaz brak :) moze nawet zatestuje :p Milego weekendu!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy teraz będą wyjeżdżać to się pustki na tym topiku porobią.Muszę czekać na @.Jeśli przyjdzie to jedziemy w góry a jeśli nie to zostajemy w domku i świętujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
ja nie bede wyjezdzac przynajmniej nie planuje! dziewczynki jak to malo imprezek?? trzeba sie zabawic jak jeszcze mozna!!! ja to prawie zyje z imprezki do imprezki :-P - zartuje az tak dobrze nie mam ale raz w miesiacu gdzies pojade sie wybawic i wytanczyc pozdrawiam Ewma z tego co wiem pisalas ze dostalas okres ze taki dziwny ale dostalas i chcesz testowac? masz jakies podejrzenia? moze jednak to bylo tylko plamienie ? pozdrawiam mam nadzieje ze wszysrkim sprawy uloza sie pomyslnie ps lykacie juz folik?? ja chyba w pon sie w niego zaopatrze wiem ze kosztuje ok 6,50 zl /30tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domciu.Byłam u kuzynki mojego boya.Jej córeczka ma prawie miesiąc,słodkie maleństwo :-) Ja kwas foliowy biorę już ze dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula121
Hej Dziewczyny.Czytam tak wasze wypowiedzi i chyba tez chce cos dozucic.No wiec mam 24 lata i niedlugo wychodze za maz.Myslalam kiedys bardzo o dziecku....nawet nie wiecie jak bardzo.Po pewnym czasie cos we mnie sie zmienilo.W mojej rodzinie u siostry pojawily sie dzieciaki i jak widzialam jak ona to przezywa i ile zdrowia ja to kosztowalo jakos postanowilam odwlec ten moment na pozniej.Kocham dzieci ale boje sie o to ze jak bede miala swoje to nie dam rady.Jestem osoba nadopiekuncza....zamartwiam sie juz teraz czy dziecko bedzie zdrowe.Nie jestem tez ta co czeka na kariere a potem dzieci.Poprostu jakos nie umie sie przelamac aby zdecydowac sie na dzecko.Powiedzcie jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ale dzisiaj pogoda, beee. Nie wiem jak u Was, ale u mnie troche popadalo, wiec pewnie nic z dzisiejszego wyjazdu z Kochanym i trzeba bedzie siedzieć w domu. Ewma życze Ci miłego wypoczynku:) Lula 121 wiesz-moja siostra tez tak odkładała decyzje o dziecku- a to studia, a to nie ma ślubu jeszcze a cywilny jej nie wystarczy, itd, itd. Poza tym nie mieszka w Polsce blisko rodziny i może to jest też jakiś problem. Na tych wakacjach bierze ślub koscielny w Polsce, wiec mogłaby mieć już dzidzie, ale dalej są problemy tego typu,że chce pracować,że za rok jedzie w podróż poslubną do Afryki,a jak pojedzie w zaawansowanej ciąży, itd. A z drugiej strony chce mieć dziecko. Dodam,że ma juz 29 lat. Troche tego nie rozumiem. A tak na nią liczyłam. Sama jestem jak narazie za młoda na dziecko, a tak to bym sobie chociaz czasem pobawiła dziecko siostry, a tu nic:( Ja uważam,że lepiej troche wcześniej zostac mamą. Ja osobiście planuje to na wiek 20 lat. Za imprezami nie przepadam,zresztą już sie wyszalałam, a od kiedy jestem z moim Kochanym to już mi wogóle takie rzeczy nie w głowie. Pozdrawiam Was, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelle
Czesc dziewczyny mam 19 lat i niedawno trafilam na ten topik. Moj instynkt macierzynski jest az nadto rozwiniety ale nawet nie mam chlopaka wiec jak narazie z dzidzi nici. Moi rowiesnicy nie moga uwierzyc ze juz chce miec dziecko myslalam ze to za wczesnie ale jak czytam wasze wypowiedzi to wiem ze to normalne:) Zycze Wam wszytskim zeby dzidzie urodzily sie zdrowe i zebyscie mialy z nich pocieche, pozdrawiam Was a szczegolnie moje rowiesnice! Buziaczki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się pożarłam z rodzicami,szkoda gadać :-( Lula napewno nadejdzie ten moment,że nie będziesz się niczym przejmować i zdecydujesz się na dzidzie.Tegi nie da się zmienić od tak,samo przyjdzie.Kelle dzięki za pozdrowionka :-) Berna,coś czuję,że Twoja siostra będzie wcześniej bawić Twoje dzieci niż Ty jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoraa!!!!Hallo!!!!Miałaś do nas zajrzeć w wekeend.Vanilia gdzie się podziewasz???Wogóle gdzie wy wszystkie jesteście??? Boże,co za okropne powietrze,wczoraj u nas strasznie lało,ale i tak była duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
kelle nie przejmuj sie tymi komentarzami ja osobiscie chociaz na razie nie planuje miec dziecka to mam duzo kolezanek ktore o tym marza (wiekszosc z nich juz je ma :)) i wcale nie wydaje mi sie to dziwne! dostalam dzis okres i juz wiem na pewno ze nie mam dzidzi (przez jakies 2 tyg zylam ze swiadomoscia ze jestem w ciazy) i powiem wam dziewczynki ze odczulam dziwna pustke!! heh chyba dorastam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się zrobić ten test w czwartek.Wolałabym poczekać na @,bo gorsze jest dla mnie zobaczenie tej jednej zasranej kreski,ale muszę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
kelle dziekujemy za zyczenia jestes naprawde fajna osobka :) oby takich bylo wiecej , mam kolezanke tez nie ma chlopaka a bardzo bardzo chce miec dzidzie :) natii nie przejmuj sie ja to przezywam juz od ladnych paru miesiecy (prawie 0,5 roku a 3 cykl z kalendarzykiem - termometr, sluz itp.) w pierwszych miesiacach bylam zdolna do histerii a teraz juz to po mnie splywa i ciesze sie ze w tym cyklu bardziej sie postaram Michelle - lepiej poczekaj zrobisz zobaczysz I kreche i bedziesz miala wyrzuty ze moze za szybko (wiem po sobie) pozdrawiam laczki trzymajcie sie dzielnie Ewma cos malo sie udzielasz ostatnio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
oj mialo byc laseczki a nie laczki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało się tu wszyscy odzywają.Ja mam przyjaciółkę,która z chłopakiem marzą o dziecku.Raczej to jest narazie niemożliwe,bo nawet ze sobą nie spali.Są ze sobą długo a ona wciąż się boi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że jak usiądę przy kompie to będę miała dużo do czytania a tu nic :-( Gdzie wy się podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy idziesz znowu do gina???Jak dobrze pamiętam to chyba jutro.Ja jutro się dowiem czy maturkę mam zdaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
michelle bede 3mac kciuki za twoja maturke ;) bedzie dobrze zdasz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle napisz jak maturka jak sie dowiesz. A tak wogóle co zdawałaś??Pozdrawiam Was wszystkie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko zdane!!!!!!!!!!I do tego wszystko dobrze!!!!Ustene to polski i angielski.Pisemne:polak podstawowy i rozszerzony,angielski podst. i rozsz. no i biologię podst. i rozsz.Mam wszystko z głowy.Czeka mnie jeden teścik na studia sprawdzający czy nadaję się do zawodu.A tak wogóle to składam papiery na trzy kierunki.Dostałam już świadectwo.Nie mogę uwierzyć,że to już koniec.Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki zaglądajcie tu częściej.Test zrobię dopiero jak będę miała mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle to nic tylko pogratulować:) Ja sie zaczynam denerwować, bo mnie to czeka za rok... A tak poza tym to mam do Was wszystkich pytanie. Czytam ostatnio sporo na temat naturalnego porodu i cesarki i mam mieszane uczucia... A Wy jaki poród planujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że naturalny.Chcę usłyszeć płacz swojego dziecka jak się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! wiem jaka jest Twoja radosc w maju tez to przezywalam :) Elll bylas juz u gina? napisz szybko co i jak :) trzymamy kciuki❤️ dziewczynki a wy gdzie sie podziewacie? opalacie sie czy co :-P ja wlasnie wrocilam bo za bardzo wialo :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×