Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Kupiłam test i wiedziałam,że nie wytrzymam do czwartku.Myślałam,że zobaczę dwie upragnione kreseczki a tu nic :-( Sutki wciąż mnie bolą.Jak lekko się otrę to szkoda gadać.Dlatego myślałam,że może czas na test.Muszę się wziąźć w garść i przestać się tak niecierpliwić.Mój michu właśnie odjechał.Oglądaliśmy sobie \"Terminatora\" :-) czy któraś z was też ma taką niezrozumiałą mamę jak ja???Normalnie moi rodzice chodzą spać o 22 a nawet wcześniej a jak michu u mnie siedzi,nawet do 2 rano to ona idzie spać dopiero jak on pojedzie.Ciekawe o co jej chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
CZEŚĆ MAM 22 LATA I PLANUJE ZAJŚĆ W CIĄŻE NA JESIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ma jakąś wymówkę,to jakiś fajny film to co innego.Wczoraj top trendy oglądała,a ona takimi programami nigdy się nie interesowała.Myśli,że to nas powstrzyma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
WITAM NARAZIE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
NIESTETY MOJA PIERWSZA CIĄŻA OBUMARŁA I TERAZ MUSZE ODCZEKAĆ DO JESIENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo współczuję,ale napeno doczekasz się swojego maleństwa.Będzie dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
MICHELL DLACZEGO PLANUJESZ DZIECKO TERAZ NIE CHCESZ TROCHE POCZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i dla dziecka im szybciej tym lepiej.Jeśli zdrówko będzie mi się pogarszać to mogę się dzidzi nigdy nie doczekać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
TO BARDZO MI PRZYKRO- POWODZENIA. A DŁUGO STARASZ SIE O DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
CO CI DOLEGA JESTEŚ BARDZO CHORA ŻE TAK PISZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi miesiąc.Zawsze mi się wydawało,że to takie szybkie a tu masz babo placek,trzeba się dobrze i długo starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
ZMĘŻEM STARAŁIŚMY SIĘ 3 MIESIĄCE. I WYSZŁO. U CIEBIE TEŻ BĘDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podejrzenie białaczki,chcieli mi w szpiatlu pobierać szpik kostny,ale naszczęście się obeszło bez tego.Białaczki nie mam,ale za to mam małopłytkowość - za mało płytek krwi.Muszę się dobrze odrzywiać i brać tabletki.Jeśli w przyszłości się to nie zmieni to mogłabym nie donosić ciąży albo wykrwawić się przy porodzie.Szybko robią mi się siniaki i krzepliwość krwi też mam nie taką co trzeba.To było kolejne \"za\" za dzidzią w tym wieku.Co jakiś czas chodzę na badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle u mnie z mamą jest tak samo. Przeważnie chodzi spac po 21,około 22 i oglada sobie w sypialni telewizor. Natomiast jak mój chłopak u mnie jest to siedzi przy TV w dużym pokoju, aż on nie pojedzie, chociaż w sypialni ma takie same kanały. I udaje wtedy,ze cos szydełkuje, czy wyszywa:) A w momencie, kiedy moje Kochanie sobie pojedzie, to udaje sie do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
NIE MAM DZIDZI BO OBUMARŁA W 2 MIESIĄCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
TERTAZ MUSZE ODZCZEKAĆ BY ZAJŚĆ PONOWNIE BY MÓJ ORGANIZM DOSZEDŁ DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale gafa.Teraz napewno Ci się uda.Już trzymam za Ciebie kciuki :-) Każdej z nas się wkońcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
CZY TWÓJ CHŁOPAK WIE O TYM ŻE CHCESZ MIEĆ DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
NIE GNIEWAM SIĘ TERAZ SIEDZE W PRACY I POPROSTU Z NUDOW SIEDZE SOBIE W INTERNECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
CZEMU TAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA ODPOWIEDŹ. A MOŻE JESTEŚ NA INNYM TOPIKU POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
OK TO PA! MOŻE JESZCZE TU ZAJRZE ZA MOMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że wie.NIgdy bym niemogła tak bez jego wiedzy,bo to za odpowiedzialne by nie było.Kasa jest,kochamy się,więc po co czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
hej dziewczyny! jak sie czujecie w taki goracy dzien?? mi jest strasznie duszno i postanowilam siedziec w domu ;) wiecie czytalam kiedys ze podobno dzidzius w brzuszku mamy, gdy razi go slonce to zakrywa twarz raczka!! to jest cos niesamowitego :) mam do was pytanie czy nie bedziecie tesknic za swoim wolnym, beztroskim zyciem. wiecie jak juz urodzi sie dzidzia to nie mozna sobie pozwolic np. na dyskoteke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
wlasnie ja sie strasznie boje utracic swoja niezaleznosc i dlatego nie wiem czy kiedy kolwiek zdecyduje sie na dzidzie. chociaz 2 dni temu robilam test (bardzo sie balam, bo jesli zobaczylabym 2 kreski to zostalabym samotna mama) i wyszlo ze nie mam dzidzi! przez jakies 2 tygodnie zylam z swiadomoscia ze jestem w ciazy (bylam wrecz tego pewna) i teraz musze sie wam przyznac (choc jest to dla mnie bardzo dziwne) ze czuje sie taka jakas samotna! wlasnie z tego powodu natrafilam w internecie na to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Ewma dziekuje za porawki :) widze ze bedziemy razem testowac :) oby w tym cyklu wyszlo!!! maie racje powstrzymam sie z kupnem tych testow pozdrawiam nowe kolezanki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×