Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Mama 21
bylam z chlpakiem prawie4 lata,zakochana po uszy,nawet sie specjalnie nie zabezpieczalismy i nic nie bylo dlatego zaczynalam sie martwic...nasz zwiazek powoli zaczynal sie burzyc(znalazl inna) no i wlasnie wtedy los sprawil ze poczol nam sie bobasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
niestety on nie wrocil do mnie, zostawil nas jakbysmy nic nie znaczyly dla niego.. wolal nowy niepewny zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
cala ciaze przechodzilam w stresie,zostal mi ostatni rok,(WPADLISMY W LISTOPADZIE)matura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
nie nieinteresuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
najwazniejsze jest to ze teraz mam chlopaka i zarazem cudownego ojca dla Wioletki:) musze konczyc dziewczynki, trzymci sie powodzenia zycze i napewno jeszcze sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
Maturke zdalam w prawie 7 mies bylam i jestem z siebie dumna oczywiscie nikt z nauczycieli nie wiedzial bo to ukrywalam,wstydzilam sie ze jestem sama...wiedziala 1 kolezanka i 2 kolegow ktorym ufalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza pójdę w brzyszłym tygodniu,bo dużo roboty mamy teraz ze ślubem i poza tym muszę jeździć składać papiery do szkoły.Dzisiaj podpisujemy umowę z orkiestrą.A myślałam,że dzisiaj zobaczę moje maleństwo na usg.Zrobiłam sobie płatki z mlekiem.Muszę się jakoś powstrzymywać od tego słodkiego.My imiona już dawno wybraliśmy:Daniel albo Dominika.No chyba,że będą bliźniaki to trzeba będzie jeszcze wymyślać.Prawdopodobieństwo jest,bo u mnie w rodzince od bliźniaków się roi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiKa
17 DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3mies...11.03.06:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak były ale ta II bardzo blada:)mam nadzieje że się udało, dzis bardzo mnie kłuje podbrzusze wszystko mi sie obniżyło i szyjka się zamkneła. Piersi się powiększyły,ale jeszcze chyba nie pociemniały za bardzo. Pobolewaja troche. Vanilia zatestuj za 2-3 dni jak @ nie przyjdzie. I niech Ci Twoje kochanie sprawdzi tam w środku. Ze mnie dzis leci śluz jak oszalały,a testuje znów w piątek lub sobote:) Mam nadzieje,ze tym razem test mnie nie oszukał,bo jewst inaczej niz zwykle jak podejrzewałam ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 ❤️ 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06❤️ 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@11.08.05 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....starania może od maja 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@11.08.05 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....:) 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 Postanowiłam trochę zmienić swój wpis w tabelkę. Bo od przyszłego miesiąca stosuję tylko metody naturalne i zobaczymy co będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was pogoda też jest taka straszna jak u mnie??? Jest strasznie zimno,wieje.Aż się nic nie chce robić.Ta pogoda wywołuje u mnie kiepski nastrój :-( Chyba zdrzemnę się na troszkę,czas mi wtedy szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia wyluzuj trochę,bo zwariujesz.Nie mierz tempki,nie sprawdzaj szyjki tylko w miare możliwości cierpliwie czekaj.W pierwszym miesiącu starań widziałam u siebie wszystkie możliwe objawy a ciąży nie było.Zdołowałam się przez to ciągłe obserwowanie wszystkiego jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
witajcie , nareszcie mam troche czasu ,a przy dziecku jest go naprawde malo...dlatego trzeba korzystac z zycia poki jest sie samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
mam coreczke , mala skonczy roczek 23 sierpnia:) a ty masz dzidzie czy sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno jest słodka :-) Ja mam swoją dzidzię,ale narazie w brzuszku.Termin mam na 17 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
Fajnie byc w ciazy gdy jest sie we dwoje ja bylam sama dlatego nie przezylam jej w pelni tak jak byc powinno...nie potrafilam sie z tego cieszyc a bardzo chcialam pare lat wczesniej jak sobie zycie planowalam...niestety life is brutal a facet to swinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
jestes na samym poczatku ciazy jak to znosisz bo ja nie mialam zadnych problemow ani objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest rano,więc staram się najgorsze przespać.W przeciwnym razie strasznie mnie mdli.Raz zdarzyły mi się wymioty,ale po za tym jest oki.Od południa mogę się cieszyć dzidzią.Facet to świnia - zgadzam się,ale mimo wszystko cieszę się,że mojego mam choć jest czasem taką wredną świnką :-) Jesteś jeszce młoda,znajdziesz jakiegoś przystojniaka,który pokocha Ciebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
wlasciwie to juz go znalazlam:) i bardzo nas obie kocha:) moge wiedziec ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo fajnie!!!!!!!Latek mam 19,jak urodzę to będę miała rocznikowo 20.Nie mogę się doczekać.Ciężki miałaś poród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
4.5 godz mialam bole a mala urodzilam w 30 min -nie najdluzszy ale za to postawilam caly szpital na nogi:) bardzo krzyczalam jak na filmach:) bolalo i powiedzialam ze nigdy wiecej,ale za pare mies zapomnialam o bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
chodzisz na szkole rodzenia?moja mama ciagle mnie namawiala i miala troche racji bo jak przyszly skurcze tak silne to ciezko mi bylo oddychac tak jak trzeba a oddech jest istotny i dla dziecka i dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
a powiedz mi jak wam sie uklada z ojcem dziecka,dlugo juz jestescie?czy to byla wpadka?jak rodzice zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×