Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość jupiiiii45
dziewczyny prosze o pomoc!:) mam lekko podwyzszona prolaktyne.30.80 a norma to6.00- 29.90. Myslicie ze bede musiala brac tabletki za zbicie? Monikkkk a jak wysoka masz prolaktyne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
prolaktyne to jest latwo zbic tabletkami.nie martw sie nic.a hsg mialas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja mam 36,65 prolaktyne a norma to do 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja tak samo wziełam kapcie szlafrok i koszuke nawet jej nie sciagałam na stole tylko podciagnełam i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ja mialam prolakryne 55 ponad. męża wyniki dobre. HCG wykazało 2 niedrożne jajowody bylam zalamana w lutym miałam laparoskopie a w tej chwili jestem w 9 tygodniu ciąży. dziewczyny bedzie dobrze musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
dzieki dzieki.musi byc dobrze.czy po tym badaniu dostaje sie zwolnienie lekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiii45
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz:)Nie mialam robione hsg.Mamy z mezem czas do lipca.Jak nam sie nie uda to czeka mnie hsg.Trzymam za Was kciuki:)Niedlugo juz wszystkie bedziemy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiii45
staramy sie 11miesiecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staralam od maja 2006. udało mi się za pierwszym razem ale nie stety sraciłam dziecko w lipcu. no i teraz udalo sie dopiero, 9 tydzień i dzidzi rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiii45
ojjj to gratuluje:):)mnie sie udalo za drugim.(ciaza biochemiczna):( Moze rzeczywiscie mam niedrozne jajowody.Hmm...Uda sie.Trzeba wierzyc:)Lece lulkac.Dbaj o siebie Malawronko:)Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
czesc.napiszcie czy hsg daje duze szanse zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG jest badanie ktore ma zazadanie sprawdzić drożnoć jajowodow, ale czasami udaje się po tym badaniu szybko zajść ponieważ płyn może przedmuchać jajowody jeśli sa troszkę nie drożne tak mi powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
to moze mi sie uda.dzieki za odpowiedz.czy ktoras z was miala robione hsg w szpitalu w jaworznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA0804
DO MARJOL Ja miałam robione HSG w JAWORZNIE ale prywatnie u DR. ROŻNOWSKIEGO.Musiałam specjalnie przyjechać z KRAKOWA,bo ten właśnie lekarz przyjmuje jeszcze w SKAWINIE,ale on tam takich dokładnych badań nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
asiu dzieki.jak tam jest w tym jaworznie,czy to badanie cie bolalo.ile placilas i czy mialas znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
do asia0804 jak mozesz napisz mi jak to wyglada przed tym badaniem i podczas.ja mam na 13 maja to juz za tydzien.mam na 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaie
mam pytanko do MALAWRONKI jaki był wynik laparoskopii??? po tym niedroznym hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaie w opise operacji jest opisane wszystko że np. mam endometrioze w jajniku lewym. i podkoniec opisu jest napisane że podali kontrast i oba jajowody przepuszczaja kontrast. czyli sie udalo w lutym miałam operacje i przy drugim cyklu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Cześc, jestem nowa na tym wątku. Jestem po 2 inseminacjach, jedna nieudana a na wyniki drugiej jeszcze czekam. Jednak chciałabym w razie porażki udac nie hsg. Nie miałam badan w kierunku czystości pochwy, czy takie badanie moga mi zrobic na miejscu w szpitalu w dniu hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka11
HEj dzoewczyny. Ja miałam robione HSG wczoraj w Centrum zdrowia Matki Polki i słuchajcie naczytałam się tego forum i byłam naprawdę mocno przerażona( zresztą jak 5 dziewczyn które ze mną czekały na to badanie) leżać już na fotelu czekałam na ten ból i co nie bolało mnie wogóle. a przynajmniej nie tak jak myślałam. całość trwała około 4 minut. Prawdę powiedziawszy to podczas okresu gorzej boli. WIEC NIE MARTWCIE SIE TYLKO ŚMIAŁO NA BADANIE, NIE MA NIC STRASZNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
czesc Dosia :0 czy mogłabys mi napisac jak wyglada inseminacja ??? bo ja miałam HSG i za pare mies. jak sie nie uda zajsc w ciaze to mam inseminacje :( Ja jak miałam te badanie to na miejscu mi zrobili stopien czystosci i chyba trzeba miec dwójke bo inaczej nie robia alebo mozesz sami zrobic w laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
A widze ze mialas robiona laparoskopie powiedz jak to wyglada bo mnie to tez czeka jak nie zajde przez 3 cykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk tak chodzilo mi o HSG. laparoskopie wspominam dobrze na drugi dzień wyszłam ze szpitala leżałam długo przed bo prawie tydzień ale nie stety w tym szpitalu zawsze tak sie czeka. operacje miałam o 8 rano okolo 9:30 sie skączyła a o 10 obudzili mnie. o 11 godzinie byłam juz na sali. i ogolnie dobrze sie czułam okolo 14 wstałam byłam słaba ale pielegniarka mi pomogla. po operacji chcieli mi dac miesiąc L4 ale ja chciałam tydzień tylko lekarz powiedział ze jak by co to mam przyjechać po tygodniu do niego i da mi nastepne L4 ale wrociłam do pracy po tygodniu dobrze sie czulam. blizny sa ale bardzo małe. jak bedziesz mial pytania jakięś jeszcze to pisz. sory że tak pisze haotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
a ha maławeonka :) ja to mam teraz brac bromergon i luteine jak dostane @ to mam nastepna tecepte jakis lekow !! i po tym jak tez nie zajde :( to mam miec laparoskopie !! ale sie boje !!! juz mam dosyc tego !!! a powiedz jak ty zaszlas i kiedy po jakim zabiegu ??? i ile czau mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkka na pewno nie masz czego sie bać. a u mnie i u wielu przypadkać wydac szybko efekt w lutym miałam laparoskopie a 31 marca dowiedzialam sie ze jestem w ciaży udalo się przy drugim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
no to fajne ::) ja czuje ze nie zajde nawet po tym zabiegu :( juz tyle sie staramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
juy 16 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×