Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

ja sie staralam od maja 2006 udalo sie szybko ale nie stety w lipcu straciłam. no i teraz dopiero sie udało 2 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje :) bo wiesz zawsze sie dołuje !! jak przychodzi @ ale potem nabieram powietrza i sie staram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobinę załamana
właśnie poczytałam sobie kilka str. tego topiku i postanowiłam umówić się na badania drożności. W klinice nOvum, w wawie, kosztuje to aż 950zł, a doliczając konsultacje + badanie czystości pochwy i cytologię, będę musiała wyłożyć dobrze ponad 1100zł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobinę załamana
konsultacja: 150zł badanie HSG: 950zł cytologia: 45zł stopień czystości pochwy: 35zł test PCT: 100zł + komputerowe badanie nasienia: 160zł posiew nasienia: 57zł Same moje badania 1280zł +217 (męża)= 1497zł :-O i to tak na 'dzień dobry' :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robiłam nieodpłatnie wiem ze prywatnie to sie płaci !!! a w panstwowym to nie a czemu ty musisz płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobinę załamana ja miałam badanie HSG za darmo i uważam że nie ma takiej potrzeby isć prywatnie zbieraj kase na wyprawkę dla maluszka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA0804
Ja miałam robione HSG prywatnie w Jaworznie i kosztowało mnie to 160 zł. W ty miałam konsultacje i znieczulenie. Strasznie drogo ci policzyli,nie bądz naiwna i idz gdze indziej zrobią ci te same badania za 1/3. A za reszte kup sobie SEKSOWNĄ BIELIZNE na upojne noce z mężem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona29tg
Dokładnie, też jestem tego zdania. Ja robiłam HSG w szpitalu (dostałam skierowania od lekarza, do którego chodzę normalnie z kasy chorych do przychodni i to on mi robił HSG). Za darmo !!!! Tzn nie za darmo - ściągają mi przecież z wypłaty składki nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape1978
Witam dziewczyny Ja tez chodze do lekarza prywatnie ale na badanie hsg dostałam skierowanie do szpitala gdzie jest moj lekarz - bez niczego mi tam zrobili Ja miałam juz wszystkie badania gotowe do tego HSG wiec nie wiem czy da sie zrobic to na miejscu bo wiem ze na jedno badanie czeka sie tydzien bo to chodzi o jakies bakterie ...no ale moze gdzies robia tak Ja tez jestem troche załamana tym wszystkim własciwie to nie staralismy sie wczesniej wogole o dziecko dopiero jak wyszło ze mam endometr i zespol policystycznych jajników zaczeły sie klocki Ciagle na jakis tabletach zastrzykach Teraz jestem po 2 inseminacjach Hsg mialam robione teraz 20 04 obaczymy We wtorek jade do mojego lekarza moze bedzie nastepna inseminacja ... a moze sie uda tak:-) sama chce w to wierzyc ale czasem tak trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaie
dziewczyny czy któras z was brała może danazol? bo ja jestem po 6-mc kuracji,hsg i kiedy jest pierwsza miesiaczka? i owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeP
--> Do Ilonki11 Przepraszam,że nie odpisałam wcześniej....Ja leczę się u Prof.Radwana,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
witam wszystkie panie.czy ktos moze mi powiedziec gdzie sie robi takie badanie na dolnymslasku?staramy sie z mezem o dzidziusia i nic nie wychodzi lekarz wspomnial cos o tym badaniu ale nie zalecil go ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwifred ja robiłam te badanie za darmo w Oławie dostałam od swojego lekarza skierowanie na badanie. wiem że tak samo robią we Wrocławiu. a ty gdzie mieszkasz jak moge wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
do wroclawia mam troche bo mieszkam we lwówku slaskim blizej jeleniej gory.chcialabym zeby zrobili mi to badanie panstwowo ale do lekarza jezdze do jeleniej prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
mialam robione juz wiele badan wszystko prywatnie musialam robic maz tez sie badal.dostal na poczatku clostybeget ale juz nie bierze swoja kuracje skonczyl.u mnie na usg wyszlo ze tylko prawy jajnik ma pecherzyki dosyc pokazne ale jezeli niema droznosci to nici ze starania.juz sama nie wiem co myslec nieraz mam dosyc ale staram sie myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
z mezem staramy sie juz ponad rok pirwsze to unormowali mi cykl potem zajal sie reszta.moj lekarz jak kieryju to tez prywatnie z mezem jezdzilam do wroclawia do kliniki invi med na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staralam sie od maja 2006 w czerwcu sie udalo ale nie stety straciliśmy. robilam badania mąż też. póżniej miałam badanie na sprawdzenie niedrożności okazalo sie ze dwa mam niedrożne pózniej miałam laparoskopie i udalo sie jestem w tej chwili w 10 tygodniu. dlatego ja bym strała sie o to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
bede sie starala napewno pod koniec miesiaca mam wizyte wiec bede suszyc doktorowi glowe moze i mi sie uda.pozdrawiam i gratuluje malawronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddddd
nie trzeba tracic nadziejiiiiiiiiiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
nadzieji nietrace ale brak rezultatow troche dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwifred
czy kroras z was miala robione badanie hsg we wroclawiu w invimedzie?jak tak jakie sa koszty calosciowe,chyba ze jest jeszcze jakas klinika zajmujaca sie takimi sprawami w poblizu wroclawia?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie internet zapewne
długo jeszcze nie dowiedziałabym się o tym, że jeśli się wykonało prawie wszystkie możliwe badania i one wyszły dobre, a ciąży, jak nie było, tak nie ma, to należy zrobić HSG 😡 Dotąd żaden z ginekologów, do których uczęszczałam mi tego nie powiedział, tylko kazali uzbroić się w cierpliwość i wyluzować :-O Może to głupie i smieszne, ale dopiero niedawno, dzięki temu forum, usłyszałam, że istnieje badanie drożności jajowodów:-O Zapiszę się na nie na pewno. W nim moja ostatnia nadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG to nie jest jeszcze ostatnia nadzieja :) ja własnie jestem po i mam nadzieje ze juz nic nie bede musiała robic w tym kierunku :) ale zawsze moze sie okazac ze to nie to :( i jest jeszcze kilka rozwiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×