Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Justa bromek (bromergon) jest na zbicie prolaktyny ;) A luteina to progesteron wiec zupelnie cos innego ;) Myszka musisz sie nauczyc, bo niedlugo bedziesz w ciazy i trzeba witaminki lykac ;) a to dopiero jest ciezkie jak masz mdlosci :( A probowalas jakos glowe przechylic do tylu przy lykaniu? Moze lepiej by Ci wchodzilo siemie lniane? Chyba sie je parzy goraca woda i pije takie glutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
amefa...jak bedzie trzeba to oksytocyna i jazda na porodówkę ;)))) nie wiem czy to po tym pregnylu ale dzisiaj cale popoludnie boli mnie brzuch ze nie mogę się nawet zgiąć . Jak wrócilam z pracy od razu poszłam spać ale nie bardzo przeszło. Miałyście kiedyś tak ?? Do tej pory w czasie dni płodnych czułam nieznaczy ból jajników ale nie aż tak jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znalazlam: ;) Siemię lniane mielone! 200 g na 50 porcji. Siemię lniane jest bogate w następujące składniki: witamina E, cynk, kwas tłuszczowy omega-3, fitosteryny, flawonoidy, fitoestrogeny. Zawiera mnóstwo kwasów Omega 3. Daje świetne efekty i jest tani choć niezbyt dobry w smaku, jeżeli nie będziesz w stanie go wypić polecamy olej z wiesiołka. Zastosowanie: Na poprawę śluzu - codziennie 2 razy dziennie zaparzyć 1 łyżeczkę. Na zaparcia w ciąży - 3 razy dziennie zaparzyć 1 łyżeczkę i wlać do jogurtu i zjeść. Dla kogo: Polecamy wszystkim kobietom starającym się o dziecko, ale mającym problemy z występowaniem i ilością śluzu szyjkowego płodnego. Śluz taki jest niezbędny do zapłodnienia i zajścia w ciążę. Działanie: Wspaniale poprawia śluz, przeciwdziała zaparciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa skonsultuj z lekarzem. Ja nie bralam Pregnylu, ale na ulotce od mojego Ovitrelle kiedys czytalam, ze jak wystapi sliny bol brzucha to trzeba do lekarza. Moglo dojsc do hiperstymulacji, a to chyba grozne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa dzięki:) pamietam jak mój dziadek pił siemie lniane, już sam widok jak to sie ciągnęło napawał mnie obrzydzeniem hehe. będe cały wieczór próbowała pojąć sztuke łykania tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justa ja po pregnylu czułam jakiś tam ból, że wszystko w środku pracuje na maksa ale nie aż tak żeby mi to życie utrudniało. lepiej zadzwoń do gina i sie spytaj czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
dzwoniłam... kazał zażyć nos-pe i jak nie przejcie jechać do szpitala.. super jak nie urok to ... brak juz mi sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi GRATULACJE !!!!! Kochana teraz dbaj o siebie i maleństwo :) ściskam mocno :) a ja po wizycie jestem troszkę załamana bo wyhodowałam tylko albo aż 3 pęcherzyki chociaż doktorek mówi że przy moich parametrach amh to i tak dużo w poniedziałek kolejna wizyta 15 punkcja a 17 transfer chyba jeszcze nic nie dochodzi do mnie trzymajcie się kobitki :) a Zarka gdzie się podziewasz ? jak tam przygotowania ? odezwij się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki!! Na samym początku GRATULACJE EDI!! Amefka są te upragnione pęcherzyki,hura !! ;) dwa po 14 i jeden 13 to na prawym a na lewym jeden 10,lekarz mówił z usg że tyle wystarczy i że więcej nam nie potrzeba,teraz znów w sobotę na usg czy urosły,powiedział lekarz, że jak urosną to w poniedziałek będziemy robić IUI.pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za nas wszystkie żeby się w końcu pojawiły te dwie grube krechy na teście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja kiedys robilam sobie koktajle z siemieniem ;) Dodawalam banana i jogurt naturalny albo mleko. Calkiem dobre to bylo ;) Miska bedziesz miala wszystkie trzy zarodki podawane? Czytalam gdzies, ze teraz daja max 2, zeby uniknac ciaz mnogich :( Aldona ja tak mocno trzymalam kciuki za te Twoje pecherzyki, ze musialy urosnac! :) Bardzo sie ciesze, ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! W oczekiwaniu na @ wybrałam się dziś do dr do kliniki, bo telefonów od 2 dni nie odbiera, a tu list zostawił do mnie pan dr:)- że jest na nartach i ,że mam czekać do poniedziałku aż wróci, nie denerwować się, a w pon zobaczymy co i jak- więc moje drogie ani @ ani pana doktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje amefka,że trzymałaś kciuki:) a ty jak tam się czujesz?który to już tydzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona jutro 12 tydzien zaczynamy :) Wszystko dobrze :) Dzisiaj mi sie kwasnego chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Z mojego łykania wiesiołka wyszło tyle, że przegryzłam tego tabsa, zawartośc wylałam na łyżke i popiłam dużą ilością soku-smakowo nieciekawe:/ może dziś wieczór odważe sie w całości zażyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak juz sie tak meczysz to wez trzy naraz po obiedzie i spokoj na caly dzien bedziesz miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
no masakra z tym łykaniem. nie wiedziałam żę można 3 na raz. właściwie to chciałam narazie brać tylko 2razy wiesiołek. na dodatek chyba jakies żołądkowo-jelitowe wirusy krążą, bo kumpel z pracy wczoraj w nocy wymiotował a ja miałam rozwolnienie za to dziś mnie mdli raz mniej raz mocniej-masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie wiem ile mi podadza będę wiedziała dopiero w poniedziałek bo chciałabym zebym chociaż miała 4 to bym wzieła ze sobą dwa skrzaty a gdyby czasem sie nie udało to następne dwa ale dowiem się wszystkiego to dam znaka :) pozdrawiam i życzę miłego wieczorku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja bralam czasem nawet 6 dziennie jak mi sie przypomnialo ;) A jak tak sie meczysz z tym lykaniem to bierz wszystkie na raz;) Miska powodzenia :) Blizniat Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Miśka trzymam kciuki:) wiesiołek ma podobny smak co orzeszków arachidowych z tym ze ma w sobie jeszcze jakąś goryczke która potem mi sie odbija pół dnia:/ ale 3 wzięte dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dzielna jestes :) Nie sadzilam, ze poznam osobe, ktora wypija olejek zamiast lykac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odbijanie sporobuj zjesc cos neutralizujacego... Mi pomaga jogurt. Moje witaminki ciazowe odbijaja sie śledziem :( BLE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) jestem tutaj nowa i mam pytanko... Mieszkam w uk i w przyszlym tygodniu bede miala badanie HSG na droznosc jajowodow. czy ktoras z Was miala to badanie robione w uk i czy to rzeczywiscie tak bardzo boli? czy to badanie robione jest pod znieczuleniem? umieram ze stachu :( prosze o jakies podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaczek HSG nie musi bolec ;) Ja mialam robione w Polsce. Dostalam jakas tabletke chyba rozkurczowa przed badaniem. Mnie dosyc bolalo, ale po badaniu zaraz dostalan kroplowke z lekiem przeciwbolowym i szybko minelo;) Nie ma sie czego bac ;) Nie jest to najwiekszy bol w moim zyciu, wiec da sie przezyc ;) Jak zajdziesz w ciaze, to juz nie bedziesz pamietac co Cie bolalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione HSG trzy tygodnie temu i tak naprawdę to już zapomniałam o tym bólu. Bolało - to fakt, ale tak jak przy okresie...tylko mocniej. Za to bardzo krótko. Ja dostałam tabletki przeciwbólowe i zastrzyk ( chyba rozluźniający- nie wiem dokładnie). Po zabiegu podbrzusze trochę boli. Ale po godzinie można już normalnie funkcjonować. No i ta ulga, ze już po wszystkim jest - wspaniała. ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
hehe no widzisz Amefa, każdy sposób jest dobry a czy z woda czy w kapsułce i tak trafi do żołądka więc i dzialać powinno:) może nawet szybciej bo nie trzeba czekać aż kwasy rozpuszczą otoczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi 35 ogromne gratulacje:)ciesze sie i zazdroszcze:)ja od zeszlego tygodnia zaczelam nowa prace i tez jakos mniej mysle zauwazylaam bo nie mam czasu poprosstu,obssesja troche minela:P miska jestem jestem i podczytuje a wiec tez biore olej z wiesiolka ale w kapsulkach,kwas foliowy i witaminee a i e, a ktory mam dzis dzien cyklu to nie mam pojecia przez to ze mam teraz wiecej obowiazkow..ale w nowym tygodniu postaram sie wybrac do ginki bo juz od listopada nie odwiedzalam zadnych lekarzy...miska mocno trzymam kciuki:)dzialasz i to bardzo dobrze:) ja po wyplacie zapisze sie do kliniki do bytomia bo jest naajblizej mnie:)tez mam dosc stania w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam,widzę że trochę się tu dzieje,i bardzo dobrze:) U mnie tak jak było tak jest doszłam do siebie i chcę nadal próbować aż do skutku,aż do momentu gdy znów zobacze dwie krechy:) Przypomniało mi się jedno zdarzenie ze szpitala jak dla mnie to bardzo śmieszne ale też pokazujące jak nie którzy ze służby zdrowia są zacofani,jak wiecie byłam w szpitalu gdzie nie robią testu z krwi musisz sama je robić,tak więc pewnego dnia poszłam ta, do pielęgniarek i siedziała tam taka Pani pielęgniarka i ja do niej mówię że chcę zrobić krew beta hcg a ona mi na to: Proszę Pani o czym Pani mówi? i ja jej tłumacze że chcę zrobić badanie z krwi czy jestem w ciąży i wiecie co mi powiedziała że takie badanie nie istnieją że to tylko w filmach tak jest i wtedy weszła cala oddziałowa i ta mówi do niej że przecież to prawda,a ta zrobiła się czerwona pewnie się wstydziła za koleżankę. No ja rozumiem że nie wszyscy wiedzą na czym polega to badanie ale kto jak kto ale służba zdrowia powinna wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie bz- nadal @ brak, ale mam takie dziwne odczucia,że się udało, jakoś dziwnie się czuję?!może ta beta i test był za wcześnie- jutro jest40dc więc z rana robię test, już się zaopatrzyłam, a we wt jak dr wróci z nart wizyta. Kociaczek- daj znać jak to badanie u Ciebie, bo ja je mam na kwiecień, chyba,że już nie będzie potrzebne:) Kasiula23- wnioskuję,że jesteś ze śląska- ja też, u kogo się leczysz? Czarna- cieszę się,że dochodzisz do siebie, ja po poronieniu w sumie szybko doszłam do siebie, ale po czasie mi się odbiło...Dużo o tym rozmawiałam, co czuję, dlaczego, jak i po co z rodziną, znajomymi- pomaga:) Dużo sił i powodzenia! Nam też się uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka jestes w stanie okreslic, kiedy mialas owulacje? Test beta hcg wykrywa ciaze kilka dni od zaplodnienia. W ktorym dniu cyklu robilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×