Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gratuluję wszystkich różowych kreseczek :) Oby rosły w siłę! Jestem po HSG. Obydwa jajowody niedrożne, prawy udało się odblokować podczas zabiegu.. I się cieszę i smucę. Ale przecież w końcu wiem skąd wszystkie niepowodzenia, więc UFfff.. Każdy z nas jest inny i każdy inaczej reaguje - jestem strongWOmanem, ale prawie mi się film urwał w trakcie badania :/ Nie miałam znieczulenia - ból był dla mnie 7 na 10. Jasne, że to nie było miłe - ale.. gdy bardzo czegoś chcemy, zniesiemy wiele :) Gdybym wiedziała, że ponowne HSG odblokuje drugi jajowód poszłabym nawet jutro ;) Za siebie nie potrafię - ale za Was, nawiążę bliższą znajomość z mr Saint I. Bo rozumiem Was, jak nikt.. A jeszcze wczoraj zastanawiałam się po co i kiedy ta laparoskopia.. Miłego popołudnia i dużo zdrówka dla wszystkich Choróbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza to trochę skomplikowane jest bo oni tu u nas się nie znają na takim leczeniu jak ja mam sam ordynator mi powiedział ostatnio po co on panią leczy i na co także widzisz jakie mają podejście poczekam spokojnie do poniedziałku mam duphaston i luteine ale nie wiem czy mogę je łączyć z tymi co mam a do tego niestety nie mam numeru dzwoniłam tam gdzie pracuję ale dzisiaj go nie ma w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam że on u nas jest od piątku na oddziale w szpitalu to zrobię bete jutro i w piątek do niego lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna niewiem ale brałabym na Twoim miejscu luteine bo to przecież progesteron sam więc z lekami nieoddziałuje niewiem jak to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
dziewczyny jak myslicie jak w zeszlym miesiacu bralam duphaston to teraz moge np juz nie brac czy musze juz pare cykli brac? bo odstawienie tego hormonu po 1 cyklu mi rozreguluje wszytsko?bo w tym miesiacu raczej juz bym nie chciala go zazywac bo mam i tak jajeczkowanie po stronie niedroznego jajowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
no i czy za miesiac moge go np wziasc opuszczajac ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej dziewuszki ale dziś cisza na pokładzie :-) Fionka jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki ja miałam dzisiaj piękny sen.. Śniło mi się że jestem w ciąży. Że chodziliśmy na usg. Widzieliśmy dziecko.jak rośnie i że wszystko było ok. Jak się obudziła to wyłam jak pies. Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe? Mało że nie mogę zajść w ciążę, to jak już w nią zajde to nie mogę donosić :( Dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slońce bardzo mi przykro że u Ciebie tak sie potoczyło nawet nie umiem sobie wyobrazić co przeżywasz , ale też staram się zajść w ciąże już długo i nic z tego nie wychodzi i też mi ciężko i mam nadzieje że uśmiechnie się do nas szczęście jak do innych dziewczyn będzie dobrze w końcu chciałam Cię pocieszyć jakoś swoim postem ale wiem że to nic nie zmienia ...trzymaj się kobieto i walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,slonce wlacz sobie pytaie na sniadanie, akurat katarzyyna skrzynceka opowiada jak przetrawac poronienia i ze warto walczyc do konca,posluchaj kochana,ja nigdy nie zaszlam w ciaze wiec sobie nawet tego wyobrazic nie potrafie co czuja dziewczyny ktore to przezyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie okropnie czuje z tym ze tyle lat nie umiem zajsc w ciaze jak jakies dziwadlo a nie pelnowartosciowa kobieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słońce ja wiem że nawet druga osoba z podobnymi problemami nie jest w stanie do konca Cie zrozumiec ale wiedz ze wszystkie tu trzymamy kciuki za was i wierzymy że wam sie uda :) przesyłam pozytywnego buziaczka:* Kejtunia dzieki za pamiec ja czuje sie tak zwyczajnie sluz zrobil sie bialy piersi sama niewiem troszke pobolewaja ale tak jest zawsze przed @ ale mam nadzieje ze w tym miesiacu nam sie uda:) wkoncu mamy rozpoczac nowa ture:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Dziewuszki...nie wiem ale ja też się czuję do du... dziś 25 dc, brzuch trochę pobolewa, piersi nie bolą, są tylko twarde... nie wiem co mam mysleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Fionnka w końcu zapisałyśmy się na grudzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Jestem po badaniu hsg, nie wiem co Daley bo lekarz w trakcie badaniua powiedzial ze mojejajowody sa drozne. Czekam teraz na kolejna wizyte29? Zastanawia mnie jakie kroki dalsze podejmie lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie o malenstwo jus 3 Lata , mieszkam w uk I tu jesli chodzi o wykonanie jakich kolwiek badan -, idzie jak krew z nosa:(( na badanie hsg czekalam 2 Lata!!!! Hormony mam ok . Wyniki meza tez as ok.. W koncu w z zeszlym tyg mialam wykonanie hsg- w trakcie ktorego lekarz powiedzial ze moje jajowody as drozne ? Zastanawiam sie co teraz jakie podejmie nastepne kroki ? Mnie juz rece opadaja :((( wiem ze nie moge sie poddac mam 32 Lata I pragne miec dzidziusia najbardziej an swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze że u ciebie sytuacja wygląda jak kiedyś u mnie, też wszystko ok a bobasa nie było. a staracie sie cały czas w cyklach naturalnych czy lekarz próbował stymulacji owulacji lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
izka pewnie lekarz zleci teraz laparoskopie aby je sprobowac udroznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja już po becie teraz tylko pozostało cierpliwie czekać na wynik słońce a myślałaś o tym zespole antyfofolipidowym ja nawet nie wiedziałam że coś takiego może być jak chcesz to mogę ci podesłać link to poczytasz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Czarna wiec czekamy z niecierliwościa na twój wynik :-) i oczywiście trzymamy kciukiii:-) powiedz mi kochana czy jakies objawy miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
oprócz tego testu i braku @ oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mnie brzuch pobolewa i senności nic więcej żadnych bólu piersi są tylko odrobinkę powiekszonę tak mój m mówi bo ja różnicy nie widzę aha dziewczyny wiecie że podczas ciąży zmieniają się oczy są takie szkilste mi mama dzisiaj powiedział że takie mam i powiedziała mi ty to jednak chyba jesteś w ciązy bo taka ładna buzia ci się zrobiła hehe mój m jak wrócił z pracy to moja mam do niego ta twoja sylwia to w ciązy jest a on na to co mnie wkręcacie hehe no nic czekam do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie chce cie nakręcać ale niektóre kobiety od razu potrafią rozpoznac u innej ciążę. mama mojej przyjaciółki zawsze wiedziała że jej koleżanki są w ciąży choć one nic nie mówiły a często same jeszcze nie miały potwierdzonej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Czarna napewno Wam sie udało :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna trzymam mocno kciuki. A dlaczego na betę musisz tyle czekać??? Nawet na moim zadupiu jest na drugi dzień ;-) Widzę że wczoraj u Św. Idziego modlili się prawie za całe nasze forum :-) Słońce proszę nie łam się, trzymam kochana za Ciebie mocno kciuki. Ja czuję ciągle jak mi wycieka jakaś wydzielina, na szczęście biała, z tego co pamiętam jak pisałyście to nic złego. Poza tym nic nie czuję, może czasami brzuch pobolewa. Zastanawiam się czy wszystko w porządku, do wizyty jeszcze 4 długie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×