Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Ale nie zmuszę lekarza żeby przeprowadził u mnie ten zabieg :) teraz muszę czekać na wizyty u nowych lekarzy i zobaczę co powiedzą. To kupuje te zioła, nie czekam już dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia oczywiscie, ze nie zmusisz... Jednak kazdy rozsadny lekarz powinien zaproponowac Ci ten zabieg. Nie masz owulacji mimo stymulacji, wiec po co faszerowac Cie wiecznie lekami, skoro mozna to zrobic inaczej :) Jestem prawie pewna, ze lekarz od nieplodnosci do ktorego teraz pojdziesz zrobi Ci ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ale Asia ma rację, chyba lekarza nie można zmusić do wykonania kauteryzacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A na czym polega zabieg kauteryzacji? Przeprowadzali go Wasi lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa ale przy stymulacji mam owulację tylk opotrzebuję CLO + pregnyl :) za kazdym razem pęcherzyk pękł. Ale jestem nakręcona na wizytę u nowego lekarza, tym bardziej, że on pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja zmienilam lekarza wlasnie dlatego, ze tamten nie chcial mi jeszcze robic hsg ani kauteryzacji. I wcale nie zaluje. Wedlug mnie jesli lekarz w takiej sytuacji jak ma Asia nadal chce probowac jakichs lekow, to chyba sie nie zna na rzeczy i nie wie co robi ;) Asia kauteryzacja polega na nakluwaniu jajnikow. Lekarz mi to tlumaczyl, ale zapomnialam dokladnie na czym to polega :P Wiem tylko, ze dzieki nakluwaniu zmniejsza sie ta warstwa zewnetrzna jajnika, co powoduje obnizenie jednego hormonu i wzrost drugiego, dzieki czemu mamy owulacje :) I tyle wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój lekarz powiedział ze clo ma swoje plusy i minusy. O plusach wiemy ale minusem, przynajmniej u mnie jest to że osłabia endometrium, które z czasem może osłabić sie na tyle że nie dojdzie do zagnieżdżenia. Po za tym długie branie clo grozi przestymulowaniem. Ale to chyba wszystkie wiemy. Mnie mój lekarz już po dwóch nieudanych próbach z clo skierował na zabieg i efekty póki co są super, teraz musimy tylko wykożystać ten dobry czas moich jajników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ja na razie będę następny cykl na Clo ale potem chyba spróbuję bez i zobaczymy czy będzie owulacja. U mnie nie ma problemów z pękaniem na szczeście :-) Asia zobaczysz co Ci ten nowy powie i będzie wszytsko jasne ":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ja na razie będę następny cykl na Clo ale potem chyba spróbuję bez i zobaczymy czy będzie owulacja. U mnie nie ma problemów z pękaniem na szczeście :-) Asia zobaczysz co Ci ten nowy powie i będzie wszytsko jasne ":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ja ten cykl będę na Clo a potem może spróbujemy zobaczyc co się dzieje bez stymulacji. Asia pójdziesz do nowego lekarza i zobaczysz co on Ci powie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisa.pco.1
Dziewczyny zwolniła się wizyta u lekarza i ide jutro !! Co prawda muszę dojachać przeszło 20km ale to już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
I super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 20 km to nic ;) Ja tez jezdze nawet 35 do mojego doktorka i za nic bym go nie zmienila :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Jest @. Wiedziałam, że będzie ale jednak miałam nadzieję... dobrze że jestem w pracy bo bym się chyba poryczała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka trzymaj się !! Dobrze że pszyła tak szybko i nie musiałaś dłużej czekać. Zaczynasz kolejny cykl, a to kolejna szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka przykro mi :( Ja jak dostawalam @ to plakalam czasem nawet w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiem Asia. Ale ja już nie licze na naturalną ciążę, teraz były idealne warunki, podwójna owulacja, z miziankiem w sumie trafiliśmy i nic. Po prostu nie wierzę już... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
moja ostatnia owulacja też była podwójna z dwóch jajników i nic, wiem jak się czujesz. Popłaczesz ale zobaczysz znajdziesz siłę do dalszej walki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to ciężko zrozumieć dlaczego się nie udaje :( Niby wszystko pasuje, jest owulacja czasami nawet podwójna, mizianko jest, nasionka ok a ciągle nic.. Tu chyba jest jeszcze potrzebny ten "boski pierwiastek" albo Opatrzność jak kto woli ale tego niestety na recepte nie ma.. Pozostaje nam tylko wierzyć że się uda w nastepnym cyklu i za nic tej wiary nie tacić bo wtedy dopiero sie doła łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dzięki dziewczyny. Wiem, że trzeba wierzyć ale ja już wierzę chyba tylko w inseminację. Może kiedyś się uda. Zmykam .Pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA lapie powoli dolą.. dobrze ze musialam wrocić do pracy to moze trochę mi przejdzie . odebrałam swoje wyniki no i nic ciekawego. chwilkę porozmawiałam ze swoim lekarzem ale musiał szykowac sie do jakiegos zabiegu wiec duzo nie powiedział mi... tylko tyle ze czas pomyslec o klinice nieplodnosci. jutro mam isc do niego nie wizyte to moze cos wecej se dowiem. Pozniej napisze co jest napisane na wynikach bo niechcacy zostawiailam w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Amefa napisz mi jakie hormony są bardzo ważne i mają bardzo duży wpływ że nie udaje się zajść w ciążę, chcę wiedzieć czy mam wszystkie zrobione czy czegoś brakuje. Marla w jaki sposób można sprawdzić czy jest owulacja na ten sprawny jajowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×