Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Pewnie cudny odgłos bicie serduszka. Gratuluję synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa suppperr- tylko pozazdrościć dziwny ten okres- paro godziny teraz juz czysto... nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka widac nie ma reguly, kazdy organizm reaguje inaczej amefka tylko pozazdroscic, kazdej z nas zycze takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa gratuluje, cudny brzuszek!Oby tak dalej! A ja pierwszy raz dzisiaj zauważyłam śluz płodny- tak mi się przynajmniej wydaje- bardzo gęsty i biały, to taki? Czyli to oznacza,że dziś jest owulka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Amefka gratulacje!! Psioszka śluz płodny jest bardziej jak białko jajka, taki ciągliwy. Justa to widać że to chyba nie @. No bo @ w 15 d.c??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Amefka gratulacje!! Psioszka śluz płodny powinien być jak białko jajka, taki ciągliwy. Justa widać że to chyba nie @. No bo @ w 15 d.c.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No i śluz płodny to się może pojawiać parę dni przed owulacją, bo już wtedy są płodne dni. Ja an ten cykl mam inny plan niż poprzednio. Mimi tych słabych plemników nie mam zamiaru wstzrymywać się od mizianka przed dniami płodnymi. Spróbujemy sie miziać po okresie co dwa dni aż do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka czy jesteś pewna, że to dobry pomysł? :) Jak z moim M. poprzytutaliśmy się na 3 dni przed owulacją (u mnie podaniem pregnylu) to później M. był tak zestresowany, że nic z tego nam nie wyszło mimo najszczerszych chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka śluz płodny jak napisała justynka jest rozciągliwy może być również wodnisty ale przeźroczysty, a nie biały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiesz Asia, mój M. aż tak się tym nie stresuje. Zresztą już ma tyle abstynencji że nie będę musiała go namawiać. Już ja bardziej przeżywam. I myślę że takie podejście jest najlepsze. Spróbować nie zaszkodzi. Mam nadzieję tylko że mi ten żel przyslą do dni płodnych :-) Ale jak my mamy mało ruchliwe plemniki to lepiej spróbować przed owulką niż po. Może któryś dotrze do celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
To działajcie, jasne że przed owulką są największe szanse. Po owulce to juz można powiedzieć że pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Do owulki do jeszcze z 10 dni :-) Ale chyba naprawdę trochę wrzucę na luz bo zwariować idzie. Nie uda się to trudno, jest inseminacja, jest in vitro. Całkiem bezpłodni nie jesteśmy więc szansa na dziecko jest :-) Najwyżej odwlecze się to wszystko w czasie. A jak wiadomo co się odwlecze to nie uciecze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moe wiem ile w tym prawdy ale kiedys czutalam ze jezeli przytulanki sa na jakies 2-3 dni przed owulacja to wieksze szanse sa na dziewczynke im blizej obulki i chwilke po to raczej bedzie chlopak ;)),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moe wiem ile w tym prawdy ale kiedys czutalam ze jezeli przytulanki sa na jakies 2-3 dni przed owulacja to wieksze szanse sa na dziewczynke im blizej obulki i chwilke po to raczej bedzie chlopak ;)),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No tak bo ''dziewczynki'' sa wolniejsze ale za to dłużej żyją, natomiast ''chłopcy'' są zdecydowanie szybsi ale też szybko giną :P Zanim okazało się, że mam problemy to określałam tak: że chcę dziewczynkę, no i żeby poród nie był w okresie jesienno-zimowym. W chwili obecnej jest mi wszystko jedno :) byle dzidzia się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No tak bo ''dziewczynki'' sa wolniejsze ale za to dłużej żyją, natomiast ''chłopcy'' są zdecydowanie szybsi ale też szybko giną :P Zanim okazało się, że mam problemy to określałam tak: że chcę dziewczynkę, no i żeby poród nie był w okresie jesienno-zimowym. W chwili obecnej jest mi wszystko jedno :) byle dzidzia się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Justa też o tym czytałam. Kiedyś nawet próbowaliśmy własnie 2-3 dni przed owulką a potem zero seksu :-) Ale widzisz teraz sie przytulamy przed, po i w trakcie i na razie ani chłopczyk ani dziewczynka z tego przytulania nie wyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja kiedys tez "polowałam" na dziewczynkę i poród na wiosne.. napewno nie na koniec roku... a teraz obojetnie aby sie w koncu udalo ;))... jakby jakims cudem sie udalo (chociaz w to juz nie wierzę )w tym cyklu to planowany poród bylby na 30 grudzien ;))) termin z piewszym dzieckiem mialam na 3 stycznia - pamietam jak dzis slowa meza po godzinie 00 w sylwka...." no dobra mozesz juz rodzic ;)))" zawsze to lepiej jak dziecko jest z poczatku roku a nie z konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz dla dziewczynki to w przyszlosci jednak chyba lepiej jak z konca roku- az tak bardzoe nie będzie musiała sie odmładzać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A możesz mi wytłumaczyć jakie to ma znaczenie czy z początku czy z końca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Najlepsze to że kiedyś się planowało żeby urodzić na wiosne itp a teraz to juz wszystko jedno byleby w ogole urodzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mialam "plan", ze do konca wakacji 2012 urodze. Zdarzymy "na styk" :P I zawsze marzylam o dziewczynce, ale od poczatku ciazy jakos myslalam, ze jednak chlopak bedzie. W 8tc maz nazwal dzidzie Jasiek i tak juz zostalo :) Chyba mial lepsza intuicje niz ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z początku ma trochę latwiej na starcie.. .w przedszkolu czy w szkole. pozniej taka roznica sie zaciera ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak myślicie co to oznacza, nigdy nie miałam ,nie zaobserwowałam takiego śluzu- gęsty,biały,ciągnący się?Dziś 16dc , więc jak to odczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka a oprocz tego masz jakies klucie w jajniku czy cos? Wyglada to na plodny sluz. Czas na przytulanki ;) Ja polecam co drugi dzien az do konca dni plodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płodny słuz nie musi mieć wszystkich oznak płodnego, moze akurat to ze sie ciagnie to mu wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja w tym cyklu nie miałam widocznych oznak dni płodnych, sucho i tyle ale jak byłam u lekarza to powiedział, że widzi jakby ciałko żółte więc jednak. Wcześniej brałam wiesiołek + łyżeczkę oleju lnianego trochę wilgotniej było ale też bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A ja skleroza zapomnialam w tym cyklu wiesiołka łykać . Chyba od dziś zaczne ale pewnie już za późno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
justynka najlepiej od 1dc do owulacji. Ja w tym cyklu to nawet kwas foliowy zapomniałam brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×