Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Hej dziewuszki! Wróciłam z małego urlopu.... Justa gratuluję, fajnie , że masz to już za sobą. Ja dalej walczę...choć nie jest to proste. W czwartek- 4 IUI. Powoli zaczynam odczuwać brak siły...na te starania. :( W pracy muszę kombinować, żeby wziąć wolne, mam wyrzuty sumienia.... do lekarza też nie mam kiedy jechać na podgląd. ....:( Ile jeszcze.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta ja też kombinowałam zawsze z wolnym w pracy bo w pewnym momencie powiedzieliśmy że przestaliśmy sie starac i będzie co ma byc,ale w większości udawało mi sie jednak jeździć do gin w soboty lub po pracy już. Razem z Emilką trzymamy kciukasy z calych sił by ta IUI zakończyła sie sukcesem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) 20 listopada miałam HSG. Jeden drożny jajowód, który z resztą stał się drożny w trakcie badania. W 6 cyklu po badaniu, kiedy straciłam już nadzieję, mając świadomość, że tylko in vitro (jak zasugerowała lekarka), po małym urlopie i zmianach w pracy (zniknął stres) MAM TO! To dopiero początek i boję się, jak ch.lera, ale nasze marzenie, po 6 lat starań, chyba w końcu się spełni :) Nie traćcie nadziei, albo straćcie ją, tak jak ja i może stanie się cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elka powiem Ci kochana, że jakoś tak straciłam nadzieje :-( mam teraz też dużo stresu... dziękuję, że pytasz :-) kochana jesteś... Myszka napisałam, na e mail moje dane... chciałabym dołączyć do was na FB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej Justynka , tez myslalam co sie dzieje ze Sloncem, ze tak dlugo sie nie odzywa. Mam nadzieje, ze u niej wszystko OK. U mnie ok, przytylam 13kg ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Coś cisza na naszym forum. Byłam dziś u innego lekarza. Moje pęcherzyki----- kiepskie. :( Lewy jajnik nie pracuje, są tak małe pęcherzyki, ale nie dominujące. Na prawym coś tam jest, ale tylko jeden. Dajcie spokój! Tracę już siły :( Badanie M. średnie, pęcherzyki moje- średnie, więc ....czy my w ogóle zostaniemy rodzicami kiedyś????? Chyba już poraz ostatni podchodzimy do inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtunia wysłałam ci zaproszenie już kilka dni temu, myśle że po twoim opisie zaprosiłam odpowiednia dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta no ja nie podeszla do IUI bo gin stwierdzil ze nie ma sensu z takimi malymi pecherzykami:( chcialam zeby dal mi wiecej puregonu(leku stymulacego:) ale nie chcial,najpierw kazal zrobil AMH ile mam rezerwy jajnikowej,jeszcze tydzien zostalo mi do wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Myszka nie dostałam zaproszenia :-) możesz spróbować jeszcze raz? zapomialam napisać, że noszę okularki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Myszka jest jeszcze jedna taka osoba u mnie w mieście, i pewnie ją zaprosiłaś ;-), nosze okulary ale nie słoneczne kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Na wstepie pozdrawiam Was gorąco! :-) Ja nadal walczę o swoje szczęście, jestem własnie po wizycie u mojej ginki, dziś 17 dc, pęcherzyk 22 mm, a to ci niespodzianka, bo zwykle w 17 dc po owu nie było śladu, także jeszcze dziś i jutro staranka :-) Ustaliłysmy z ginką, że walczymy naturalnie jeszcze, a po wakacjach zastanowimy się co dalej, czy inseminacja na przykład czy co innego. Także póki co jeszcze na spokojnie. Ale jestem szczęśliwa że taki ładny pęcherzyk. Ziuta, no proszę Ciebie bardzo nie łam się! :-) Justa co tam u Ciebie szczęściaro i maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtunia czy w tle jest zachodzące za drzewo słońce? bo jak wpisze nazwe miejscowości to wyskakuje tylko ta w przeciwsłonecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Myszka tak właśnie takie zdjęcie w tle mam ;-) wyskakuje ci ta w przeciwsłonecznych bo wpisujesz całe imię, a ja tak jak ci wysłałam na e-mail tak jestem wpisana na FB :-) Zancias gratuluję pecherzyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po pierwsze gratuluje wszystkim ciężaróweczką:)))))))) przepraszam że tak późno ale troszkę się działo i nie zaglądałam na kafe;) niestety nie były to miłe wieści;( ale już dość łez trzeba się zebrać w sobie:))))) Justa GRATULUJJJEEEE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mielismy pierwsza wizyte u pediatry no i zaczyna sie ;(( pani doktor stwierdzila ze za malo sie rusza- ze ma za slabe napiecie miesni.... kontrole mamy za dwa tyg jak nie bedzie lepiej to rehabilitacja ;( no i ma szmery nad serduszkiem dostalismy skierowanie do kartiologa ;( skorka tez mu sie strasznie luszczy, wiec pani doktor stwierdzila ze pewnie bedzie allergikiem ;( no a teraz dobra wiadomosc.... kluska wazy juz 3920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie martw sie, mój siostrzeniec też sie strasznie łuszczył a je wszystko normalnie i nic mu nie dolega. Jestem pewna, że maluch rozrusza sie przez ten czas i że kardiolog nie znajdzie nic niepokojącego. Zdaje sie,że moi znajomi też byli u kardiologa z kilkumiesięcznym synkiem przez szmery i wyszło że jest jakaś mała dziurka na serduszku ale tak sie zdarza i do roku powinna zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie martw sie, mój siostrzeniec też sie strasznie łuszczył a je wszystko normalnie i nic mu nie dolega. Jestem pewna, że maluch rozrusza sie przez ten czas i że kardiolog nie znajdzie nic niepokojącego. Zdaje sie,że moi znajomi też byli u kardiologa z kilkumiesięcznym synkiem przez szmery i wyszło że jest jakaś mała dziurka na serduszku ale tak sie zdarza i do roku powinna zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza zapanowała? gdzie sie wszystkie dziewczyny podziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno mnie tu nie bylo, ale sie pieknie na kafe zrobilo! Tak kobieco :-) Justa ogromne gratulacje narodzin Maluszka! Jest Igorek, czy inne imie wybraliscie? Nie zauwazylam info o imieniu ;-) Janek tez ma delikatny szmer nad serduszkiem, mamy to skonsultowac do roczku. Napieciem sie nie martw, najwyzej troche pocwiczycie i przynajmniej lepiej sie bedzie Malenstwo rozwijac! Na luszczaca skore wyprobuj olejek z migdalow. Kilka kropli dodac do wody lub wetrzec w skorke po kapieli. No i najlepiej kapac bez zadnych detergentow w mace ziemniaczanej ;-) Uwierz, ze to naprawde dziala! Dziewczyny, jesli ktoras rozwaza in vitro, zajrzyjcie na ta stronke http://www.invimed.pl/Program_P%C5%82acisz_polowe_-_zyskujesz_podw%C3%B3jnie.html?gclid=CMjWh9OMtLcCFUhZ3godBGoAKg Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje sie juz ;)) Amefa fajnie ze sie odezwalas. U nas jednak jest Bartus a nie Igorek. Jakos stracilam nawet poparcie u mojego starszego synka z tym imieniem ...takze przez dwa dni Maluszek byl bezimienny az w kocu i ja uleglam i zgodzilam sie na Bartosza. Bartek jest grzeczniutki poki co... tfu ftu ftu aby nie zapeszyc ..... bo w piatek byla u mnie kolezanka i stwierdzila ze jest grzeczniutki, ze takie dziecko to ona moze miec, a w sobote od rana nie bylo spania tylko lezenie przy cucu a jak odeszlam to wielki lament i tak przez dobre pol dnia, ale cale szczescie dzis juz jest lepiej i praktcznie cala paskudna niedziele przespal;) Na noce tez nie moge narzekac bo po kapieli spi do ok 1 pozniej troche nadrabia i budzi sie kolo 3 i 5 i 7 ale naprawde nie jest zle... aby tak dalej. Na luszczenie skory polozna kazala zmienic oliwke na zwykla bambino ewentualnie Balneum lub oilatum . Narazie kupilismy oliwke i juz widac duza poprawe,A maka nie wyszusza jeszcze bardziej skorki?? bo jesli dobrze pamietam to kapalismy starszego w mace jak mial problemy ze skora ale on mial wtedy atopowe zapalenie. Serduszkiem sie zbytnio nie przejmuje bo te historie zazwyczaj koncza sie dobrze. A na rehabilitacje najwyzej pojezdzimy jak sie zaba nie rozrusza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja przez pierwsze 2-3tyg. po kąpieli nacierałam oliwką bambino właśnie Emilke bo co prawda urodziła sie z gładziutka skórką ale po kąpieli właśnie na dłoniach i stopach a potem troszke na brzuszku zaczęła sie jej łuszczyć-chociaz kąpalismy i kąpiemy dotąd w Oilatum. Bartus napewno sie rozrusza :) musi dojść do siebie po tych wszystkich przeżyciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo piorun nam w dom uderzył i popalił między innymi router i nie mieliśmy internetu. Przede wszystkim Justa gratulacje :) też juz bym chciała mieć swojego smyka przy sobie. U mnie generalnie ok. Jedynie nastapiła zmiana imienia bo byliśmy z siostrzenicą na placu zabaw i co drugi chłopiec mial na imię Wiktor... Mąż stwierdził ze za dużo tego i po wielu pertraktacjach stanęło na tym że będzie Tobiasz. No to tak powolutku się kulam ku sierpniowi. Kupiliśmy łóżeczko bo trafiła nam się okazja używane w bardzo dobrym stanie. I jak je skręcilismy to dotarło do nas ze będziemy mieli dziecko ;) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mi sie wydaje, ze maka zasypywana na sucho moze wysuszac, ale w kapieli chyba nie. Janka kapalismy w wodzie z maka ziemniaczana wlasnie jak mial sucha skorke i pomagalo. Nawet polozna nam to poradzila na przesuszenie skory. Oliwka Bambino ma niezbyt dobry sklad. O wiele lepsza jest Babydream lub Hipp. A mi sie Bartus bardziej podoba hehe :-) 1 Slonce ale sie pewnie strachu najadlas z tym piorunem! Tobiaszek tez fajne imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ciesze sie ze wszystko u Ciebie w porzadku ... ze to tylko router a nie cos z dzidziusiem ...ufff ;)) . U nas tez Tobiasza bralismy pod uwage ... chyba ostatnio tez w mire popularne imie ;)) wiem ze sklad jest mniej ciekawy niz w tych innych oliwkach ale u nas wlasnie mielismy wczesniej ta z Babydream. Amefa a Wy robiliscie kisiel (krochmal) z maki czy dodawaliscie sama make??? Ziuta jak tam po inseminacji??? ja pecherzyki ile ich bylo ?? i czemu juz po raz ostatni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ale nieciekawa przygoda Was spotkała z tym piorunem. Przyznam, że przez twoją długą nieobecność na forum miałam już czarne myśli co do zdrowia twojego i maluszka. dlatego ciesze sie ze wszystko OK :) Gdybyś chciała dołączyć do nas na FB to zapraszamy :) wyślij maila z danymi osobowymi i opisem zdjęcia profilowego (żeby łatwiej znaleźć) na kafeteria2013@wp.pl Amefa jak tam Jaś? jakieś ząbki już sie wybiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×