Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość anaisska
Robilam wczoraj test cyfrowy Clearblue, wyszlo mi ze jestem w ciazy 2-3 tydzien po zaplodnieniu czyli 4-5 tydzien ciazy wedlug wyliczen lekarskich, tak wyczytalam na ulotce. dzisiaj zrobilam zwykly test , druga kreseczka jest troche ciemniejsza niz na testach z przed 2 dni ale nadal nalezy do tych bledszych. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, chociaz wciaz nie moge uwierzyc ze jestem w ciazy :) boje sie cieszyc... Czyzby po 2.5 roku staran pomoglo mi badanie Hsg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
bardzo mozliwe, że przepłukanie kontrastem usuneło coś co mogło przeszkadzać w zapłodnieniu. W takim razie czekamy az wizyta u gina potwierdzi całkowicie ta radosną nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
jak wiawidać HSG pomaga bardzo często, ciakawe czemu ginekolodzy tak późno kierują kobiety na nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Gratuluję tym co się udało, miło poczytać takie radosne wpisy:) Ossaka u mnie nic nowego, czekam na wizyte u lekarza 23 listopada i wtedy zdecyduje czy będę miała laparo czy nie, ale nadzieje coraz słabsze. Z mężem cos mi się psuje, ciągle się kłócimy, a nie wiem czy to wszystko ma sens. Przyszło zimno i od razu nic się nie chce, zrobiłam się taka bleeee, ach żeby już była wiosna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Ossaka pisz oczywiście czy zaskoczyło, bo bardzo jestem ciekawa, trzymam mocno kciuki za Ciebie i pozytywny teścik:) Gonia a Ty jak czasami tu jesteś to napisz jak się czujecie i kiedy masz termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduś
Witm wszystkich gratuluje tym którym się udało i trzymam kciuki za tych któży próbują. Ja jutro mam hsg po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Dzięki Dorotko umnie nic nowego znow przyszła ta wredna tez przez ta pogodę jestemn do kitu, współczuje Ci kochana że tak z mężem masz nie zaciekawie ja to chociaż mam w swoim jakieś oparcie i jeszcze nie jest aż tak targicznie chodz wiem że jego to juz tez przerosło ale nie okazuje mi tego. Trzymam za Ciebie kcióki i za to badanie by się powiodło i dało jakieś rezultaty i na teściku bys w końcu zobaczyła upragnione II kreseczki, zyczę tego każdej starającej się o upragnioną fasolke. Przesyłam gorące buziaki na te chłodne dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Jeszcze ten okres jakiś dziwny dostałam i niewiem co mam onim myśles bo miałam go 2 dni w poniedziałek rano dostałm i był słby w e wtorek było trochę więcej a dziś po okresie niema śladu a bolą mnie jajniki lewy bardziej i czasem prawy ale znikomo i zastanawima się czy przypadkiem testu nie zrobić. Przy okresie miałam zawsze skrzepy a przytym tylko czerwona jasna krew i tak może już stres tak powoduje sama się zastanawiam jak mnie nie przestanie boleć to na wizytę bede musiała sie zapisać i tak jak nie urok to zawsze coś jest nie chalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
Ossaka zrób sobie test, bo może to nie @, nie ma na co czekać, jeśli termin @ już minął to zrób dla własnego spokoju. Czekam na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba_lala
Hej dziewczyny! Ja jutro idę na hsg, tak sobie to wszystko czytam, nie wiem już sama czy mam się bać czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisska
Nie boj sie badania hsg i nie czytaj tego co pisza inni. Ja sie naczytalam i bylam tak przestraszona i zdenerwowana ze szok. a badanie bylo krotkie i bezbolesne , podczas podawania kontrastu czulam lekkie rozpieranie w dole brzucha , to nie bolalo i trwalo pare sekund, jajowody drozne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduś
mamba-lala - ja wczoraj przeszłam 2 hsg i powiem ci że do przyjemnośći to nie należy ale czego się nie robi dla dzidzusia. Trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduś
mamba-lala - ja wczoraj przeszłam 2 hsg i powiem ci że do przyjemnośći to nie należy ale czego się nie robi dla dzidzusia. Trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Dorotko robiłam test i chyba nic z tego więc to nie to muszę się wybrać do ginia jak mnie ten jajnik będzie pobolewać.A miałam cichą nadzieje że może to i dlatego tak mam za kazym robieniem testu to gorzej tylko dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiejszą noc od prawie dwóch lat spędze samotnie :( żona pojechała do szpitala na laparo. Smutno mi się robi bo tesknota robi swoje... mam nadzieje że wypuszczą Ją w sobote a nie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNY jestem tu nowa od 1,5 roku staramy sie o dziecko. moj mąż ma bardzo słabe plemniki 97 % to plemniki patologiczne..prywatnie zrobiłam HSG i niestety jeden jajowod niedrożny..... ja jestem 2 dzień po HSG właśnie zaczeły mi sie dni płodne i nie wiem czy mam działac czy mam sie wstrzymac w tym msc.. Lekarz mi nic nie powiedział konkretnego wrecz przeciwnie za łamał mnie kiedy mi powiedział ze przy takoch badaniach przy zajsciu naturanie najlepsza rzeczą dla nas było by poronienie a najgorszą dziecko z wadami,,,,,ale to dłuższa histora. teraz szukaminnego lekarza dodam ze jestem z lublina Prosze napiszcie czy po hsg nozna probowac w tym samym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
mi po HSG lakarz powiedział "do dzieła" ze bo tym badaniu jest duża szansa na zajście w tym samym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie laparo trochę się przesunęła. 23ego listopada mam się stawić w szpitalu. Badanie na drugi dzień. To będzie mój 15 dc, więc połowa. Trochę się stresuję, ale staram się nie myśleć... Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
a u mnie nic nowego, dziś 27dc, jutro powinna sie pojawić @ i pewnie tak będzie, bo chwilami pobolewa mnie już brzuch-akurat jutro idziemy na wesele, już widze jak sobie potańcze:/ ten cykl był/jest jakiś dziwny, pierwszy raz od dawien dawna nie bolą mnie cycki od połowy cyklu, nawet nie czuje by choc ciutke nabrzmiały jak zwykle, za to mniej więcej w połowie cyklu przez 2-3dni dziwnie kłuły mnie jajniki, tylko jak wstawałam albo coś dźwignęłam i to nie przez cały dzień. ból przypominał mi ten sprzed paru cykli gdy chodziłam na monitoring do nowej gin i pęcherzyk rósł jak szalony ale wcale nie pękł-z tym ze teraz było to o wiele słabsze odczucie (wtedy musiałam nieraz przykucnąć i chwile odczekać aż ból zelżeje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska_de
Dziewczyny ile kosztuje hsg prywatnie w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Princeska Ja miałam robione hsg 3 dni temu prywatnnie z uśpieniem i mnie kosztowało 550 zł w top medical.. pozdrawiam dodam ze jestem z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
czemu to badanie robicie prywatnie??? przynajmniej u mnie w szpitalu czeka sie na to badanie 2 dni i skierowanie od ginekologa do którego chodziłam prywatnie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
MazJednejZwas to dobrze ze juz zona jest po, no i co jej wyszlo powiedzieli cos? Fajnie ze facet sie martwi i gada o tym z kobietami, moj by tego nigdy nie zrobil, wiec zazdroszcze twojej zonie takiego meza. Ossaka daj znac co gin powiedziala. Magda pewnie ze proboj, moze byc tylko dobrze bo zaszkodzic nie ma co. A teraz cos na pocieszenie dla tych pan co robily hsg i wyszedl jajowod niedrozny. Czytalam na innym forum, ze panienka miala usuniety caly jajowod, bo miala wodniaka i byl niedrozny, a drugi calkowicie zatkany, ale go nie usuneli. Wiedziala ze w ciaze moze zajsc tylko invitro i tak tez uczynila urodzila coreczke juz po pierwszym podejsciu, no i za 5 m-cy zaszla w ciaze druga naturalnie, co bylo dla niej szokiem i urodzila druga coreczke. Wiec takie fakty jak sie czyta, to chociaz troche podnosza na duchu. Takze dziewczyny glowa do gory, my tez zajdziemy:)":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisska
Magda 01 - ja staralam sie w tym samym cyklu co mialam robione badanie hsg, wedlug testow moje dni plodne zaczely sie ok. 4 dni po badaniu i tak tez zaczelismy dzialac, teraz jestem w 5 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona jeszcze jest troche osłabiona ale przychodzi do siebie :) dziś wkońcu będzie mogła coś zjeść bo przed i po laparo tylko czysta woda;/ obok niej leżą dwie dziewczyny w ciąży i opychają się smakołykami a moją kochana żonka nic nie może zjeść... samo laparo trwało około 40min ale zanim zasneła i się wybudziła to mineło prawie trzy długie godziny czekania przed blokiem. Po operacji była troche obolała bo to wiadomo że mięśnie brzuszka są naruszone i muszą troche boleć.. wieczorem już tego samego dnia wstała z łóżka i poszła do wc więc jest dzielna. Męczyły ją też wymioty ale dostała zastrzyk i przeszło jej. Co do bólu barków lub rąk to nie miała czegoś takiego spowodowanego tymi gazami po narkozie. Teraz ma czyściutkie jajowody i jest ok :) lekarz powiedział że jest wszystko wporządku ;) bardzo się ciesze że jesteśmy już po tym wszystkim i teraz czekam na jutrzejszy dzień jak żona wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Wiatam Dorotko nie omieszkam napisać co powie gin bo okres miałam jakiś dziwny 14,15 listopada 16 nic 17 jakies palamienie i po okresie robiłam 2 testy i ze nie jsetem wciąży, pobolewa mnie lewy jajnik a czasem podbrzysze i mam zatwardzenia i jakieś dziwne gazy i czasem jest mi niedobrze jak coś zjem i sama niewiem co otym myśleć. Jestem cieka czy moze to być ciąża sama się zastanawiam bo nigdy tak nie miałam ze po okresie boli mnie jajnik i podbrzyszejak na okres i ze testy nic nie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Dodam jeszcze ze okres był pierwszy dzie jakis słaby drugiego dnia troszke wiecej, a zawsze był obfity ze skrzepami. Sama niewiem co mam otym myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×