Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dziewczyny slyszalyscie że Tusk chce wprowadzić nową ustawę że in vitro będzie refundowane od lipca 2013 roku? Refundowany ma być zabieg, nie leki. Państwo zrefunduje 3 próby. Będą mogły starać się pary nie tylko małżeństwa. Jest tylko kryterium wiekowe od 18 do 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Mój M ma silną aglutynację niestety. Mój brat się kiedyś śmiał że powinnam M dawać ACC :-) czytałam też o witC w dużych dawkach. Ale czy pomoże nie wiem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ania- na aglutynację dobry jest mucosolvan albo flegamina, po miesiącu brania powinno pomóc :) Słońce - słyszałam o in vitro, super, że w końcu coś się dzieję, ale coś tak mi się wydaje że to tak piękne nie będzie..znowu cos wykombinują że ciężko będzie spełnić ich kryteria...jak to zwykle bywa Oni robią dofinansowanie dla 5 tyś par rocznie, a co roku w Polsce do ivf kwalifikuje się 30 tyś par, więc będą przeprowadzać jakąś selekcję...mam nadzieję że tylko nie taką że znowu po znajomościach będzie można korzystać...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ale przynajmniej już do więzienia nie chcą wsadzać za ivf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja wczoraj odebrałam wynik AMH, niestety tylko 0,9 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Wiesz...nie wiem w zasadzie co teraz, pisałam do dr to mi odpisał że pogadamy na wizycie, ale na wizytę wybieram się dopiero pod koniec listopada, muszę najpierw iść na HSG i odebrać wyniki kariotypu, chociaz tez nie wiem czy jest sens robienia HSG i IUI czy od razu ivf...teraz mamy słabe plemniki i słabe komórki więc coraz mniejsza szansa na powodzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei, ja Ci tylko powiem opinie mojego gina z kliniki- ja mam AMH 1,7- dr stwierdził,że jest na granicy normy, ale za niski jak na mój wiek-mam 28lat. IUI możemy spróbować, ale jeżeli spadnie przez kilka lat, to powiedział,że nie będzie co już ze mną robić. Nie chcę Cię straszyć, ale wydaje mi się,że powinnaś jak najszybciej iść do dr, mi powiedział,że to jeden z najważniejszych wyników. Mam nadzieję,że Twój dr zna się na rzeczy i pomoże Wam jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A mi się wydaje że niejadna z nas ma marne wyniki AMH tylko nei wszystkie o tym wiemy ponieważ nie badałyśmy. Wg mnie lekarzom w kliniach te badania są potrzebe do stymualcji do ivf. Aby wiedzieli jak duża dawkę mogą podać aby np. nie przestymulować jeśli kobieta ma wysokie AMH. Pełna zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Asia - ma rację, ten wynik jest słaby, ale nie jest tragiczny, dziewczyny z AMH 0,2 zostają rodzicami, tylko potrzeba więcej leków do stymulacji, wiem że dużo czasu mi nie zostało żeby zostać mamą i dlatego nie wiem czy warto tracić czas na IUI, no do ivf i tak w tym roku nie podejdziemy, więc wstrzymam się z ta wizytą, bo jednak wizyta + dojazd do kliniki to 300zł, tylko z drugiej strony jak nie zrobimy IUI to po co mam się męczyć z HSG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
No ogólnie jest nieciekawie, bo słabe komórki i słabe plemniki to mała szansa że ivf się uda...:/ nawet nie iwem czy mam czas żeby czekac na Tuska zmiany, bo nim one wejdą w życie to czuje że to nie będzie lipiec przyszłego roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka :( tak mi przykro, widzę że ostatnio czas nie jest dla nas łaskawy :/ ale to się zmieni, mówię ci , jeszcze będziemy się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ale kurde ostatnio było 20 mln a teraz 2mln, skąd te skoki się biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka tak bardzo mi przykro. Ściskam mocno. Powiedz mi co to jest imsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
IMSI to rodzaj ivf,wybiera się plemniki w duzym powiększeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzięki właśnie poczytałam. Justynka dzisiaj masz dzień na otrzęśnięcię się i swojego M. i nie ma co zwlekać tylko zaczynać o tym myśleć i działać. Jeśli to jedyna droga to musicie zawierzyć lekarzowi. Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Jeny , powiem Wam że jak czytam o tym AMH i jego wpływie na powodzenie ivf to mi się włos jeży na głowie :/ Tak jak do tej pory głęboko wierzyłam że jedno podejście ivf wystarczy żeby zostać mamą, tak teraz czuję się jakby ktoś mi wylał wiadro wody na głowę :( Boże czy to życie musi tak dawać po du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna 20 mln było w sierpniu, we wrześniu 8 mln a dzis 2 mln i to zero o ruchu szybkim:( M mnie przeprasza ale to nie jego wina. W nocy śniły mi się zęby:( Imsi to najdokładniejsza metoda ivf. Dobiera się plemniki w dużym powiększeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Pełna!!!!! Nie słuchaj nikogo!!! Ja też wypłakałam kupe łez z powodu AMH że tylko pare lat mi zostało. Musisz pójść do gin i pogadać a nie słuchać co mówili inni lekarze. Każdy przypadek jest brany indywidualnie. Warto wszystkiego próbować i mieć nadzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja to chyba już nie mam łez, aż tak bardzo się nie przejęłam, bo wiem że dziecko z tego będzie..tylko nie wiem jak mam teraz działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
pełna idź na to hsg, w następnej kolejności tak jak miałąś planowane to wizyta w klinice i myślę, że po niej wszystko sie wyjaśni. Lekarz napewno przedstawi ci możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka przykro mi że znów było za mało plemników:( Dziewczyny właśnie robiłam porządki i znalazłam 6testów owulacyjnych, 1 test ciążowy i 2 op.luteiny dopochwowej. gdyby któras chciała to piszcie, oddam za darmo bo ja już nie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Pełna idź na to HSG ja też jestem tego zdania. Spróbujcie wszystkiego przed ivf to zostawcie w ostateczności. Cuda się zdarzają naprawdę!!! Kup tą książkę o której ciągle tu piszę "SEKRET" proszę a zobaczysz nastawienie się poprawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna, pewnie że będzie dobrze. Wynik jest słaby,ale to nie znaczy,że nie możliwe jest to,żebyś była mamą. Nie chciałam Cię nastraszyć. Justynka, przykro mi, wspierajcie się teraz i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna zrób badania jakie ci zlecono i w międzyczasie będziecie przygotowywać sie do in vitro. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka podaje ci mojego maila. napisz swoje dane to wyśle jak szybko sie da. aha test niestety o czułości 25tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×