Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

justynka strasznie mi przykro. szkoda że nie ma leku na bezsilność :-( ja po ostatniej@ coś nie mogę się podnieść. jeszcze dzisiaj dostałam smsa ze zdjeciem koleżanki synka-dzisiaj urodziła. a mi tylko płakać się chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, wysłałam maila:) Dziewczyny, a ja dzisiaj przełamałam swoją blokadę. Odwiedziłam dziś mojego M przyjaciólkę(pisałam o tym ciosie w plecy,jak dowiedziałam się ,że jest w ciąży), która już za miesiąc rodzi, a ja od info o ciąży nie mogłam się pozbierać i do niej zadzwonić, odwiedzić. Więc dzisiaj poszłam i powiem Wam ,że czułam się dobrze, nawet podtrzymała mnie na duchu i nie było tak źle. Będzie dobrze, u każdej z Nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny trochę się martwię ponieważ od wczoraj przestły boleć mnie piersi i boję się że zaczyna się dziać coś złego, ż eprogesteron spada :( Wizytę mam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Asiu nie martw się pójdziesz do lekarza i jesli bedzie niski progesteron to Gin Ci przepisze, ale z doświadczenia moich koleżanek wiem ,że nie każdą ciężarną bolą piersi :-) Nie martw się i dbaj o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia mnie piersi bolaly tylko na poczatku (pewnie rosly wtedy) teraz sa normalne tyle ze troche wieksze ;))) Napewno wszystko bedzie dobrze ja wczoraj bylam na wizycie... moje maleństwo ma juz 3,67 cm i wszystko z nim w porządku no i najwazniejsze torbiel się wchłonęła i został po niej juz tylko malutki ślad ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziękuję Wam takie słowa uspokajają. Faktycznie piersi jakby trochę większe zostały. Ech...te obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te obawy... niestety jak widzimy na przykladzie dziewczyn ze zajsc w ciaze to jeden problem... drugi ja szczesliwie donosic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a nie bierzesz duphastonu/luteiny? napewno na lekach nic złego sie nie stanie. A lekarz napewno cie dziś uspokoi, daj koniecznie znać:) Justa no rośnie twój szkrab, który to juz tydzień? Ja w sobote zaczynam 18tydzień i pomału juz nadsłuchuje kiedy poczuje ruchy córeczki:) przez rosnący brzuszek juz bardziej czuje sie w ciąży niz na początku ale nie moge sie doczekać kopniaczków (pewnie jak da mi do wiwatu to pożałuje że chciałam byc kopana:) Psioszka odpisałam Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Dziewczynki jeszcze mam pytanko do was może któraś będzie wiedziała. badanie hsg miałam w 10dc, jeśli było jakieś jajeczko małe(być może zaczeła się owulacja w tym dniu) to czy mogło ono wylecieć razem z kontrastem ? tak jakoś myślałam i wymyśliłam sobie takie cuś? czy mogło tak się zdażyć? miloego dnia pozdrawiam was i całuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka nic nie biorę ani dupka a ni luteiny ponieważ jutro mam moją pierwszą wizytę ;) po kontakcie z lekarzam kazał tylko odstawić bromergon. Ogólnie to moje spanie jest teraz jakieś takie płytkie, budzę się, słyszę męża jak chrapie. Wcześniej myslałam, że nie chrapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie na początku nie było w stanie nic obudzić oprócz konieczności oddania moczu albo bólu brzuchu. za to teraz potrafie sie obudzić w nocy i nie zasnąć przez 30-60minut, na szczęście nie zdarza sie to zbyt często. pewnie lekarz zapisze luteine, na początku to raczej standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie na początku nie było w stanie nic obudzić oprócz konieczności oddania moczu albo bólu brzuchu. za to teraz potrafie sie obudzić w nocy i nie zasnąć przez 30-60minut, na szczęście nie zdarza sie to zbyt często. pewnie lekarz zapisze luteine, na początku to raczej standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtunia cieszkie pytanie... ja mialam robione w 9dc i gin kazal sie w tym cyklu starac Myszka u mnie zaczal sie juz 11 tydzien . TY jeszcze trohce i zaczniesz miec dosc tych kopniakow ;))na poczatku to super uczucie a pozniej chce sie chodz chwili spokoju ale i tak wyczekuje sie tego ;)) co do spania to ja rano wstaje bez problemu ale wieczorem chodzina 21 to ja mma kryzys taki ze pewnie zapalki nie pomoga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez tak miałam chociaz już w okolicach 12tyg. mega senność zaczęła mnie opuszczać, w sumie najwięcej spałam jak mnie tak mdliło. cały czas sie zastanawiam czy poznam ze to faktycznie ruch dziecka a nie jakieś kolejne ruchy powietrza w jelitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez tak miałam chociaz już w okolicach 12tyg. mega senność zaczęła mnie opuszczać, w sumie najwięcej spałam jak mnie tak mdliło. cały czas sie zastanawiam czy poznam ze to faktycznie ruch dziecka a nie jakieś kolejne ruchy powietrza w jelitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko po jakim czasie powinnam dostać @ po poronieniu bo 5 tydz. mija a ja nic a gin mi powiedziała że mam zielone światełko więc chciałabym już działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Kolejne pytanie do dziewczynek, którym się udało :-) wiem, że to nie jest pytanie w tym temacie forum :-) powiedzcie moje drogie jaki miałyście śluz jeszcze podczas oczekiwania na @? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
acha i jaki on był? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka mam pytanko do Ciebie. Czemu lekarz od razu kieruje cię na iui zamiast leczyć endometriozę? iui nic nie pomoże jeśli nie wyleczysz endo, maleństwo nie będzie miało jak się zagnieździć, więc na mój "chłopski rozum" kasa na iui będzie wywalona w błoto. Przepraszam jeśli uraziłam w jakiś sposób, ale ostatnio tak sobie o tobie myślę i twojej endometriozie i zastanawia mnie sposób postępowanie niektórych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
kejtunia jesli chodzi o to jajeczko to jesli mialas owulacje to zeczywiscie ono wyplukalo sie poprzez kontrast ale szczeze watpie abys miala owulacje w 9 dc.ja juz jestem 2 miesiace po hsg i narazie nic:(wczoraj bylam u mojego gina z wynikami meza i chyba problem tkwi w nim ruchliwosc mamy 20% tylko:(wiecie moze dziewczynki jak mozna polepszyc ta ruchliwosc i czy wogole da sie ja polepszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
slonce wiem wiem kochana wczoraj sie smial bo przed przytulankami mowie do niego oj nie nie najpierw kawka heh ale tak powaznie to mam jakos dola bo w nim tkwi problem nie we mnie a akurat jutro mam jajeczkowanie po stronie droznego jajowodu i pewnie nici znowu beda w tym miesiacu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka nie mów tak.. mój M ma ruchu 7% a już trzy razy udało mi się zajść, z tym że poroniłam :) głowa do góry, grunt to pozytywne nastawienie, a jak Was tak bardzo męczy to że ruch jest kiepski to może iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bużka to miała być smutna nie.. żebyście Dziewczynki nie myślały.. A tak ogólnie to zyczę wam wszystkiego dobrego i mocno trzymam kciuki. Beti kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elka ja mialam hsg 10 dc, to tez raczej nie możliwe żeby zaczęła sie owulka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
slonce to dals mi nadzieje chodz dzisiaj ide kupic emkowi l karnityne i androvit i po 3 miesiacach zobaczymy jaki ten ruch bedzie.kejtunia w 10 dc chmmm watpliwe zeby byla owulka a mialas przed hsg odrazu monitoring owulacji?a z tego co pamietam masz tez 1 niedrzony tak?bo jesli jest 1 niedrozny to najlepiej co miesiac miec monitoring po ktorej stronie owulacja jest chodz istnieje mozliwosc przechwycena oczywiscie jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja dostałam @ równo 5 tyg po łyżeczkowaniu. Przyszła sama bez leków. Najpierw miałam owulacje. Gin mówił że norma to 4-6 tyg po zabiegu. A ty miałaś łyżeczkowanie? Szybko gin Wam pozwolił. My mogliśmy dopiero po 2 @. Minęła trzecia a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×