Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość ELKA 84
YOONKA ALE SLODZIUCHNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ywonka cudne te buciki:) Myszka, dziękuję Ci za paczkę:) A ja wczoraj dostałam @...:( Wiem,że nie powinnam liczyć na cud, ale spóźniała się franca 2 dni i po luteinie zawsze była jak w zegarku, a tu sobie przyszła 2 dni później, no i d..a!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
psioszka trzymam kciuki w nastepnym cyklu aby wredna nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka ale cudo! Myszla szykuj ubranka, bo potem Cie dopadnie sennosc i nic nie porobisz:p Ja na poczatku zaczelam robic szal sciegiem muszelkowym. Tak ladnie mi szlo, ale popsul mi sie wzrok i do tego mialam ochote tylko na spanie, wiec szala nie skonczylam. A teraz to wiadomo jak jest. Jak juz sie ma chwile to zawsze jest cos do zrobienia ;) Ciesze sie, ze Wasze Fasoleczki tak ladnie rosna :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za kasteone Maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yonka sliczne te buciki .. gratuluje cierpliwosci ;)) Amefa fajnie ze sie odezwałaś> Jasiek daje troszkę pospać w nocy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce u gina wszystko ok. Endometrium 8 mm. jedem pęcherzyk po prawej stronie 20 mm i dwa po lewej 17 i 18 mm. w sobotę nan isc na zastrzyk i zastanowić się czy decydujemny się na kolejną IUI. A Ty jutro idziesz do gina? Yvonka śliczne te buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzostwo swiata te buciki:)gratuluje talentu:)a ja dzis bylam na kontroli wszystko sie ladnie goi i jezeli chce zaczac przytulaski to nie ma przeciwwskazan,nastepna wizyta 2listopad,pewnie sciaganie szwow bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jestem jestem:) Ale masz super pęcherzyki, trzymam kciuki za sukces:) U nas bez szału. 3 grudnia wizyta w poradni genetycznej i jak tylko będą wyniki badań to podchodzimy do ivf. Także do lutego daję sobie spokój ze staraniami. Musimy odpocząć psychicznie od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek dzisiaj mial pierwsze szczepienie i niespokojny byl. Najpierw spal trzy godziny, a potem plakal dosc mocno. Troszke sie polepszylo po czopku i kapieli, ale nadal poplakuje co jakis czas. Az mi sie tez chce plakac, ale maz mnie powstrzymuje :) A nocki coraz lepsze :) Ciekawe jak bedzie dzisiaj po szczepieniu... Bylam dzis na kontroli poporodowej u gina. Maz byl ze mna :) Polecam Wam pojsc razem na taka wizyte. Zawsze to razniej i mozna omowic dokladnie przyszla antykoncepcje lub starania o kolejna dzidzie. Sama bym tego wszystkiego nie powtorzyla mezowi :P No i mogl spytac lekarza o co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionnka do tej pory robiłam tylko "prezentowe", ale od dawna noszę się z zamiarem robienia do sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyonka superowe buciki:) moja mama ostatnio kombinowała ale też na drutach chyba i mam jedną pare dla córusi:) Amefa pamiętam jak siostry synek miał pierwsze szczepienie, aż gorączki dostał biedak i tylko po czopkach spał, ale po drugim już było lepiej:) Stwierdziłam,że musze zgłębić troche tajniki robótek na drutach żeby potem móc robić swoim dzieciom i wnukom, kiedys już robiłam szale, ale teraz chciałam wznieść sie poziom wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyonka jeszcze dorobisz czapeczki i takie kompleciki będą:) teraz sezon sie zaczyna więc do kolejnej zimny narób sobie asortymentu i potem rozpoczniesz sprzedaż:) a być może okaże sie ze część z nich zostawisz dla swojego bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja przez kilka dni walczyłam z chusto-szalikiem, ale się udało :) Teraz do kompletu chcę jeszcze zrobić opaskę albo kapelusik jeszcze nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionnka a co by cię interesowało?? Bo robię też biżuterię szydełkową i frywolitkową. W każdej chwili mogę przyjąć zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No dobra jestem po wizycie u gin ;) narazie jest wszystko dobrze, 5 tydzien 4 dzien serduszko juz bilo :) się poryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Asiu, wszystko jest ok:) mnie też sie łezka zakręciła jak pierwszy raz zobaczyłam i usłyszałam bijące serduszko:) Yyonka musisz stworzyc galerie zdjęć to posypią sie zamówienia:) mówiszx że na szydełku jest prościej? skąd masz wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
a czy to mozliwe ze przy 18mm pęcherzyk peknie bo bylam wczoraj u gina po poludniu i jajeczko mialo 18 mm powiedzial ze dzisiaj ono peknie ale wieczorem mialam juz takie klucie jak zawsze przy jajeczkowniu a ddzisiaj zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmuje sie że pekają tak w granicach 18-23mm. u mnie kłucie jajników nigdy nie pokrywało sie z owulacją, ani ze strona po której była owulka ani z czasem kiedy była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zapadła cisza... u mnie tak pięknie słonko świeci ale jak wyszłam na dwór to stwierdziłam ze czas wyjąć rękawiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
U mnie też piękna pogoda ale zimno to jest. Chociaż ostatnio to ciągle mi zimno, a cisnienie wczoraj miałam 85/50 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 81
Cześć dziewczyny :) jestem nowa na forum ale zdecydowałam się napisać. Kilka dni temu miałam robione HSG - bez znieczulenia. Powiem szczerze, że ból do wytrzymania. Na początku nic mnie nie bolało nawet założenie cewnika . Mój ginko wprowadził kontrast i też zero bólu ale widział już na zdjęciu, że kontrast nie przeszedł więc zwiększył siłę kontrastu i wtedy poczułam ból jak przy @ no może trochę bardziej. Udało się kontrastem przepchać śluz i udrożniono mi dwa jajowody. Gineko powiedział ze teraz mega przytulanki nawet w tym cyklu i może się uda ( 3 lata starań i nic ) . Jeśli się nie uda ( ale myślę, że się uda :) ) to wówczas czeka mnie pierwsza inseminacja. Dla wszystkich dziewczyn, które boją się HSG - to NIC STRASZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to uczucie zimna to win hormonów, a temp. mierzyłaś? napewno sie podniosła o kilka kresek i stąd zimno, mnie akurat było gorąco bo były upały wtedy. a ciśnienie pewnie przez pogode, mówili wczoraj że będzie szybko spadało i organizm to odczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
temperatury nei mierzylam, siedze w 2 swetrach, trzewiki do pol lydki kaloryfer na 5 i mi zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierz sobie tak na wszelki wypadek i sie nie przejmuj jak będzie 37,2-37,3 u mnie nawet czasem dochodziła do 37,5 i sprawdź wieczorem czy sie nie podnosi,ale mysle że to u ciebie zaczęła sie burza hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×