Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Tak, plamie jeszcze. . Jutro beta wiec wszystko sie wyjaśni. . ale nie jestem dobrej myśli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jestem z Tobą i trzymam kciuki za piekną bete, a co lekarz powiedział na te plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia zrobiłaś bete? Te plamienia to rzeczywiście może być zły znak. Zdarza się że pomimo przyjmowania progesteronu i tak przychodzi @, bo na implantacje to raczej za późno. Trzymam kciuki żeby to nie był zły znak i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny, Netia jak tam masz wynik? U mnie dalej czekanie, zrobiłam posiew w piątek i w poniedziałek mam mieć wynik, potem tel do lekarza i jak ok to przerywam anty i zacznę stymulacje mam już leki, trochę mnie ten pen przeraża czy będę umiała go ustawić ale może dam radę m przeczytał całą instrukcję i chyba lepiej wie niż ja co i jak. dziewczyny czy w aptece można normalnie kupić igły do tego pena bo ja mam sześć, a leku osiem dawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki niestety plamienia to byl to zly znak, rano dostalam juz porzadnego krwawienia i jadąc na betę juz wiedziałam że nic z tego... i potwierdziło się, beta ujemna :( cóż. .. trzeba wziąć się w garść i próbować dalej. Asiak po jakim czasie mialas drugi transfer? To juz bez leków az do transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia przykro mi, przytulam. Następnym razem się uda, zobaczysz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia jaka szkoda :( Musisz być silna i działać dalej. Niektóre dziewczyny podchodzą od razu w następnym cyklu, ale ja miałam słabe endo i miałam miesiąc przerwy na odbudowę. Podchodziłam na sztucznym cyklu czyli brałam estrofem, później doszedł encorton, później lutka i po transferze zastrzyki na rozrzedzenie. Natala obyś już nie miała tych wstrętnych bakterii. Z penem sobie poradzisz na pewno. Ja oglądałam na you tube jak się to robi :) Do mojego pena było podłączonych milion igieł ale już je wywaliłam. Na pewno można je dokupić. Płaciłaś tak mało ja Netia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Nika przykro mi, mocno Cie ściskam, ile masz śnieżynek? Z doświadczenia Asi wynika, że te mrożone zarodki łatwiej się adaptują. Jestem pewna, że u Ciebie też tak będzie. Może w następnym cyklu razem zatestujemy. Asiak ja też płaciłam grosze za leki, dobierałam witaminy dla m bo mu się już kończyły i to one stanowiły cały rachunek około 30 zł, a moja symulacja około 8 zł. Pani w aptece powiedziała, że oszczędzamy 900zł z tej radości poszliśmy na zakupy do pobliskiej galerii i wydaliśmy część z tych zaoszczędzonych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, ta mi przykro. Nabierz sił i walcz dalej! Nam też za pierwszym razem nie wyszło, trzymam za Was kciuki i mocno kibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wsparcie :*** oczywiście działamy dalej, mamy jedną śnieżynkę, w piątek wizyta i zobaczymy jak będzie. Okres mam strasznie obfity juz drugi dzień a to chyba wina tych zastrzyków na rozrzedzenie... brrr.... okropnosc. .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer przebiegł szybko i sprawnie, trwał może z 10 minut :) Jednak podali mi jeden zrodek 4AA, ponieważ wszystkie są bardzo dobrej klasy i podając dwa byłaby wielka szansa na ciążę bliźniaczą a lekarz mówił ,że taka ciąża jest wysokiego ryzyka, wolę pojedynczą ale niech wszystko będzie w porządku. Czuję się bardzo dobrze, jestem optymistycznie nastawiona i teraz czekamy do 28 maja na hcg:) Córka już całuje brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
MammaOla to trzymam mocno kciuki, oszczędzaj sie kochana! Ja juz sie nie moge doczekać kolejnego transferu.. w piątek cos się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia dobrze, że masz jeszcze śnieżynkę ta na pewno zostanie z Wami, MamaOla trzymamy kciuki, jesteś na zwolnieniu czy masz urlop? Ile zarodków Wam zostało do zamrożenia? Moje wyniki będą dopiero jutro więc się dowiem czy już mogę odstawiać antyki i zacząć stymulację od trzeciego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
U mnie wynik negatywny wiec się nie mylilam, ivf w DE to jedna wielka porażka,przepisy w PL to poprostu cud - miód, w de najbardziej restrykcyjne przepisy w calej europie, u mnie to juz koniec,przeplakalam dni i lata,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na zwolnieniu ponieważ jestem na urlopie wychowawczym. Nie leżę i nie lenię się, mam 3latkę w domku więc ciężko nic nie robić, to spacerek, to ugotować zupkę, zaraz będziemy przygotowywały obiadek, pranie też zrobione, staram się tylko nie dźwigać i nie podnosić córki, obowiązki domowe wykonuję normalnie, nie schizuję się, co ma być to będzie, choć jestem pozytywnej mysli, że mój siłacz zostanie w moim brzuszku :) Zostało nam 10 zarodków ale jutro będę dzwonić do kliniki czy oby na pewno tyle zostało. x netia_88 i Natala3 trzymam za Was jutro kciuki:) x Honi77 przykro mi, mocno przytulam. Jesteś pewna ,że to koniec? Może jeszcze spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
W de nie mrozi sie zarodkow-jest to zabronione,mozna zamrozic tylko kom jajowa ale jest bardzo slaba ,,przeżywlnosc,, , moj M zamrozi nasienie,szukam najlepszej kliniki w Europie wiec prosze jesli macie jakies dane na klinke i lekarzy to bardzo prosze o info,slyszalam cos o Austri-Wieden i Hiszpani ale nie wiem jacy lekarze i jakie kliniki, dziewczyny jak cos wiecie prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Szkoda ze wam się nie udało. Wierze że jeszcze Wam się uda. Netia daj znać po wizycie. Ty Natala też. Honi a nie chcesz w PL spróbować? Kliniki są już na wysokim poziomie Bocian, Novum, nawet Gyncentrum. Chyba nawet Netia mroziła tam nasienie. MammaOla trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi tak strasznie mi przykro... A właśnie czemu nie Polska? może warto póki jeszcze rządowy to się załapiesz?! A o Austrii to rzeczywiście słyszałam i o Belgii- nawet ktoś od kogoś tam próbował z ciężkim przypadkiem i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
Na rządowy w PL się nie załapie bo Ja nie mam zameldowania w PL,i pewnie innych kryteriów bym nie spełniała,myślałam tez o klinice w PL chyba w Białymstoku jest jedna z najlepszych? Nie wiem może sie myle,musze poczytac odnosnie przepisów w różnych krajach.A tak apropo ile od -do kosztuje w PL i ile leki na 100%????? Mnie obecne ICSI wyniosło ok 900 e +leki ok 2tys to pierwsze bylo tansze bo gonalu wystarczyl tylko jeden pen ale nie liczy sie w tym wizyt i badan bo na to nie dostaje rachunku.Kasa chorych wszystkie koszty mi zwróciła.Wiem ze w Austri ok 5 tys E i w Hiszpani tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi, ja za pierwszym razem prywatnie robiłam tu: http://www.polmedis.pl/refundacja.html , wzięliśmy tą promocję- in vitro plus i dopłaciliśmy za leki ok 5 tys w tym wizyty i badania. Myślę,że nie tylko ta klinika ma takie promocje, poszukaj w PL ,bo wydaje mi się,że Cię taniej wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi my mrozilismy nasienie i koszt na rok to 400zl. Moze faktycznie byłoby warto zebrac wszystkie papiery i spróbować w Polsce? Moj M tez jest zameldowany w Niemczech, potrzebował tylko druk E106 który pozwala na leczenie w Polsce, zalatwia sie to w swojej ubezpieczalni i czeka sie na niego 14 dni. Dziewczyny korzystajcie z in vitro poki jeszcze jest możliwość bo jak Duda będzie prezydentem to odbierze tym wszystkim biednym parom możliwość posiadania wlasnego dziecka. Ciekawe czy gdyby nie mógł miec wlasnych dzieci tak samo wypowiadalby sie na ten temat. . Wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas do pierdla wsadzi- ile to mówił- 2 lata pozbawienia wolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny najwyżej razem sie tam spotkamy w tej celi i będziemy miały o czym gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, widzę, że dyskusje polityczne trwają w najlepsze, mój m pokłócił się ze swoim najlepszym kolegą bo tamten jest za PIS, a mój za PO. To prawda jak Pis wygra to lekarzy zamknie, a nas we wiadomym radio wyczyta jedną po drugiej jako wrogie życiu i rodzinie. Chyba przyjdzie nam wyjechać z tego kraju. Honi jeśli masz siłę to walcz dalej, dobrze, że mąż zamroził nasienie, macie materiał do dalszej walki. MammOla czekamy na wynik nie forsuj się choć wiem jak trudno przy trzylatce odpocząć, mam siostrzeńca w tym wieku, żywa srebro. Netia a my walczymy prawda? U mnie wyniki nareszcie dobre, trzeci dzień bez tab anty, czekam na okres ale po prawie czterdziestu dniach łykania mam take stężenie hormonów, że nie wiem kiedy dostanę tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w klinice, dzialamy od przyszłego cyklu, trochę się podlamalam ze musze tyle czekac ale cóż. ..postaramy sie naturalnie bo mezus będzie na weekend :) Natala dobrze ze juz wyniki dobre, w końcu możecie ruszyć do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Właśnie ten gość to ja, Netia naturalne staranka zawsze najprzyjemniejsze, mój m to przez te moj***akterie i pigułki anty (moja ochota na seks=0) miał taką abstynencję, że chciał pisać do mnie podanie z prośbą o przytulanki. Netia nie martw się czekaniem czas szybko zleci, a organizm troszkę dojdzie do siebie po lekach, wszczepią Ci zarodek do oczyszczonego organizmu zawsze to lepiej dla dziecka. Właśnie dostałam okresu, jutro pierwszy dzień cyklu tak się cieszę, że to już się dzieje, że już ruszamy z in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem coraz bardziej zrezygnowana... Strasznie męczę się z myślami. Raz mnie boli i myślę że dostanę @ i płaczę, raz nie boli i mam iskierkę nadziei ,że się udało. W poniedziałek będzie 7dpt i namawiam męża na betę, ale nie chce iść, mówi abyśmy poczekali do czwartku, przecież ja do czwartku zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
MammaOla, mąż nawet wyrozumiały i kochany, nie zrozumie kobiety w 100 %, dla nich wszystko jest proste, zabieg dni czekania, wynik. Bo tak powiedział lekarz, a po co Ty męża namawiasz na betę, przecież to twoj***adanie idziesz i robisz, potem odbierasz wynik i proste. Trzymam kciuki za wysoką betę. Dziewczyny mam pytanie pewnie wyda Wam się głupie ale chcę się upewnić bo mój lekarz mega niewyraźnie pisze, a ja mam sklerozę postępującą, a nie chcę nic pomieszać. Puregon bierze się wieczorem a Gonadeptyl rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla ja mialam tak samo, chcialam isc na bete duzo wcześniej ale nie warto bo leki mogą wpłynąć na wynik, poczekajcie przynajmniej do środy :) Natala myslalam ze razem wystartujemy w tym cyklu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×