Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

słuchaj u mnie 5 dc temp 6 ostatnich pomiarów 36,8 36,9 36,5 36,7 36,6 a dzis 37,00 powiedz mi jak pojawi sie owu to temp rosnie maksymalnie czy spada? bo normalnie zielona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka rośnie szybko u Ciebie urosla:) u mnie dzisiaj 36.5 a w pierwszym dniu cyklu mialam 36.6 teraz mi spada...i z nadejsciem owu bedzie rosła :) masz profil na 28dni ?? podaj nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Ja mierzylam tem tylko 3 miesiace od odstawienia tabletek anty i zauwazylam, ze w czasie owulacji rosnie szybko. Zanim zaczela sie owulacja mialam 36,5, 36,6 a jak juz przyszly te dni to mialam 36,9, 37,0, 37,1 a jak sie skonczyla to szybki spadek do 36,5.Teraz juz nie mierze, wiem po tym, ze bola mnie jajniki i po śluzie(jest wtedy go bardzo duzo i czuje sie caly czas wigoc). A nie mierze, bo nie staramy sie narazie o dugiego bombla a poza tym znowu zaczynaja mi sie nieregularne okresy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Karola dzielna z Ciebie kobieta :) Podziwiam, bo ja nie umialabym usiedziec czy lezec caly czas, mnie nosi, rozsadza nawet ja mnie cos boli czy musze lezeic z zalecen lekarza jak przy ostatnim urazie kregoslupa, bo spadlam ze schodow ze swoim synkiem-syna ochronilam a sama zjechalam na plecach z kilku schodow:( A co do roznicy wiekowej to ma to swoje plusy jak mowisz, ze corka Ci pomaga. Gratuluje takiej super dzielnej pociechy :) Ja to nie wiem czy wolalabym, zeby dziecmi byla roznica 2 czy 9lat naprzyklad. I to i to ma swoje plusy a jakie to wiadomo. Narazie to szukam pracy. Gratuluje wszystkim przyszlym Mamom :) Trzymajcie sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to troche dziwne przedwczoraj skonczyła mi się @ i taki nagły wzrost temp. a śluz mam przezroczysty ale nierozciągliwy, zresztą u mnie przez caly cykl jest ,,mokro'' tylko 1 dzien i 1 po @ sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Anula niestety kazdy organizm jest inny...gdyby kazda byla taka sama to byloby duzo latwiej no ale kobiety maja najgorzej...jezeli chodzi o ciaze to w tych momentach co sie zle czulam to zamienilabym sie z facetem ale to kiedy czulam to malenstwo w sobie a po porodzie je wzielam w ramiona i karmilam to nigdy w zyciu nie zamienilabym sie z facetem...piekne chwile, ktore gdziec tam uciekaja przez ten gnajacy jak szalony czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
moj Krzysiątko konczy 10 grudnia roczek :) a ja mam wrazenie jakbym wczoraj dopiero rodzila...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to urodzony tak jak mój mąż 10 grudzień strzelczyk mały rośnie :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z wynikami BHCG w wysokości 2,7 a po 48h 3,6 poszłam do lekarza i wiecie co? Potraktował mnie jak idiotkę, zapytał po co w ogóle robiłam te testy, ze ponizej 5 to w ogóle nic nie znaczy. Oczywiście, nie mogę powiedzieć - zbadał mnie jak należy, ale minę miał taką, jakby chciał mi wręczyć wizytówkę psychiatry..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to extra lekarz nie ma co ja bym do niego wiecej nie poszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Uwazam, ze STRZELEC co najlepszy znak zodiaku :) No to rzeczywiscie jakis dziwny ten lekarz:/ Moja gin tez troche dziwaczna, bo ma juz swoje lata ale jakbym na takiego dr trafila to rezygnacja moja z niego murowana by byla :) Wiecie co, te pierwsze 7-8miesiecy zycia dziecka to byl dla mnie cudowny okres...po 8 miesiacu dopiero sie zaczelo i skonczy sie pewnie dopiero w podstawowce...najtrudniejsze jest nauczyc dziecko zalatwiac sie na nocnik (moj tylko na niego siadze to placz), samemu jesc, nauczyc aby lubil czytac ksiazki - te trzy rzeczy najtrudniejsze, reszta to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
ineskapineska moje gratulacje napewno usłyszysz to serduszko pamietam jak ja na to czekalam a tu juz 34tc ale za 2 tygodnie mam usg i zobacze mojego szkraba i wtedy tez sie dowiem ile wazy i mierzy a potem juz czekanie czekanie czekanie i wolalabyhm wczwsniej tak z zaskoczenia taj jechac z bolami urodzic pobyc w szpitalu ile trzeba i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karola. Chyba się rozpadnę ze szczescia jak usłyszę serce. Dzis malo sie nie poryczłam jak zobaczyłam tą duza plamkę w prawidłowym miejscu :) Ale nie moglam sobie wstydu narobić :P Fajnie by było sobie wszystko zaplanowac i zrealizowac a tu maluchy juz nami dyryguje :P dostałam L4 do konca listopada tak w razie w, po tych moich poprzednich perypetiach. Odpoczne sobie troszke :) Twoj Szkrab na pewno juz duzy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
ja plakalam strasznie jak zobzczylam serduszko nawet mojemu gin lzy stanely w oczach jak zobaczyl jak ja placze ze szczescia wiec jak chce ci sie plakac to placz tego uczucia nikt nam nie zabierze a moj synus to kawal chlopa pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się miec dystans, juz 2 razy niesamowicie sie cieszylam i podniecalam i nic nie wyszło poza cierpieniem i bolem pooperacyjnym, ale tak do konca nie da się być zdystansowanym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane, ja po badaniach w szpitalu. morfologia - wszystko w normie, mocz- wszystko w normie glukoza, sód, potas, chlorki, mocznik - w normie hormony tarczycy - FT3 - 5,57 ( norma 2,63-5,700) więc w normie, choc chyba trochę za wysokie?? FT4 - 13 (norma 9,01-19,05) więc tez w normie TSH - 2,643 (norma 0,350-4,94,) więc widac, że też w normie toxoplazmoza IgG i IgM - ujemna i teraz Ca-125 - 20,5 norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony płciowe byłam w fazie lutealnej fsh - 3,23 (norma 1,38-5,47 LH -10,56 (0,56-14) - nie za wysoka??? progesteron 2,6 (1,2-15,9) prolaktynina - 24,86 (5,18-26,53) - nie za wysoka??? nie mam za wysokiego ca-125 i prolaktyniny??? jak myslicie? niby wszystko mieści sie w normach, ale.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomniałam zalecenia lekarskie to: kontrola ambulatoryjna w poradni K i poradni endokrynologicznej i kontrolne badanie USG narządu rodnego za pół roku sądą vaginalna. co to oznacza?? że wszystko ok, czy że coś nie tak?? bo sie pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek123456
beta 202,4 który to tydzień ciazy liczac od stosunku - czyli zapłodnienia ??? dodam ze miesiaczki mam bardzo nie regularne niestety.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek123456
pomóżcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek123456
czyli to jest ok 4 tyg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek123456
liczac od dnia zaplodnienia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×