Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Betahcg:):)
wynik z mojej dzisiejszej BHCG wynosi 10,2 czy mozliwe ze jestem w ciazy.. dodam ze okres dopiero w przyszłym tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
przecież dostałaś odp. że to ciąża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betahcg:):)
ale cały czas szukam osoby która powie tak miałam tak samo.. to ciąża.. :) dla tzw świetego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Owszem czytałam o wielu takich przypadkach. Odczekaj do terminu okresu i wtedy zrób powtórnie betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może coś doradzić w mojej sprawie..staramy się z mężem o dzidziusia, cykle mam regularne co 25,28 dni. Ost okres 29lipca. Okres się s Spoznial parę dni więc zrobiłam test i wyszła słaba druga kreska ,na drugi i kolejny dzień taka sama. Okres nie przychodził, lekarz zlecił bhcg i wyszło 3,6. Parę godz po bad dostałam dziwnych boli brzucha i krwawienia ale nie typowo okresowego. Rzadkie i czerwone, czuje się słabo , bolą piersi, odbija mi się. Poszłam do lekarza i po usg lekarz nie wykluczył ciaży, powiększone endometrium ale zarodka nie widać. Zapisał duphaston i powtórzenie bhcg i pon. Krwawienia nadal są, ale nie wygląda to na okres. Lekarz popędził mi tylko że kto to wczesną ciążą albo się niestety nie przyjęła..sama nie wiem co myśleć, martwię się. Lekarz ez powiedzie że u kobiet nieciężarnych bhcg nie występuje ,więc co jest że mną..do pon nie wytrzymam chyba. Doradcze coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
DO Betahcg:Witaj wynik wskazuje na baaardzo wczesna ciąże:) Ja mialam pierszwa bete robiona pare dni po spodziewanej miesiacznce..wyszlo 25,8 a po 3 dniach 110,5...potem po 5 1986 a po 2 tyg.natepnmych 40,408. Posluchaj kochana najwazniejsze jest to czy wynik betahcg prawidlowo rosnie czyli co dwa dni musi sie podwoic.czyli np.jezeli (zalozmy ) ze ten wynik 10,2 robilas w srode to w piatek powinnas miec ok 30. i tak powinna wzrastac.musisz poczekac jeszcze z tydzien ( chociaz wiem ze to trudne) i zrobic kolejne badanie bthcg.Bedzie dobrze.Daj znac....Ja mialam poczatke w nerwach a juz 12 tc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhcg - potwierdzam że beta musi prawidłowo rosnąć i czekanie tylko cię uratuje... mkmery- ty też musisz poczekać, bo jeżeli jest to ciąża to na prawdę wynik wskazuje na same początki, ale do zapłodnienia mogło dojść później... daj znać czy bhcg urosło... ja nie zapomne jak w marcu z niecierpliwością czekałam na wyniki a teraz 32tc:) cierpliwości kochane i dużo dobrego :) ineska - jak tam malutka i ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp,ale niestety nie udało się hcg poniżej 2. Lekarz powiedział, że była to bardzo wczesna ciążą ktora obumarla nie przyjęła się...:( smutno mi bardzo ale lekarz powiedział że mam się nie martwić bo 60%ciąż tak się kończy i że spokojnie w następnym cyklu po miesiącach możemy znów próbować. Aha zabiegu nie będę mieć bo ciążą byka b. Wczesną a zresztą organizm sam się oczyszcza bo mam dość intensywne krwawienia. Co nie zmienia faktu że czuje sue z tym okropnie i mam tylko nadzieję że sięud w miarę szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp,ale niestety nie udało się hcg poniżej 2. Lekarz powiedział, że była to bardzo wczesna ciążą ktora obumarla nie przyjęła się...:( smutno mi bardzo ale lekarz powiedział że mam się nie martwić bo 60%ciąż tak się kończy i że spokojnie w następnym cyklu po miesiącach możemy znów próbować. Aha zabiegu nie będę mieć bo ciążą byka b. Wczesną a zresztą organizm sam się oczyszcza bo mam dość intensywne krwawienia. Co nie zmienia faktu że czuje sue z tym okropnie i mam tylko nadzieję że sięud w miarę szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkmery bardzo mi przykro z tego powodu... i zobacz wiele kobiet może tak mieć a nawet nie wie o tym - po prostu spóźnia się miesiączka... mi zresztą też kilka razy spóźniła się miesiączka i wtedy nigdy bym o tym nie pomyślała, że mogę być w ciąży... taka kolej rzeczy:) głowa do góry i próbujcie nadal w tym miesiącu - nie życze powodzenia by nie zapeszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Do mkmery nie martw się będzie dobrze, ja porobiłam miesiąc temu byłam w 8 tygodnoi ciązy i bardzo to przeżyłam bo to moje pierwsze malenstwo i bardzo go chcieliśmy z mężem, teraz skończył mi się okres no i czekam na płodne żeby działać a to już za parę dni, lekarz mi tak poradził że jeśli chcemy dziecko i jestem na to gotowa to możemy od razu brać się do roboty:) Więc trzymam kciuki za Ciebie i nie martw się bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga 3mam kciuki za Was. Dobrze że upały ustąpiły to trochę Ci pewnie lżej. Moja Elena rośnie niesamowicie szybko. W czwartek 8 tyg skończyła a waży 6 kg. Jest co nosić. Niestety wieczory mamy ciężkie bo tuż po kąpieli zaczyna krzyczeć i płacze tak przez 2 nawet 3 godziny. Ani nie zaśnie porządnie ani nie zje. Choć zauważyłam że im więcej czasu spędza w domu a nie na dworze? Wśród innych ludzi to spokojniejsza jest wieczoram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Nie jest łatwo jj tylko o tymmysle to mi się płakać chce, to też była nasza pierwsza próba a tu taka przykra sprawa... ale jestem pozytywmienastawioa i czekam na ni płonne:-)tylko kkiedy one przyjdą? Najpierw jeszcze okres i też ciekawe kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Nie jest łatwo jj tylko o tymmysle to mi się płakać chce, to też była nasza pierwsza próba a tu taka przykra sprawa... ale jestem pozytywmienastawioa i czekam na ni płonne:-)tylko kkiedy one przyjdą? Najpierw jeszcze okres i też ciekawe kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka Buka
Witam, zrobiłam badanie beta HCG tydzień i jeden dzień po owulacji, bo nie wytrzymałam psychicznie :) Wyszedł mi brak ciąży, ale teraz dalej mam schizę. Czy możliwe, że zrobiłam test za wcześnie? Mam małe dziecko i za bardzo nie chciałabym teraz kolejnego, ale jak zobaczyłam wynik to poczułam się lekko rozczarowana :) Czy któraś z Was zrobiła może tak szybko test i mimo niskiego poziomu beta hcg była jednak w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłaś do bardzo za wcześnie.... samo zagnieżdzenie jajeczka trwa do 2 tygodni.... zupełna strata pieniędzy i nerwów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
powtorz betahcg jezeli nie wystapi miesiaczka...bedzie najbardziej wiarygodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula8921
wiem że takich pytań było pewnie setki w tym temacie, ale nie chce mi się zbytnio czytać wszystkiego i szukać odpowiedzi ;) ostatnią miesiączkę miałam 12.08 kolejna przypada na sobotę. na test ciążowy jest za wcześnie - mam tego świadomość, a czy badanie bhcg mogłoby wykryć ciąże 3-4 dni przed terminem @. z góry dziękuje za odpowiedź, mam nadzieje że mi któraś z Was pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula8921
liczę na Was dziewczyny.... dla mnie ciąża byłaby wielką radością, więc chciałabym dowiedzieć się tego jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula tylko czas jest najlepszym testem na ciążę... robiąc wcześniej bhcg - może wyjść błędny wynik - po co kase wydawać i się nakręcać niepotrzebnie... jak miesiączka nie przyjdzie o czasie zrób sobie test płytkowy - najlepiej z porannego moczu, jeżeli wyjdzie kreska lub blada kreska wtedy zrób bhcg... ja bym poczekała - to tylko 3 dni:) ineska mimo tego że upałów nie ma jestem już trochę zmęczona:) nogi nie puchną, ale kostki bolą mnie od chodzenia:) wogóle brzuch mam nieduży - ale młodszy jest w nim ogromny:D ide w poniedziałek do lekarza to może dowiem się ile waży:) ostatnio znajomy dziwił się i mówił że jednak dziewczynka będzie - bo samo słodkie wpierniczam, a dzisiaj upiekłam ciasto i już prawie pół blachy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula mi test płytkowy ciąży nie pokazał w dzień spodziewanej miesiączki. Zaczekaj lepiej. Graga współczuję. Pamiętam swoje spuchniete nogi. Mojej koleżance doktor całą ciążę mówił że chłopieć będzie. Urodziła się hania. Oddawali wszystkie niebieskie rzeczy i szybko kupowali różowe. Jej mąż powiedział że gdyby nie był przy porodzie to by nie uwierzył. Ja od pierwszych tygodni jadłam słodkim lody turka popijalam gorąca czekolada :) a później tabliczkę czekolady prawie każdego dnia jadłam. Elenka jutro kończy 2 miesiące. Ma 6 kg ponad a ja 6 kg mniej niż w momencie gdy zaszłam w ciążę wszystko wysysa ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze - ja bym sie cieszyla gdyby male tak wysysalo ze mnie wszystko bo jak zaszlam w ciaze to miałam juz nadwage:) no widzisz nie wiem jak to bedzie z tą płcią:) byłam na 3 usg u 3 niezależnych lekarzy i każdy powiedział na 100% bo młody tak nogi rozkładał to myślisz że istniała by jakaś pomyłka? w zasadzie nie kupywałam nic dla młodszego bo wszystko mam po pierwszym i raczej nie przejmowałabym się ubierając w te ciuszki młodszego :) wiadomo później musiałabym coś dokupić:) ale jeżeli by tak wyszło przy porodzie to sama nie będę wierzyć :D a nikogo ze mną nie będzie kto by mi to potwierdził oprócz pielegniarek i lekarza :D chyba że mamuśka przyjedzie do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska daj linka na mojego maila z fb lub nk to się odezwe:) ardelka24@gmail.com bo później nam ktoś zarzuci że pierdoły na forum pociskamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka194
witam,bardzo proszę o Waszą opinię na temat moich wynikow .ost @ miałam 26.07 (cykl 33 dni) owu 14(straszny ból podbrzusza tety owu pozytywne) wtedy tez był stosunek tylko wtedy bo mąż był tylko na ten jeden dzien w domku,planowana @ była na 28 .08 i wten dzien test ciążowy pokazał 2 kreski;) Wczoraj tj,7.09 byłam u gin i widział mały pęcherzyk ciązowy ok 1cm.Kazał zrobić betę i progesteron i beta wyszła 7824.0_mIU/ml a progesteron 25.32_ng/ml Jak myślicie wyniki prawidłowe?Pozdrawiam i dziekuje z góry za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka jak najbardziej prawidłowe - gratuluje:) ja bym jeszcze powtórzyła bete w przeciągu 48-72h by zobaczyć czy prawidłowo rośnie, ale możesz też spokojnie zaczekac i na pewno na usg za niedlugo zobaczysz malutkie serduszko swojego szkraba:) ale cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka194
Dzięki garaga007 myślałam ,że ta beta trochę za wysoka naczytałam się tyle a normy są tak szerokie ,ze blizniaków się obawiałam ;) Buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataka194
graga007 po jakim czasie powinnam powtórzyć bete zeby sprawdzić czy dobrze przyrasta? i czy ta moja beta faktycznie odp,6 tyg ciąży od ost @ albo 3tyg i 3d od ost owu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmeenka
Agatka - beta hcg powtarza się po 48h - powinna urosnąć o min. 66%, lub po 72h - powinna urosnąć o min. 114 %. Tu masz wszystko co powinnaś wiedzieć o tym hormonie http://portal.abczdrowie.pl/hcg Gratuluję ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Agataka 194 w takim razie gratuluje jestes w ciazy...bd miala dzidzie bete mozesz powtorzyc tak jak dziewczyny pisaly badz zaczekac na koejne usg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×