Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Witajcie dziewczynki! A ja chciałam się z Wami pożegnać niestety. Jutro o tej porze będę już na sali operacyjnej! Jestem już prawie spakowana na ostatni guzik, jeszcze muszę do apteki podjechać po parę drobiazgów i troszkę w domu muszę ogarnąć bo mnie jednak nie będzie parę dni, a mąż sam to palcem nie ruszy! Córcię też muszę zawieść już do mamy. Oj boję się tego jutrzejszego dnia, ale wiem że i tak by przyszedł i że po całym tym bólu i zamieszaniu będę miała już synusia przy sobie! Dziewczyny jak tylko wrócę do domu to od razu dam znać jak mi poszło. Trzymajcie za mnie kochane kciuki, tak szybko to zleciało że szok!!! Jeszcze raz przesyłam buziaki i oby przeżyć jutrzejszy dzień!!! ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
madzia 3mamy kciuki za ciebie kochana!!!!!!!!!!! jak ja ci zazdroszcze kochana że juz bedziesz miała synka przy sobie ja jestem na początku byłam na usg i serduszko bije ale żle wyliczył mi ciąże to 6 ty tydzien tak bynajmniej duża ciąża jest maluszek ma dopiero 5 mm ale mówi że za tydzien bedzie miał juz 9 za dwa tyg kolejna wizytka nika z tego co widze ty już też rozpakowana :):):) naprawde wam zazdroszcze ehhh przede mną jeszcze 34 tyg masakra jak to brzmi ... oby tylko było do końca dobrze wyniki porobiłam i jest wsio oki nawet na hiv zrobiłam badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
hej dziewczyny dawno tu mnie nie było( jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży)teraz jestem w 17 tygodniu i przytyłam 600g, wszystkie problemy z początkowych tygodni ciąży minęły i lekarz pozwolił mi nawet jechać na wczasy ale mam pytanie bo jedziemy za 2 tygodnie i jeszcze mam wizytę u lekarza i to będzie 19 tydzień a potem odwiedzę go w 22 tc i tu moje pytanie czy przed wyjazdem zrobi mi usg połówkowe? do którego tygodnia robi się takie usg?i czy już będzie już widać płeć bo z córka dopiero pokazała się w 38tc. pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się dawno nie odzywałam ale czytam was i kibicuje wszystkim :) Ola jest strasznie absorbująca :D tydzień temu byłyśmy na kontroli z bioderkami i kazał przyjśc lekarz jak Ola zacznie chodzić ;) wczoraj za to było szczepienie :D i Ola jakby nie wiedziała, że ją ukłuli,nawet buźki nie wykrzywiła ;) a tak sie bałąm jak zareaguje bo na poprzenich szczepieniach baaaardzo płakała ;/ no a przed chwilą pacneła się grzechotką prosto w czoło z całej siły ;) mnie też wali tą grzechotką :p wogóle jak ktoś się jej spodoba to zaczepia i się uśmiecha jak ktoś się do niej śmieje ;) narazie jest na etapie brania wszystkiego co jest w zasięgu ręki do buzi ;) jakiś czas temu bardzo stópki oglądała i przewracała się na brzuszek ale chyba jej się znudziło ;) nie chciała dac się zważyć wczoraj za bardzo ale wkońcu zapisały 7800g ;) ma sporą główke,ciagle większą od klatki,ale coś jej źle klatke zmierzyli teraz ;/ bo w domu mierzyłam to wyszło troche ponad 41cm, a wg tego co pielęgniarka zmierzyła to tak jakby klatka miała 39cm czyli jaby nic nie urosła od poprzedniego razu ;/ chyba jej musiała piersiki mocno ścisnąć ;/ madzia już jest w szpitalu po cc pewnie....żeby tylko dzidziuś był zrowy i niech szybko do domku wracaja :) no i powodzena wszystkim oczekującym na dzidziusia i tym co czekają żeby @ nine przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witam ja tez czytam co u Was słychać ale nie mam kiedy pisać bo na tych upałach to malutki mało i niespokojnie śpi i ciagle przy cycu :) magda już pewnie dołączyła do grona mamusiek :) czekamy na info :) Kochane mamusie napiszcie na co z dodatkowych szczepionek szczepiłyście lub bedziecie szczepić swoje maleństwa (pneumokoki rotawirusy meningokoki) bo tyle sie naczytałam róznych opini na temat tych szczepionek i powikłań po złapaniu tych wirusów ze już nie wiem co robić :( Dziękuję za odpowiedzi i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Hej ja też czytam co słychać u Was ale jakoś z czasem ciężko żeby napisać bo maleńki przez te upały mało i niepokojnie śpi i non stop przy cycu :) Magda już pewnie dołączyła do grona szczęśliwych mamusiek :) czekamy na info :) Kochane mam pytanko czy szczepiłyście lub będziecie dodatkowo na rotawirusy pneumokoki i meningokoki? tyle się naczytałam na temat powikłań po zakażeniu tymi wirusami ale pewności tez nie ma że nie obciążają układu immunologicznego takiego maluszka jakie zdanie macie na temat tych szczepionek lub co wam powiedzieli lekarze pediatrzy? Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
no masz nie wkleiło a potem 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rota nie szczepiłam bo to trzeba dwie dawki w ostępie 6 tygodni i trzeba to zrobić do 24 tygonia,bynajmniej tak u mnie w przychodni mówili, no i ch*lernie drogie,jedna dawka 330zl ;/ na pneumokoki i meningokoki teraz nei bęę szczepić,ale wiem, że u starszych dzieci te szczepienia u nas w przychodni są akurat obowiązkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
hej ale sie rozpisałyscie widze że prawie same mamuśki się odezwały a u mnie nic ciekawego pogoda do duszy mdli mnie jak cholera zachciało mi sie kawy i mam teraz kawe;/;/;/; aaa co do zmian to to ze moj M kupil mi psa yoirka tak wiec mam dziecko ciąza i pieska hehehehe wczoraj lekko plamilam ale to byly malusie dwie kropki nie wiem co otym myslec i krzyz mnie boli paranoja a tak poza tym nic nowego jak ja bym chciala byc juz w 20 tyg wogule lekarz sie pomylil w obliczeniach bo niby wedlug @ jestem w 7 a wedlug usg w 6 ;/;/; u mnie problem tego typu jest że nie wiem kiedy miałam @ i sam wyliczył mi lekarz kiedy niby miałam dziecko ma 5mm i serduszko ładnie bije niby za tydzien będzie mial 9 jak ma miec pozdrawiam was ja proboje sie pozbierac z łozka jak mam isc na zakupy to mnie trafia od kad jestem w ciazy zakupy to moje przekleństwo.......nie wiem co mam kupować bo to wszystko się psuje naprawde bo ja nic nie jem :(:(i jak wchodze do sklepu to mnie mdli ehhhhhh pierwsza ciąża była o niebo latwiejszaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Magda a ty już pewnie przytulasz swojego maluszka:)!!!! byłam ostatnio u ginka i potwierdził znowu , że córcia będzie i powiedział, że mała waży 1900g!!!do troche ponad norme, ale że nadal prawidłowo..troszke sie zmartwiłam bo to moje pierwsze dziecko i chciałabym rodzić naturalnie, ale jak będzie za duża tro moge nie dac rady....wogóle już bym chciała rodzić bo zaczynam odczuwać uroki końcówki ciąży czyli moje dodatkowe kg i brak siły:) teraz jestem na etapie segregowania ciuszków i generalnie robienia przemeblowania w szafkach bo trzeba porobic miejsca dla dzidzi, a nie mamy duzego mieszkania i musze kombinowac jak sie tu pomiescic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
magda trzymam za was kciuki!!! bubunia życzę zdrówka i witam w naszym gronie ja nie mam na nic czasu tylko przy cycu,ale dokarmiam bo na cycu mały nic nie tyje pozdrawiam STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Magda 130405......39tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 2) Kladia.........33tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 3) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 4) truskaweczka83.. 18tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 5) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg usg moja córcia w 32 tyg ważyła 2260 g :P ale to rodzinne chyba ;) mąż miał "tylko" 50g mniej przy urodzeniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madzu kciuki zaciśnięte... mam nadzieję ze nie było tak źle... czekamy na info od ciebie:) Nika ja też Oliwiera dokarmiam... zjada oby dwa cyce i jeszcze woła! Już sie robi " pan ciekawski" już nie chce leżeć, chce być na rączkach żeby do niego mówić i chodzić... i najlepiej żebym z nim cały dzień w łóżku leżała! Ach faceci!!!!!!! Odnośnie szczepień to ja bede Oliwera szczepić tymi podstawowymi... na rota i pneumokoki nie szczepie..dla mnie to jest tylko zarobek dla firm farmaceutycznych... bo samych szczepów pneumokoków i meningokoków jest tak dużo a szczepionka tylko na jeden rodzaj... rota też nic nie daje... moja koleżanka szczepiła syna a i tak zachorował więc bez sensu! Za te pieniądze lepiej coś dziecku kupić... Czarka też szczepiłam zwykłymi i proszę jaki chłop mi wyrósł... wiem szkoda dziecka bo 3 kłucia...ale jakoś to przetrwaliśmy i teraz tez przetrwamy... Klaudia nie sugeruj się tak wagą którą podaje ci lekarz... mój Oliwier miał ważyć ponad 4 kg a urodził sie 3760... w karte ciazy wpisał mi 3800 i dużo się nie pomylił ale pomiar czesto sie myli... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Dzięki kochane za odp :) ja na rota też nie szczepiłam ale waham się co z pneumo bo mój misiu już zapalenie płuc przeszedł i boję się chociaż też mi się wydaje, że firmy farmaceutyczne niezłą kasę mają nie wiem czy to serio pisał na jakimś forum farmaceuta że sporo lat pracuje w aptece i swoich dzieci nigdy nie szczepił bo to strata kasy i tyle :( Dzastinko mój Karolek tylko na samym cycu ale przybywa pięknie (mimo częstych ulewań) i pediatra nie kazała dokarmiać w tamten czwartek ważył 5800g, właśnie byliśmy na polku, spacerki mu służą dobrze mu się śpi na powietrzu :) ah jak ten czas leci już 2 miesiące :) szkoda tylko że lato tak szybko mija :( kladia mi na ostatnim usg wyszło, że dzidziu ma 3800g a jak się urodził to miał 3500g najważniejsze ze wszystko dobrze :) a co do naturalnego porodu to nic nie wiadomo moja koleżanka urodziła córcię coś ok 4200g ściskam mocno miłego weekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie ciesze, że miałąm cc bo tak szczerze ale jestem "tam na dole" osyć "wąska" ;) bynajmniej mąż tak twierdzi :p a zresztą Ola miała dużą główkę,38 cm no i niewiadomo czy by wogóle przeżyła sn bo po 16h bolesnych skóczy,oksytocynie i czymś tam jeszcze rozwarcie urosło aż o 2 cm ;/ a bolało w ch*lere ;/ ciesze się, że mam zdrowe dziecko i że szybko do siebie doszłam. tego samego Madzi trzeba życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
witam was niedzielnie widzę że rozmowa wrze:) a ja jestem na etapie nie jedzenia ;/;/ nawet po napojach wymiotuje poprostu mdłości że hoho poprostu żyć nie moge modle się by szybko mineły te 8 tyg potem z górki zawsze pierwsze 3 miesiące ciągną mi się w nieskończoność szczerze mam już dość hehe tych dolegliwości wiem wiem marudna jestem wybaczcie mi kochane :):):) niedawno wstałam naszczeszczęście uporałam się już z katarem więc teraz byle do wizyty jeszcze dwa tyg ehhhhh dziś ide z córcią i moja mamą na basenik ciekawe jak to zniose :) pozdrawiam was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dzieki dziewczyny za pocieszenie:) no coz i tak nie mam wpływu ile mała urośnie:) ehh już bym chciała urodzić!!!oczywiscie wiem, że to za wcześnie, ale jak minie 38 tydzien to robie wszystko żeby urodzić:))) bubunia niestety poczatki ciąży bywaja ciezkie, ale naszczescie to wszystko z czasem mija:)sama pamietam jak byłam na poczatku ciazy i czas mi sie strasznie dłuzył i wydawało mi sie, że to jeszcze tyle czasu do porodu a tutaj w sumie ok. 2 miesiace mi zostały do końca:) i zanim sie obejrzysz ty też bedziesz pakowac torbe do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kurcza dziewczyny przepraszam za wpadke z moja tabelka!!!!dopiero teraz zauważyłam , że skopiowałam cały wpis zamiast sama tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
nika sorki:) nie chciałam sie podszyc pod Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem już w domku! Napiszę wieczorem jak było bo teraz jest małe zamieszanie w domu, jestem dopiero od 2 godzin w domu. STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........33tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 3) truskaweczka83.. 18tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnaaaaaa
witam,mam 36 lat staram sie juz roczek o dzidzie i tydzien temu poszlam do G.bo okres spoznial sie ponad tydz.,do tego objawy ciazowe,po zbadaniu mnie usg dopoch.stwierdzil ze to chyba pozamaciczna bo nic nie widzi i kazal do szpitala,nie poszlam aczkolwiek odwiedzilam drugiego lekarza-stwierdzil ciaze ale jak duza kazal zrobic beta hcg,wyszlo 466 a po 72godz.2351-czy to dobrze?w sensie czy ciaza zdrowa?jutro ide do kontroli z wynikami ale juz wariuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Więc napiszę tak na szybko bo przy małym ciągle coś trzeba robić. Moja cesarka to był dramat! Miała w zasadzie dwie operacje, miałam straszne zrosty po poprzedniej cesarce i lekarz był w szoku jak to zobaczył! Dobrze że jest świetnym lekarzem to uratował moją macice i inne narządy! W szpitalu bardzo długo dochodziłam do siebie, do tej pory chodzę jak frankesztain :-) Ale najważniejsze że z maluchem wszystko ok, dostał same 10 i nie ma z nim żadnych problemów tylko ciągle je!!! Już nie wyrabiam z cycami! Cieszę się że jestem już w domu i tu dojdę jakoś do siebie. A wiecie że schudłam już 9 kg! jeszcze trochę i wrócę może do formy, tylko brzuch mam jeszcze duży! Pozdrawiam i gratuluję nowych fasolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mile Panie...mam pytanko...moja zona ma 38dniowy cykl...zrobila test beta w 35dniu i wynik wyszedl 160mIU/ml.. Jutro robi powtorke ale ja strasznie sie denerwuje i doczekac nie moge...czy to juz moze oznaczac ciaze?? Prosze o odp i pozdrawiam wszystkich wyczekujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
kurnaaaaaaaaaaaaaa to napewno ciąża:):):):):P madzia gratki gratki gratkiiiiiiiii dobrze ze wszystko sie dobrze skonczyło:):P:):):):):) tulipan widze ze tatuś chce bardzo dzidziusia ja mialam bete 88 i okazało się że jestem w ciąży:):):) a u mnie nic ciekawego w środe ide do ginka wlasnie zaczol mi sie 8 tydz jeszcze 4 i bedę spokojna gdzieś tak w 15 tyg wkleje sie do tabelki nie hcce zapeszać dziś porobilam ostatnie badania mocz i morfologie zobaczymy co z tego będzie biust mi urósl do F!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem co będzie pozniej pozdrawiam was kochane cieszę się żę sie odzywacie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ! Kurcze jestem tutaj nowa ale chciałam się poradzić... powiedzcie mi czy aby test BETA HCG jest testem który na 100% zapewni o ciąży? Ja miałam w piątek tj.22.07 dostać @ ale się nie pojawiła :D Więc w poniedziałek narzeczonego posłałam po test ;D i nie wytrzymałam z ciekawości i zrobiłam .. ale wyszedł negatywny :( ale z tym że robiłam go wieczorem :P następnego dnia zrobiła z porannego moczu i wyszły dwie kreseczki(bobo-test strumieniowy) ;D co prawda ta pierwsza była jaśniutka ale była ;D I dzisiaj byłam w laboratorium zrobić badanie na BETA HCG.... i o 16 idę po wyniki .. normalnie nie mogę się doczekać... :D Tak bardzo bym chciała by rosło we mnie kolejne życie ;D Moja maluśka kruszyneczka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubunia juz sie doczekac nie moge az lekarz wszystko potwierdzi... wczoraj byl drugi test hcg+beta i wynik 434,8 po 48godz..przyrost prawie 150% i teraz boje sie czy nie za duzo? pisze do Was by jeszcze swoimi obawami ktorych nagle mam tysiace nie stresowac zony... dzis powinna dostac okres...mam nadzieje ze juz sie to nie stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×