Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Gratuluję nowych fasolek i zapraszamy do tabelki!!!! Kreska, jak tam poszło, daj znać jak będziesz mogła, pozdrawiam! A co tam u Ciebie Dzastina? Jak sobie radzisz z maluchem? Ja dziewczyny już odliczam dni kiedy skończy mi się ta męka. Spać nie mogę całą noc, budzę się ze strasznym bólem pleców, mały daje mi ostro popalić!!! W dzień też jest lipa, jak stoję - boli, jak siedzę - boli, nie mam pozycji dobrej na dłużej niż pół godziny. Plecy mi odmawiają posłuszeństwa niestety, mały tak mnie naciska że nawet górna część brzucha mnie nie raz boli. Nika a Ty masz termin już za tydzień, trzymam też kciuki za Ciebie. A powiedz mi jakie ma maluszek wymiary u Ciebie? Buźka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć laseczki Beatrycze gratuluję:):) wskakuj do tabelki Kobietki co tu taka cisza nastał???:( Dzastinka co tam u ciebie, Nika jak się czujesz już niewiele ci zostało dni do porodu:)????? U mnie kochane wszystko ok z maluszkiem też mam już 10 cm od główki do dupki:) W sierpniu jade do Poznania na badania prenatalne, troszkę sie tym denerwuje ale musi być wszystko ok. Brzuchol mi rosnie chociaż powiem wam że przez 4 tygodnie przytyłam tylko 200 gram hahaha ale brzuszek urósł już tak że mam problem z ciuchami, tzn zmieszczę się ale taka ściśnięta jestem. Buźka kochane odzywajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, ja już garderobę wymieniłam:) 1 sierpnia mam USG połówkowe w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Olcik za jadę 9 sierpnia też na usg 3d zobaczę mojego maluszka w pełnej krasie:) Co do ubrań to szukam w szafie tych za dużych kiedyś za dużych hahahah masakra a gdzie tutaj do grudnia. Olcik a ty jak wymieniłaś garderobę to powiedz mi kochana ile ci się przybrało już na wadze??oczywiście jeśli masz ochote bo wiem że to dosc drazliwy temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma się co przejmować tak mocno wagą najważniejsze że dzidziuś ładnie i zdrowo rośnie a Wy zbędne kilogramy i tak szybko zrzucicie karmiąc maluszka piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Za równe 3 tygodnie w piątek 22 lipca idę do szpitala na cesarkę. No chyba że się coś wcześniej zacznie, ale mam nadzieje że wytrzymam jeszcze 3 weekendy. Z jednej strony sięcieszę że będę miała już spokój od tego wielkiego brzucha, ale z drugiej strony trochę się boję porodu i żeby z małym było wszystko w porządku. Ale musze to jakoś przeżyć prędzej czy później więc innego wyjścia teraz już nie ma. A co tam u Was Dzastina i Nika, czemu się nic nie odzywacie? Pozdrawiam buźka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........24........04.05...........26...........wi elkopolskie 4) mycha ...............4 ..........08.06.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) kreska100.......39tc.......14.06.2011....dziewczynka..m ałopolskie 2) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 3) Magda 130405......37tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 4) Kladia.........28tc+1d...17.09.2011.....dziewczynka...po dkarpackie 5) olcik777............17tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 6) truskaweczka83.. 15tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 7) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,jestem od wtorku z małym Łukaszem w domku,w piątek pękł mi pęcherz płodowy i urodziłam przez cc w 38tc mały ważył 3250g i 53cm dł, waga spadła mu do 3kg i nadal nic nie urosła,ale je więc to tylko kwestia czasu :) pozdrawiam was gorąco i przesyłam buziaki,trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje gratulacje Nika!!!! To masz już z głowy poród, a jak Ci przebieg? Nie było żadnych komplikacji? To możesz już spokojnie po raz ostatni edytować tabelkę!!! Pozdrawiam Cię serdecznie kochana i teraz za mnie trzymaj kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nika moje najszczersze gratulacje... To spadaj kochana na sam dłó tabelki:):):):) Madziu nic nie piszę bo przysięgam że nie ogarniam... z dwójką dzieci i a zwłaszcza takim maluchem ciężko usiąść do kompa jak on ciągle na cycu wisi.:) jest bardzo grzczniutki ale z chęcią by całymi dniami się do mnie przytulał i doił cycusia:) teraz śpi to mam chwilkę dla siebie:) do tego organizujemy chrzciny i ciężko mi z czasem na prawde.. wieczorami nawet mi się kąpać nie chce a jak już wyjde z wanny to szusem ląduje w łóżki:) ale podczytuje was w wolnych chwilach... i wszystkim kibicuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mam pewien problem : mianowicie zrobiłam dwa badania Beta HCG i obydwa wyszły < 2,0 , gdzie w moim laboratorium norma 3-4 tygodnia to 1500-2000. co oznacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalsa niestety nie, 2 to 2 a nie 2000. Nie jesteś w ciąży. a ja kochane czekam na @ mąż wyjechał tak jak wam pisałam,ale było przytulanko.... dziś mnie coś tknęło i zrobiłam test ale LH (owulacyjny) bo został mi jeden...i co dziwnego wyszły mi bardzo silne obie kreski... a przecież ja już po owulacji bo wcześniej robiłam testy i miałam skok i sluz... a tu dziwne 4-5 dni po owulacji wynik testu LH taki pozytywny... nie chce się nakręcać... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Nika Gratulacje!!!!! Magda strasznie mi przykro, że się tak męczysz...szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam, żeby dziecko uciskało tak na nerwy....dobrze, że już niedługo rozwiązanie choć pewnie każdy dzień dłuży Ci się niemiłosiernie:( mycha mi kiedyś koleżanka powiedziała, że starać się trzeba wtedy, kiedy pokażą się dwie kreski na teście owu z tym, że ta druga jest jeszcze słaba..bo niby jak już jest mocna ta druga tzn. że jest już po owulacji a druga kreska jest taka mocna bo po prostu dalej działa na nią hormon....a koleżanka się raczej zna bo od kilku lat sie stara o dziecko i lekarz jej wytłumaczył jak to jest z tymi testami...czytałam też na jednym forum, że jedna dziewczyna robiła sobie testy owu od początku owulacji do okresu i cały czas wychodziły dwie kreski bo ten hormon spada dopiero w czasie okresu....to oczywiście nie znaczy, że Ci się nie udało, chciałam tylko Ci napisać co słyszałam....trzymam kciuki za fasolke:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
werys rozumiem , że Martynka to Twoja córeczka:) jest prześliczna oczywiście zagłosowałam na zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia no jasne że moja:-) (dziękujemy za głos). też wyczekiwana ja na to forum pisałam chyba od23str.jakoś tak i z sentmentu tu zaglądam nawet często i śledzę was wszystkie i 3mam kciuki któraś z was tylko nie pamiętam ma rodzić w klinice?jeśli można zapytać to w jakiej? i gdzie? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w oczekiwaniu na @ wczoraj mnie bardzo piersi bolały i w nocy wcale nie mogłam spać.... a dziś takie nabrzmiałe jak przed @ choć powinnam dostać 10-12 tą paskudną @... ustalilismy z mężem, że dajemy sobie czas do września, jak we wrześniu nie będzie fasolinki, to idziemy do lekarza zrobić badania....eh... przeraża mnie to wszystko.... buziaki i trzymam mocno kciuki za staraczki :* p.s dodam, że test LH cały czas mi baaardzo pozytywny wychodzi obie kreski taki sam odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Nika gratulacje!!!!!! Dzastina a kiedy macie chrzciny? my 10 lipca i też trudno mi wszysto ogarnąć z moim małym żarłoczkiem :) ale niech jedzą i rosną :) słoneczka nasze kochane :) dobrze ze mi siostry pomoga to jakoś pójdzie a ile osób będziesz miała? ja dla samych najblizszych (rodzice rodzeństwo) to ok 21 osób będzie damy radę bo kto jak nie my silne kobiety :) haha napisałam tak bo mój teść słysząc historie o porodach stwierdził ze jakby miał się drugi raz urodzić to tylko FACETEM!!! :) Ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kituś my mamy chrzciny 17 lipca:) tydzień po Tobie:) Już praktycznie mam wszystko załatwione... my robimy dużą imprezkę bo mamy dużą rodzinę. Razem z dziecmi bedzie 40 osób.. ale ja robie na takiej wiejskiej sali ( Bo mieszkam na wsi) a jedzenie bedą mi gotować kucharki więc praktycznie tylko zakupy bede musiała im zrobić i to wszystko:) Mój mały bąbel teraz śpi to ja sie wzięłam za obiad.. ( pierogi ruskie) a na ogól to mi z rąk nie schodzi..ciągle chce przy cycu być:) już mnie brodawki bolą... :):):) tak mi je wycycka i wymlaska:) Pozdrawiam wszystkie staraczki...:) Ciekawe czy któraś dziewczyna się już rozpakowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie miałam internetu od soboty więc dopiero teraz Was czytam. Ja jeszcze w dwupaku. Za 16 dni czyli w piątek 22 idę do szpitala na cesarkę, chyba że wcześniej się coś wydarzy. Czuje się kiepsko, wszystko już mnie boli, nie mogę za dużo czasu spędzi w jednej pozycji, ale jakoś się trzymam. Wszystko już mam naszykowane dla małego, tylko czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawa jestem jak tam Kreska, coś się nie odzywa? Ciekawe czy urodziła już? Bo dawno miała już termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika gratulacje, śliczny maluszek:) Dziewuszki powiedzcie mi proszę czy bóle w podbrzuszu takie ciągnięcie do dołu to normalne w 17tc?? Wizytę mam dopiero na 21 lipca i nie wiem czy szukać innego ginka czy się martwić. Miałyście może tak? Kurczę dziewczyny a wy już chrzciny planujecie boże jak ten czas leci:) Buźka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×