Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość DESIGNERKA
Hej Dziewczyny! mam do Was pytanie,otóż 10 maja miałam ostatni @ Do dzis nadal nie mam okresu.Dzis jest 44 dzień cyklu.Dodam że mam nieregularny okres.Dziś zrobilam kolejny test ciążowy który nie wykazał ciąży,ja jednak wciąż nie mam okresu,i nic nie wskazuje na to na razie żebym go miała. Czy wg Was możliwe abym była w ciąży,jednak z jakichs przyczyn test nie wykrył ciąży? (dodam że 11,12 czerwca kochaliśmy się z finałem we mnie,a więc ciąża jest mozliwa). Będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESIGNERKA jak długie masz cykle, bo wg tego co napisałaś to wynika, że kochaliście się w 32-33 dniu... a w tym czasie ciąża jest niemożliwa (chyba) bo sa dni niepłodne - przed okresem, ale to zalezy jak masz długie cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIGNERKA
mycha ja mam nieregularny okres,więc raz to jest 45 dni,a innym razem 42 lub 37 ;/ Tak 33,34 dzien cyklu się kochalismy,jesli są to dni niepłodne,to pewnie w ciązy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrycze86 i inne dziewczyny, róbcie badanie beta hcg co 48 godz, zwłaszcza jesli usg nic nie pokazuje. W prawidłowo rozwijającej się ciąży macicznej beta rośnie dwukrotnie przez 48 godz. W przypadku krwawienia brudzenia, nie czekajcie na interwencje lekarza i zróbcie beta hcg raz i drugi raz dokładnie za 2 doby. Ja tego nie zrobiłam. Plamiłam prawie całą ciąże, też lekarz mówił że to normalne. Kazało się nienormalne. Ciąża jajowodowa. Straciłam prawy jajowód. I co ciekawe niemalże przez całą ciąże miałam w macicy pseudo pęcherzyk a w jajowodzie 3 cm ciąże, której mój lekarz jakimś cudem nie zauważył.... Jeśli plamicie, lekarz nic konkretnego nie mowi, to pytajcie same albo idźcie do innego lekarza. Nie zwlekajcie. Uczcie sie na cudzych błędach lepiej. DESIGNERKA Idz do laboratorium zrob badanie beta hcg i będziesz wiedziała jeszcze tego samego dnia czy jesteś w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co w takim razie trudno jest mi powiedzieć, skoro masz az taka rozbieżność cyklu od 37-43 dni, ale wedlug kalendarza owulacji przy założeniu, że masz 37 dniowy cykl, owulacja nastapić powinna 2 czerwca, a przy założeniu 43 dni to 8 czerwca.... tylko, że to teoria..a w praktyce mogła Ci się owulka przesunąć i tego 11 - 12 mogłaś mieć owulacje... więc trudno mi jest cokolwiek powiedzieć w tej sprawie... wg innego kalendarza @ powinnaś dostać jutro, albo w piatek zakładając, że cykl trwa 44 dni.... moim zdaniem zrób rano test ciązowy...albo najszybciej będzie jak pójdziesz zrobić bętę, bo jeżeli jesteś w ciazy to powinna juz wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESIGNERKA ja tak samo mam nieregularny okres. Raz 29 raz 31, dlatego ciągle jestem niepewna. Dzisiaj planowo powinnam była dostac w nocy okes. Nie dostalam..jeszcze czekam do końca dnia... i zrobie test chociaz zbytnio im nie ufam. kiedy bylam w poniedziałek u gin powiedzala mi ze cos jest ale nie jest pewna na 100 % ze to ciaza, i zebym przyszla za tydzien. ... i czekam.. w soboę wyjezdżam do danii, na dwa miesiące więc nie wiem co z lekarzem tam, czy mogę isc normalnie czy nie... a wogóle to jak przyszlam do gin i powiedzialam ze prawdopodobnie jestem w ciazy to sie mnie pytala czy z ewentualnej ciazy bym sie cieszyla?? i sugerowała mi ab... :( moze dlatego, że jestem młoda i moze myslala że nie chcę tego dziecka... ale dziwnie mi sie zrobilo... :/ mycha próbuj ile wlezie!!! :) przeciez plemniki trochę czasu się zachowaja w macicy.:) a nuż się da :):) trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........24........04.05...........26...........wi elkopolskie 4) mycha ...............4 ..........08.06.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) kreska100.......39tc.......14.06.2011....dziewczynka..m ałopolskie 2) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 3) Magda 130405......36tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 4) Kladia.........27tc...17.09.2011.....dziewczynka...po dkarpackie 5) olcik777............17tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 6) truskaweczka83.. 15tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 7) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata...........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zaktualizowałam tabelkę. Mam tylko nadzieję że się Agata nie obrazi, ale jej poród już był na pewno tylko pewnie nie ma czasu do nas wpaść na forum i dlatego wpisałam ją do tabelki mamuś. Jak wędzie miała ochote to sobie ją uzupełni. Mam nadzieję że wszystko u niej się dobrze potoczyło, a nie odzywa się tylko przez brak czasu :-) Pozdrawiamy Cię Agata jak będziesz mogła to daj znać jak po porodzie i jak Twoja pociecha? A w poniedziałek miała rodzić Kreska, ciekawe jak jej poszło, pewnie jeszcze chwila i też będzie w domku. Ale im dobrze :-) Nika teraz Ty będziesz pierwsza do rozpakowania. Leci ten czas strasznie szybko. Pozdrawiam !!!! I życzę miłego i spokojnego weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol1
hejka sory że się nie odzywałam ,ale przedwczoraj zaczą lecieć mi brązowaty śluz , więc wczora rano poszlam na powtórkę bety i niestety jedno wielkie 000000000000000000000 jestem załamana !!! a no i @ prztszła wczoraj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nikol szokda, że sie nie udało,byćmoże to było poronienie samoistne ;/ kiedyś się uda :) tylko nie nastawiaj się tak mocno, że teraz i już, bo czasem jest taka blokada, ze im bardziej sie che to sie niestety nie udaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol1 A powiedz mi ile dokładnie miałaś tę bete dokładnie zero?? I jakbys mogła opisać jaki to był śluz dużo go było i ile czasu trwal?? Jest to dla mnie bardzo ważne bo mam podobną sytuacje ? i który byłby to dla ciebie tydzień ciąży od możliwego zapłodnienia? Trzymaj się!!! Wiem co teraz czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Nikol bardzo mi przykro:( wiem co czujesz bo ja dwa razy poroniłam i to bardziej zaawansowana ciąże....dasz rade i na pewno niedługo sie uda, ja jestem tego najlepszym przykładem:) a dostałaś już okres? Magda strasznie Ci współczuje, że tak się męczysz:( z tego co pamietam (chyba, że sie myle) to dzidziuś uciska Ci na jakieś nerwy tak? a nie ma szansy, że sie jakoś poruszy i przestanie uciskać?tak już musi być do końca ciąży? a chcesz rodzić naturalnie czy cesarka?bo ja cesarka to może nie ma co czekac do końca tylko szybciej wyciagac malenstwo na swiat, żebys sie juz nie meczyla... dziewczyny a ja odliczam dni do konca pracy i juz nie moge sie doczekac!!!pracuje do końca czerwca i tyle:) choć niestety u mnie jest taki minus , że nie ide do pracy to i tez nie zarabiam:( tak to jest na własnej działalności...a ZUS i tak trzeba płacić co miesiąć 900zl!!!!!to jest złodziejstwo!!! niestety też z powodu kasy bede musiała już w grudn iu wrócić do pracy, choć po prostu nie wracam na 8 godzin tylko na 5 wiec mam nadzieje, że nie zaszkodzi to mojego dziecku , że zostanie bez mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0884
beatrycze86 co u Ciebie?? jak tam po USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopt1982
nie bylam jeszze u gina. Jestem troche przerazona dziewczyny, nie sama ciaza, tylko tym, ze jestem taka durna i z profilaktyki nie robilam użytku przez parenaście lat. Nie wiem, co tam sie u mnie w środku dzieje. cytologia to dla mnie obce słowo. Dżisaz co za debil ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze86
Agnieszka0884 wizytę mam dzis ale dobiero na 18.10. więc wieczorem napisze. Dzisiejszą noc miałam ciężką budziłam się prawie co godzinę z nerwów.:( boje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0884
Beatrycze86 ale poza nerwami wszystko ok?? Nic Ci nie dolega?? Spokojnie, myślę że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze86
Agnieszka0884 po za nerwami wszystko OK. Moje piersi są drażliwe sutki bolą mnie przy dotyku,widać mi żyłki na piersiach a nigdy tego nie miałam.Nie plamie. I nic po za tym mnie nie boli, tylko parę razy lekko zakuło mnie po lewej stronie brzucha ku dołowi. Wyniki Bhcg był jak na wtorek prawidłowy. Nie wymiotuję, tylko parę dni temu było mi niedobrze ale zaraz ustało i się niepowtóżyło. No cuż muszę uzbroić sie w cierpliwość do 18.10 i być dobrej myśli innej myśli do siebie niedopuszczam mój M też. Bo drugi r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze86
Bo drugi raz tego nie przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Beatrycze trzymam kciuki za dobre wieści daj znać po wizycie Kladia a na własnej działalności nie możesz być na L4? pytam bo sie nie orientuje w tych sprawach a faktycznie płacić 900 zł to zło9dziejstwo!!! a jak się teraz czujesz? wszystko ok? Dzastina współczuje ci tych przezyc i jeszcze raz gratulacje!! powiem Wam ze teraz coraz czesciej wsród znajomych słysze i widze ze albo maja problemy z ciaza albo porodem! masakra co sie dzieje! i z własnego doswiadczenia tez o tym wiem :( choc ja na polozne i pielegniarki praktycznie zlego slowa nie moge powiedziec ale jak sie juz trzyma swoje malenstwo w ramionach to wszysto jest juz mało wazne (wlasnie trzymam Karolka bo zasypia i dlatego pisze bez polskich znaków :) jest boski zwłaszcza jak spi to jak aniołeczek :) choć ostatnio troche marudny ale moze przez odczyn po szczepionce tej pierwszej ze szpitala bo mu sie zrobił sciskam Was mocno i duzo zdrowka dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0884
Beatrycze86 wszystko będzie dobrze:) nie stresuj się tak bo to w niczym nie pomoże. Trzymam kciuki. Do 18.10 już nie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
wita mam pytanie dziś mam 11 dzień po inseminacji i chciała zapytać kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny nie mam gdzie zrobić bety z krwi proszę o odp a test mam PINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Kitus u mnie sprawa obecnie jest troche skomplikowana, bo do tej pory byłam na nizszym Zus-ie, ale w maju skończyła mi się ulga i już niestety musze płacić normalne składke.....a chodzi o to, że żebym dostała jakieś wieksze macierzyńskie (czyli chyba ok. 600 zl) to musze zapłacić minimum 6 pełnych składek po te 900zł:( wiec z tego co mi wiadomo to musze przecierpiec:( dobrze, ze przynajmniej na macierzyńskim pr5zez te cztery miesiace płace tylko 250 zł zdrowotnego wiec przynajmniej tyle:) niestety w naszym kraju nie ma lekko....ale staram sie zadreczać myślalami o finansach i patrzec na wszytsko od jasnej strony choć w moim przypadku to nie jest łatwe bo niestety mam tendencje do zamartwiania sie na zapas:))) a czuje się bardzo dobrze, czasami mysle, że to taka rekompensata za te dwa poronienia...bo tak naprawde to jedyne co mi dolegało na poczatku ciazy to czasami bóle głowy i piersi no i oczywiscie humory, ale to chyba bardziej odczuwał mój mąż:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........24........04.05...........26...........wi elkopolskie 4) mycha ...............4 ..........08.06.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) kreska100.......39tc.......14.06.2011....dziewczynka..m ałopolskie 2) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 3) Magda 130405......36tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 4) Kladia.........28tc+1d...17.09.2011.....dziewczynka...po dkarpackie 5) olcik777............17tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 6) truskaweczka83.. 15tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 7) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
staram sie NIE zadreczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze86
Agnieszka0884 - Wszystko jest OK. Widziałam swoje maleństwo i słyszałam jak bije serduszko:) Przezycie jest niedoopisania. Jestem na L4 związku z tym plamieniem musze leżeć. Dziękuje wam za ciepłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrycze, moje gratulacje!!! Musisz uważać teraz na siebie. Klaudia, u mnie z tym uciskiem się trochę poprawiło, ale czy znów nie wróci to nie wiem bo to "rwa kulszowa" i może znów się powtórzyć. Byłam wczoraj u lekarza, szyjka jest ok. nie mierzył malucha bo ostatnio mierzył. Następną wizytę mam na 12 lipca bo pojechał na urlop właśnie. Ja będę rodzić przez cesarkę i przesunął mi termin na 22 lipca, idę wtedy już do szpitala na zabieg. Ja też słyszę straszne rzeczy o porodach i się trochę martwię jak to będzie u mnie, czy wszystko się uda??? Ale trzeba być dobrej myśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym ZUS-em to wiem co to znaczy! Też jestem na swojej działalności, ale ja dodatkowo się zarejestrowałam w innym zakładzie pracy i już od paru miesięcy ZUS wypłaca mi pieniążki ok.1900 zł miesięcznie, ale mój ZUS z działalności też płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0884
beatrycze86 to fantastycznie, bardzo się cieszę:) Wiedziałam, że wszystko się dobrze ułoży, teraz odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacior1234
hej dziewczyny moze wy mi pomożecie, spoznia mi si @ ponad 2 tyg zrobilam beta hcg wynik ujemny odrazu popedzilam do lekarza gdzie wykryl mi ciaze i dwukomorowego torbiela.robilam 4 testy wsyztwskie negatywne jutro ide na bete po raz kolejny ale bardzo si boje bardzo bym chciala aby byla dodatnia. czy tomozliwe?|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol1
beatrycze gratulacje mi się nie udało ale tobie życzę wszystkiego dobrego!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×