Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość truskaweczka83
Cześć laseczki: Ewunia to bocianek hojnie obdarował twoją rodzinkę:) Podziel się troszkę z nami i szepenij mu że też czekamy na niego ;) Dzastina kobietko trzymam kciuki za ciebie tak mocno że jakaś martwica mi wejdzie z powodu braku obiegu krwi:) Mam nadzieję że to właśnie będzie teraz i do ciebie bociek też zawita:) Nika dostaniesz przez tyłek, głowa do góry pamietasz musi nam się udać :) Czekam na wesołe buźki od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do Was,Dziewczyny. Byłam wczoraj u ginekologa, który stwierdził,że jestem w super wczesnej ciazy a dokladnie w 3tygodniu.Zauwazyl na usg, ze pecherzyk jest malusienki ale jego ksztalt jest podluzny, a ponoc winien byc owalny lub wrecz okragly i przepisal mi Luteine. BeteHCG mam prawidlowa,ale zastanawiam sie, czy ten ksztal pecherzyka wrozy cos zlego czy tez jego ksztal unormuje sie z czasem? Mialyscie kiedys taki przypadek? Prosze napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Anamina myślę że nie masz powodu do zmartwień.... dziecko i jego wygląd zmienia się z dnia na dzień... ja pamiętam że w 13 tc jak byłam na usg to synek miał jeszcze ogonek:):):):) śmiesznie to wyglądało.. duża główka maleńkie rączki i paluszki... i stópki takie maleńkie... kilka tygodni później już wyglądał normalnie... nawet widziałam jak paluszka ssie... dziękuję za kciukasy.. trzymajcie trzymajcie bo @ dalej nie ma. I dziękuję wam z całych sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikuś wiem jak jest ci ciężko. Ja jeszcze kilka miesięcy wcześniej czułam dokładnie to samo i cholernie bałam się zobaczyć na teście 2 kreseczki, kiedy jednak tak się stało - o dziwo byłam spokojna. Nie powiem że się nie bałam i nadal się boję ale zobaczysz będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 dziekuje za slowa pocieszenia. A jak myslisz czy wynik beta HCG 5660mlU dla 3tyg ciazy jest prawidlowy, czy nie jest przy wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Wynik beta hcg masz bardzo dobry i mieści sie w przedziale. Może zaszłaś w ciażę szybciej np. zaraz po @ i z tąd wynik większy. A może będziesz mieć bliźniaki:) też wszystko możliwe. Jeśli widać jajeczko w macicy to nie masz się czym martwić... gorzej gdyby go tam nie było. A beta byłaby wysoka. mogło by świadczyć o pozamacicznej.... ale jest ok. nic się nie martw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Jestem tu po raz pierwszy.Mam podobny problem jak wiele z was.Staramy się z mężusiem o dzidzię.Ostatnią @ miałam 15 maja,cykle mam 32-33 dniowe.Przytulaliśmy się w "tych" dniach.W ten wtorek(15.06) byłam u gin,wizyta była już zaplanowana dużo wcześniej (byłam pierwszy raz u tego lekarza,ponieważ pomógł mojej koleżance zajść w ciążę-ma już 5-letnią córcię i jest teraz w 16 tyg)więc nie mogłam jej przełożyć.Po zrobieniu mi usg lekarz stwierdził że mam duże endometrium(15 mm),dodał i ż wygląda mu to na bardzo wczesną ciążę,bądź na nadchodzący krwotok,wysłał mnie na oznaczenie beta hcg i kazał wrócić z wynikiem,w labolatorium obok zrobiłam to badanie i po godzinie wróciłam do gabinetu.Wynik: 0.00mIU/mL.Powiedział,że ciaży brak i przepisał mi luteine pod język 2 razy po 2 tabletki przez 5 dni,dzisiaj wzięłam ostatnią dawkę.Mam się zgłosić do niego ponownie po skończonej@,którą mam dostać do 10 dni od dzisiaj.W domu obliczyłam sobie kiedy mogłam teoretycznie zajść bo nie daje mi to spokoju,tym bardziej że mam dziwne objawy od jakiegoś tyg,tz.ciągle mnie muli,jestem senna,chodzę często do toalety,jestem strasznie rozdrażniona i płaczliwa,wogóle to nie czuję się sobą,a co najgorsze to wszystko,dosłownie wszystko mi śmierdzi,a dzisiaj doszedł ból krzyża.Dodam iż pierwszy raz mam takie objawy.Z moich obilczeń wynika że mogę być w 16 dniu ciąży licząc od zapłodnienia.Myślicie,że ten wtorkowy wynik beta hcg mógł jeszcze nie wykryć mi ciąży?Jak myślicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
dziewczyny powiedzcie mi czy jest może nie wykryć ciąży jak okres spóźnia mi się 4 dzień? zrobiłam wczoraj test i wyszedł neg., sama nie wiem co myśleć... bo niby wszytskie znaki na niebie mówią że powinnam być w ciązy;) a tu test negatywny wyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata@ Mi test w obu przypadkach zafasolkowania wychodził zawsze tydzień po spodziewanym terminie @,więc może poczekaj jeszcze pare dni i powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
mam nadzieję że wyjdzie... ;) a jak nie to staramy się dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLa M...
Hej dziewczyny zeobiłam sobie badanie z krwi i co oznacza te badanie czy to ciąża lub brak prosze odpowiedz..... beta HCG 1.20 mlU/ml. 0,0-5,0 ujemny 1-10 tydzień < 1.2 > 225000,00 11-15 tydzień 16995.65 > 225000,00 16-22 tydzień 6860.23 > 225000,00 23-40 tydzień 1583.40 > 65911,38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
OlaM jak widzisz twoj wynik to 1,20 więce poniżej 5 więc w ciąży nie jesteś. Powiedz proszę ile upłynęlo czasu od możliwego zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak to jest z tym badaniem bety,ile dni od zapłodnienia można wykryć ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Agula wynik z krwi wychodzi już od 10 do 12 dnia po możliwym zapłodnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa3352
Cześć mam pytanie. Dzisiaj odebrałam wyniki Beta hcg mój wynik to 9.88 a norma 5.8. Czy to znaczy że jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy wartości HCG w zależności od zawansowania ciąży, liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki mają bardzo szeroki zakres, przykładowo: 3 tydzień ciąży: 5.8-71.2 4 tydzień ciąży: 9.5-750 5 tydzień ciąży: 217-7138 6 tydzień ciąży: 158-31 795 7 tydzień ciąży: 3697-163 563 8 tydzień ciąży: 32 065-149 571 9 tydzień ciąży: 63 803-151 410 10 tydzień ciąży: 46 509-186 977 12 tydzień ciąży: 27 832-210 612 14 tydzień ciąży: 13 950-62 530 15 tydzień ciąży: 12 039-70 971 16 tydzień ciąży: 9040-56 451 17 tydzień ciąży: 8175-55 868 18 tydzień ciąży: 8099-58 176 A więc justa3352 jesteś w ciąży gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie to dzięki truskaweczka83 za odp. Podałam normy dla justy3325 ale co do siebie to same niewiadome,tak jak pisałam wcześniej @ brak,dzisiaj jest 5 dzień spóźnienia,przez 5 dni(od zeszłego wt do soboty)brałam luteinę i dalej echo,do moich objawów doszły mi bóle piersi,najpierw odczuwałam tylko ból sutków,ale od wczoraj bolą mnie całe i mam wrażenie jakby mnie w nich paliło.Kurcze już sama nie wiem co mam o tym myśleć.Poczekam do końca tyg,jak @ się nie pojawi to zrobię sobie jeszcze raz betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Miałam wywołany okres dufastonem i przez pierwsze dwa dni miałam tylko plamienia ze śluzem podbarwionym krwią,a trzeciego dnia juz krwawiłam.niewiem teraz który dzień powinnam uznac za pierwszy dc.Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witam. Agnesblu od pierwszego dnia plamienia się liczy pierwszy dzień cyklu. Nawet jeśli są brazowe plamienia. A ja już wam melduję co u mnie... otóż. Byłam wczoraj u ginekologa który stwiedził że owulacja się przesunęła. Macica bardzo ładna szykująca się do przyjęcia zarodka.. widoczna jakaś błona której oczywiści ja nie widziałam bo się nie znam. Gin kazał się nie stresować tylko za 10 dni zrobić test ciążowy. Oczywisci jeśli @ nie będzie. I modlę się całymi siłami żeby @ nie przyszła. Brzuch mnie tak dziwnie pobolewa. Coś jak na @ ale bardziej tak w pachwinach...dziwne!!! Piersi bolą jak cholera... tak pieką.. szczypia sutki... dziwne to na prawdę. Chodzę co chwilę i sobie zaglądam czy już przyszła czy jeszcze nie. No ispać mi się chcę... gdzie nie usiądę tam zasnę. Nie mam wogóle apetyu... nic bym nie jadła na nic nie mam zachcianek... nic a nic. Boję się strasznie tych 10 dni.. kolejna dla mnie wyrocznia. Z Czarkiem też czekałam 10 dni i po 10 dniach szłam na beta hcg. Boję się strasznie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
dzastina222 Jakbym siebie słyszała;) mi się @ spóznia 4 dni, a test negatywny mi w niedziele wyszedł. cały czas sprawdzam czy się @ nie pojawiła. brzuch mnie lekko boli i troche sutki pieką, apetyt straciłam wczoraj. boje sie iśc na bete, chyba wole w niepewnosci czekac niz uslyszec ze nie bede miała dzidzusia... życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzastina już zaciskam kciuki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastina ja równiez trzymam za ciebie.jak byłam w ciąży z moimi dzieciaczkami to tez mnie piersi zawsze niesamowicie bolały.POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agata mi się spóźnia 7 dni:) tyle że ja po duphastonie jestem i powinnam dostać. Brzuch tak dziwnie pobolewa ale ginek mówił że tak może być. Bo miałam cc i przecież na macicy są blizny i zrosty które się rozciagają. Modle się oby @ nie przyszła. Ja robiłam test w niedziele i bladą kreskę miałam. A beta wyszła 100... poleciałam do ginka żeby sprawdzić czy torbieli nie ma. I faktycznie nie ma, ale nie mogę sie jeszcze cieszyć. Muszę czekać i modlić się by nie przyszła... to mi pozostaję:((:(:( i trzymam kciuki oczywiście za staraczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 to mamy bardzo podobnie.Tyle,że ja już jestem po jednej becie,robiłam w zeszły wtorek-wynik 0.00(z moich obliczeń dzień w którym robiłam te badanie był 12 dniem od zapłodnienia)Mam więc nadzieję że było to za wcześnie i jednak rośnie we mnie fasolka.Tak jak ty mam wiele objawów,które mogą wskazyawć na ciążę,być może już za bardzo się nakręciłam,ale tak bym chciała żeby nam się wreszcie udało,bo staram się z mężem o dzidzię już od 2 lat.Trzymam za ciebie kciuki.Odezwij się,jak będziesz miała nowe info na swój temat.Pozdrawiam ciebie i wszystkie oczekujące:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina ta blada kreska to dobry znak i penie @ już nie przyjdzie!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina trzymam kciuki kochana. Czuję, że się tym razem Tobie uda. Koniecznie daj znac jak sie sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
dostałam @... ;/ kobieta potrafi sobie wmówić wszystkie objawy a potem rozczorowanie, trzeba działać dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem. Mianowicie.... ostatnią miesiączkę miałam 18/05/2010. 18/06/2010 robiłam domowy test ciążowy i wyszła blada kreseczka. W pon. 21/06/2010 robiłam bhcg i wynik to 6,9 (jak na 3 tydz. to mieści się on w normie), ale wydaje mi się, że jest za niski :(. W Marcu br poroniłam 7 tyg ciążę i jestem podłamana, bo bardzo czekamy z mężem na dzidzie... Po wizycie u gin. dostałam odpowiedź, że moje wyniki są do obserwacji :( Jestem na Duphastonie prawie od początku... proszę powiedzcie co o tym myślicie ? będzie z tego dzidzia na którą tak bardzo czekamy ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×