Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość tolaka
agnesblu a te upłay są twarożkowate? czy takie mleczne? bo jak twarożek to infekcja grzybicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ma takie pytanie może któras z was to miala. 2-3- czewrca mialam dni płodne oczywiście było twedy baraszkowanie z mężem bo od listopada sie staramy o fasoleczke. @ ma sie pojawić ok 16-17 ( mam bardzoe nieregularne cykle) a dni płodne wykazały testy owulacyjne. 10 i 11 czerwca obiłam test paskowy wyszła druga bardzo bladziutka linia, wczoraj czyli 12 robilam test płaytkowy i wyszła tylko jedna linia. Czy mogę mieć jakąs nadzieję? Czy jest mozliwość aby testy się mylily tzn ze test paskowy wykazal druga linia mimo iz nie jestem ? Albo ze test plytkowy pokazał jedna linie mimo iż jestem w ciaży. Oba testy mialy tę samą czułość 25. dodam też że od ok tygodnia strasznie pobolewa mnie brzuch na dole. nigdy mnie tak wczesnie nie bolał, jak już to max dwa dni przed @. a Wogole jakie testy bardziej preferujecie?? a kiedy mogę iśc na beta z kwri aby wynik był wiarygodny. Prosze was o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie od ktorego tygodnia ginekolog jest w stanie wykryc ciaze? Jak okreslic w ktorym sie jest miesiacu? Jak to sie liczy, od daty stosunku czy tez jakos inaczej? Pytam bo 13dnia od stosunku wyszla mi betaHCG 119ml i nie jestem pewna czy lekarz bedzie juz w stanie wykryc ciaze w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Agnesblu powiem ci że ja też mam czasem takie białe upławy też nie wiem od czego one są. Gin zawsze mówi że wszystko ok może nie ma co na razie panikować jak będą cię one trapić to trzeba będzie pójść do gina:( Madzia27100 nastawienie to postawa a u ciebie one jest jak najbardziej pozytywne. Trzymam kciuki kochana:) Scooby84 bete można zrobić już 10 dni po domniemanym zapłodnieniu jednak słyszałam że lepiej się wstrzymać tak do 12-14 dnia. Wiesz ile ludzi tyle opinii, skoro jeden test pokazał drugą kreseczkę to wydaję mi się że jest nadzieja więc śmigaj na bete i daj znać czy masz fasolinke:) U mnie dziewczyny 11 dc jeszcze 5 dni i będę brała duphaston. Pożyjemy i zobaczymy czy zafasolkuję tak jak ewa po luteinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka83 dzięki za info. Też tak pomyslalam jak zobaczyłam tą drugą bladziutka ( prawie nie widoczną linie na teście paskowym) ale załamałam sie jak na bobo-tescie płytkowym wyszła tylko jedna. No od zapłodnienia mogło minąć 10-11 dni ( gdzies 1-3 czerwca były płodne bylo wielkie baraszkowanie). Kurcze tylko nigdy mnie tak brzuch nie bolał już gdzies tak od wtorku. A zawsze jak już to bolał tak max dwa dni przed zgrozą @. I jakoś chyba piersi mi urosly ( ale to moze być złudzenie) ihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki zrobiłam drugi raz tą betę i była już 4.1 pielęgniarka powiedziała ze to mogło być poronienie:( i te plamienia przerodziły się w @ no nic trudno sie mówi nie było mi pisane jak narazie maleństwo:) życzę wam wszystkim szczęścia i zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
anusiak bardzo ci współczuję.... tulam cię mocno:( Pamiętacie mnie jeszcze?????????????? Wpadam tu do was co jakiś czas i podczytuję...ale nic nie pisze bo nie mam o czym... u mnie narazie wszystko ok. Czekam teraz na @ żeby móc porobić badania itd... Gratuluję nowym zafasolkowanym dziewczynką.... Buziam was wszystkie i każdą z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka,truskaweczka83 wiem jak wygląda zakażenie grzybicze i to zupełnie nie jest to.....no nic na 12 ide do lekarza bo dalej nie mam @ więc może da mi coś na wywołanie. Pozdrawiam was dziewczynki i dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anusiak przykro mi bardzo:( Dzastina no pewnie,że pamiętamy,napisz jak po badaniach i trzymam kciuki,żeby wyszły ok agnesblu daj znać jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anamina teraz lekarz stwierdzi czy jest ciałko żółte i powie Ci,żebyś przyszła za misiąc jak będzie serduszko i wtedy potwierdzi Ci ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza.Zrobił mi usg,powiedział że na okres jeszcze będe musiała poczekać,więc dał mi dufaston.Powiedział że jak beta wyszła dodatnia to zarodek musiał sie zagnieździc,a te upławy to miną poprostu jest zachwiana gospodarka hormonalna.Mam też brać dufaston od 16 dnia cyklu i jeśli zajde w ciąże to ją podtrzyma.Ale jeśli np z jajeczkiem jest coś nie tak lub z plemnikiem i jest on wadliwy to natura nie pozwala takiej ciaży się utrzymać i nawet dufaston nie pomoże. I od samego początku kiedy do niego zadzwoniłam jak zrobiłam bete, właśnie to miał na myśli.Także czekamy i sie staramy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu :) to trzymam kciuki za owocne staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu wszystkie mamy taką nadzieję,ja zaczynam starania koło 2 lipca i zobaczymy, mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A normalne jest, ze od 2 dni troche pobolewa mnie brzuch, oczywiscie miesiaczki nie dostalam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
bóle brzucha są normalne,w środku się wszystko zmienia i nie jest to nic niepokojącego dopóki bole nie są silne i nie ma krwawienia więc nie denerwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
że trzeba iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
silne ble i krwawienia moga swiadczy poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesHsa
witam:) dawno mnie nie bylo;/ u mnie wszystko w porządku dzisiaj bylam na pierwszym usg:) widac bylo juz moje malenstwo:) ii to przez brzuchesz to usg:) wrażenie niesamowite... (łzy mialam w ozach) cos pieknego:) dopiero 8 tydzien a my juz nie mozemy sie doczekac;/ pozdrawiam, caluje i trzymam kciuki za wszystkie starajace sie panie o dzidzie i wszystkie cizarne o szczesliwe rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesHsa
witam:) dawno mnie nie bylo;/ u mnie wszystko w porządku dzisiaj bylam na pierwszym usg:) widac bylo juz moje malenstwo:) ii to przez brzuchesz to usg:) wrażenie niesamowite... (łzy mialam w ozach) cos pieknego:) dopiero 8 tydzien a my juz nie mozemy sie doczekac;/ pozdrawiam, caluje i trzymam kciuki za wszystkie starajace sie panie o dzidzie i wszystkie cizarne o szczesliwe rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
to super,że wszystko dobrze,pewnie jesteś szczuplutka,że przez brzuszek usg....życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 869
Proszę o jak najszybszą odpowiedź Mam Beta HCG < 2.0 IHIL nie moge znaleźć tych oznaczeń na końcu bo sa inne jak w tych tabelkach a badanie dzisiaj robiłam i niewiem co o tym myśleć mówie o tym IHIL. Prosze dzisiaj o odpowiedź bo jestem zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane muszę się wam pochwalić że dzisiaj zostałam ciocią. Moja siostra urodziła chłopca - 3700 i 54 cm długości. Jeszcze go nie widziałam ale podobno fajny pucaty wrzaskun z niego. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gratulacje cioteczko,całkiem spory Twój siostrzeniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ewuniu gratulację dla ciebie i gratki dla siotry.... 3700 ładna waga... kawał chłopa. To możesz wypić lampe soku z tej okazji:) a powiedz mi kochana... ty po luteinie zaciążyłaś... jak brałaś luteinę to znaczy od którego dc i w któym dniu cyklu ci test wyszedł? Ja brałam od 15 do 25 dc dziś mam 28 dc i @ ani widu ani słychu... nic! Wszystkie objawy się uspokoiły... ale mam drażliwy nos. Czyli wszystko wyczówam na kilometr.. i brodawki zapieką od czasu do czasu ale tak fest..:):):):) dym papierosowy nigdy mi nie przeszkadzał nawet jak byłam w ciąży z synem. A wczoraj byłam na zakupach i stał pan.. i capił jak stara popielniczka fu.... nie wiem czy to objawy fasolkowe, czy duphaston czy w ogóle co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastinko kochana tak Ci kibicuję,żeby Ci się udało:)) !!!!!! ja mam drugą @,którą powinnam dostać za tydzień,ale po zabiegu mogło się powalić, będziemy prbować,ale mam mieszane uczucia raz to nie mogę się doczekać a raz na samą myśl płaczę,po drugim mam chyba największe obawy,że jednak tym razem też się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina ja w pierwsza ciążę zaszłam własni epo luteinie i to za pierwszym razem jej stosowania. Brałam ją od 15-tego do 25-tego dnia cyklu. Test pokazał mi ciążę po niecałych 2 tyg. od zakończenia ich stosowania. Ja brałam je na regulowanie okresu a tu niesodzianka i ciąża wyszła ;) Lekarz mój powiedział że okres powinnam dostac do ok. 28 dc. a jak nie dostane to mam przyjść do niego bo to pewnie bedzie ciąża. Jak powiedziałam mu że nie dostałam okresu to sie ucieszył i powiedział że zwykle udaje się za pierwszym razem. Trzymamy razem z małym kciuki za was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×