Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Truskaweczka chciałabym ci pomóc ale ja nie mam zielonego pojęcia co może byc przyczyną tych krwawień. Wg mnie to albo okres - tylko czemu taki dziwny albo owulacja - czasem się zdarza plamienie śródcykliczne. A co do długich cykli to muszę ci napisać że ja to też miałam z tym problem. U mnie cykl średnio trwał od 35 do nawet 65 dni - ale jak widać owulację musiałam mieć skoro 2 razy zaszłam w ciążę, co prawda nie wiem czy za każdym razem bo wtedy jeszcze nie zawracałam sobie głowy tymi sprawami. Dla mnie mój gin przepisał na to luteinę i już podczas pierwszego stosowania zaszłam w ciążę. Niestety później stało się tak jak się stało ale walczyłam dzielnie i teraz znów nie jestem sama. ;) Pozdrawiam cieplutko i jak będziesz coś wiedziała to koniecznie daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
truskaweczko... ja miałam tak z synem. Zaplamiłam właśnie na tak brązowo z śluzem a później pokazały się 2 kreseczki... moja znajoma też miała cykl bezowulacyjny a zaszła i to na dodatek z bliźniakami:):):) także głowa do góry. Moze to plamienie implatacyjnę. To też musisz brać pod uwagę... obserwuj czy się krwawienie rozchula...i bierz Duphaston koniecznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dziękuję bardzo kobietki niestety okres się rozchylał jak nigdy dotąd , spokojnie mogłabym zrobić komuś transfuzje krwi;) duphaston mam brać od 16 dni cyklu więc jeszcze troszkę, czekam niecierpliwie bo mam nadzieję że pomoże mi z fasolinką:) Zaskoczył mnie fakt że dostałam @ w 23 dc ale cóż moja gospodarka hormonalna zawsze robiła co chciała:( Trzymajcie się laseczki miłego weekendu wam kochane życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
witam dostałam pozwolenie na staranko,ale jeszcze nie wiem czy na razie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika76 domyślam się, że Ci trudno,ale ten świat jest czasem taki niesprawiedliwy :( boje się czy u mnie będzie wszystko ok przez to zapalenie, ale tak ogólnie to się dobrze czuje i nic nie boli przy siusianiu i nie ma krwi ;) dzisiaj byłam zrobić badania co dostałam skierowanie od ginka no i bete powtórzyć,wynik z bety moge w środe odebrać . Ale będę w stresie do tego czasu. odezwe się w środe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gosiaczek wszystko będzie na pewno ok może spróbujesz pić żurawinę pomaga na infekcje i ma witaminy,ale spytaj się lekarza, chociaż jest zalecana dla kobiet w ciąży i karmiących :) trzymam kciuki za piękną bętkę pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie lekarz zalecił mi żurawinę ;) tylko, że dwie dziennie, a jest taka smaczna, że piłabym więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dobrze,że dwie bo jeszcze byś się natrąbiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika76 kochana wiem że to trudna decyzja ale moim zdaniem nie ma co się zastanawiać bo im więcej będziesz myślała tym więcej pojawi się wątpliwości. Trzymam kciuki za twoje dobre nastawienie bo to podstawa a reszta jakoś się ułoży:) Gosiaczek myśl pozytywnie koniecznie kobietko bo stres w twoim stanie nie jest wskazany. U mnie kobietki @ się skończyła więc niedługo duphaston i mam nadzieje dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to świetnie że dostałaś zielone światełko. Wiem doskonale co czujesz. Też przez to przechodziłam. To normalne że się boisz kochana, ale zobaczysz jak tylko na teście zobaczysz 2 kreseczki będziesz szczęśliwa. Ja też się bałam kolejnej ciąży - i to strasznie ale wyszłam z założenia że nie będę na siłę się starała a moj organizm sam będzie wiedział kiedy będzie dla mnie odpowiedni moment i udało się przy drugim cyklu po odstawieniu tabletek anty (ja musiałam odczekać 4 cykle, żebym mogła na nowo się starać). Gosia to świetnie że wszystko idzie ku lepszemu. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Czytałam również że na drogi moczowe dobre są truskawki - ale jak zwykle nie można z nimi przesadzać. Pozdrawiam was kochane i ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku możesz jeść żurawinke taką suszoną, albo urosept brać bo to ziołowe- akurat dziś pytałam o to p. ginekolog :) nika76 - obawy będą zawsze :( tego się nie pozbędziesz więc... do dzieła :) truskaweczka - powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzięki dziewczyny :) strach będzie szczególnie do 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika76 hahah pamiętasz na początku kiedy do was tutaj zawitałam pisałam że może uda się nam w tym samym czasie i wszystko idzie ku temu ty masz zielone światełko ja będę brać duphaston, ale byłby numer jakbym wykrakała:) życzę nam tego z całego serducha:) Byłam kobietki u lekarza pierwszego kontaktu dał mi skierowanie na rutynowe badanka krwi i moczu, jutro pomykam je zrobić, zobaczymy co wyjdzie. Buźka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
witam, mam pytanie...staramy się o dziecko z mężem. kochaliśmy się trzy dni po okresie, przed tym okresem brałam tabletki. okres maiłam trzy dni bardzo bardzo słaby. jestem 16 dni po stosunku, bardzo mnie brzuch boli tak na dole...sama nie wiem nie wiem co myśleć. chciałabym zrobic beta hcg wyjdzie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam wszystkie starajace sie kobietki,ja rowniez sie dolaczam. Jest mi troszke smutno,poniewaz po ostatnich starankach zrobilam bete hcg,byl to moj 21 dzien cyklu -wyszla mi 181,1ml U/ml.Niestety kiedy powtorzylam ja po czterech dniach bylo 0,1 -wierzyc mi sie nie chce ze tak szybko spadla.Wraz z jej spadkiem objawy czyli wzdecia,pelny brzuch i czeste sikanie ustalo.Po okolo dwuch dniach mialam silne bole brzucha i mialam wrazenie ze rowniez bardzo boli mnie mocno szyjka macicy tak jakby przy porodzie.Nie dostalam zadnych plamien,ani krwawienia,dzis powinnam dostac okres,ale sie wcale nie czuje jakbym miala go miec.Zrobilam rano sikanca-chociaz zdaje sobie sprawe,ze z krwi wynik jest bardzo wiarygodny,wyszedl negatywny.ale nie wiem juz co mam myslec,tym bardziej ze juz trzeci raz zdarzylo mi sie w tym samym laboratorium ze mialam pozytywna bete a potem spadek po paru dniach,ale pierwszy raz mialam tak wysoka bete,wiec myslalam ze sie utrzyma ciaza. Nigdy nie mialam problemu z zajsciem w ciaze zawsze w pierwszym cyklu sie udawalo mam syna,druga ciaze poronilam,bo byl krwiak ,a z trzeciej mam coreczke.Niewiem co moze byc przyczyna ze tak sie dzieje,moze to ze o trzecie dziecko staram sie z innym partnerem...Doradzcie cos...pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze,ze dzis zaczely pobolewac mnie piersi,ale tylko po bokach.Testy ciazowe zawsze wychodzily mi dopiero tydzien po spodziewanej miesiaczce.To jest chyba takie ludzenie sie,ze moze jednak pomylili sie w laboratorium....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agata możesz zrobić bete powinna już coś pokazać mi wyszła po 14 dniach od przytulanka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu może zmienisz laboratorium....ja nie pomogę Ci sama straciłam w ciągu 8 miesięcy 2 ciąze i teraz szukam przyczyny i prawdopodobieństwo że ją znajdę jest małe, może pójdziesz do gina i sprawdzisz swój stan zdrowia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczko fajnie by było,ale jak będzie zobaczymy mam nadzieję,że jednak nam się uda :) ja będę próbować około 2 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 bylam u ginekologa jeszcze w tamtym miesiacu i wszystko bylo w porzadku.Podstawowe badania tez robilam,krew,mocz i byly w normie.Czy raczej powinnam wykonac jakies badania specjalistyczne? Bardzo mi przykro ze ciebie to spotkalo,wiem jaka to strata....Ale zawsze trzeba miec nadzieje.Ja mam dwoje dzieciaczkow w wieku 8 i 4 lata,ale pragne miec jeszcze jedno dzieciatko,a mimo to cos jest nie tak.Obecny partner z ktorym teraz jestem,wspominal mi cos ze ma slabe zolnierzyki,ale przeciez gdyby tak bylo to nawet nie doszlo by do zaplodnienia,tak mi sie wydaje...Trzymaj sie cieplutko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej potrzebuje pomocy bo chyba oszaleje tydzień temu czyli 02.03 byłam swojego gin bo strasznie bolało mnie podbrzusze i wogole ogólnie złe się czułam.po zbadaniu stwierdził ze mam miękka macice i wynalazł jakiś pęcherzyk na prawym jajniku ale powiedział ze to nie groźne a poza tym wszystko dobrze i ze to prawdopodobnie wczesna ciąża zlecił mi badania i kazał łykać kwas foliowy.wczoraj poszłam na beta i wynik wyszedł 21.0 a z boku było napisane ze norma to 0-4 jak myślicie czy to ciąża???? pomóżcie bo oszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godesska
Ja miałam podobnie, już jakieś 2 tygodnie przed miesiączką bardzo bolały mnie piersi więc postanowiłam zrobić test (pre test)- pokzał druga kreskę , była co prawda mniej wyraźna- blado różowa. Poniewaz nigdy przedtem nie reagowałam tak na testy ciązowe z rana poszłam na bete, wynik 26, 81, ginekolog powiedział, że to stosunkowo niewielki wynik, ale skoro nigdy wczesniej nie reagowałam tak na test to wskazywałoby jakąs ponad tygodniową ciąże i , że w badaniu jeszcze nic nie zobaczymy. Od tamtej pory wykonałam kilka testów i ciągle pojawiała się ta druga kreska ale nieco mniej wyraźna, przedwczoraj wykonałam kolejny (mimo tego , że wieczorem i 2 dni przed @) wyszły mi od razu dwie piekne, wyraźne kreski (bobo test) :) Biorę kwas foliowy i 17tego mam wizytę mam kolejną wizyte u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super gratuluję:) mi narazie testy wychodziły negatywne choć do @jeszcze mam tydzień:-) moze to jeszcze za wszesnie strasznie sie niecierpliwie do gin dopiero 23.06 pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anusiak to ciąża gratuluję godesska również gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu mój mąż też ma słabe żołnierzyki a byłam 3 razy w ciąży,ja stawiałabym u ciebie na zmianę laboratorium.....moze inne dziewczyny napiszą Ci coś mądrzejszego ja za bardzo się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu jeżeli faktycznie dochodzi do zapłodnienia to może powinnaś brać dufhaston,a co Twój lekarz Ci na to powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Anusiak gratulacje to wczesna ciąża:) Powinnaś na wyniku mieć napisane normy na kolejny tydzień ciąży. Agnesblu kochana jeśli taka sytuacja się powtórzyła to rzeczywiście powinnaś iść do innego laboratorium, jednak moim zdaniem powinnaś również pójść do gina żeby przepisał ci np duphaston albo luteine bo możesz mieć za niski progesteron i dlatego nie możesz utrzymać fasolki. Nika nawet nie wiesz jak ja bardzo liczę na lipiec już będę po duphastonie więc może cykl mi się ureguluje i będę miała owulacje. Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko83 właśnie nie mam nic więcej tylko wynik i te normę. a dziś idę na badania co mi lekarz zlecił. mocz, krew, cukier w surowicy i WR, ale martwi mnie jedno bo wczoraj miałam jakieś dziwne białe upławy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anusiak w ciąży biały śluz to normalne wiec się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×