Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, tak sie zastanawiam, zrobilam 2 testy z moczu i na obu (robionych dzien po dniu rano) ta druga kreseczka (T) jest taka słabiutka, ledwo widoczna. Chcialabym wiedziec jak najszybciej czy bede mama czy tez nie. Zastanawiam sie, jesli doszlo do stosunku 13 dni temu, to czy test na betaHCG bedzie juz wiarygodny czy tez musze jeszcze poczekac ?? Dodam rowniez, iz teoretycznie do 2-3dni powinnam dostac miesiaczke. Prosze o rade, bardzo dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
jutro pójde zrobię bete, brzuch mnie nadal bardzo boli ale tabletek nie wezmę...wole dmuchać na zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agata trzymam kciuki za bete :) daj znać jak już będziesz miała wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76,truskaweczko83 Powiem tak kiedy odebralam bete to zadzwonilam do swojego lekarza i powiedzialam mu o pozytywnym wyniku i zapytalam czy jesli juz bylo tak wczesniej dwa razy to powinnam dostac cos na podtrzymanie,a on stwierdzil ze to jest niepotrzebne bo jesli ciaza ma sie utrzymac to sie utrzyma i zeby sie nie ekscytowac bo czesto bywa tak ze beta moze spasc,w sumie mnie to zdziwilo bo moj lekarz zawsze wydawal mi sie bardzo kompetentny,prowadzil moja ostatnia ciaze,zawsze stawial dobre diagnozy i szczerze nigdy nie trafilam wczesniej na tak dobrego lekarza.Nie wiem co mam zrobic,okres juz drugi dzien sie nie pojawia,przy wczesniejszych przypadkach tez mi sie opoznial,ale przynajmniej mialam jakies bole brzucha a teraz nic.Zastanawiam sie czy umowic sie do lekarza,czy moze jeszcze raz powtorzyc bete w innym laboratorium,moje obiawy ciazowe ustaly wiec nie wiem czy jest sens,zwariuje tu chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
agnesblu lepiej zrób badanie w innym laboratorium...będziesz spokojniejsza, trzymam kciuki;) nie denerwuj się, mam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak198
Dziewuszki zobaczyłam dziś u siebie dwie małe brązowe plamki ???? co to oznacza... Strasznie się boje czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
AGNESBLU zmień lekarza, ja po pierwszym poronieniu jak poszłam do lekarza to mi powiedziął,że jak znowu zajdę w ciaże mam przyjść i od razu dostanę dufhaston anusiak mam rozumieć,że jesteś w ciąży ,który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anusiak 198 chyba nik masz inny ale anusiak1988 to to samo w trakcie implantacji zarodka może się pojawić lekkie plamienie,jezeli będzie to jednorazowe to sie nie martw w razie jakby to trwało leć do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dbaj o siebie i nie denerwuj się miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anamina przepraszam,ale wcześniej nie zauważyłam twojego postu druga kreseczka nawet słabiutka oznacza ciąż więc gratulacje betkę możesz sobie jak najbardziej zrobić wyjdzie na 100% pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja roviłam bete 2 dni przed @ i nie byłam na czczo około 12 w południe i mi wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi beta wyszla 9 dni po stosunku ,ale zawsze chyba jednak lepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki,chociaz wiem ze to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika76 bardzo dziekuje,wiesz tak sie zastanawiam,bo w laboratorium twierdza ze teoretycznie od tyg ciazy test jest wiarygodny,a ktoras z Was robila wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
anamina beta wychodzi około 10 dni od zapłodnienia więc jeżeli Ci testy wyszły beta też Ci wyjdzie zrób sobie dla uspokojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć kobietki Anusiak białe upławy i brązowe plamki to nic strasznego, często się pojawiają w ciąży. Jeśli jest to oczywiście znikoma ilość głównie mówię o tych brązowych plamieniach, więc kochana nie przejmuj się bo stres nie jest wskazany w twoim stanie:) Agnesblu ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza bo ten jest jakiś dziwny nie wiem czy mu się nie chce czy jest mało zorientowany. Co do bety to pewnie zrób jeszcze raz w innym laboratorium koszt nie jest strasznie wielki a ile stresów sobie zaoszczędzisz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorzylam dzis bete w innym laboratoriumi niestety ujemna,ale przynajmniej jestem juz pewna.Teraz pozostaje mi tylko czekac na okres. Dziekuje dziewczynki za pomoc.A mozecie mi napisac czy te leki na podtrzymanie to bierze sie tylko jak juz sie zaciazy,czy lekarz moze przepisac je wczesniej,aby ewentualnie ten progesteron podniesc jesli jest za niski.Wybiore sie jeszcze do swojego lekarza i zobaczymy co mi powie jesli bedzie sie dalej upieral przy swoim ze nie mam potrzeby podawania lekow,to zmienie lekarza,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic innego bo do tego chodze juz tyle lat i zawsze bylam zadowolona,ale jak bedzie trzeba to trudno.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnes przykro mi:( luteinę bierze się od mementu planowanego zajścia w ciąze do 18-20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ale musiałabyś sobie zrobić badanie na poziom progesteronu,żeby wiedzieć czy o to w Twoim przypadku chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godesska
Dzis odebrałam kolejny wynik z bety - 1476 :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
agnesblu bardzo mi przykro kochanaja duphaston zaczynam brać teraz tzn od 16 dc i nie jestem w ciąży jednak bardzo chcę być. To lekarz decyduje o tym czy ci podać takie leki czy nie a widać że twój nie jest skory do tego. Ja dostałam duphaston na wyregulowanie cyklu bo niestety mam bardzo długie cykle jednak wiem że ma on bardzo szerokie zastosowanie. Zapytaj koniecznie lekarza czy nie powinnaś go brać tak asekuracyjnie przed ciążą a potem na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaka
agnesblu jeżeli chodzi o testy to może rzeczywiście dochodzi do mikro-poronień dlatego betę masz wysoka a potem spada, ja też tak miałam tzn moja beta przy ciążach biochemicznych (dwóch) wynosiła niecałe 10 a potem spadała. Lekarz mi powiedział że nie ma sensu robić testu przed terminem miesiączki bo takich mikro-poronień kobieta może mieć w życiu dużo i niepotrzebnie się tylko stresujemy, czasem beta przed okresem jest podwyższona i nie oznacza to ciąży (niby naturalne). A poza tym jeżeli zarodek jest zbyt słaby to i tak nic nie pomoże... Ja teraz w cyklu w którym udało mi się zajść w ciążę dostałam pregnyl- hormon zwiększający ilość progesteronu i udało się! teraz jestem już w 20 tyg więc albo laboratorium zmień albo poradź się innego lekarza - nie musisz przecież tego od razu zmieniać skoro chodzisz do niego tyle lat... A od kiedy staracie się o dzidzię? i ilu dniowe masz cykle? Pozdrawiam nika76, truskaweczka83 - trzymam kciuki abyście dołączyły do grona ciężarówek!!! :) Gratuluję tym, którym się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
pięknie kiedy usg połówkowe :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak naprawde to ok rok temu beta wyszla mi pozytywna i nie powiem ze jakos to specjalnie planowalismy,ale poprostu nie zabezpieczamy sie i czesto kochamy sie do konca,jestesmy dorosli i jesli byla by dzidzia to bardzo bylibysmy szczesliwi,potem po jakis dwoch miesiacach znow beta pozytywna i znow skonczylo sie tak samo.Potem juz o tym nie myslelismy i teraz juz swiadomie zdecydowalismy o starankach.Wiem ze moze wydac sie wam to smieszne bo przeciez jest tu wiele z was ktore staraja sie bardzo dlugo.Gdybym nie miala dwojki dzieci to pewnie jeszcze nie wydawaloby mi sie to wszystko takie dziwne,ale jak juz pisalam wczesniej nigdy nie mialam problemu z zajsciem w ciaze i dlatego sie martwie.Przechodzilam tez w zimie zapalenie przydatkow i czytalam ze czasami przez to tez moga byc pozniej problemy.Bylam u lekarza i badal mnie,powiedzial ze jajniki mam w pozadku.Chce tak bardzo byc w ciazy ze nie moge o niczym innym myslec,w sobote i niedziele mam egzaminy nie uczylam sie nic a nic,poprostu nie moge,wciaz mysle o dziecku,o tym co moglo byc przyczyna,ze moglo sie udac a sie nie udalo.........poprostu znow odezwal sie we mnie silny instynkt maciezynski......ehhhh Fajnie ze jestescie...gratuluje zafasolkowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam 28 dniowe.......nie da sie tak nie myslec o tym wszystkim tym bardziel ze ma sie objawy i raczej nie wmawialam ich sobie bo czeste siusianie to bardzo typowy objaw.Podziwiam dziewczyny ktore staraja sie dlugo i maja tyle sily zeby w tym wytrwac i jaka musi byc ich radosc jak sie w koncu udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
nie wiem co Ci poradzić ja nie miałam takiego problemu u mnie wszystko się kończy koło 8tc,jutro idę na kolejne badania,a w przyszłym tygodniu chcę sobie zrobic badania hormonalne,robię co się da i co ma sens..... powodzenia na egzaminach i staraj się nie myśleć więc najlepiej zamij się nauką a potem idź do lekarza i z nim porozmawiaj o ewentualnych badaniach i tabletkam życzę powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki martwię się ta wydzielina brązowa poleciała mi tylko tak trzy razy z rana i teraz już nie boli mnie cały czas podbrzusze ale tak nie mocno mdli mnie i jestem zmęczona znowu chce mi się spać...czy to jest te zagnieżdżanie to takie ma objawy bo już wariuje chce być pewna ze to dzidzi przypominam ze beta była 21.0 a norma była napisana 0-4....nie mogę przestać o tym myśleć:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam odebrać wyniki dzisiaj. Beta 1412 . Niby mieszcze się w normach ale nadal jestem niespokojna. Jutro wizyta u ginka zobaczymy co powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×