Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
anusiak nie masz krwawienia więć\c się nie stresuj bo to szkodzi fasolince,mdłaści czasem ustępują na kilka dni potem znowu,a czasem nie ma ich w ogóle i to wcale nic złego nie oznacza gosiaczek wszystko będzie ok daj znać jak wrócisz,a o której wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta jutro na 12.15 ale napewno bede dłuuugo czekać ;) tydzień temu we wtorek byłam to stwierdził, że nic nie widzi :( macina normalna, a reszty to nic nie mówił o ciałku żółtym ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesblu ja też w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu -przy pierwszym podejściu- teraz niestety musiałam czekać aż 17 czy 18 cykli :( nie chorowałam na nic ginekologicznego owulacje normalne pęcherzyki normalnie wzrastały endometrium też a jednak trwało to ponad 1,5 roku ... w tym jak pisałam 2 ciąże biochemiczne... więc też załamkę miałam... udało się w sumie chyba dzięki pregnylowi że fasolka się zagnieździła :) może też warto by było zrobić sobie jakiś monitoring, badania na progesteron, prolaktynę tsh a nie miałaś kiedyś problemów z tarczycą? bo wtedy też beta wychodzi wysoka.... w sumie jak cykle masz 28 dniowe, to owulkę masz ok 14 dnia, to beta na 7 dni po ewentualnym zapłodnieniu taka wysoka ? to troszkę dziwne bo beta wzrasta dopiero po zagnieżdżeniu się w macicy a to trwa 8-14 dni... więc ta wysoka beta też dla mnie raczej podejrzana.... poza tym wzrasta nie tylko przy ciąży, ale jak pisałam przy nieprawidłowym tsh, przy torbielach.... Życzę powodzenia nika76 na usg idę 29.06 i może teraz wstydziocha pokaże co ma między nogami :) anusiak1988 czasem jest tak że kobiety w ciąży mają plamienia w dniach kiedy powinny dostać okres (między innymi) moja beta początkowa to było 12 dni po owulce wynosiła 41,3 a 2 dni potem już 120 więc jeżeli się tak bardzo denerwujesz to sprawdź teraz poziom bety prawidło powinien on przyrastać 66% co 48h i 114% co 72h na początku bo po 3 miesiącu chyba to już wolniej jest. Zawsze możesz poradzić się lekarza, czasem trzeba wziąć w takich sytuacjach duphaston na podtrzymanie ciąży. Ja w 1 ciąży krwawiłam od 6 tyg bo miałam krwiaka i brałam ten lek do 28 tyg, mały urodził się zdrowy :) gosiaczku nie denerwuj się tak na pewno wszystko jest w porządku! i nie przyrównuj się tak do tych norm- każda ciąża jest inna u jednej kobiety beta szybciej rośnie- podobno na dziewczynkę i w związku z tak szybkim przyrostem są te mdłości wymioty itd, a przy chłopcach podobno wolniej i dlatego tych objawów tak się nie odczuwa :) czy to prawda nie wiem ale coś w tym jest. Twoja kruszyna rośnie swoim tempem daj jej sznasę i nie doszukuj się niczego! Wiem że tak łatwo pisać bo sama się strasznie bałam ale stres tylko pogarsza sprawę i dzidzia niespokojna wtedy! Pozdrawiam! Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Tolanka napisz koniecznie czy twoja nieśmiała fasolinka odkryła rąbka tajemnicy;) Agnesblu wiem że fasolka jest najważniejsza ale nie dajmy się zwariować trzeba normalnie funkcjonować, zajmij się teraz egzaminami bo potem będziesz żałować, głowa do góry i śmigaj do książek:) Powodzenia Gosiaczek kobiecinko po co ty sobie nerwy szargasz, myśl pozytywnie zresztą wszystkie znaki na ziemi mówią ci że wszystko jest ok - UWIERZ w to:) hahahah bużka i mniej stresików;) Nika daj znać jak badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka Moze zaczne od tego ze nie zawsze zapisywalam sobie pierwszy dzien cyklu czyli @.Wiec moze czasami nie bylo idealnie 28 dni.Zaczne od tego ze ostatni okres mialam 11.05. i trwal on 3 dni gdzie wogole mialam tak pierwszy raz,wiec juz podnioslam alarm,pare dni pozniej bylam u lekarza zrobil mi usg i stwierdzil ze wszystko ok jestem przed jajeczkowaniem,rozmawialismy o ewentualnym moim zajsciu w ciaze.W zamiarze mialam sie kochac z partnerem od 10 do 18 dnia owulacji,aby bylo jak najwieksze prawdopodobienstwo,lecz czesto wyjezdza i przytulanki byly w 11 i 12 dc.Oczywiscie obserwowalam swoj sluz i byl bardzo rozciagliwy czyli plodny.w tym samym dniu czyli 11 dc mialam plamienie owulacyjne-obserwowalam siebie bardzo dokladnie,wiec mysle ze trafilam bardzo dobrze.Mysle ze musialo mi sie cos poprzesuwac najwidoczniej skoro okres trwal tak krotko.A bete hcg zrobilam dokladnie 31.05 i odebralam 01.06 i byl wynik 181,1 i uwierz mi sama sie zdziwilam ze tak szybko i taki wynik,ale przeciez w kazdym laboratorium sa rozne normy.Zadzwonilam zaraz do lekarza i tez zapytalam czy ten wynik nie jest cos za wysoki,powiedzial ze czasami sa takie wahania ale pasuje.w piatek powtorzylam bete i bylo 0,1. Niespelna miesiac temu robilam badania i rowniez na tarczyce,poszlam do lekarza bo jestem caly czas zmeczona i senna i nie moge normalnie funkcjonowac,kawa tez nie dziala,ale nic nie wyszlo. Mam nadzieje ze teraz juz jasno nakreslilam temat :) Jesli macie jakies pomysly i rady to piszcie.Napewno tez porozmawiam z ginekologiem o tych lekach i co mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
aguula jak usg ,co Ci lekarz powiedział ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na usg i było widać śliczny pęcherzyk :D a badania co mi zlecił wcześniej to wszystko jest ok :) dziś jest 3dzień 6-tego tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mam pytanie,jesli wyszedl mi betaHCG 119ml i jest to 13dzien od stusunku, jak rozumiem wynik moge uznac za w pelni pozytywny i prawidłowy? Takie wskazanie chyba raczej nie moze sie juz zmienic na nizsze prawda?? wyglada na to,ze bede mama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Gosiaczek widzisz i nie mogę się oprzeć ze stwierdzeniem "a nie mówiłyśmy";) bardzo się cieszę:) Anamina 12 gratulacje kobietko będziesz mamą, razem z wynikiem powinnaś mieć normy:) Pozdrawiam cię i życzę spokojnych 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesblu nie wiem co Ci poradzić, może też spróbuj pregnylu - mi pomógł to i może Tobie pomoże... Trzymam kciuki i daj znać jak się czegoś dowiesz! gosiaczku teraz nerwy w konserwy!!! :) sama radość ma być w Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dawno mnie nie było i powoli nadrabiam co u Was ciekawego;)Ja własnie koncze druga miesiaczke i przede mną jeszcze jedna i zaczynam starania o malenstwo;)najwazniejsze ze jestem dobrej mysli i czuje ze wszystko bedzie w porzadku:)Pozdrawiam Was mocno i całuski przesyłam;) Choć Nasze Oczy Cię Nie Ujrzały To Serca Od Razu Pokochały... Kocham Cię Aniołku 09.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
Czy ktoras z Was ma brazowe plamienia zaczynajace okres po luteinie?Pytam bo gdy nie biore luteiny okres zaczyna sie normalnie a po braniu luteiny w pierwszy dzien na brazowo plamienia.Dostalam luteine ze wzgledu na bardzo skapy okres.Luteine odstawilam we wtorekdzis powinnam dostac normalny okres\9zawsze tak mam) jednak sie nie pokazal a zaczelam plamic dopiero po sexie.Teraz po godz nic nie ma tylko troche brzuch boli jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam stresa żeby mamie powiedzieć o ciąży ;) myślałam, że będzie zła czy coś a rodziców to można powiedzież "tylko" zatkało trochę ;) dostałam skierowanie od ginka na mnóstwo badań i mam je zrobić przed kolejną wizytą gdzieś za niecałe 4 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
gratuluje tym którym się udało;) mi niestety nie;( nie wiedziałam że to może aż tak zdołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agatko nie załamuje się tym razem sie nie udało uda następnym....może trochę za wcześnie było na owulację pisałaś,że 3 dni po @ było przytulanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
tak myślę że za wcześnie, po prostu zrobiłam sobie zbyt dużo nadziei, teraz juz sie tak nie dam łatwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
zapomniałam wspomnieć, że nie zrobiłam bety w końcu tylko normalny test. ani śladu kreseczki, fakt że wciąż jestem przed @ ale myśle że coś by się już pojawiło...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madziu cieszę się,że w końcu do nas zajrzałaś i że masz takie nastawienie będzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,teraz czekam na okres czy normalne jest po tym wszystkim ze mam duzo bialych uplawow????nic poza tym mi nie dolega, @dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 teraz będę starała się częściej do Was zaglądać i na pewno będę informować jak sprawy postępują;)Racja mam dobre nastawienie i tego się trzymam chociaż mam napady smutku i myśli dlaczego tak się stało a nawet czasami sobie myślę jaki brzuszek już bym miała ale cóż widocznie tak musiało być i najważniejsze to wierzyć że się sytuacja nie powtórzy aczkolwiek niczego nigdy nie można być pewnym w 100%..Ściskam Cię mocno... Choć Nasze Oczy Cię Nie Ujrzały To Serca Od Razu Pokochały... Kocham Cię Aniołku 09.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 81
Cześć dziewczynki! Mam pytanko. Czy luteina przyjmowana od 19 dc może opoźnić przyjście okresu, jeżeli nie doszło do zapłodnienia? Kuiedy powinnam ją odstawić? Dzisiaj to mój 29 dc, nie mam okresu, a test "quick vue" wyszedł negatywny. Czy gdybym była w ciązy test z moczu juz by coś wykazał? Owulacja była w 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 81
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia ja właśnie po luteinie zaszłam w pierwszą ciążę. Po odtawieniu miałam zaraz dostać okres ale nie dostałam - ja z tego co pamiętam musiałam ją brać od 15-tego do 26 dnia cyklu ale widzę że u ciebie jest inaczej. Poczekałam jeszcze ze 2 tygodnie i zrobiłam test i wtedy na teście zobaczyłam 2-gą słabiutką kreseczkę. Jeśli lekarz nie określił ci do kiedy masz ją przyjmować to lepiej nie przerywaj tylko zadzwoń do niego i zapytaj co masz robić. Niestety lekarzem nie jestem więc radzę ci się z nim skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesblu jak nie ma @ to dobrze :) ja takie upławy białe mleczne mam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agnesblu ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie Madzia mam nadzieję,że wszystkim staraczkom się uda ,obawy będą,ale trzeba będzie się z nimi uporać w jakimś stopniu pozdrawiam Cię goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka No tak tyle tylko że ja w ciąży przecież nie jestem bo beta jes ujemna,@ dalej nie ma,kłuja mnie czasami jajniki.Mam nadzieje że nic złego się nie dzieje,jak do jutra nic się nie zmieni to ide do lekarza.Egzaminy zaliczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×