Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Madzix184
mam taki problem.. czuje sie jakbym byla w ciązy..mam wszystkie dolegliwosci z tym zwiazane..test wyszedl mi pozytywny..a beta hcg wyszedl mi zerowy..:( nie wiem co mi jest:9 moze mi ktos cos poradzic:(? blagam pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 30
trochę to dziwne,że test pozytywny a beta z krwi zero,przeciez w moczu jest niższe stężenie niż we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzix184
naprawde nie mam pojecia co sie ze mna dzieje..:( strasznie sie martwie:( co to moze oznaczac? mysle nad ciaza pozamacina ale czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia21k7
C.D normy:kobiety nie ciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota271
Witajcie!Ja w 23dc zrobiła badanie betahcg i było 11 nastepnego dnia 28 wiec rosło ale już 25 dc było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota271
UCIEŁO MI CD...25 dnia było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
zazdroszcze wszsytkim :P ktorzy staraja sie odzidziusia i im sie udaje :) nam moze tym razem tez sie uda :P mam płode i intensywnie sie staramy:D mam 14 dzien cyklu:) moze juz jestem w ciazy :):):) jaki test polecacie???? a moze zrobie to Bhcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skora
bardzo proszę o odpowiedz prawdopodobnie jestem w drugim tygodniu ciąży a może jeszcze nie w drugim..na usg pojawił się pęcherzyk z tym że nie wiadomo czy ma mieszkańca hcg yszło mi 100 ale spadło o 2,5 niby lekarze mówią że to niedurzy spadek ale bardzo sie martwie czy w tak wczesnej ciązy jest to możliwe może ktoś z was miał taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skora
poraddzieć jestem w bardzo wczesnej ciązy nie całe dwa tygonie hcg 100 ale wczoraj spadło o 2,5 niby lekarze mówią ze to małły spadek ,pęcherzyk pojawił się dwa dni temu może któraś z ws miała taką sytuację w jakiej ja sie znalazłam pomórzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
po ilu dniach od zapłodnienia moge pojsc na te badania?tzn po ilu dniach juz wykze czy jestem w ciazy? i z tymi wynikami nalzey udac sie do gin . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skora
już możesz zrobić test i bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewii
witam u mnie sprawa wyglada tak : ost raz kochalam sie w jakos w lipcu byl to stosunek z prezerwatywa tylko za nim chlopak ja zalozyl "wszed we mnie "pare razy. w sierpniu okres mialam nornalnie. a we wrzesniu nic.. teraz jest juz pazdziernik zrobilam 3 rozne testy moczowe. drugi po tygodniu odestepu od pierwszego a trzeci na nastepny dzien rano wszytskie wyszly negatywnie. czuje sie w sumie dobrze chociaz pobollewa mnie podbrzusze reszte "objawow" nie wiem czy sobie nie wmiawiam. dodam ze ma teraz sporo stresu.. zastanawiam sie tylko czy jesli minely juz ponad 2 miesiace od stosunku i jesli jest to ciaza to czy testy sa wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka20
dziewczynki pomóżcie!!! kiedy moge udać się na badanie bety HCG by wynik był wiarygodny??? cykle mam 28 dniowe, owulacja była w 14dc. Dzisiaj mam 19dc i nie wytrzymam chyba do 28 dnia :P tak bardzo bym chciała być w ciąży.... ale czy sie udało?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
też tak bardzooooooooo chciałabym być w ciąży :) ide w pn na badanie Beta Hcg :) mam nadzieje ze wreszcie bede :) chocąz bruszek mnie zaczyna bolec jak na okres :/ mozesz juz zrobi , poczytaj tutaj dziewczeta wypowiadały sie ze mozna uz robic to badanie ok 10 ni po zapłodnieniu Zgadza się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam taki problem o 3 testy i za kazdym razem wychodzila jasna kreska poszlam do gina przepisal mi duphason bylam na usg nic nie bylo widac robilam bete wyszla 19.0 i od tygodnia pojawily sie plamienia lekarz powiedzial ze tak sie zdarza ale we wtorek ide do mojego lekarza boje sie ze cos jest nie tak nie wiem czy ta beta mi wyszla dobrze prosze o szybko odpowiedz juz nie wien co mam robic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuję pomocy! ostatnią miesiączkę mialam 26 sierpnia. do tej pory nie mam @. mam bóle brzucha i wszystko tak jak przed okresem. 41 dnia od ostatniej @ zrobilam test. wyszedl pozytywny ale kreska nie byla tak bardzo wyrazna. 43 dnia zrobilam Bhcg i wyszlo 904. jutro ide do lekarza. ale bardzo sie martwie bo nie wiem czy ten wynik jest prawidlowy. wiem ze wskazuje on ciąże jednak czy nie jest za niski poziom Bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuję pomocy! ostatnią miesiączkę mialam 26 sierpnia. do tej pory nie mam @. mam bóle brzucha i wszystko tak jak przed okresem. 41 dnia od ostatniej @ zrobilam test. wyszedl pozytywny ale kreska nie byla tak bardzo wyrazna. 43 dnia zrobilam Bhcg i wyszlo 904. jutro ide do lekarza. ale bardzo sie martwie bo nie wiem czy ten wynik jest prawidlowy. wiem ze wskazuje on ciąże jednak czy nie jest za niski poziom Bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
chrabasz mi się spoznial okres tyko jden dzien ... na drugi dzien zrobilam zwykly test i wyszo ze jestem w ciazy- druga kreska była jasno bala ale była ....w tym samym dniu pojechalam do ginekologa ( dzis) i jest to basrdzooooo wczesna ciaza:) na usg widzialam "malenstwo" :) tak się ciesze!!!! nareszcie nam sie udało !!!!!!! pozdrawiam wszystkie starajace sie dziewczyny / zony o malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulek22 to świetnie!!! Gratulacje!. a w którym tygodniu jesteś? ja dzis ide do lekarza i zobaczymy co z moim malenstwem. denerwuje sie bo ten poziom Bhcg jest troche za niski jak na tydzien w ktorym powinnam byc. no ale zobaczymy co powie lekarz. trzeba byc dobrej myśli... tylko jak kiedy o niczym innym nie potrafi sie myslec... mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. martwie sie bo test na tym etapie powinien byc juz wyrazny a do tego jeszcze te bole brzucha... ach... wswzystko sie dzis wyjasni a do tego czasu to chyba jajko zniose... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
lekarz nawet nie potrafil powiedziec ktory tydzien , ale zapewnil ze ciaza jest :) mialam usg dopochwowe i widzialam pecherzyk :) dziecko w 100 % planowane, oczekwiane wiec na moje to poczatek 3 tygodnia :) co do bolu burzuszka to tez mnie cały czas boli ... zapytalam kolezanki juz rodzacej i powiedizala ze to normalne bo macica sie powieksza i to dlatego ! lekarza zapomnialam zapytac o ten fakt ! tak sie cieszymy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
hrabaszcz co u ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj martulek22. u mnie slabiutko. jestem w ciazy z czego sie bardzo ucieszylismy ale niestety BHCG jest za niskie. mialam usg i pęcherzyk ma 4 tygodnie i dwa dni. a beta jest za niska czyli cos jest nie tak.prawdopodobnie zarodek umiera...:\"( dzis powtorzylam bete. jutro wynik! trzymajcie kciuki prosze. BOJE SIE!!!!!!!!!!! to juz drugi raz.... to świetnie ze u ciebie w porzadku! Naprawde gratuluje!!!!! Dbaj teraz o siebie bo to bardzo wazny okres dla utrzymania! odezwe sie jak wyniki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulek22 a czy lekarz kazal robic ci badanie BHCG? wiesz ja w sierpniu tego roku tak mialam. poszlam do lekarza bo bolal mnie brzuch i mialam probemy z pęcherzem no i nie mialam okresu. ginekolog zrobila mi usg i stwierdzila ciaze. tez nie potrafila powiedziec ktory tydzien. tez widzialam ęcherzyk na usg. Po dwoch dniach zaczelam krwawic i wylądowalam w szpitalu. okazalo sie ze nie bylam w ogole w ciąży a lekarka postawila zla diagnoze. dla swojej pewnośći zrobilabym na twoim miejscu jeszcze B Hcg. wiesz ja sie barzdo zawiodlam i kosztowalo mnie to mnostwo nerwow. Trzy dni w szpitalu placzu i lamentu bo myslalam ze trace dziecko a okazalo sie ze wcale nie bylam w ciazy. a lekarka nie wiadom co widziala na usg. teraz jestem raczej ostrozna i takiego zawodu nie życze naprawde nikomu. wiec 3 mam kciuki aby bylo wszystko ok. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
mnie bruszekcały czas nie boli ...czasem tylko cos zaboli ...lekarz nie kazał mi robic badania krwi - kazał przyjechac za 2 tyg wiec dostotsuje sie do nigo . mam nadzieje, ze zadwa tyg powiem mi ze wszystko jest oki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
kurcze wchodze na te fora isie tylko niepotrzebnie denerwuje =) nawet mąż mi zakazał i przyjacióka :) myśle, ze nie mam opowodow martwic sie ze cos ze mna nie tak :/ i z dzidzia :) nigdy nie poroniłam, staram sie drugi albo trzeci meisiac i odrazu wyszło i nie mam zadnych objawow poronienia :) brzuszek boli RZADKOOO i nie mam owy o krwawieniu :/ czy ja juz sie schizuje ? ;/ za duzo czytam o problemach innych :/ Trzba być dobrej wiary a powinno byc oki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
chrabaszcz a kotry raz starasz sie o dzidzie? kotre podjescie? i ile poronien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
chrabasz ktory masz miesiac ?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
ja nam oje obliczeni 3 tydzien :) a jak bylam u gienkologa to 2.5 wiec rozumiem go ze nie mogl nic powiedizec wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zarodek ma 4 tygodnie. ale niestety za niska bhcg. gdybym nie robila tego badania i poszla od razu na usg pewnie lekarz powiedzialby ze jest wszystko super a tu niestety nie. dzis mam wynik i będę wiedziec czy beta rosnie czy maleje. nie poronilam jeszcze nigdy. tylko w sierpniu mialam stwierdzona ciaze przez usg. doktor pokazala mi pęcherzyki okazalo sie po kilku dniach jak zaczelam krwawic ze wogole nie bylam w ciazy. a w maju przestalam brac tabletki antykon. i od tamtej pory nie zabezpieczamy sie. w sierpniu myslalm ze to juz to... i nap[rawde wiele dni i nocy przeplakalam. I jesli chodzi o schize to ja tez ja mam. juz przelecialam wszystkie strony o ciazy i wszytskie fora. ale między innymi z nich dowiedzialam sie ze teraz jest cos nie tak. no i potwierdzil to lekarz. dzis o 15.00 mam wynik. ale Martulek22 oczywiscie trzeba byc dobrej mysli! Koniecznie! to jest podtstawa sukcesu. i wierze ze napewno u ciebie bedzie wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×