Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Lenka550
pomozecie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19842811
mam bardzo wazne pytania i prosze bardzo o odpowiedz bo juz sama nie wiem co mam myslec ... 19 kwietnia zrobilam pierwszy test wyszedl negatyw kolejny zrobilam 28 byl juz pozytywny choc kreska byla lekko widoczna nastepny zrobilam 30 kwietnia i kreska jest juz bardziej widoczna ale od paru dni mialam dziwne plamienia teraz scieka mi troszke krwi ale tylko przy oddawaniu moczu ... bylam na usg ale nic lekarz nie zauwazyl w zasadzie to chyba nie powinien bo z tego co obliczylam to moze byc ciaza nawet 2 tyg ;/ powiedzcie mi prosze ktora kreska na tescie powinna pojawic sie pierwsza bo u mnie pojawila sie najpierw w polu \"c\" a pozniej za pare sekund w polu \"t\" ... dodam ze okres taki normalny spoznia mi sie juz 14 dni ... i czy to krwawienie moze miec zwiazek z tym ze wspolzylam z narzeczonym ?? blagam ws o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka550
co do testu to niewazne ktora kreska bedzie pierwsza.. wazne zeby w ciazu 5 minut byla druga kreska...a krwawienie moze miec zwiazek z tym ale jesli masz plamienia i to jeszcze z krwia to nie jest to bezpieczne.. sama mam taka sytuacje i nie wime co robic... ale czekamn do poniedzialku ty tez zglos sie do lekarza w poniedzialek... i zrob sobie BHCG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19842811
no ja bede miala robione dzis to badanie jezeli jestes z warszawy to w szpitalu czerniakowskim jest robione to badanie i wynik masz od razu ... mam nadzieje ze jednak donosze ta ciaze o ile juz jej nie stracilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka550
nie.. ja niestety nie jestem z warszawy tylko z lublina... wiec musze czekac do poniedzialku... mam nadzieje ze nie bedzie za pozno.... a jak juz bedziesz miala wyniki to daj znac... trzymaj sie napewno bedzie wszystko w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19842811
tak juz jestem po badaniu no i wyszedl mi 2 tydzien w badaniu bhcg ja dostalam proszki na podtrzymanie ... wiec moze i ty idz wczesniej zeby nie bylo za poznno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
no tak ale Tobie beta wyszla a dla Niej nie,a byla w ciązy ! Jak to mozliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
sory zapomniałam napisac ze to Ranija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKICH MAM MALY PROBLEM KTORY MNIE DRECZY, ROBILAM SOBIE 2 TESTY CIAZOWE KTORE WYSZLY NEGATYWNIE NIE MAM OKRESU 6 DNI ANI TEZ OBJAWOW NA ZBLIZAJACY SIE OKRES JEDYNIE PIERSI MAM POWIEKSZONE ALE MNIE NIE BOLA I CZASEM POBOLEWA MNIE W DOLE BRZUCH ALE NIE TAK JAK ZAWSZE PRZED OKRESEM JESTEM SENNA W CIAGU DNIA MUSZE POSPAC GODZ MDLI MNIE RANO .Z REGULY MAM DOSC REGULARNE CYKLE CHCIALABYM BYC W CIAZY ALE BARDZO SIE BOJE ZE JEST COS NIE TAK BO JUZ RAZ PORONILAM.OSTATNI RAZ U GINEKOLOGA BYLAM 1,5 MIESIACA TEMU I BYLO WSZYSTKO W PORZADKU WIEC W SUMIE NIE POWINNAM MIEC OBAW CO DO JAKIEJS CHOROBY.MAM ZAMIAR ZROBIC TEST BETA HCG ALE NIE WIEM CZY NIE JEST JESZCZE ZA WCZESNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
czesc dziewczyny..ja tez mam dylemat i totalnie nie iwem co myslec o swoim przypadku.. 18 dni temu kochalam sie z chlopcem z prezerwatywa ale w pewnym momencie gumka spadla..odskoczyla..zsunela sie.nie wiem jak to nazwac.on byl wtedy na zewnatrz,nie wiem czy ona sie zaczepila o cos czy co,ale zsunela sie.juz wtedy skonczyl..wtedy ocenilismy sytuacje na niegrozna ale potem zaczlam sie zastanawiac ze moze cos przeoczyoismy po drodze i bylo bardziej niebezpiecznie niz sadzilismy.. tak czy inaczej w 12 dniu po stosunku zrobilam bobo-test i wyszedl negatywnie,potem dla upewnienia sie zrobilam pre-test w 14 dniu i pojawila sie strasznie strasznie blada kreska..taki cien niemalze.spanikowalam i na drugi dzien rano zrobilam kolejny test (znow bobo-test) i ten wyszedl negatywnie! bylam strasznie skolowana i nie weidzialam co myslec wiec w 17 dniu po stosunku zrobilam kolejny test juz jakiejs innej firmy i wyszedl znowu negatywnie.tylko ze zrobilam go nie z moczu pierwszego z rana ale pozniej,ok 12 w dzien.to juz bylo dzien po dacie spodziewanej miesiaczki.nie wiem co mam myslec o tym...schudlam,jakos nie chce mis ie jesc,wczesniej b ylo mi troche niedobrze,poprawil sie stan mojej skory na twarzy,pobolewa mnie podbrzusze..troche jak na okres,nie bola mnie jednak piersi,nie wiem juz ile z tego sobie wkrecilam a ile naprawde wystepuje...jak mam interpretowac te testy?okres mialam miec w poniedzialek planowo ,dzis jest srod ai poki co cisza.czy mozecie mi cos poradzic? stosunek odbyl sie 12 dnia cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
nie wiem co jast ! nikt nie chce mi na tym forum odp, a moze tym razem ktoś mi napisze ;) CZY BETA HCG JEST PEWNA NAWET GDY SIE MA NIEREGULARNY OKRES ?? bo słyszałam ze NIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
ja niestety tego nie wiem;)sama sei zastanawiam nad zrobieniem go w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes w ciazy bo ja tez tak mialam juz mi sie 8 dni spoznia okres ale w ciazy nie jestem bo robilam sobie dzisiaj beta HCG to badanie jest najpewniejsze wykrywa ciaze po 3 dniach od zaplodnienia wtedy ma sie od razu wiekszy poziom mi wyszlo 2,0 U/ML a kobeity w ciazy juz w 2 tyg maja od 101-4800 a testy moga klamac. ja rowniez mam objawy ciazy ale to pewnie od tego myslenia bo chce miec dziecko no ale niestety tym razem sie nie udalo a i jeszcze jedno to nie ma znaczenia czy macie regularne miesiaczki czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
jeśli tak jest jak piszesz to dlaczego dla mojej koleżanki beta nie wyszła, a była w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
dodam że ona bete zrobiła 2 miesiące po stosunku ! ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test na bhcg jest najpewniejszy EWCIA widocznie twojej kol.pomylil z kimś innym wyniki niestety to sie zdarza. BETA HCG Gonadotropina kosmówkowa, bo tak brzmi pełna nazwa beta-HCG, jest hormonem, to znaczy substancją wytwarzaną przez organizm w celu kontroli funkcjonowania określonych narządów. HCG przypada rola szczególna, ponieważ pod jej wpływem pozostaje wyjątkowy proces - rozwój wczesnej ciąży. Myśle wieć ze organizm cie nie oszuka i dlatego jest to stu % badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama87
część jestem nowa na forum tydzień temu robiłam test domowy wynik pozytywny (słaba czerwona kreska) po 3 dniach znowu to samo.wczoraj odebrałam wynik testu z krwi b-hcg 745.nie wiem czy to ciąża bo mi wiek ciąży nie odpowiada wg. opisu to 2-3 tydzień a wg. moich wyliczeń to 7. do tego moje piersi się zrobiły pełne i bolą sutki. aha no i okres się spóźnia 14 dni.ostatni raz spóźniał mi się 5 lat temu i okazało się że jestem w ciąży. pomóżcie bo nie wiem co myśleć a do lekarz dopiero w poniedzałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100 czasem sie zdarza ze owulacja nastepuje pozniej niz przypuszczamy i mozliwe ze ty zaszlas w ciaze troszeczke pozniej wg tych obliczen moze wynikac ze jestes w 5-6 tyg tak wiec nie martw sie tylko poczekaj cierpliwie rozumiem twoje watpliowsci ale jesli nie masz innego wyjscia to musisz czekac do poniedzialku mysle ze bedzie wszystko w porzadku.ja niestety w dalszym ciagu okresu nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytako czy beta w 23 dniu cyklu moze juz byc wiarygodna wynik bede miała koło 17 Prawdopodobnie owulacje miałam w 14 dniu cyklu. Z góry dziekuje za odpowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100 czasem sie zdarza ze owulacja nastepuje pozniej niz przypuszczamy i mozliwe ze ty zaszlas w ciaze troszeczke pozniej wg tych obliczen moze wynikac ze jestes w 5-6 tyg tak wiec nie martw sie tylko poczekaj cierpliwie rozumiem twoje watpliowsci ale jesli nie masz innego wyjscia to musisz czekac do poniedzialku mysle ze bedzie wszystko w porzadku.ja niestety w dalszym ciagu okresu nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama87
dzięki Jessico . ciężko mi połapać w tych obliczeniach.niestety gin wziął urlop a reszta dostępnych to albo dziadki którzy powinni być na emeryturze albo konowały a nie chcę ryzykować kolejnej ciąży bo pierwszy syn jest wcześniakiem z ciężkimi uszkodzeniami mózgu a bardzo chcę mieć ZDROWEGO dzisiusia i usłyszeć MAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama87
mam jeszcze pytanie gdyby ciąża była poza maciczna to wynik bhcg byłby niższy?bo to ostatnio nie daje mi spokoju a tak wogóle mam 1500 myśli na minute z czego 1499 jest czarnych pozatym przeraża mnie ta świńska grypa i zaczęłam mieć wątpliwości czy to dobry czas na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze Ty tak samo jak ja nie mozesz mysli pozbierac najlepiej bedzie jak przestaniesz w ogole o tym myslec bo te mysli wlasnie prowokuja do glupich dzialan i zlego samopoczucia tak wiec idz jak najpredzej jesli masz taka mozliwosc do jakiegokolwiek lekarza aby rozwiac watpliwosci jesli nie chcesz czekac ja tez nie wiem co jest grane poniewaz badam sie regularnie u lekarza prowadze zdrowy tryb zycia nie pije i nie pale wiec nie powinnam miec watpliowsci co do jakies choroby a tymczasem spoznia mi sie okres niby w ciazy nie jestem wiec o co tu chodzi? mysle ze jesli ciaza byla by pozamaciczna to wynik beta nie ma znaczenia dopiero pozniejsze dolegliwosci wskazauja na ciaze pozamaciczna tj ostre bole brzucha czy tez krwawienie.trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze Ty tak samo jak ja nie mozesz mysli pozbierac najlepiej bedzie jak przestaniesz w ogole o tym myslec bo te mysli wlasnie prowokuja do glupich dzialan i zlego samopoczucia tak wiec idz jak najpredzej jesli masz taka mozliwosc do jakiegokolwiek lekarza aby rozwiac watpliwosci jesli nie chcesz czekac ja tez nie wiem co jest grane poniewaz badam sie regularnie u lekarza prowadze zdrowy tryb zycia nie pije i nie pale wiec nie powinnam miec watpliowsci co do jakies choroby a tymczasem spoznia mi sie okres niby w ciazy nie jestem wiec o co tu chodzi? mysle ze jesli ciaza byla by pozamaciczna to wynik beta nie ma znaczenia dopiero pozniejsze dolegliwosci wskazauja na ciaze pozamaciczna tj ostre bole brzucha czy tez krwawienie.trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamam87
Jessico dzięki za wsparcie poczekam do poniedziałku to tylko kilka dni.zaczne myślec o czym innym a raczej zajmę sie synkiem.za ciebie też trzymam kcuki bo nie mam zielonego pojęcia co to może byc jak nie ciąża.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do laboratorium wynik ponizej 1 czyli sie znowu nie udało w ciazy nie jestem A jeszcze do tego żle policzyłam dziś mam dopiero 22 dzien cyklu. czy sa szanse żeby beta wyszła pozytywnie w 22 dniu cyklu a 8 dni prawdopodobnie po owulacji?? Czy przesadziłam i za wczesnie zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
goska3124 jak dla mnie to w ciąży nie jesteś bo już po 7 dniach poziom Beta HCG jest na tyle duży by można było stwierdzić bardzo wczesną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej. Dziewczyny pomóżcie bo powoli dostaje obłędu. W poniedzaiłek robiłam bete. Wynik był 0,100. Po rozmowie telefonicznej z moim ginekologiem wyszło że test zrobiłam za wcześnie. Że nie raz samo zagnieżdżenie komórki może potrwać do 14 dni i kazał mi powtórzyć test za 10 dni. Dziś mam 34 dc. Okresu dalej brak. Bolą piersi i bardzo dziwnie brzuch tylko wieczorami. Nie wiem już co się dzieję z moim organizmem!! Może już czas na test ciążowy???? W poprzedniej ciąży test mi wyszedł pozytywnie gdy byłam w 4 tygodniu i to ta druga kreska ledwo ledwo widoczna. Nie wiem już co robić, czuję się bezsilna. HELP :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO PIERWSZE TO PRZESTAN SIE ZAMARTWIAC !!! JA TEZ NIE MAM OKRESU 9 DNI I ROBILAM WSZYSTKIE MOZLIWE TESTY I OSTATNIO DOSZLAM DO WNIOSKU ZE DO ZAPLODNIENIA U MNIE MOGLO DOJSC POZNIEJ WIEC JUZ SOBIE ODPUSCILAM CZEKAM SOBIE CIERPLIWIE POZA TYM TERAZ DOPADLO MNIE JAKIES PRZEZIEBIENIE TO TYM BARDZIEJ BEDZIE SIE OPOZNIL OKRES (TAK MI SIE WYDAJE) POCZEKAJ SOBIE CIERPLIWIE I NIE MYSL TAK DUZO BO TO NAPRAWDE MOZNA ZWARJOWAC UWIERZ MI WIEM COS O TYM TAKIE ZYCIE W NIEPEWN0SCI JEST OKROPNE ALE NIC NIE PORADZISZ TAKA NATURA :) TAK WIEC USZY DO GORY I CIERPLIOWSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO PIERWSZE TO PRZESTAN SIE ZAMARTWIAC !!! JA TEZ NIE MAM OKRESU 9 DNI I ROBILAM WSZYSTKIE MOZLIWE TESTY I OSTATNIO DOSZLAM DO WNIOSKU ZE DO ZAPLODNIENIA U MNIE MOGLO DOJSC POZNIEJ WIEC JUZ SOBIE ODPUSCILAM CZEKAM SOBIE CIERPLIWIE POZA TYM TERAZ DOPADLO MNIE JAKIES PRZEZIEBIENIE TO TYM BARDZIEJ BEDZIE SIE OPOZNIL OKRES (TAK MI SIE WYDAJE) POCZEKAJ SOBIE CIERPLIWIE I NIE MYSL TAK DUZO BO TO NAPRAWDE MOZNA ZWARJOWAC UWIERZ MI WIEM COS O TYM TAKIE ZYCIE W NIEPEWN0SCI JEST OKROPNE ALE NIC NIE PORADZISZ TAKA NATURA :) TAK WIEC USZY DO GORY I CIERPLIOWSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×