Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Dziękuję,,, wiem że trzeba czekać bo ci innego pozostaje, a najgorsze jest że gdy @ się spóźnia człowiek ma nadzieję i nagle zostaje pozbawiony tej nadziei. Mam już 2 letniego synka... staramy się z mężem o drugie dziecko.. i niech mi ktoś powie że za drugim razem to w ciąże można zajść nawet nie wiedząc kiedy!!! Już pół roku się staramy i nic!! strach jest rzeczą ludzką i normalną ale czasami szkodliwą dlatego staram się nie myśleć, zajmować czym innym itd... tylko te myśli wracają do mnie w każdej wolnej chwili. W poprzedniej ciąży bardzo się stresowałam na początku... bo wiedziałam że coś się dzieje z moim organizmem. pierwsza pani doktor stwierdziła diagnozę ciąży pozaustrojowej i powiedziała do mnie normalny takim tonem, żebym se rano zrobiła test ciążowy i jak wyjdzie pozytywnie to na pewno jest ciąża pozamaciczna bo ona w macicy nie widzi zarodka. Pół nocy przepłakałam, nie przespałam, modliłam się aby test wyszedł negatywnie i popadłam w szał gdy się zobaczyłam dwie kreski!! płakałam i płakałam załamałam się. Ale moja kuzynka która była wtedy w ciąży zaciągnęła mnie do swojego lekarza, który zanim postawił diagnozę zlecił hcg i to za 10 dni... wybił mi z głowy ciąże pozamaciczną i powiedział że jest jeszcze za wcześnie żeby zobaczyć zarodek... po 10 dniach test bhg wyszedł 5 tydzień czyli 5000. Jajeczko było już widoczne i piękne!! i ile ja się musiałam na stresować przez durną lekarkę???? W uszach do dnia dzisiejszego słyszę... " Ciąża pozamaciczna" pozdrawiam... Jessico daj znać co u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ja znam historie o takich durnych lekarzach tym bardziej kobietach tez mialam kiedys taka lekarke ktora przy kazdej wizycie widziala torbiela i chciala mnie juz na operacje kierowac ale ja sie nie dalam poszlam do innego ktory stwierdzil ze tamta pani ma torbiela na mozgu i jestem zdrowa to samo bylo jak poszlam do niej na kontrole po lyzeczkowaniu (poronilam w 13 tyg ciazy) to juz mi chciala wypalanke robic a potem sie okazalo ze nie ma zadnej nadzerki!!! Dlatego juz nie chodze do tej baby i kazdemu ja odradzam! No u mnie w dalszym ciagu brak okresu bola mnie piersi a raczej sutki i juz nawet nie zaprzatam sobie tym glowy czy jestem czy tez nie w srode pojde do lekarza moze sprawa sie wyjasni:) i jeszcze do tego od kilku dni mam strasznie nerwowy okres moj facet strasznie mnie zawiodl i zastanawiam sie czy czasem od niego nie odejsc.Pozdrawiam i Zycze cierpliwosci Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ja znam historie o takich durnych lekarzach tym bardziej kobietach tez mialam kiedys taka lekarke ktora przy kazdej wizycie widziala torbiela i chciala mnie juz na operacje kierowac ale ja sie nie dalam poszlam do innego ktory stwierdzil ze tamta pani ma torbiela na mozgu i jestem zdrowa to samo bylo jak poszlam do niej na kontrole po lyzeczkowaniu (poronilam w 13 tyg ciazy) to juz mi chciala wypalanke robic a potem sie okazalo ze nie ma zadnej nadzerki!!! Dlatego juz nie chodze do tej baby i kazdemu ja odradzam! No u mnie w dalszym ciagu brak okresu bola mnie piersi a raczej sutki i juz nawet nie zaprzatam sobie tym glowy czy jestem czy tez nie w srode pojde do lekarza moze sprawa sie wyjasni:) i jeszcze do tego od kilku dni mam strasznie nerwowy okres moj facet strasznie mnie zawiodl i zastanawiam sie czy czasem od niego nie odejsc.Pozdrawiam i Zycze cierpliwosci Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
dziewczyny mam pytanie robiłam bete i wyszła mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
dziewczyny mam pytanie robiłam bete i wyszła mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
dziewczyny mam pytanie robiłam bete i wyszła mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No Jessico trzymam za ciebie kciuki. Oby u lekarza była już fasolka na usg:):):) u mnie też bez zmian... piersi mnie z dnia na dzień bolą coraz bardziej ( też sutki) i mam zmienne nastroje jak wrześniowa pogoda za oknem:):):) z tym torbielem to jakieś fatum!!! też lekarz stwierdził że mam torbiela wydałam dużo pieniędzy na badania które potem okazały się nie potrzebne. Brałam leki które mi tylko zaszkodziły miałam Zespół policystycznych jajników. Leczyłam to pół roku. Lewy jajnik doszedł do siebie a prawy tylko troszkę, dlatego też staramy się o drugie dziecko, ale nie dlatego że lekarz kazał... dlatego że chcemy ( najlepiej córeczkę:):):):):)) ale najpierw niech zajdę później będę się martwić płcią:):) Robiłam test i wyszedł że nie, ale jak już pisałam wcześniej z testami są przeboje więc się nie załamuję i czekam. Jessico a brzuch cię pobolewa w dole??? Tak jak na okres tylko troszkę słabiej??? Bo mnie pobolewa. A nie pamiętam czy w poprzedniej ciąży mnie bolał:):):) ostatnią @ miałam 7. kwietnia a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj :) ja nadal nie mam okresu ale wlasnie zaczely mnie mocniej bolec piersi i brzuch tak jak na okres ale troszke lagodniej wlasnie w dole i caly czas mam dreszcze i jest mi zimno mimo ze juz goraczki nie mam.ja juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec to sie zrobilo meczace z jednej strony chcialabym dostac juz ten okres a z drugiej strony to mam nadzieje na ciaze :) ja ostatni okres mialam 31 marca wiec dzis jest 42 dzien cyklu i cisza.JUZ NAPRAWDE SIE POGUBILAM.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj :) ja nadal nie mam okresu ale wlasnie zaczely mnie mocniej bolec piersi i brzuch tak jak na okres ale troszke lagodniej wlasnie w dole i caly czas mam dreszcze i jest mi zimno mimo ze juz goraczki nie mam.ja juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec to sie zrobilo meczace z jednej strony chcialabym dostac juz ten okres a z drugiej strony to mam nadzieje na ciaze :) ja ostatni okres mialam 31 marca wiec dzis jest 42 dzien cyklu i cisza.JUZ NAPRAWDE SIE POGUBILAM.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No powiem ci, że w pierwszej Jessico, że ja miałam podobne objawy drgawkowo- gorączkwe. tylko troszkę później i niesamowity ból głowy!!! A robiłaś już jakiś testy? Czy wytrwale czekasz na wiadomość od lekarza? Bo ja już nie wiem co robić:) chyba w przyszłym tyg też pójde tylko nie wiem czy to nie będzie za wcześnie:):):) Dziś mam 35 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog (poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nie mamy innego wyjścia tylko czekać!! Hcg mam zrobić w czwartek, lekarz mi kazał. Zwariować można, bo boję się strasznie że wynik znowu będzie za niski albo 0.00 ostatni był .0.100 nie wiem czy wzrośnie... mam 1500 myśli na minutę a 1499 to są złe myśli:):):) już śmiać mi się chce z samej siebie. mąż się ze mnie nabija że w końcu uroję sobie te ciąże. piersi mam tak wrażliwe i bolące że nie mogę ich w biustonoszu utrzymać a bez niego to dopiero tragedia:):):) Jessico pisz chociaż ten czas szybciej zleci jak ma się z kimś wspólny temat.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
ja zrobiłam bete i wyszła mi >1 i w związku z tym mam pytanie dlaczego nie 0? jestem 2 miesiace po stosunku.....ale nie dawało mi spokoju i zrobiłam czy moze mi ktos odpowiedziec na pytanie martwie sie chociaż wiem ze wynik oznacza brak ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to powiedzkiedy mialas dostac miesiaczke ja nie jestem w stanie nic ci pomoc jak nic nie wiem o tobie kiedy robilas sobie ten test kiedy wspolzylas itd DZASTINKO MOZE PODASZ MI SWOJ NUMER GG TAK BEDZIE LEPIEJ O ILE MASZ ALBO ADRES MAILOWY Z MILA CHECIA Z TOBA POPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to powiedzkiedy mialas dostac miesiaczke ja nie jestem w stanie nic ci pomoc jak nic nie wiem o tobie kiedy robilas sobie ten test kiedy wspolzylas itd DZASTINKO MOZE PODASZ MI SWOJ NUMER GG TAK BEDZIE LEPIEJ O ILE MASZ ALBO ADRES MAILOWY Z MILA CHECIA Z TOBA POPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
13993121 To mój nr gg odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Katorgaa najlepiej idź do ginekologa on rozwieje twoje wątpliwości. Ja też jak robiłam ostatnio bete to mi wyszła 0.100 tyle że ja robiłam ją 10 dni po stosunku więc za wcześnie. Twój wynik jest na pewno wiarygodny. Ale lekarz stwierdzi to na 10 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
na 100 procent miało być:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala83
Witajcie, w poprzednim tyg. zaczęłam krwawić więc udałam się do gina, zrobiłam betę. WYnik 76,41 mlU/ml. Lekarz powiedział, że to 4 tydz. ciąży i poronienie zagrażające. Jak patrzę na te Wasze wyniki to mój wydaje się być jakiś za niski, nawet mimo mojego zagrożenia... Dziś znów robiłam betę, wynik będzie jutro i jutro wizyta u gina. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
Jessico zrobiłam bete kilka dni przed spodziewaną miesiączką ale zaraz po pobraniu krwi na badanie dostałam krwawienie miesiączkowe....nie wiem co ja mam o tym myśleć...POMOCY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
może się za bardzo tym przejmujesz... ja też tak miałam ... i postanowiłam się dłużej nie zastanawiać, teraz nawet testu nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
dziewczyny ja na to wszystko patrze z innej strony bo juz jestem w 12 tyg ale najwazniejsze to sie nie denerwowac i olac to wszystko, bo stres i nerwy napewno nie pomoga a juz napewno zaszkodza dzidziusiowi jesli jest. ja tez mialam mase problemow, ciaza poroniona 5 stycznia, okrez dostalam dopiero 20 lutego a juz marcu zaszlam w ciaze, pozniej beta ok- fajnie rosla, wizyta u lekarza i 2 torbiele na jajniku 7 i 4 cm, strach przed operacja, czekanie na wynik markerow nowotworowych, wynik negatywny. i strach czy ta ciaza sie utrzyma czy te torbiele nie urosna wieksze.... a tydzien temu bylam na wizycie i jest ok, torbiele wchloniete, dzidzia rosnie, serduszko bije... 25 mam kolejna wizyte i tez sie matwie bo teoretycznie juz minie ten 1 trymestr wiec juz prawie 99% ze tym razem sie uda, a wtedy juz bedzie 14 tydzien wiecz kazdym dniem nadzieja corac wieksza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Staramy się z mężem o dzidziusia od roku. 10 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę. W niedzielę (10.05.) zrobiłam test. Wyszła blada kreska. W poniedziałek powtórzyłam test, kreska była wyraźniejsza. Dzisiaj zrobiłam test beta hcg i wyszedł mi wynik 361 mlU/mL. Co to oznacza? Pomóżcie, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala86
czesc dziewczyny. mam taki problem. w 26dc zrobilam test betahcg wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do Wejdy!!! Kochana oznacza to, że jesteś w ciąży:):):):) moje najszczersze gratulacje:):):) i wynik też jest w porządku. Taki powinien być. Ja ostatni okres miałam 7 kwietnia.... cieszyłam się że okres się spóźnia:):) i nie nacieszyłam się.. dziś dostałam miesiączkę:(:(:(:( nie poddaję się może się jeszcze uda....musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżastina, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Bardzo się cieszę. A Tobie się uda. Na pewno. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez dostalam okres :( szkoda bo juz myslalam ze bede mamusia ale nie poddaje sie wierze w to ze kiedys w koncu sie uda!!! GRATULUJE PRZYSZLEJ MAMUSI I KOBIETA KTORE PRAGNA DZIECKA ZYCZE ZEBY SIE NIGDY NIE PODDAWALY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jessico. Pamiętam, że zanim zaszłam z synkiem w ciąże staraliśmy się rok... było strasznie trudno. Martwiłam się bardzo, po każdej nie udanej próbie. W końcu stwierdziłam "Dość" nie myślałam już o ciąży, byłam zdania co będzie to będzie. dałam mojej głowie odpocząć i udało się. Wiesz??? To bardzo jest nie sprawiedliwe, że kobiety które nie chcą dzieci bardzo szybko zachodzą później je oddają do domów dziecka... albo wyrzucają do pojemników na śmieci. Realia są straszne, ale tak jest. A normalna zdrowa kobieta pragnąca dziecka nie może zajść w ciąze. kobieta dobrze odżywiająca się biorąca Folik przed zajściem dobrze odżywiająca się. Ale nie traćmy nadziei będzie dobrze:):):) Pozdrawiam cię Jessico i trzymam mocno kciuki. Odezwij się za jakiś czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
Witam wszystkich 14.05 wynik beta573.5 początek 4 tygodnia 18.05 powtarzam badanie .oszaleję ze strachu do jutra. po4 latach prób jestem w ciąży biorę duphatson na podtrzymanie.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ostatnia @ zaczął mi się 18.04 ale trwał tylko 4 dni, od 7 dni ( 30 dc)spóźnia mi się @,trochę bolą mnie sutki i podbrzusze tak jakbym miała dostać okresu.test z ptk(5 dni po planowanym okresie) wykazał bladą różową kreseczkę, czy możliwe że jestem w ciąży??? chce iść na badanie bhcg w tyg ale nie wiem czy jest sens może od razu lekarz???dodam że jak kiedyś robiłam test to też była taka blada kreska różowa a @ jednak dostałam. proszę o pomoc w miarę możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×