Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość ffdfdfdfdfd
Witam :) moja historia jest taka : dzidziusia nie planowalam ,lecz okresu nie było i tym sie nie przejmowalam na poczatku ,bo czasami sie spozniał , ale w koncu sie zaniepokoiłam i zrobiłam test wyszedł pozytywnie po kilku dniach powtorzyłam test i znow pozywtwny poszłam do lekarza ale powiedział mi ze jest za wczesnie zeby mnie zbadał bo nic nie stwierdzi poszłam wiec w nastepnym tygodniu przed wizyta zrobiłam kolejny test ktory roznież wyszedł pozytywnie , to był piątek kiedy lekarz powiedział mi ze jestem w 7 tygodniu w sobote zaczelam placic ( kolor:kawa z mlekiem) dzwoniłam do kekarz ,powiedział ze to nic strasznego ze mam sie połorzyc i powinno to przejsc jednak gdy w niedzieli sie obudziłam ...leżałam w plamie krwi pojechalam do szpitala i musiałam lerzec ,lerzałam tydzien i co 2 dzien brano mi krew niestety bhcg malala ...poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulkkkkaakaka
kokoszkanata ! jesli test wyszedl ci pozytywnie z blado-różową kreseczka to moze oznaczac juz ciaze poniwaz test moze pozylic sie tylko w jedna strone pokarze ci sie nie jestes w ciazy kiedy w niej jestes , lecz warto zrobic bhcg wyniki bedziesz miała szyciusio a one sa najbardziej wiarygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do fdffff Jejku straszna ta twoja historia. Dziwię się że lekarz cię tak spławił. Ja miałam podobną sytuację, również plamiłam takimi brudami ale moją ciąża się utrzymała. dziś synek ma prawie 2 latka. Dzielna jesteś... pozdrawiam i życzę abyś już więcej nie musiała przechodzić przez takie piekło. koszatka mylą się mylą ... masz racje ale częściej w te drugą stronę gdy ciąża jest a drugiej kreski brak. Wiem to z własnego doświadczenia. Czarownica 66684 Głowa do góry, uda się dziś wielki dzień:):):) daj znać jak tam wyniki. Trzymam kciuki:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i jest napisane 555,44 mlU/ml i nic więcej żadnych norm itp. który to tydzień ciąży bo widziałam różne normy i w jednej wychodzi że 2-3 a w innej że 4-5 ??? już zgłupiałam.... pomóżcie jak możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
dzastina222 dzięki za otuchę wynik beta hcg 2752.0. ciąża rozwija się prawidłowo oby było tak do końca KOKOSZKANKA każde laboratorium ma swje normy powinny być podane na wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak301
witam Ostatnią @ mialam 14 kwietnia, a zawsze mialam co 30-35 dni. Zrobilam 14 maja 2 testy i 15 maja 2 testy i wyszly pozytywnie, ale jedna kreseczka czyli ta byla na kazdym tescie malo widoczna. U ginekologa bylam 15 maja i mialam robione USG dopochwowe i nic nie wykazalo, ale dostalam skierowanie na badania hormonow tarczycy THS i FT4 ktore ide robic juz jutro i odrazu zrobie tez badanie BETA HCG, ktory wynik dostane dopiero 25 maja. I w tym wszystkim jest bardzo dla mnie dziwne bo dostalam dzis @, i mam jak zawsze obfita z bolem podbrzusza. Juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec , czy jestem w ciazy czy nie jestem. Bardzo bym prosila czy moze ktoras byla w takiej sytuacji i by mi cos na ten temat napisala:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
ja miałam bardzo podobnie.... i nie chcę Cię straszyć ale ja poroniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia26
Cześć dziewczyny. Często czytam wasze wypowiedzi i w sumie dużo mi dają. Postanowiłam więc napisać bo mam pytanko. Staram się z partnerem o dzidzie. Mam regularne miesiączki co 30 dni. Miałam okres 1.04 który trwał normalnie 7dni, potem oczywiście próby i następny okres dostałam 30.04 ale nie był normalny. 30 sie zaczął, potem 1.05 nie było, potem dostałam w połowie 2.05 i koniec. Były próby Parę dni temu zaczeły bolec mnie same sutki, podbrzusze, ale bardziej ciągnęło niż bolało i pachwiny, czułam sie kiepsko. Okres powinnam dostac 30.05 a pojawiło sie coś dzisiaj, jakieś krwawienie 10 dni wcześniej. Czy mogłam zajśc w ciąże w poprzednim miesiącu? Proszę o odpowiedz. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
KAROLCIA OCZYWISCIE ZE MOGLAS ZAJSC W CIAZE, ZROB TEST CIAZOWY I WSZYSTKO BEDZIE JASNE I BEZ WZGLEDU NA WYNIK WYBIERZ SIE DO GINEKOLOGA BO COS DZIWNE TE TWOJE KRWAWIENIA. JESLI JESTES W CIAZY TO NIE ZNACZA NIC DOBREGO, JESLI NIE TO TEZ DOBRZE BY BYLO GDYBY LEKARZ CIE PRZEBADAL MOZE SIE GOSPODARKA HORMONALNA ROZREGULOWALA I DLATEGO TAK JEST. POZDRAWIAM SERDECZNIE:) JA JUZ 13 TYDZIEN I NIESTETY ANEMIA , HEMOGLOBINA 8. W PONIEDZIALEK MAM WIZYTE U GIN I BOJE SIE ZE W SZPITALU WYLADUJE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia26
Dziękuje ela 25. Test już jest, zrobię go rano i się okaże o co chodzi. Trzyma mocno kciuki za Ciebie żeby wszystko było ok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia26
No niestety ale wynik negatywny :( Miałam nadzieje, że to jednak dzidzia. Trudno... Będziemy dalej próbować :) Moja córka ma już prawie 6 lat i z nią nie było żadnego problemu, dwa miesiące i dwie krechy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
ja zeby zajsc w cize skorzystalam z rady lekarza " droga pani nie opieprzamy sie tylko codziennie trenujemy":) i wiesz faktycznie poskutkowalo bo juz po miesiacu codzinnych fikolkow bylam w ciazy, a wczesniej rok czasu i nic. wiec moze wez swojego meza i tez taki miesieczne sparing zastosuj, bo czesto sie zdaza ze owulacja sie przesuwa i te niby pewne dni wcale nie sa pewne. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia26
Sposób całkiem fajny :) Ciężka praca przynosi efekty :) Wezme męża w obroty :) Dziękuje ela za pare miłych słów. Życze Ci powodzenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga333
Witam, ja jestem w 26 dc od kilku dni pobolewa mnie dół brzucha, może to wzdęcia i jest mi niedobrze. We wtorek byłam u gin i podejrzewała za zostałam przestymulowana merianolem wczoraj robiłam beta hcg i miałam wynik103. Gin jednak nic nie widziała i mówiła że mam małą macicę, tzn że się nie powiększyła. Mam czekać i zrobić bete we wtorek. Czy 26 dzień od ostatniej miesiaczki to za wcześnie żeby gin stwiardził ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
do aga 333 posluchaj 26 dzien cylku to ewidentnie za wczesnie aby poprzez badanie ginekologiczne a nawet usg wykryc ciaze, dziwi mnie ze twoja lekarka nie powiedziala ci ze dopiero ok 5-6 a czesto nawet dopiero w 7 tyg na usg widac pecherzyk ciazowy, w 7 tyg zazwyczaj juz z bijacym serduszkiem. wynik beta wskazuje na wczesna ciaze, zrob kolejne badanie i zobaczysz jak przyrasta, prawodlowo beta w ciazy podwaja sie co 2 dni. a teraz badz cierpliwa, na wszelki wypadek bierz kwas foliowy bo jesli jestes w ciazy to czas do 10 tyg jest najwazniejszym gdyz wtedy ksztaltuja sie najwazniejsze narzady u dzidziusia:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaala
Dziewczyny, ponieważ karmie piersią jeszcze po porodzie nie dostałam @- więcniemogęsobiepoobliczać nic... Zabezpieczam się tabl. Cerazette... na trzy dni przed stosunkiem miałam przesuniecie pięciogodzinne we wzięciu tabletki, zapomniałamrano,wzięłam w południe. Kochaliśmy się 12.05. Wczoraj zrobiłam test Beta HCG. Na wyniki muszejednakczekać do poniedziałku:( Jak myślicie czy to nie za wcześnie na ten test????? czy może wykryć tak wczesną ewentualnie ciążę???? jestem cała w strachu,bo za niedługo mam wrócić do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga333
ela 25 Bardzo dziękuję za odpowiedz, teraz jestem spokojniejsza, jutro zrobię bete i zobaczę czy się podwoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissNobody
witam ekspertów od ciąż i innych testów :) poradżcie, bo sama nie wiem co o tym myśleć... staramy się z mężem o dzidziusia, robiłam beta HCG, okres spóźnia się jakieś 2 dni. dzisiaj odebrałam wyniki i wyszło 134,2. i nie wiem juz co o tym myśleć, testy ciążowe też próbowałam, są dwa paski, ale drugi bardzo bledziutki. podobno przed okresem może wyjść błędny... nie wiem już co o tym myśleć. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
Witam - chciałabym zasięgnąć rady - dziś jest 34 dc , ostatnią miesiączkę miałam 20 kwietnia cykle mam regularne (jak w zegarku ) co 28 dni , mam 32 lata i jestem już mamą 4 latka . Testy ciążowe wyszły negatywnie , beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaala
Mam wynik mniejszy niż 1... i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Lalaala to znaczy że nie jesteś w ciąży. Ja też taki miałam. Po 13 dniach dostałam @. Smutne.... trzeba próbować dalej i nie poddawać się:) trzymam kciuki za wszystkie staraczki i za te którym się już udało zajść... oby do szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga333
Witam, przedwczoraj pisałam na forum, miałam wtedy 26dc i bete 103 a dziś 291,9. Zastanawiam się czy to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaala
...tylko zastanawiam się czy nie zrobiłam testu za wcześnie... wykonałam go 8 dni po stosunku echhhhhhhhhhhhhhhhhh chyba za wcześnie co???? Czy może jest tak, że od razu beta drgnie do góry kiedy tylko dojdzie do zapłodnienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissNobody
8 dni po stosunku? trochę wcześnie. do 72 godzin mogą żyć plemniki, jeśli owulacja ci się przesunęła, to nawet dwa dni po stosunku może dojść do zapłodnienia. a później zapłodnione jajeczko przesuwa się do macicy, ok. 4-5 dni, dopiero później się zagnieżdża i zaczyna się wytwarzać hormon, który daje wynik na teście... 8 dni po stosunku to raczej mało prawdopodobne, zeby było coś wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayaa
czy beta hcg moze sie mylić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie, kochalismy sie z mezem 10 i 12 maja. Wczoraj poszłam zrobic b-hcg ale wynik wyszedl 0,1 , wiec w ciazy nie jestem. Zastanawiam sie czy czasami to nie za wczesnie. Powiem jeszcze, że od niedzieli bola mnie piersi i mam wrazliwe sutki. Zastanawiam się tylko czy to może przed okresem czy może jednak nie. @ powinnam dostać około 28 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
aga333 ciąża poczekaj jeszcze troszkę i zrób bete za 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×