Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość gość1990
Tez zmagam sie z beta hcg jestem w 36 dc,moje cykle trwaja 28-30 dni . @ brak, bolace piersi nudnosci ogolne oslabienie brak boli podbrzusza to moje ciazowe objawy. Do ewentualnego zaplodnienia moglo dojsc od 20-22 czerwca wtedy teoretycznie bolal mnie brzuch jak by na owulacje. Stosunek odbyl sie 17 czerwca czyli ok 3-5 dni przed owulacja pozniej juz ie bylo zadnej sytuacji. Pierwsza bete wykonalam w 30 dc wynik 6,1, kolejna w 35dc wynik 175 martwi mnie ta beta bo choc dobrze przyrasta to jest na granicy wedlug mojego laboratorium to granica 4-5 tydzien a mi z OM wychodzi juz 6 tydzien i jak tu sie nie stresować co o tym myślicie? Wizyte u ginekologa mam w sobote z doświadczenia poprzedniej ciazy wiem ze na usg za wczesnie ale boje sie ciąży pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidziusia, owulacja była w ok. 14 dc, 21 dc dostałam takiego bardzo krótkiego krwawienia(żywa krew ale ilość min. Dosłownie tylko raz na papierze) w 23 dc trafiłam do szpitala z powodu zapalenia pęcherza i przy okazji zrobiono mi Beatę (wynik <1)! Myślicie że jest szansa żeby wynik był negatywny dlatego że to za wcześnie? Czy to raczej w 100%pewbe że znowu się nie udało? Dzięki z A odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×