Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość gość
Witam. Mam pytanie do doświadczonych. Po tabletkach powinnam jak to zawsze po odstawieniu dostać miesiaczke, lecz spóźnia sie juz 10 dzień. Nie mam regularnych ale zawsze po wywolujacych dostaje doslownie 2 dni po odstawieniu. Zaczely mnie bolec piersi, podbrzusze wiec czekalam na miesiaczke. Do tego doszły zaparcia. Z ciekawosci zmierzylam temperature i miałam 37,4 / 37,2. kilka dni pod rzad mierzylam. W koncu zrobilam test wyszedł pozytywny. Po 2 dniach powtorzylam. Pozytywny. Zrobilam beta hcg wynik 1500 po 48 godzinach powtorzylam i mam 3450. Bylam wczoraj u lekarza, po badaniu ginekologicznym (nie robil usg) uslyszalam ze jestem przeczulona na puncie ciąży i na pewno w niej nie jestem. Na wyniki badan powiedzial ze moga byc niewiarygodne, ze mam zrobic jeszcze 2 lub 3 i jak dalej bedzie roslo to mam przyjsc. Wiadomo, moze niewidoczne jeszcze bo wydaje mi sie ze to 3 lub 4 tydzień moze być, ale czy lekarz moze tak z marszu wywnioskowac ze w ciazy nie jestem nawet wczesnej po tylko jednym badaniu? Ogolnie odciął mi skrzydełka i troche sie zalamalam, ale dlaczego beta rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog to konowal! Idź do innego i tyle. Ciąża jest na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek mam wizytę umowiona juz w poleconej klinice. Jutro dla spokoju znow powtórzę betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość załamana
Błagam pomocy bo zwariujie niecały m iesionc temu robiłam test beta hcg wynik 2,66 teraz mam wynik 2,85 byłam u lekarza powiedziała ze wynik jest podwyszony i kazała powtu zyc, dodam ze wizytę mam teraz w parzdzierniku.dziewczyny czy to może być wczesna cionza noc na usg nic nie widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×