Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Test beta jednoznacznie okreslil to napewno nie ciaza. Nie stresuj sie a okres przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowamadison
Dziękuję, trochę się opamiętałam. Łatwiej będzie doczekać wizyty u lekarza. Zaczyna do mnie docierać, że w takiej sytuacji byłoby dziwne, gdybym była w ciąży. Stres trochę zelżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowamadison
Szaleństwo, to już 33 dzień cyklu, @ za cholerę nie ma, beta z krwi z wczoraj 0,1, test domowy - też negatywny a po setkach komentarzy przeczytanych w necie konkluzja jedna: wszystko jest możliwe łącznie z pomyłką w laboratorium... kolejne pytanie ogłupiałej ze stresu kobiety, która szuka potwierdzenia żeby jakoś nerwowo wytrzymać do wizyty u gina: czy po 25 dniach od stosunku test z krwi ma szanse błędnie NIE wykazać ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta hcg 86,3 który to tydzień ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sowamadison -nie ma ciąży. Po takim czasie beta jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja888
witam wynik 17 140 to który to tydzień bo juz sie pogubiłam to będzie 6tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6lub 7 raczej 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ela
witam bardzo proszę o pomoc cos czuję że chyba z moja ciążą jest coś nie tak . Ostatni okres miałam 17-08-2014 ale cykle nie regularne w przedziale 28-34 dni. dni płodne miałam w przedziale od 8do 14.09.2014 przesunęło mi się jakoś z tymi dniami płodnymi. testy wyszły pozytywne zrobiłam Beta Hcg 22-09-2014 beta wynosi 10,12, 24-09-2014 beta wyniosła 34,03 a 29-09-2014 tylko 105,800 mam wrażenie że za mało coś wzrosła i ogólnie jakby ciąża była opóźniona bo ni w ząb nie pasuje do przedziału. proszę może mi ktoś wytłumaczy czy to dobrze czy nie wizyte mam w środę u lekarza dopiero i zaczyna naprawdę się bać płaczę jak dziecko bo czuję ze znów stracę dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś tu jeszcze zagląda?:-) Jeśli tak to i ja mam pytanie,. Ostatnio miałam okres 9 września.cykle mam co ok. 29-31 dni. Dziś jest 34 dc. @ nie mam.piersi powiększone ale nie bolą tak jak przed @. W 31 dc robiłam bete ale wynik <2 czyli w ciąży nie jestem.czy jest możliwe aby test beta jeszcze nic nie wykazał? Dodam że w czerwcu poroniłam w 6 tyg.. Moja doktor kazała mi brać duphaston od 21 dc przez 5 dni przez 3 cykle.czy to może opóźnić @? Tak bardzo chcemy z mężem dzidziusia i boje się że coś sobie wkrecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITA23
Czesc mam pytanie co moze byc okres ostatni skonczyl sie 2 wrzesnia, teraz powinien byc 1 pazdziernik lecz go nie ma . Zrobilam badanie krwi i wyszlo BHCG <0,100 czy to oznacza ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domii555
Mój dzisiejszy wynik wyszedł 119,7 czy jestem w ciąży ?? a jak tak to w którym tygodniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża. A co do wieku to dokładnie określi go usg. Ale mniej więcej wg norm 4-5 tydz. od ost. okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Moja beta to 21.5 w laboratorium wskaźnik jest od 5.3 i wypada ze to 3 tydzień i to by się zgadzalo ale po 4 dniach zrobiłam znowu w innym miejscu i wyszła 18.1 a wskaźnik u nich to 2.9 na drugi dzień znowu w innym laboratorium i juz było 0.1 nie wiem co mam myśleć ? Czy to błąd ? Bo mieli problemy z pobraniem i udało im się zdobyć bardzo mało krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzyć w tym samym lab. a nie robić co badanie to gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię ale dopiero w poniedziałek bo nie mam innej możliwości tylko boje się ze przez weekend nie dam rady nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżcie. Ostatni okres miałam 11 października do tej pory nigdy mi się nie spóźniał, a już się spóźnia 2 tygodnie, zrobiłam test z krwi i wyszedł negatywny , robiłam go 21.11, stosunek mieliśmy podczas owulacji. Czy to pewne, że nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim betę powinno się robić regularnie np. co 2 dni. Ważny jest jej przyrost. Zrób znowu test i powtórz za dwa dni. Być może do zapłodnienia doszło w innym dniu lub po prostu masz jakieś zaburzenia hormonalne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli cykle są regularne to nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dodać, że mam podobne objawy jakby w ciąży. Jestem zmęczona, rozdrażniona, jest mi niedobrze, oddaje często mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taka pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewność czego? Co do ciąży to nie mam pewności ale uważam, że skoro beta nie pokazała nic po takim czasie to najpewniej ciąży nie ma. A ponieważ na początku ciąży objawy ciążowe to wynik działania hormonów to równie dobrze może to być w wyniku zaburzeń hormonalnych. Ja miałam bardzo nieregularne cykle i gdy zrobiłam test po 2 tyg. spóźnienia to od razu wyszły 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nigdy nie miałam z tym problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jeśli nadal uważasz że to ciąża to zrób jeszcze jedną betę albo zapisz się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Pomóżcie. Spóźnia mi się okres już ponad dwa tygodnie, zrobiłam bete, ale niestety wyszła negatywna, staramy się o dziecko od jakiegoś czasu, zawsze miałam okres jakoś w miarę regularnie. Miałam ostatnio torbiel, brałam tabletki antykoncepcyjne, ale po odstawieniu ich normalnie dostawałam okres. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanka39
Witajcie . Proszę o pomoc bo nerwy mnie zjedzą. Okres miałam 19 albo 20 listopada 2014 cykle średnio 27, 28 dni, stosunek bez zabezpieczenia 30 listopada, test beta dnia 9 grudnia wyszedł mi 0.100 ,a 10 grudnia czułam się nie za dobrze kuło mnie w podbrzuszu i w toalecie przy podcieraniu zauważyłam niewielką ilośc krwi ale naprawdę minimalna ilośc jak by z małego zadrapania , oczywiście spanikowana poleciałam 12 grudnia na kolejne badanie krwi wyszło 0.100 . Dziewczyny kochane czy mogę być już na 100 % pewna że w ciązy nie jestem . Testy z moczu tez negatywne. Pozdrawiam i czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeszcze nie jest to pewne. Plemniki mogły poczekać do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę o pomoc. Zrobiłam beta hcg i wynik 181 mlU/ml Martwi mnie tylko mała wartość. To powinien być początek 5 tygodnia Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 15.11, a badanie z dnia 15/12 Jak myślicie mam powody do zmartwień? na wyniku mam podane normy: 5 tydzień 217- 7138 6 tydzień 158-31795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojedynczy wynik niewiele mówi. Zrób kolejną betę po 48godz. od pierwszej. Najważniejszy jest prawidłowy przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka1002
Witam dzewczyny. Prosze poradzcie mi cos... Ostatnio @ mialam 10 listopada cykle mam nie regularne... 7grudnia bylam u kuzynki i bawilam sie z jej dziecmi i skakaly mi troche po brzuchu i wieczorem mialam plammienie i 8grudnia rano.... myslalam ze to poczatek @ ale do tej pory ani widu ani slychu. test z moczu zrobilam 14grudnia i wyszedl negatywny. podbrzusze ciagle mnie boli i kołuje mi sie ciagle w glowie. Czy moge byc w ciazy czy za bardzo sie nakrecilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×