Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość gość
Hey dziewczyny. Mam pytanie, moje 2 ostatnie miesiaczki byly jedna 17 listopada i 12 grudnia...teraz miesiączki nie mam, ale bardzo mnie bola piersi, mam poranne mdlosci, czasami mam klucie w podbrzuszu, dzisiaj robilam test i poziom beta hcg wynosi 1,91, czy jest szansa ze jestem w ciazy czy to moja zbyt wielka chęc zajscia w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka9
Czesc dziewczyny. Spoznia mi sie okres. Ronilam testy wszystkie wyszly pozytywnie. Poszlam wiec zrobic badabie z krwii wyszlo 0.17 nie wiem juz co myslec. Nie czuje sie na @ wrecz przeciwnie. Bardzo z narzyczonym chcielibysmy miec dzieciatko. Staramy sie o nie od bardzo dawna. Prosze powiedzcie czy jest mozliwe ze betahcg zrobilam za wczesnie. Patrzylam po roznych forach i na paru znalazlam tabele gdzie pisalo ze ponizej 5 moze bys tez 7dni po owulacji. Powtorzyc badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Q
mam pytanie: właśnie odebrałam wynik hcg i mam 1 czy to oznacza ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to oznacza brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnee
Witajcie mam pytanie zostaly mi 4 dni do @ dwa dni temu bylam u gina i powiedziala ze mam poszezona macice jak we wczesnej ciazy ale jeszcze nic nie widac dzisiaj bylam na badanie krwi i wyszed wynik ujemny 0,100 czy ciaza jest juz wykluczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze za wcześnie na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Czesc Mam problem od mojej owulacji minely 23 dni 9 dni spoznia mi sie miesiaczka robilam test ciazbwy i byl negatywny to postanowilam zrobic badanie beta hcg i wyszlo mi <0.100 mlU/ml. Miesiaczke mialam zazwyczaj regularnie. Bralam tabletki ale od 1maja juy nie biore. Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama1989
Witam. Zrobiłam wczoraj beta hcg I dzisiaj odebrałam wynik I jest 58,47. Oznacza on ciąże? Który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ciąża. co do tyg. to powinnaś mieć podane na wyniku. 3-5 tydz. od ost. okresu tak wg norm w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitoring pekniety pęcherzyk, ciałko żółte obecne. Ginekolog kazała czekać z beta dwa tygodnie chyba umrę z ciekawości czy się udało w tym cyklu czy nie. Myślicie że mogę zrobić wcześniej betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile minęło od stosunku? Kiedy była owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja była w Niedzielę lub poniedziałek bo w sobotę miałam monitoring 21 mm Pęcherzyk a w środę Pęcherzyk był już pekniety o obecne ciałko żółte pani doktor mówi ze to bardzo Dobrze i każe czekać 14 dni. Wspolzylismy w niedzielę i poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no musisz poczekać jakieś 10 dni od owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kngt
Witajcie. Mam pytanie, okres powinnam dostac 10.10, nadal go nie mam. Seks uprawiałam w ostatni dzien okresu czyli 16.09 ( dostałam 13.09) . 8.10 zrobiłam test i wyszła druga jasna bardzo blada kreska, przy kolejnych dwóch tak samo. Tego samego dnia zrobiłam betę 26dc wyszło 2. Dodam ze jesli bierzemy pod uwagę ze plemniki żyją ok 7dni, to załapały sie na dwa dni płodne. Powiedzcie czy skoro Beta wyszła 2 tzn ze jest to bardzo wczesna ciaza która jeszcze sie nie zagnieździła? Jutro ide ja zrobić jeszcze raz, mam nadzieje ze wzrośnie. Nie mam żadnych objawów zeby dostac okres... Poza lekko bolącymi piersiami ale nie tak jak przed okresem... Tyle sie tego wszystkiego naczytałam ze juz sama nie wiem. Dziekuje za odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle masz regularne czy nie? Współżyłaś później też czy nie? Biorąc pod uwagę moment współżycia to gdybyś miała zajść w ciążę z tamtego stosunku to beta byłaby o wiele wyższa. To nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kngt
Tak regularne, co do dnia. Współżyłam ale juz w zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tym bardziej nie wygląda to na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kngt
Dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko dlaczego na teście cały czas wychodzi blada kreska. Powtórzę jutro betę, tak dla pewności dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na moje oko z testami coś nie tak... Gdzie kupowałaś w aptece czy może allegro?? Wszystkie 3 z jednego zrodla?? Zeby test wyszedl pozytywnie to HCG musi byc minimum 10 w najczulszych testach a najczesciej 25. Wiec skoro badania krwi mówią co innego to chyba te testy s ą wadliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kngt
W rossmanie i w aptece. Nigdy nie kupiłabym testu na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×