Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość gość
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_2
czesc, bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co jest grane. nie pamietam kiedy dokladnie byla ostatnia miesiaczka ale z moich przypuszczen wynika ze napewno ponad 4 tyg temu, a wiec powinna juz byc kolejna.. 13 lutego uprawialam peeting z chlopakiem, przy czym nie bylo raczej bezposredniego kontaktu narzadow plciowych. 10tego dnia po robilam beta hcg z krwi gdyz sie wkrecalam ze moze jednak jakims cudem... ale wynik wyszedl ujemny, badanie powtorzylam 16 dnia po oraz w 19dniu po zdarzeniu, wszystkie ujemne. Czy sa one wairygodne?? Gdyz okresu nadal brak... bylo jedynie dziwne plamienie krwia a raczej krew jak w pierwszy czy ostatni dzien miesiaczki u mnie... ale wystarczala mi jedynie wkladka gdyz wiekszosc byla podczas oddawania moczu.. krew byla dosc gesta.. teraz natomiast mam brazowy sluz, czy to objaw infekcji?? Pomozcie prosze czy beta napewno jest wiarygodna?? Zamierzam ja jeszcze powtorzyc w tym tygodniu a wiec jakies 25 dni po.. Czy wtedy bede mogla na 100% wykluczyc ciaze?? Dodam ze nigdy nie wspolzylam z penetracja... oraz ze mam zaburzenia hormonalne - podwyzszona prolaktyna oraz androgeny.. ostatni okres tez byl bardzo slaby i krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama sobie odpowiedziałaś -ciąży nie ma a brak okresu to efekt twoich problemów zdrowotnych. Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_2
dzieki za odpowiedz. Sama kiedys myslalam ze 14 dni po zdarzeniu to juz powinien byc wiarygodny test ale teraz mam na tym punkcie schizy i to niezle. Facet mi powtarza ze nie mam sie czym martwic bo nie ma szans a ja swoje. U ginekologa bylam, dala mi wlasnie na bete - ta co robilam w 16 dniu i powiedziala ze po 14 dniach jest wiarygodna chyba ze jest jakis blad laboratoryjny. wiec zrobilam jeszcze raz w inny laboratorium ta 20 dnia i tez negatywna. Ginekolog dala mi jeszcze skierowanie na prolaktyne i jeszcze raz bete - skierowanie wystawila mi przed tym jak robilam ta bete 20 dnia po zdarzeniu. powiedziala ze to tak dla pewnosci i zeby zrobic te badania za jakies 4 dni - ze wzgeldu ma te hormony zeby prolaktyna wysza wiarygodna. ale ja nie wytrzymalam ipobieglam do innego lab. na bete . ale skierowanie nadal mam wiec zrobie jeszcze ta bete razem z ta prolaktyna. Juz nie moge bo mam takie schizy na tym punkcie - jestem jeszcze dziewica -i strasznie sie boje... dodatkowo zrobilam juz chyba z 10 testow z apteki z moczu - wiem ze pomysliscie ze szalona jakas. Ale poprostu to czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny proszę o radę otóż zrobiłam bete 3 dni przed reset wynik 2.83 w normie poza ciaza do 5.3 miu. Czyli w ciazy nie jestem?? Tylko czemu nie 0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, robiłam 3 testy ciążowe i na każdym są 2 kreseczki(druga blada ale jednak jest) Wczoraj byłam zrobić bete z krwi i wynik to 2.00, wczesniej jak robiłam HCG to wynik miałam 0,1 wiec brak ciąży, czy są szanse że za 2 dni wynik 2.00 wzrośnie i będzie ciąża ? Możliwe że jest jeszcze tak wczesna ciąża, dlatego wynik jest taki niski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiłam betę pomóżcie mi ja odczytać wynik to 88,88 który to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na normy ze swojego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy!! jestem 42 dni po stosunku mój wynik Beta HCG to 0,100 czy jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×