Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Everlast gratuluję to bardzo dobry wynik i świetny przyrost... wszystko wskazuję że nie długo zostaniesz mamuśką:) jeszcze raz moje gratulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222- dzięki za odpowiedź - bardzo się martwiłam, bo jak byłam u lekarza, bo 2 tygodnie spóźniał mi się okres, a testu z krwi jeszcze nie robiłam, to lekarz badając mnie i robiąc usg, nie potwierdził ciąży, bo nie było widać nawet pęcherzyka i trochę postraszył pozamaciczną ;( 2 dni po wizycie zrobiłam test z krwi wyszło ponad 2237, a potem po 6 dniach powtórzyłam badanie i teraz jest ponad 19 tys. Wizytę u gina mam 21 września, czy wtedy już gin zobaczy coś na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Ja chyba też powinnam wybrać się do ginekologa i zrobic badanka czy na pewno wszystko jest ok. Powoli zaczynam tracic nadzieje, że sie uda. dziewczyny w którym dniu cyklu powinnam isc na wizyte do lekarza, aby mógł mniej wiecej powiedzie mi czy pecherzyk sie rozwija i czy nastąpi owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Na pewno zobaczy już dzidzie:D ale kontroluj betkę tak dla swojego spokoju, żebyś się nie stresowała:) Mi w poprzedniej ciąży jedna pani doktor postawiła diagnozę ciąży pozamacicznej i dała skierowanie do szpitala a ja poszłam do innego lekarza, który stwierdził że jest jeszcze za wcześnie by co kolwiek zobaczyć na usg.. poczekałam 14 dni i była fasolka.. Lekarz zamiast pocieszyć cię to jeszcze bardziej dołuję:( Betkę masz piękną i pięknie przyrosła przez te 6 dni...nic się nie martw i głowa do góry mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mój ginek kazał mi brać od 5 dnia cyklu do 10 Clostibegyt 50 mg i Od 14 dnia cyklu do 25 Duphaston.. Czy któraś z was to brała? I pomogło w zajściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Właśnie odebrałam bete - wyszło tym razem 3787. Może za bardzo panikuję, ale to pierwszy raz. A my tak pragniemy tego dziecka. Oby tylko dalej rosło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Monikaklan oby tak było, czego Tobie również z całego serca, a nawet dwóch (jeśli okaże się, że to ciąża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia21.21
dziewczynki muszę się poradzić:D korci mnie żeby powtórzyć ten test ale 4 by się chya nie pomylił...dlatego pisze co byście zrobiły na moim miejscu;p czy zrobić w tym tyg jeszcze sikacza, czy poczekać do następnego tyg tzn piątku nastenego i razem z morfologią zrobić hcg z krwi...nie mam zadnych objawów na ciążę...i nie wiem chyba wole mieś pewność i zaczekać jeszcze ten tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agunia a ile czasu ci się okres spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ewa 0505 gratuluję ci z całego serduszka:) cieszę się ogromnie, że ci się udało:) wierze, że tym razem też mi się uda.... biorę leki na usg mam 23 września, lekarz kazał mi myśleć pozytywnie:) i myślę... i w razie załamania.... powtarzać że się uda... musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Cześć wam. Jestem w ciązy od ok 3 tygodni metoda in vitro- (czyli 5 tydzien). Pierwszy test z krwi zrobiłam 10 dni po transferze czyli 13 dni po zapłodnieniu i wyszło mi 101, a potem po 4 dniach wyszło mi 729. Co sądzicie o takim przyroście bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dosiu a nie miałaś może 2 jajeczek? bo taka ta twoja betka dość duża jest:) czyżby były bliźniaczki????:):):):) pozdrawiam serdecznie i gratuluję że się udało:) moja siostra za 2 podejściem in vitro zaszła i dziś ma roczną córeczkę:) zdrową i silną kobietkę:):):)gratuluję jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka niewiadoma
Pisze do was z ogromna prosba o udzielenie informacji. Dzis mialam robione badanie zkrwi na obecnosc ciazy wyszlo mi 1.2mlU/ml wydaje mi sie ze nie jestem w ciazy ale juz zwatpilam jak zaczelam czytac niektore fora a tam pisza ze jak ktos mial 0.89 to zeby zrobil jeszce raz bete bo mozliwa. Ogolnie lekarz zlecil mi mase innych badac usg macicy piersi koloskopie szyjki macicy badania na tarczyce prolaktyne jakies przeciwciala. Po tych wszystkich badaniach mam sie zglosic na wizyte a do tego czasu bede umierala ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia21.21
dzastina hmmm mam cykle nie regularne...po ostatnim wspórzyciu miałam okre i był normalny:) teraz czekam ale on jest niereguarny... pisałam ze byłabym w 8 tyg gdyby to była ciąża...teraz byłby 10;] myślę że te testy nie mogły się mylić i okres przyjdzie ale chyba zrobie jutro jeszcze jeden a za tydz z krwi jak cos;/ bo ile mozna czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Beta-1,2 to jednak raczej za mało na ciąże, wszystko zalezy od tego po ilu dniach od woulki robiłas bete. W 12-14 dni po owulce norma powinna byc powyżej 16j. A ja miałam podane 2 zarodki i moze faktycznie beda bliżniaki, chociaz troche sie tego boje. ale co tam bedzie więcej pracy, ale i więcej radości, byle by nie była to dla mnie ciąża z powikłaniami , bo wiadomo ze ciaza mnoga to ciąża wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny poradźcie coś... czy któraś z was brała Clostilbegyt? bo ja go biorę i mam cały czas takie brązowe plamienia.. czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 ja od 2 dni mam pomarańczowe.... i nie bardzo wiem co to oznacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nikawx pomarańczowe? He he he wszystkie kolory tęczy:) może nie długo okres dostaniesz. Ale lepiej idź do ginka bo to może jakieś zaburzenia hormonalne. pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki,pozdrawiam wszystkie. Od 2 lat staramy się o 2 bobasa .16 powinnam dostać@ ale do dziś cisza w czwartek robiłam test i wyszedł negatywny ale byłam u lekarza który dał mi na badania b hcg bo powiedział że zwykłe czasami nie są tak czułe. Czy któraś z was może miała tak że test był negatywny a na b hcg wyszło że jednak jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja tak miałam:) zrobiłam kilka testów i wyszły na nie... a betka wyszła 5000:) po prostu testy czasami wychodzą a czasami nie:) najbardziej wiarygodny jest test z beta hcg.. daj znać jaki masz wynik:) życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. npewno dam znać ,dzięki za odp. Chyba że do pon. dostanę @ to raczej już nie będzie sensu iśc na badania jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 @ miałam 5 dni temu więc raczej nie dostanę teraz .... myślisz że to może być zaburzenie hormonalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jeśli faktycznie dostaniesz @ to nie ma sensu... Ja dziś odstawiam Clostilbegyt i jutro owu.... a w ulotce piszę że biorąc te tabletki wzrasta możliwość ciąży bliźniaczej... kurde ale by było czadowo!!! 2 za jednym zamachem i w wieku 25 lat trójka dzieci.... raz a porządnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nikawax wydaję mi się że lepiej skonsultować to z lekarzem... Masz już dziecko? przepraszam, że pytam ale mam słabą pamięć:) ja tak miałam po porodzie i okazało się że cierpię na zespół policystycznych jajników.... na szczęście nie jest tragiczne ale to dlatego mam problemy z zajściem w ciąże:( mam nadzieję że po tych lekach zajdę:) o niczym innym nie myślę:) ale myślę pozytywnie więc musi się udać:D już powoli zaczynam odczuwać ból brzucha...co zwiastuje owu... duphaston musi ją utrzymać.... pytałam kilka znajomych i mojej siostry i jej znajomych i faktycznie te leki pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nie martw się na pewno się uda... ja na swojego syna czekałam rok i się doczekałam i było warto.. tylko wtedy mi aż tak bardzo nie zależało bo byłam zaraz po ślubie, owszem szalałam i szaleję za dzieciakami- ale w tedy było mi jakoś obojętne... nie zabezpieczaliśmy się i wiedziałam że kiedyś nadejdzie ten dzień i w sumie nadszedł to był 14 luty 2007. Pamiętam na prezent walentynkowy kupiłam mojemu mężowi... malutkie, białe z zieloną koronką skarpecinki dla dzidziusia:) to w ten dzień po raz pierwszy test sikany pokazał mi 2 kreski.... jeśli teraz się uda.. to też mu nie powiem od razu tylko wyczaję dobrą do tego okazję, a podejrzewam że będzie i to nie długo bo nasz syn 23 października kończy 2 latka:) nie wiem czy ja już bujam w obłokach czy co??? ale fajnie się wygadać... czasami człowiek tego potrzebuje.. Gdy byłam w 7 miesiącu ciąży, zginęła w wypadku samochodowym moja najlepsza przyjaciółka, byłyśmy jak siostry od najmłodszych lat zawsze razem... bardzo mocno przeżyłam jej śmierć.. do dziś nie mogę uwierzyć że jej nie ma. Mam tylko męża ale wiadomo to tylko facet... a faceci są z marsa więc nie ma co na nich liczyć.... jedynie co mi pozostaję to tutaj się wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny sledzilam ten topik od poczatku wrzesnia, myslalam ze jestem w ciazy, przeczytalam tu mnostwo informacji i miedzy innymi to ze beta wzrasta od ok 8ego dnia po zapłodnieniu(tak tez jest opisane m.in. w wikipedii). chcialabym Wam tylko powiedziec - nieprawda, nie zawsze tak sie dzieje. zrobilam to badanie dokladnie 10 dni po owulacji(bardzo dokladnie czuje kiedy ja mam, wiec pomyłka w gre nie wchodzi) i wyszło mi mniej niż 1, nawet Pani, u której odbierałam wynik, powiedziała że ciąża wykluczona.. a tu nadchodzi data @ a jej nie ma dzień.. dwa.. trzy.. dodam ze cykle mam jak w zegarku, zawsze 28 dni, wiec zrobilam test i co?? dwie kreski:D a czemu było mniej niz jeden na becie, nie wiem, albo pomyłka laboratorium albo to jednak nie zawsze tak wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Aniom moje najszczersze gratulacje:) nie jedna z nas chciałaby takiej pomyłki w laboratorium... czasami wędrówka jajeczka do macicy trwa 7 a nawet 14 dni... ja miałam podobną sytuację.. ale najszczersze moje gratulację:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×