Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość piekna mniejgrubaska
podziwiam was---> dzieki :) Agus--> dziekuje ci kochana za mile slowa, skoro obiecujez mi ksiecia to trzymam cie za slowo..i jak sie nei znajdzie, to bedziesz musiala mi go znalezc i tu wyslac paczka polecona ;)ciesze sie ze u ciebie ok z humorkiem, tak trzymac. ja zaraz jade na trening. madziulenka---> witamy cie!!!!!!! milo nam ze chcesz z nami byc!! super :) zobaczysz ze ci sie u nas spodoba, bo my jestesmy super babki, prawda dziewczyny??? ( no i skromne;))napisz cos wiecej o sobie, wzrost, wage, ile chcesz zrzucic, czy stosujesz/walas jakas dietke....jak sobie poczytasz posty, to dowiesz sie wszystkiego o nas i sa tam nasze nr gg:) buziaka masz na powitanie! nic nie posprzatalam prawie, ale jak wroce z treningu to sie zabiore za moj balagan. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Siemanko :) Okna już umyte! hip hip huraaa :) strasznie nie lubie myć okien i prasować, a Wy ?:) Agnes życzę smacznego obiadku i udanego spaceru! mam nadzieje, że uda Ci się odzyskać choć te 50% kasy i dobrze je spożytkować :) Troche podłamana, nie słuchaj co oni mówią tylko rób swoje, pokaż wszystkim jaka dzielna jesteś :) poza tym takie diety nie wpływają korzystnie na samą sylwetke, dobre samopoczucie, satysfakcja, pewność siebie- to jest to !!!!!:) ja zawsze nikomu nic nie mówie o newj diecie, do momentu aż samo jakoś się wyda :) Piękna mniejgrubasko, głowa do góry, zawsze tak jest że miłość spotyka się w najmniej oczekiwanym momencie! ja też jestem sama, bywa że łapie się za poduszke i rycze jak głupia, że mnie nikt nie kocha itp :) są wakacje, jesteśmy na diecie- trzeba działać :) szkoda że nie jesteśmy z tego samego miasta to byśmy chodziły razem na podrywy, bo moje wszystkie kumpeli są już w długich związkach i nie mam z kim polować na świeze mięsko :)a jak się nam nie polepszy, to wtedy założymy nowy topik z tytule- rozterki samotnych dziewczyn i tam będziemy wylewać swoje żale i smutki :) Madziuleńka, jeszcze się pytasz? :) witamy Cię w naszym gronie :) napisz nam pare słów o sobie, żebyśmy mogły Cie lepiej poznać :) Miłego popołudnia Ślicznotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
jeszcze raz witam Kochane:D mam sobie 18latek, 172 cm wzrostu 63kg wagi. chce schudnac tak do 56. moim kompleksem sa BIODRA! mam 97cm w biodrachy, 69cm w pasie i 88cm w biuscie. wczesniej stosowalam diete 100kalorii, chodzilam na silownie, plywalam a teraz rolkuje i nie korzystam z autobusow;). zdarzaly sie tez mniej inteligentne sposoby na odchudzanie- glodowki, niekoneicznie zdrowe wspomagacze ale to juz (mam nadzieje) przeszlosc;). a poza tym mam wspanialego chlopaka, ktory juz sluchac nie moze o dietach i odchudzaniu i malo brakuje ze mnie pobije:D. ale coz, chce byc piekna!. ide dzisiaj na zakupy spodniowe i mam nadzieje, ze sie nie podlamie (nigdy nie mgoe tylka wcisnac, a jak wcisne to spodnie sa za szerokie w pasie i w udach). pozdrawiam Was i zycze milego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Elu---> brawo, az tu we wroclawiu widac jak twoje okna blyszcza :D dzieki ci kochana za slowa otuchy...mam nadzieje ze masz racje!naprawde panicznie boje sie samotnosci, a mam 25 lat!!!i czuje jakby zainteresowanie facetow moja osoba bylo zadne..nie wiem czy chodzi o wyglad czy o charakter...ech..bedzie co ma byc. madziulenka--> no to juz troche wiemy kim jestes! milo ze jestes i milo ze cwiczysz....co prawda twoja waga nie pokazuje zadnej nadwagi, ale sama lepiej wiesz co dla ciebie dobre ;) ja jestem po treningu, dzisiaj bylo lekko, krotko, bo trener stwierzil ze nie bedzie mnie meczyl, jak jestem po amerykanskiej i bez weglowodanow. ale i tak bylo super, duzo rosciagania i takie tam :) Jolku, Elu---> zdradzicie mi o co chodzi z ta oliwka, cukrem i pupa niemowlecia...ja tez chce miec gladziutka ;) buziaki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona topikiem
Piekna Mniejgrubasko, czy moge Cie zapytac ile udalo Ci sie zrzucic od poczatku? Ja sie "dietuje" z przerwami od 21 maja i na wadze 7,5 kg mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Ja już po obiadku, niedługo spacerek. Czuję się straaaaaaasznie cieżka. A zjadłam aż albo tylko 100g pieczarek z frytkami i pomidora. Tylko tych frytek było troche dużo =/ Ale do jutra juz nic nie jem :P Witam nowoprzybyłe do nas:) Przez Madziulenkę nabawie sie kompleksów:P Elu---i w Wawie też widać Twoje świecące okna;) serio! Piękna mniejgrubasko---naprawde sie nie smuć, bo moje slowa sie na pewno spełnią! Poza tym zabraniam mówic, że masz cos nie tak z wyglądem lub tym bardziej charakterem! Jesteś super babeczka i jesli jestes chwilowo sama to tylko dlatego, że sie jeszcze odpowiedni facet nie znalazł, który by sobie na Ciebie zasłużył! Więc uśmiechamy się szeroko:) Całuję moooooocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
zaciekawiona topikiem---> w poniedzialek sie waze, to wtedy powiem ile mi sie udalo schudnac :)nie wazylam sie bardzo dawno...ostatnia waga pokazala 83 kg, a jak zaczelam sie odchudzac na tym topiku, to bylo 88 chyba ( a pol roku temu 93 w porywach do 95).....teraz licze na to ze pare kilo mam mniej!podam info jak tylko sie zwaze...tobie gratuluje utraconych kilogramow. Agus--> jestes kochana, dzieki za mile slowa...skoro mi zabraniasz tak myslec, to dobra, sprobuje!! ...tak jest szefie ;) co do madziulenki, to masz racje, jej waga troche doluje ;) ....na twoje zyczenie usmiecham sie szeroko :) buziaki. dzieki ze jestescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Pancerna Elżbietka ciesze sie ze udalo Ci sie znalezc nowa prace,i nie musisz sie w tamtej meczyc;) Madziulenka witamy Cie ;)Wage wydaje mi sie ze masz w porzadku do swojego wzrostu, moze jakies cwiczenia bys sprubowala na bioderka? Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaciekawiona topikiem
Mozesz napisac jakimi sposobami schudlas ?? jaka diete stosowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
ja tam dla siebie jestem gruba:). planuje rozpoczac diete 1000kcl. wlasnie zjadalam makaron z rozgotowanymi pomidorami;). nie ma wielu kalorii a jest pyszne. (rozgotowac pomidory i doprawic ziarenkami smaku i dodac bazylii to kazdy potrafi;)). i zaczynam pic pu-erh oraz brac cidrex. pozdrawiam Laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona topikiem
Dziekuje za gratulacje ;-))) Odchudzalam sie setki razy dietami cud i innymi takimi. Chudlam, a potem klasyczne jojo. Heh. Ale teraz sie zawzielam i po prostu jem mniej. Trzy posilki dziennie, pieczywo tylko na sniadanie (choc nie trzymam sie kurczowo tej reguly), ograniczylam mocno slodycze, choc ich nie unikam. U mnie zawsze najwiekszym problemem byly slodycze (w baaaaaaaardzo duzych ilosciach) oraz nieregularne posilki. Dlatego jedna rada, dziewuszki, bo zauwazylam, ze niektore z Was robia ten blad - jesli zjecie za duzo np. na obiad, nie odpuszczajcie potem kolacji!! Trzeba zachowac regularnosc. No i co najwazniejsze - kazdy utracony KG sprawia, ze czujemy sie piekniejsze i atrakcyjne, prawda? A to najwazniejsze!!! Zycze wszystkim powodzenia w dalszej walce!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona topikiem
Aha, zapomnialam o najwazniejszym - RUCH. Bez przesady, ale troche cwicze w domu, od czasu do czasu skocze na basen lub na rolki. A dzisiaj - nowosc - przebieglam sie troche po parku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki:) Witam nowe osóbki w naszym gronie:) piękna mniejgrubasko----przełożę Cię zaraz przez kolano i spiorę na kwaśne jabłko jak nie przestaniesz się zamartwiać. Co do wyglądu, to nie masz sobie nic do zarzucenia, śliczna sympatyczna buzia, wielkie szczere oczka, no i ten biuścik:) Sama widziałam na własne oczy, że jesteś super laska. Zapomniałaś już o jednej z trzech zasad: powtarzać w lustrze, że jest się piękną??? A to sekrecik na gładziutką pupkę: po kąpieli nacieramy się oliwką z cukrem, a potem spłukujemy:) Gładka skóra gwarantowana:) Dziś byłam z Perłą na obiadku w restauracji i zrezygnowałam z deseru, normalnie sama się zadziwiam:) Obiad trzyma mnie do teraz;) Odezwę się później moje Drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Ale mnie nogi bolą:) Ponad 3 godziny spaceru robi swoje:D Ale może jeszcze dam rade wskoczyc na troche na rowerek. Tak jak obiecałam od obiadu juz nic nie zjadłam, choc mialam ochote. Jutro robie sobie dzien jogurtowo-serkowo-kefirowy ;) mniam:D Ściskam i całuje :) p.s. Słońca moje Kochane, a może Wy znacie jakieś łaagodne, nieuzależniające ale skuteczne środki przeczyszczające? Bo ja musiałam odstawić senes, ale przez to w ogóle sie nie moge teges.=/ I przez to sie zważyć nie moge, bo jak sie kilka dni nie wypróżniam to i waga bedzie kłamać. Pomocy! Buźka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej hej hej, Jolku--->dzieki ci ogromne.....nie bij mnie, juz sie poprawie, jak moglam zapomniec o zasadzie ktora sama wymyslilam! juz obiecuje od teraz sie trzymac....tylko zeby sodowa mi do glowy nie uderzyla - he ;) jestem z ciebie dumna, ze zrezygnowalas z deseru !!! a ta oliwke z cukrem wyprobuje jeszcze dzis - dziekuje za zdradzienie tajemnicy:) Agnes---> ja tez dzis pobiegalam, chcialam sie przewietrzyc i poszlam na spacer, az zaczelam biec i tak biegalam chyba godzine cala...teraz nogi mnie potwornie bola...ale pomysl jakie bedziemy mialy zgrabne nogi ;) a co do srodkow przeczyszczajacych, to wiem ze na bank takie wlasciwosci ma kompot z suszy a szczegolnie sliwki suszone....jak mam problem z wyproznieniem sie, to zjadam kilka suszonych sliwek i po klopocie...a moja matka regularnie pije kompot z owocow suszonych i niegdy nie ma/miala problemow z trawieniem i teges ;) sprobuj, powinno zadzialas..... pozdrawiam serdecznie i ide po prysznic, bo o tym bieganiu tak nie za bardzo pachne....zastosuje oliwke z cukrem Jolka i bede piekna i pachnaca ;) pozdrawiam, trzymajcie sie moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna mniejgrubasko, dziękuje za rade, ale obawiam sie że mój organizm przyzwyczajony do tej cholernej figury nieźle sie obśmieje, jak bede chciała go przeczyścić suszonymi śliwkami, hehe. Chyba bez środków farmakologicznych sie niestety nie obedzie :( Super, że pobiegałaś:) Ja nie moge biegać, bo mnie łapie kolka bardzo szybko. Próbowałam kiedys ale nic z tego. Jolku, ja oczywiście też jestem z Ciebie potwornie dumna za ten deser, a raczej jego brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche podlamana
No witam wszystkie stare i nowe kulizanki szklanki:) Mija moj drugi dzien dzietki hmmm nawet jest niezle, i co dziwne nie czuje az takiego gflodu wcale duzo pije wody niegazowanej i jakos daje rade, no jeden problem mam tylko ze tez nie umiem to co agnes o teges. Wczoraj jeszcze poszlo no a dzis klapa kurna , jutro musze dodac otreby owsiane do tych moich zupek i moze cos pojdzie:) Piekna mniej grubasko - ja tez mam podobny problem z samotnoscia, tez mam 24 lata i jakos nikogo interesujacego na horyzoncie nie widac, tez mam przez to czasami wielkiego dola no ale widocznie tak ma byc. Jednak nie mozemy sie poddawac, ja wierze mocno ze to sie zmieni, szczegolnie jak bedziemy juz piekne, szczuple i wysportowane:) Madziulenka - ty to kurna masz wage idealna i torche lapie przez Ciebie dola no ale coz kiedys tez tyle mialam ale jakos sie to pozmienialo:( ale bede dazyc do jej odzyskania poki co 10 kg trzeba zgubic i tyle. P.S z ta oliwka to fajna sprawa:))) Pozdrawiam i caluje pa No jakbyscie znaly naprawde dobre srodki przeczyszczajace to ja tez reflektuje, te sliwki to na pewno dobra sprawa ale poki co nie moge wprowadzic ich do mojej dietki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! Dziś 6. dzień - jajka i caaaaaaaaaały kurczak!!! A do tego łaziłam po supermarketach w poszukiwaniu sprzętu AGD, czyli zrobiłam kilka km pieszo ;) Czuję się nażarta na maks! a jednak żołądek się nieco skurczył!! Ale za dużo chyba zjadłam- grzech: jedna świeżunia bułeczka :( Teraz muszę lecieć, weszłam tylko na minutkę. jeszcze przyjdę. Hasta la vista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
Kochane, na naturalne przeczyszczanie najlepsza jest letnia woda z miodem i cytryna na czczo, kefir na czczo, a jak juz nic nie dziala to propnuje czopki glicerynowe, takie jak się dzidziusiom daje i wtedy nie m bata;). - - > troche podlamana- ja sie chyba uzalenilam od odchudzania i diet:)Trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
ehh, a ja znowu spać nie mogę i jakoś tak mi smutno!! Dobranoc!!śnijcie o rycerzach na rumaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche podlamana
Witajcie! DZis 3 dzien na DC:((( Nie jest dobrze, slaba jestem ani wstac nie umialam, hmm ale to juz chyba tak musi byc, w koncu dostarczam organizmowi nie wiecej jak 500 kcal wiec co sie dziwic, jestem wysoka bo w sumie 1,71 cm wiec organizm nie toleruje ak malej dawki kcal:))) Mozliwe ze z trzeciego tygodnia zrezygnuje bo nie dam rady dojsc do pracy hihihi a na to nie moge sobie pozwolic, zreszta mama juz mi zapowiedziala ze 3 tyg. kategorycznie zabrania i wyrzuci mi przez moje okienko wszystkie torebeczki :) Ponadto mam problem z zaparciami no co tu duzo mowic, wiec madziulenka mozliwe ze te czopki glicerynowe pojda w ruch (cholerka jak czlowiek sie musi katowac i to tylko dlatego ze chce sie byc pieknym, zrabnym i powabnym). Azulena - trzymaj sie mocno na swojej dietce, trzymam kciuki i zycze powodzenia:)) Przyjde pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was śliczne :) Ale miałam dzis rano zdziwko, hehe. Po tym wczorajszym 3-godzinnym spacerze miałam rano tak jakby wylew na lewej nodze. Zsiniała mi aż do łydki. Ale juz przeszło :) Dzis nie jem normalnego obiadu. 5 posiłków, w każdym jakiś nabiał. No i chyba jutro lece do apteki po te czopki glicerynowe:D Elu, tez sie jakos dziwnie czuje, dzis mnie tak dopadło myslenie co bedzie jak mnie nikt nie bedzie chciał, glupie w tym wieku. heh Ale teraz w sumie niezle sie czuje. Troche podlamana---skąd ja znam to oslabienie.Też masz mroczki przed oczami przy każdym gwałtowniejszym ruchu? Heh, cóż, cena piękna. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
Dziewczyny, ja w tamtym roku, też miałam takie myśłi, że zginije sama w domu a moje zwłoki znajdą po 3 tygodniach nadgryzione przez owczarka alzackiego. i w zasadzie pogodzilam sie z ta mysla. i taka pogodzona spotkalam wspanialego faceta, ktorego kocham nad zycie (jest swietny i chyba naprawde mnie kocha skoro pomogl mi wyjsc z bulimii i w ogole wytrzymuje ze mna a to naprawde osiagniecie:D). czopki naprawde działają:D. i ruch. przynajmniej ja tak mialam- jak pobiegalam to polepszala sie przemiana materii:). ja nie mam dzis w ogole obiadu, a jestem zbyt leniwa zeby sobie samej gotowac. wyjdzie to z pozytkiem dla mojej diety:D. milej niedzieli:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Ciesze sie jak dziecko:D Załatwiłam się bez pomocy żadnych wspomagaczy! Eureka! Może jeszcze nie jest ze mna tak źle:P Wybaczcie, musiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Leniwa niedziela, oglądam \"Pokój z widokiem\" i dziwnie nie jestem głodna. Wczoraj pożarłam kurczaczka, mmmm, lubię to białe mięsko z piersi- uwielbiam. Po wczorajszym dniu, kiedy dość dużo latałam, czułam, że spalam jeszcze więcej. Miałam zawrót głowy z wyczerpania, więc wypiłam soczek i przeszło ;) Powinnam ćwiczyć, jeżdzić na rowerku, cokolwiek. I postanowiłam, że od poniedziałku zaczynam ćwiczyć w domu. Teraz mam okres, więc jestem słaba na maks. A propos spalaczy, przeczyszczaczy itp. Teraz używam Thermo Speeda, rzeczywiście pobudza i można góry przenosić. Plus jest taki, że jest naturalny. Po niektórych innych używkach nie mogłam spać. Na przeczyszczenie kiedyś brałam chyba wszystko. Z naturalnych metod tylko suszone śliwki i marchewka na czczo popijane wodą. agnes--- nie byłam uzależniona konkretnie od senesu, ale od wszystkich laxantii. Te kulki , które brałam, działały lżej, ale pozwoliły mi odrzucić mocne tablety. Firma Dagomed, granulki nr 17 na odchudzanie i 19 na zaparcia. Tanie i dla mnie skuteczne. Sama się zdziwiłam,że homeopatia działa. Glicerynowych czopków nienawidzę ;) Tylko nie to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
Azulena, ile kosztuje Thermo Speed? chudnie sie po nim?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... masakrycznie dałam d**** :P Ale wiecie co jest najlepsze? że nie mam jakichs strasznych wyrzutów sumienia... mam nadzieje ze nie przytyje przez to, że znów sie najadłam, miałam dwa dni przerwy pomiedzy napadami. Ale stwierdziłam, że czasem trzeba sobie odpuscic ... Wybaczcie ze znów zawiodłam. Eh. Kobieta puch marny jednak. Ale do jasnej anieli przeciez jest niedziela, czasem trzeba sobie zrobić dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche podlamana
Czesc laski! Moja moj 3 dzien dietki (chcialoby sie powiedziec 3 tydzien hihiih) ale nic z tego. Nawet czuje sie dobrze, jednak najgorzej jest rano, bo duza przerwa w niejedzeniu wiec to chyba dlatego tak zle sie rano czulam. Ale jakos mam dobre dzis mysli i czuje ze dam rade nawet te 3 tyg.:) tylko na razie musze jakos troszke uspokoic moja maminke bo ta szaleje na maksa. Agnes - spokojnie nic sie nie stalo, w niedziele sie nie posci wiec nie musisz czuc zadnych wyrzutow sumienia, zreszta powiem szczerze, ze jak skoncze ta drakonska dietke, to tez pewnie schrupie cos dobrego bo to jest normalne ale po prostu bede sie starac kontrolowac moje posilki i tyle, jak dam rade to dietka 1000 kcal i wszystko bedzie ok. No ale troche mnie przestarszylas z ta nozka, czy to ci sie przytrafilo pierwszy raz, kurcze ja bym chyba oszalala bo ze mnie to panikara troche jest? od czego masz takie objawy - tylko od niejedzenia? A propos morczokow przed oczyma, to zaczynam je miec po malu hihih ale mam nadzieje ze jakos sobie z nimi poradze. Pozdrawiam i caluje P.S dopiero 3 dzien ale naprawde juz czuje sie lepiej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche podlamana
azulena - czy ten dagomed na zaparcia naprawde jest dobry bo ja drugi dzien nic:(( jak sie spozywa te granulki bo nie wiem czy one sa dozwolone przy mojej diecie cambridge? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! troche podlamana fajnie ze dobrze sie czujesz i masz takie pozytywne nastawienie:) Podziwiam Cie ze dajesz rade na takiej diecie. Agnes1987 nie przejmuj sie kazdemu sie moze zdarzyc a najwazniejsze to nie miec wyrzutow sumienia;) i wrocic normalnie do dietki;) Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×