Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Kasiu-----brawo!!! Masz swój pierwszy raz za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
hej! ja sie tylko melduje, bo jak zwykle zapracowana jestem. brzuch tam mnie boli, ze czuje jakbym miala w kosmos odleciec za chwile no i przez ten okres jem baaaardzo duzo i bardzo niezdrowo ;) ale za takie cierpienie to mi sie tona czekolady nalezy ;) swoja droga to sie czuje tak gruba jak wielka beczka,ale znajac zycie skonczy sie okres i to uczucie tez przejdzie ;) milego dnia, kochane. Kacha--> brawa za wytrwalosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna --ja też okres właśnie dostałam, balon zamiast brzucha mam ogromny.I jeszcze od 3 dni nie mogę się, że tak powiem załatwić, i ociężała jestem strasznie. Obijam się dziś znów okropnie w pracy, ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Hej Dziewczyny! We wtorki mam zajęcia do godz. 12, więc mogłam sobie trochę połazić po sklepach. Chciałam bratu kupić sweterek ale nic nie znalazłam ciekawego. Potem byłam na spacerku i poćwiczyłam z godzinkę. Teraz jestem troche "padnięta" i po serialu idę spać. Co było wczoraj w "M jak miłość"?? Bo nie obejrzałam. Usnęłam o godz. 19 z hakiem :D Elus - mój brat powiedział, że w kwestii Twojego nicku nie jest w stanie błysnąc pomysłem :D I jak tam maseczka?? Kacha - gratuluję rozpoczęcia stronki !!! Pozdrawiam wszystkie Dietowiczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Hej Hej :) Nie było mnie wczoraj bo po zajęciach zaraz zabrałam się do robienia plakatu na dziś- muszę go też zreferować ustnie przed całą grupą i pewnie stane tam z burakiem na buzi i nic z siebie nie wydusze, bo ja niecierpie takich przemówień :) Wiecej napiszę po powrocie do domu, bo teraz mam jeszcze dużo rzeczy do zrobienia! Do przeczytania po południu :) Buziaki Elaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziecwzynki! Wstałam o ósmej, bo banda domagała się wyjścia na dwór. Teraz nastawię pranko i wypiję kawusię, a potem odprowadzę psiaka do niańki, pójdę na pocztę zapłacić rachunki i jak wrócę, to zacznę przygotowywać się do korków. Życzę Wam wszystkim miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
hej hej hej pracoholik sie melduje i zyczy wam milego dnia.przez ten okres cale moje dietowanie idzie na marne ;) ale co tam - trzeba uzupelnic poziom zelaza- najlepiej czekolada :) wczoraj jadlam kolacje o polnocy - madra jestem no nie? Elus--> powodzenia!! napewno powalisz ich na kolana!!!!trzymam kciuki!!! milego dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jednak wszysciutkie miesnie mnie bola po aerobikowaniu sie! smiac sie nie moge:) a dzis tak u nas wesoło w pracy! a dzis znow cwiczonka i ciekawe jak jutro beda mi miesnie dokuczac. jolku juz dawno mialam pytac- a dlaczego Wy prowadzacie piecha do niańki? co by w korkach nie przeszkadzał? elu - a co to za plakat? hym? co ty studjujesz kochana?? bo niedoczytałam, bo byćmoże na którejs stronce pisałaś. piekna -- alez ty zmienna kobieta jestes, doly i szczesliwosci mieszaja sie non stop, odchudzanie i jego olewanie też, hym? To tak jak ja ;)- tyle ze ja nie dziele sie z Wami tymi moimi wszystkimi problemami-zmianami. Okres daje sie boląco we znaki chyba znow po no-spe sięgne Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zadzwoniła do mnie mama takiej małej niedobrej od korków i przełożyła na jutro i się ucieszyłam, bo ona daje mi popalić nieźle. Mała przyjdzie jutro....co się odwlecze, to nie uciecze:/ Na obiad gotuję zupkę ogórkową- to jedna z moich ulubionych:) mniam! Dobra, uciekam, bo się nie wyrobię! Kasia----ja tam, trzymasz tą swoją dietkę?? Zyczę wytrwałości! Piękna----tylko się nam za bardzo nie przepracuj! Eluś----na pewno wypadniesz wspaniale, no wiesz....ten twój urok osobisty;) Do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu----psiaka zaprowadzam do niańki, bo to sąsiadka mojej Perły, a dokładniej koleżanka jego mamy. Kobitka ma ok.50tki i bardzo kocha zwierzaki, a że nie może mieć swojego piechola, bo ma głupiego męża, który jest temu przeciwny, to zabiera naszego piechola na 3 godziny na spacer, a ja jestem odciążona w jakiś tam sposób. Ta sąsiadka mówi, że gdyby nie pracowała, to mogłaby tak cały dzień z Bonusiem chodzić na spacery:) Bono za nią przepada! Z kolei chciała brać i tego mniejszego na spacery, ale ten mniejszy piesek, to taka \"przylepa\"- pilnuje mnie i beze mnie ani rusz:) Szkoda, że Twoja psinka nie ma takiej niani, to by się wychasała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
i jak tu sie nie zapracowac, jak pracy tyle ze trzeba trzeba. kacha--> masz racje, bo ja jestem taka hustawka nastrojow,az strach pomyslec co bedzie jak bede w ciazy ;) to chyba jesien tak na mnie wplywa, a co do okresu i zawalania diety, to zawsze jak mam okres, to jem bardzo duzo- taka mam nature :) Jolku--> i jak twoja dietka? dzielnie trzymasz sie na samych obiadkach? Elus--> jak ci poszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Dzień dobry Kobietki :) Wczoraj wieczorem chciałam do Was napisac, ale kafeteria nie chciała się odpalić :( no ale dziś jestem z samego rana :) Piękna- wczorjsza przemowa poszła mi strasznie :D wyglądałam jak trzęsąca i jąkająca się galareta hehe! nawet własnych liter z plakatu nie mogłam poprawnie przeczytać :D a za miesiąc czeka mnie taka kolejna przemowa :) moja grupa zdobyła 5 pkt na 6 możliwych więc nie jest tak najgorzej :) Jolku- no właśnie, jak idzie Ci jedzenie samych obiadków ?:) ja wczoraj spisałam się ładnie, bo jadłam same owoce i piłam Fit warzywny + dwie czarne kawki :) dziś czuję się lżej i jak się uda to też sobie urządze taką własną dietkę :) mam dziś znów zabiegany dzień więc myślę że dam radę :) Kacha- studiuje administrację na 2 roku, to są studia licencjackie, ale zapewne kontynuować będe je dalej :) pod koniec kolejnego semestu mam wybrać specjalizację z której będe pisać prace na roku 3cim i tak się zastanawiam- może adm celna? ajj aż mnie brzuch boli ze zstrachu jak ja o tym pomyśle:) ten czas tak szybko leci! Ok, zbieram się, bo za 20 min muszę wyjść a jeszcze z mokrymi włosami siedzę :) udanego dnia Wam życzę:) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
hej! tyko chcialam milego dnia zyczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
no i co tu taka cisza???gdzie sie podziewacie wszystkie???????????? pisac, pisac, pisac!!!!!! ja wlasnie mam krotka przerwe i ide na obiad.jak wroce to maja tu byc tysiace wpisow,a nawet wiecej - miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
bede krzyczec!!! naprawde!!!! gdzie sa wpisy????? co to w ogole ma byc??? ja nie wiedzialam ze dzis jest jakies szczegolne swieto, ktore zwalnia od wpisow na kafeterii... rad dwa juz sie wpisac tu i zlozyc sprawozdanie z dzisiejszego dnia!!!! odliczam 3.... 2..... 1........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Jestem ale .... juz mnie nie ma! Potem zajrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
to Agusia jest zrowlniona z pompek,a reszta dziewczyn po 200 pompek i 150 przysiadow - wykonac i to juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia25
Przepraszam, że się nie meldowalam ale miałam "urwanie głowy". wyszłam z domku o 7 rano a wróciłam o godz. 15.15. O 15. 30 juz siedziałam w autobusie i jechałam do biblioteki. Przed 17 byłam w domku i po rzuceniu plecaka juz wyleciałam jak z procy bo byłam umówiona z koleżanka. Szla kupić buty i wybrałam się z nia. Dopiero wróciłam! Ufffff! Ledwo żyję! Jutro napiszę więcej. OBIECUJĘ! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia25
Piękna - dzięki, że nie muszę pompek robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! piękna----te pompki to mi nawet na rękę:)hehe Nie meldowałam się wczoraj, bo miałam korki, a po nich nie jestem w stanie funkconować normalnie:/ Byłam strasznie zmęczona- stąd moja nieobecność:/ Teraz uciekam, bo dziś znowu korki i muszę przygotować materiały. Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jaja...nikt się nie wpisał od 11stej rano??:) Ja skończyłam korki i czekając na Perłę idę się zrelaksować w wannie! Życzę Wam miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
hej! Cos ostatnio malutki ruch na topiku!!! Zaraz ja zacznę odliczanie!!!!!! Gdzie się podziewacie!? Ja się relaksuję z moim Misiem. Jak zajrze póxniej to mają byc wpisy! piękna - sorki, że się rządzę na Twoim tapiku ale porządek ktoś musi zaprowadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
U no i znowu sama jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
melduje się :) odebralismy wczoraj monitor z serwisu i wiecie co? znowu nie działa hehe! ojjj ja to się mam z tym sprzęciorem :D Napiszę więcej jak wstanę rano :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Rzeczywiście jakoś ciuchutko tu u nas się zrobiło, ale co tam- ja nie pozwolę na zastój:) Wstałam dziś o 9tej, więc pospałam sobie fajnie, dietkę dalej próbuję trzymać, ale przyznam, że miewam momenty słabości. Eluśka----oj Ty to się masz z tym monitorem, może wyzuć go przez okno!:P piękna----a Nasz pracoholik jeszcze żyje??Buziaki!!! Dziś idę na zakupy z Perłą, potem na cmentarz, a potem obiadek, leniuchowanie, a na wieczór jak Perła pójdzie do pracy, to zamierzam poprasować, bo znowu się nazbierało:/ Taki mam plan na dzisiejszy dzień. Uciekam kobitki moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co Was tak mało dzisiaj na cafe??:( Tęsknię!! Głodna jestem jak cholera, a już obiad jadłam, śsie mnie w brzuszku i chyba zaraz wypiję kolejną herbatkę, aby zapełnić się troszkę. Dietując po swojemu czuję się o wiele lżej, ale strasznie mnie boli brzuszek z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam, ażeby powiedzieć dobranoć. Wykąpiulałam się, pomalowałam paznokietki i mykam do łóżeczka, a Wam życzę kolorowych senków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Bondziorno:) Rety, ale zaniedbujemy nasz topik!trzeba coś z tym zrobić :) Jolku- chyba skorzystam z Twojego pomysły i przez okno wyrzuce ten monitor bo już patrzeć na niego nie mogę :) znowu mam pożyczony maciupeńki czarno biały monitor i odbiera mi to chęć siadania przed nim :) Piękna- co tam u Ciebie? wczoraj Cię tu w ogole nie było! podejżana sprawa :) Aguś- jak tam weekend mija, nie poszliście jednak na tą imprezkę ? Ja właśnie jem sniadaniem, wczoraj się objadłam troche i do tego znowu piwo piłam! zgadnijcie kto mi je kupił hehe :) Miłego dnia, zajże później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
oł jeeeeeeeeeee :) nowa stronka :) ale ze mnie farciara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×