Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość Pancerna Elżbietka
ja używałam tylko peelingu i serum, całej serii w siebie nie wklepywałam, bo wiedziałam że mi czasu nie starczy każdego dnia na te zabiegi. Ja słyszałam ostatnio że krem z Soraya czy jak to się pisze jest dobry, ale po moich wielu doswiadczeniach z różnymi ujędrniaczami uważam że to wszystko kwestia podejścia- jak wierzysz ze pomaga to i najzwyklejszy za 5 zł pomoże :) moja kumpela która uczyła się w szkole kosmetycznej mówiła że na celulitis i rozstępy najlepsza jest oliwka i żaden krem jej nie zastąpi, nie wiem czy jej wierzyć, ale obecnie żadnego ujędrniacza nie stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
ooo, widze tu z samego rana dziewczyny sobie konwersuja- dobrze dobrze. wiecie ja dzis tez chce posprzatac a potem cos dla urody- maseczka, depilacja(wrrr jak ja tego nie lubie), kapiel i takie tam. ale sobie dzisiaj pospapal,chrapie slodke, wstaje a tu na zegarku 9 :) niezle co, zwykle tyle nie spie,ale wyspana jestem. zaraz ide zjesc sniadanko i zabieram sie za sprzatanie- kiedys trzeba ten syf posprzatac- ech. milej soboty zycze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Jak tam idzie Wam sprzątanie? bo u mnie robote wre :) poodkurzałam cały dom, 2 piętra podłog i schody zmyte, naczynia pozmywane! rozpędziłam się jak szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejtrubska
a ja sprzatam, sprzatam, sprzatam - jeszcze troche i bedzie koniec, nie lubie sprzatac- wiecie do pedantki mi daleko ale tez nie lubie balaganu,wiec trzeba cos zrobic by normalnie dom wygladal. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Ja już się uporałam z bałaganem. Skończyłam o 12.30. Odkurzyłam całe mieszkanko i umyłam podłogę w kuchni i u siebie w pokoju. Muszę tylko u siebie książki ułóżyć bo leżą na podłodze (ale w równym rządku na szczęście). Kurz wytarłam z mebli bo już patrzeć nie mogłam. Mam meble ciemne więc muszę często sprzątać. Kolega przyjechał o 13 ale wysiadł przystanek wcześniej i musiałam go szukać po osiedlu hehehehe! Przed chwilką pojechał. Siedzę sama i nic mi się nie chce. Miałam się uczyć ale .... jakoś nie mam natchnienia na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
a ja na piekny koniec dnia poszlam z siostra na pizze :) ale ze mnie dietkowiczka :D:D:D:D ale co tam, spali sie ;) raz na jakis czas mozna :) wiecie co najlepsze, ze nawet nie mam wyrzutow sumienia tylko smieje sie z samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
i czemu tu tak cicho? na imprezach wszystkie??? ja sobie siedze i popijam herbatke pyszna liptona - pychotka po prostu. w ogole te nowe herbatki smakowe liptona sa bombowe po prostu.drogie troche ale za taki smat to warto naprawde tyle zaplacic. jakos nie mam weny pisac cosik.ale jak zlapie to sie tak rozpisze ze napsize caly poemat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
ale ja po tej pizzy mam rewolucje w brzuchu, moj brzusio dawno nie dostawal takich smakolykow, to pewnie dlatego :) pocwiczylam sobie dzis ladnie i jutro pewnie czekaja mnie zakwasy,ale to akurat lubie :) a teraz sie opijam herbatka i tylko latam siku co 5 minut ;) ale ta herbatka jest dobra, gdyby byla dietka oparta na tej herbatce to bym mogla ja pic i pic ;) ale pewnie bym sie odwodnila po 2 dnaich :) kurcze, az sie sama sobie dziwie jest jesien, ja sie obzeram i nie mam wyrzutow sumienia(moze dlatego ze wiem ze od jutra ruszam z planem i programem) i w ogole jakas taka chodze rozesmiana, a powodu nie mam zadnego wlasciwie i jakos wszystko mnie tak cieszy :)to chyba dobrze nie? oby mi tylko tak dluzej zostalo, a co bedzie jak znajde prace i sie zakocham?? to dopiero bedzie;) a ja tu sama jestem o tej poznej porze???? Elus - nocny marku, gdzie sie podziewasz??? Jolek pewnie z mamusia pije trunki malo niealkoholowe ;) Agus--> jak tam? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
i nie moge teraz zasnac przez to ze latam siku non stop- ech pampersik by sie przydal tu ;) co by tu napisac, nic, uhahana jestem dalej jak bylam - chyba mi zaczyna odbijac ;) juz sie dzis nie wpisuje,ale jutro zawitam i powiem czy mi sie udalo wreszcie wystartowac z moim planem. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
no chyba wreszcie zbieram sie spac - kiedy trzeba nie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Bondziorno:) Piękna- wybacz, że Ci nie dotrzymałam towarzystwa, ale padłam spać już ok 21:30 :D a śniły mi się przeróżne rzeczy! i straszne i o dziwo znów o lekkim zabarwieniu erotycznym :D nie wiecie czego to może być skutek? mi się wydawało, że sny dotyczące ludzi któtych znam mam wtedy jak o nich myslę przed snem, a tu proszę :D a może to już mi głupota i w snach odbija? :) no ale wracamy do tematu Dżamy :) fajnie, że masz dobry humor, a z tym kawalerem- kto wie, kto wie :) tylko musisz się troszkę postarać! Idę teraz zmywać gary po wczorajszych grzybach, bo wczoraj wieczorem już brakło mi sił . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
no hej :) Elus--> widze ze nie spisz....ja sobie spokojnie sie obudzilam o 8,podchodze do komputera, a tu 7 - i co? jak jest zmiana czasu to ludzie dluzej spia,ale ja do spiochow nie naleze i nie wiem co zrobic z ta dodatkowa godzina, wole ja milo spedzic niz przespac :)co do snow, to wlasnie jest odwrotnie podobno, jak tobie sie ktos sni, to ta osoba o tobie mysli - tak mowi moja mama, a ona potrafi tlumaczyc sny. zaraz lece zjesc sniadanko, odpoczne troche i pewnie pocwicze. milej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Piękna, no skoro Twoja mama tak mówi to pewnie tak jest :) ale mam dobry humor :) ja już jestem w trakcie śniadania a Tobie życzę smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Elus--> to dobrze ze humorek dopisuj, ja tez mam dobry humor, a jeszcze taka ladna pogoda :) i jak tu nie cieszyc sie zyciem :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Witam! Z wczorajszego planu wykonałam wszystko+ odwiedziłam chorą koleżankę. Dzisiaj wstałam o 6 i siedziałam w łżżeczku oglądając filmy na kompie. Yeraz sie zbieraqm do ambitniejszych zajęć. Piękna i Elcia - ja też mam dobry humorek. Oczywiście byłby lepszy gdyby był ze mną mójm Artur. Pogoda u mnie jest super, więc potem śmigam na spacerek. Potem od razu do kościoła. Miłego dnia Wam życzę! Potem zajrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Hej:) wiecie, był u mnie niedawno mój brat cioteczny, co prawda działa mi trochę na nerwy, ale przyszedł z całkiem niezłą wiadomością, a mianowiecie- 13 sierpia 2006 będzie jego wesele :D ciesze się, bo na weselu ostatnio byłam chyba w 3 klasie podstawówki :) poźniej zawsze coś mi stawało na drodze, a do tego żadko miewam śluby w rodzince bo większość się porozjeżdzała! co prawda czasu jeszcze jest duużo, ale już teraz muszę zacząć działać, bo mam śliczną sukienkę, ale dobrze w niej wyglądam jak wazę góra 58 kg :) a do tego trzeba jakiegoś odpowiedniego partnera poszukać, żeby na parkiecie wstydu mi nie przyniósł :) Agusia- co od tej serii eveline to plus jaki jeszcze ma- dobrze nawilża, bo ja mam z tym zawsze kłopot i mało który balsam się sprawdza. A Ty moja droga znowu się uczysz? kurcze, żebym i ja miała taki zapał! jak usiądę nad książką to zaraz śpię jak zabita! jak nadchodzi sesja to dla mnie prawdziwa katorga, bo ja nie potrafię uczyć się późnymi porami a zazwyczaj wtedy się ma czas :) Ciekawe co tam u Naszego Jolka...tęsknimy! :) Na razie na fazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
o maj gasz :D żadko :D hehe, ale ze mnie gramatyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejtrubaska
prerazenie mna ogarnelo......nie wiem czemu wczesniej nie zauwazylam,ale jakos tak stanelam przed lustrem i zobaczylam ze mam brzuch jak kobieta po porodzie- masarka jest wielgachny - dobrze ze mam dobry humorek, inaczej to bym wpadla w panike,ale juz strzelilam 100 brzuszkow i cos trzeba z tym zrobic, a juz mialam taki plaski,a tu- tragedia.....no nic, bede robila wiecej brzuszkow i mam nadzieje ze to pojdzie sobie, cale szczescie ze brzuch jest w miare latwo zrzucic - daje sobie tydzien, ma sobie pojsc to sadlo z brzucha....a wy kochane macie mnie pilnowac i sprawdzic za tydzien czy mam plaski :) teraz ucekam robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Nie meldowałam się, bo cały czas spędzam z Mamą, bo ona już we wtorek w nocy wyjeżdża i chcemy się sobą nacieszyć! Teraz Mama poszła do koleżanki(jeszcze z ogólniaka), moja Perła śpi, bo jeszcze nocki nie odespała, a ja poczytałam gazetki i włączyłam komputerek. Muszę Wam powiedzieć, że cały dzień mi niedobrze, bo się strasznie obżarłam- Mama mi tak gotuje. Gdyby ona była na stałe w domu, to bym się chyba w drzwiach nie zmieściła. Dżamuś----a jaki smak herbatki liptona popijasz, bo ja właśnie sobie dokupiłam tą zieloną z cytryną, ale zastanawiam się nad cynamonową. Eluś----ja też się stęskniłam, mało tego- myślę o Was często:) Aga----ucz się pilnie:) Zmykam moje Perełki, pójdę sobie zrobić popcorn taki z mikroweli, maślany-kaloryczny, ale pyszny:) Po wyjeździe Mamy będę meldowała się znacznie częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej dziewczyny. ale dzis mialam intensywny dzien, tyle fajnych rzeczy robilam :) Jolku---> ja wlasnie cynamonowa sie opijam - Kenya- pycha :)Marocco tez jest przepyszna :) dziewczyny, trzyamjcie za mnie kciuki od jutra dietka na powaznie :) slodkich snow zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
witam ponownie! Jolek - wreszcie jesteś! Tęskniłam jak pozostałe dziewczyny! Eluś - ja też czasem zasypiam nad książką. Siedzę i się uczę tyle czsu bo ja jakaś tępa jestem! Dlatego wtłaczam w siebie wiedzę. Ale ile mi zostanie to się okaże w swoim czasie. piekna - co to za zwidy o wielkim brzuchu??? Hehehehe! Dasz radę! Na znak solidarności też zacznę jeszcze bardziej "molestować" swój brzuch! Tylko okres mi się ma zacząć dzisiaj i bedę napuchnięta trochę więc moje pomiary mogą być niedokładne! Hehehe! Byłam na spacerku. Pogoda piękna! Połaziłam, pomyślałam i potęskniłam za moją Kwiaciareczką (mój Misiu sprzedający kwiaty). Jeszcze spotkałam chłopaka, z którym sie kiedyś spotykałam. Historia zawiła jak brazylijski serial. Opiszę jak będą chętne na czytanie. Bo nie wiem czy Was nie zanudzę. To dobranoc! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Ja jeszcze na chodziejestem! Nie mogę usnąć bez mojego Misia! Tęsknię za nim bardzo. Widzę, że nikogo nie ma. To znikam! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Bondziorno :) wpadłam sie przywitac...później napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Witamw piękny dzionek! Wstałam o godz. 7, siedzę i oglądam filmy. Koleżanka mi pożyczyła 10 kaset video i kilka płytek. Teraz mam troche wolnego to nadrabim zaległości. Te kasety to juz drugi miesiąc u mnie leżą. Potem się odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej dziewczyny, ale dzis ladna pogoda- zimno jest, wiatr wieje ale i tak jest pieknie, a jak slicznie jest :) ja siedze w pracy sobie. zajrze pozniej,jak zrobie sobie dluzsza przerwe. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
no i co tu taka cisza????? halloween i pewnie myslicie nad strojami??? ja jeszcze nie mam pojecia co bede robila dzis, trzeba cos wymyslec. jestem od dzis na dietce i powiem wam ze radze sobie calkiem dobrze, stwierdzilam ze czas pokazac swiatu ze mam silna wole i sie nie dam skusic...nawet chocbym miala isc na randke z super przystojniakiem to i tak nie tkne nic poza menu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Hej Kobietki! rety jaki mam dziś koszmarny dzień! od rana mama mnie denerwuje na maxa! siedze w kuchni z małymi przerwami od 7 rano i zapierniczam, zmywałam dziś już 3 razy, upiekłam sama ciasto na zamówieni, które przyjechała Helcia i zamaist mi pomóc to pojechała gdzieś odbierać swoje futro z przeróbki! a tych palt i futer to ma chyba z 10 sztuk! no i właśnie przed chwilą wróciła do domu i nawrzeszczała na mnie że spaliłam sernik! a to dosłownie 3 małe cimne plamki! wcale nie jest spalony a ta robi wielką aferę i najchętniej to by chciała zebym trzymała głowę razem z sernikiem w piecyku i pilnowała! albo dziś wstałam specjalnie o 7 rano, żeby pozmywać naczynia bo wczoraj już mi się nie chciało, stałam w kuchni godzinę i szrowałam gary, płytki...po skończeniu nie upłyneło 10 min a słyszę krzyki jeszcze zaspanej Helci- Ela ile można spać, wstawaj bo robota jest! Taka jestem wściekła że z tego wszystkiego właśnie jem ciastka kruche z mlekiem, głupota wiem, ale mam to gdzieś, bo muszę sobie jakoś humor poprawić! kurde, przydałby się jakiś pocieszyciel :) Piekna- fajnie że dietkę rozpoczełaś :) Agusia- jak mija Ci dzień? dalej filmy oglądasz?:) Zajżę wieczorkiem! może będę w lepszym nastroju...baju baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
o rety co ja napisałam :) juz się poprawiam... upiekłam sama ciasto na zamówienie, które przyjeła Helcia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Elus--> no rzeczywiscie masz dzionek jak nie wiem co ;) ale glowa do gory, moglo byc gorzej. co do pocieszyciela to fakt, ciagle ich brakuje- ech ci faceci tyle fajnych babek na tym swiecie czeka by je przytulic..no chocby Ty i Ja, no nie? ale oni sie nie znaja ;) mnie z kolei denerwuje moja siostra, ktora od rana mi powtarza ze i tak nie schudne czy jem czy nie jem i w ogole po co, bo jestem grubaska taka fajna i ze i tak nie schudne, i mnie denerwuje,albo ma zarty w stylu...o juz widac efekty twojej diety - tylek ci urosl i sobie ma polewke ze mnie. ja sobie wlasnie szykuje kolacyjke, bo mam ja jadac o 17-18, ale jakos tak zglodnialam wiec zjem o 17. a potem nic, sama woda i herbatki owocowe. pocwiczylam dzis ladnie i mimo dietki dalam rade :) zajrze pozniej. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Melduję się! Obejrzałam sobie 2 filmy, pomagłam mamie upiec ciasto, pobawiłam się z moim zwierzaczkiem, zrobiłam pranie. Jeszcze mi zostało prasowanie niewielkie i zrobienie notatek na chemie analityczną. Eluś - współczuję dzionka. Ale jeszcze się nie skończył, więc może sie poprawi. Piekna - nie słuchaj siostry!!!!! Pewnie jest zazdrosna , że jak dopniesz swego to będziesz ładniejsza i zgrabniejsza od niej!!!!! Jurde jak może tak mówić, przecież jest Twoją siostrą. Ja jak zaczynam jakąs dietkę to mój brat mnie wspiera ale na początku mnie opieprza, że po co mi dieta. Ja wierzę, że schudniesz !!!!!!!! Potraktuj jej gadanie jako motywację. Wyobraź sobie jej minę jak schudniesz!!!! Hehehehehe! Jolek - znów tęsknimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×