Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 23

Od 3 dni mam zmywarke i czuje , ze zyje

Polecane posty

Gość plazio
super. właśnie 'uprałam' trochę rzeczy po obiadku i te ze śniadanka w 45 stopniach na szybkim programie i zostawiłam na jakiś czas do wyschnięcia. prawie wszystko suchutkie, kilka kubków przetarłam z lekka (ale to dosłownie pare kropel). super patent :) dzięki :) pół godzinki i wszystko lśni. I love the machine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
a bosch też mi się podoba - miałam dylemat z wyborem, ale siemens był do wzięcia od ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch zmywarka
ja wstawiam zmywanie teraz co drugi dzień jestem rodziną 3 osobową i gotuję co drugi dzień , ale jak mam na nocną zmianę to raz w tyg gotuję, dziecko przeważnie je w przedszkolu, choć ostatnio jest w domu bo cały czas choruje więc wtedy i ja muszę gotować, odczuwam brak sztućców muszę dokupić bo w obecnej chwili na drugi dzień już nie mam widelcy ani noży, łyżeczek mam więcej bo ich to zawsze brakuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrych
Gospodarstwo 1osobowe. Zmywanie co 2 dzień, zmywarka 60tka. Bilans dzisiejszego tylko dnia, dla 1 osoby: -27kubków -6talerzyków do ciasta -5 talerzy głębokich -9talerzy płytkich -3miseczki -2patelnie -3miski stalowe -34 szt. sztućców -2słoiki Byli goście -sztuk trzy;-) ale bywa że bez gości jest podobnie. Jak by nie patrzeć na to - oszczędzam czas, wodę, detergenty i ręce:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
ja na razie włączam codziennie - nie mogę się powstrzymać ;) ale już widzę koniecznośc dokupienia szklanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompostownia
Zawsze używałam VarioSpeed i własnie dzięki Wam odkryłam w instrukcji, że faktycznie wtedy pobiera więcej wody i energii. Pytanie tylko ile więcej? Bo tego nie napisali :o Więc sama nie wiem czy korzystać teraz z dłuższego programu w niższej temperaturze czy dalej to VarioSpeed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta
ja bym stawiała tylko na czas ...który moge poświęcić sobie np isc sie kapac relaksowac .......a nawet w tym czasie siedziec i pić kawkę .................ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch zmywarka
mi się wydaję że funkcja vario spied z tego co wyliczył mój mąż ,ja używałam przez 2 tyg zmywarkę , powiedział ,że zużyła prądu jakby już cały miesiąc zmywała, czyli jak wstawiasz vario spied to jakby dwa zmywania ci robiła przynajmniej tak na mój rozum, można włączać program zraszanie bo bardzo mało prądu pobiera prawie nic, a potem program jaki się chcę(ale bez vario) ja włączam ten 30 min 45stopni bo wszystko domywa nawet gary , więc jestem zadowolona, jeżeli nie mam garów mogę wstawiać co drugi dzień, ale tak samo jak plazio nie mogłam się nacieszyć i ciągle ją wstawiałam, (mam manie czystości) tak samo z praniem nie mogę przeboleć jak coś mam do prania wstawiam pół prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompostownia
Zraszanie? Ja nawet nie wiem czy to mam :D Musze sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
ten szybki program jest naprawdę spoko. ja dziś 'przeprałam' 'gary' dwa razy i to był moment nieuwagi :) 30 min zleciało jak z bicza trzasł - uchylam drzwiczki (genialny jest ten pomysł) i 10 min później wszystko jest na swoim miejscu w szafkach :) czyste, błyszczące i suche :) z lubością kolekcjonuję naczynia na jutrzejszą 'przepierkę' :) pralka też czasem pracuje u nas 2 razy dziennie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta
witam ja tez czesto myje na tym programie 30 min u mnie jest to 60 stopni ... bez suszenia ..jedak nie otwieram drzwi .....szkoda mi mieszkania na te pare ....zostawiam naczynia i po jakims czasie wyciagam i tez pieknie suche bez zacieków czy zdaża sie WAm ze zmywarka nie domywa i są zacieki ...bo mnie sie juz kilka razy zdarzyło ..mam zmywarke juz ponad 1.5 roku ....kupowałam ten płyn do mycia zmywarki ...albo puszczam zmywarke na dłuzsze mycie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna baba
Ja chyba jestem jakaś dziwna ;). Jak się przeprowadzaliśmy i urządzaliśmy nową kuchnię, to byłam wielką przeciwniczką zmywarki, ale mąż się uparł i zmywarka stoi. Na wypadek, gdybym dłużej była nieobecna w domu i on musiał zmyć naczynia. On tego nie cierpi, ja - wręcz przeciwnie. Efekt jest taki, że od 3 miesięcy zmywarka stoi "nie rozpakowana" (tzn w śroku jest folia, instrukcja obsługi itp), ja zmywam ręcznie i z niechęcią na nią spoglądam. Nie chce mi się kompletnie czytać instrukcji obsługi, pewnie zwariowałam, ale uwielbiam zmywać naczynia, mężowi nie pozwalam nawet się zbliżyć do zlewu. Jestem pedantką i umarłabym chyba na zawał, gdybym zobaczyła choć kroplę wody nachlapaną obok zlewu na blacie albo niedomyte naczynia ;). Biedny ten mój chłop. Podobnie się ma nasza kuchenka mikrofalowa, nieużywana, bo nie uznaję jedzenia z mikrofali, ale to też wymysł męża, na wypadek gdybym mnie dłużej nie było w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta
wiesz dziwna babo kazdy ma jakies zdziwaczenia .....daj znac jak zaczniesz ja urzywac ....czy jestes zadowolona ja kiedys tez byłam przeciwniczka zmywarki bo jakios tak dziwnie tez lubiłam i nie krzywdziłam sobie ze musze myc gary ....ale do czasu .... ja okropnie nie lubilam myc np szklanek do piwa a wycieranie ich masakra ...wiecznie nie doczyszczone ..a tu prosze wkladam wyciagam i z usmiechem wkladam do szafiki .................super to ktos wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
mnie też się kiedyś wydawało, że lubię zmywać, ale najwyraźniej skóra na moich rękach nie podziela mojego zdania. mam nadzieję, że teraz trochę 'odżyje' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna baba
chyba pora na debiut zmywarkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch zmywarka
mi kiedyś nie przeszkadzało zmywanie, w tej chwili nie mogę patrzeć na naczynia, każdy kto spróbuje to już nie zrezygnuje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmażona
Dla 2 osób chyba nie opłaca się kupować zmywarki. Takie jest moje zdanie. My mieszkamy z dziećmi, strasznie brudzą. Myjemy raz dziennie, jak zmywarka jest już cała zapchana. Jakbym mieszkała tylko z mężem, to nie wiem co ile byśmy ją włączali, raz na 2-3 dni... Co do większej ilości zastawy, garnków, szklanek itp, no to trzeba się zaopatrzyć, dla własnego spokoju. Co do firmy, mamy zabudowaną zmywarke Franke. Działa fenomenalnie. Fakt, to jest pierwsza moja zmywarka, ale jestem z niej bardzo zadowolona. Co do tytułu tematu, 100% racji. Każdemu kto ma dużo zmywania polecam zmywarkę. Dziewczyny, odchodzi codzienne mycie i sterty garów w zlewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch zmywarka
najfaniejsze jest to że po obiedzie wstawiam wszystko do zmywareczki i już jest czyściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym miec zmywarkę, ale to sa mrzonki..najpierw musze coś zrobic by wymienic podłogi i graty....marzenia..o zmywarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
Tak sobie zmwam i zmywam... ale też i czasem zastanawiam, kiedy czuję pod palcami na szklance lub talerzu nabłyszczacz, jak to jest tak właściwie z tą chemią do zmywarek? Nie pomiesza nam ona w kiszkach? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch zmywarka
mam nadzieję że nie pomiesza, zaczęłam zmywać na dłuższym programie bo wydaję mi się że lepięj to wszystko zostanie spłukane i wyższa temperatura zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
okładnie to samo robię od 2 dni :) mam wrażenie, że mniej mi się wtedy ślizgają gary w ręku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet dla dwoch osob sie oplac
zmywarka. my po slubie piec lat temu kupilismy od razu do nowego mieszkania. takze zmywamy co dwa dni, a jak sa goscie to nawet codziennie, albo dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WIEC DOSWIADCZYLAM
iz odswierzacz z rynku kupiony w niemczech jest 10000razy lepszy niz calgonita.... i ja juz nie wiem czy ten niemiecki jedynie maskuje brzydki zapach...szczerze mam to gdzes...bo skoro calgonit o stokroc drozszy ma jedynie wisiec w zmywarce i udaaaawac, ze dziala to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
ja mam odświeżacz calgoniu. dostałam ze zmywarką :) wisi, ładnie wygląda i pachnie więc chyba nie jest taki beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam zapach do
zmywarek w rossmanie za 3,99 i tez pachnie:P calgonitu za ponad dyche nie będe kupować bo nie widze sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
cytryna też ponoć działa niezawodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam zapach do
tez czytałam o cytrynie tu na forum ale nie próbowałam. tak myślę że awaryjnie to można wypróbować, bo na dłuższą mete to nieopłacalne 1 cytryna na jeden cykl, a po między cyklami cytryna przecież sama w sobie nie pachnie zbyt intensywnie, i raczej zapachu tłustych garów nie zneutralizuje.a tak poza tym to co z pestkami one nic nie pozapychają? ja tylko tak gdybam ale moze się wypowie ktos kto uzywa cytryny w tym celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazio
Czy ktoś z Was może ma zmywarkę Siemens SF 25M853 EU? nie mogę znaleźć w niej funkcji zabezpieczenia przed dziećmi :( a w danych technicznych na agito.pl jest podane, że ten model posiada taką możliwość. może ja jej po prostu nie potrafię tego załączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannda
Oj tak zmywarka jest moim zdaniem cudem techniki dla każdej pani domu. Mój kochany mąż zaraz po ślubie podarował mi na urodziny zmywarkę. Kupił zmywarkę Candy. Nie bardzo się znałam czy to jakaś dobra zmywarka czy jakaś słaba. Po jednak tygodniu używania się okazało że to cudny sprzęt. Pracuje bardzo cicho (lodówka przy niej buczy) zuzywa bardzo mało wody tylko 10 litrów. Polecam Zmywarki są the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×