Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njibhu

depilacja pasta cukrowa

Polecane posty

Gość moszimoszi
poleciałam też z wąsikiem, a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaaaaa
kobitki nie powinno sie depilowac miejsc intymnych to bardzo niezdrowe wiem bo maz lekarz mi wytlumaczyl i teraz tylko przycinam trymerem wam tez to radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naa
a ja wyłączyłam już paste po pół godziny ponieważ była prawie czarna i teraz czekam aż ostygnie, konsystencje ma dobrą, więc mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W iq MediSpa wiem, że robią zabieg depilacji pastą cukrową (mam tez kumpele, która nauczyła się taką pastę robić sama, choć mówiła że trwa to+depilacja samodzielna godzinami i nie jest zbyt łatwe szybkie i przyjemne). Chyba warto raz na jakiś czas udać się do salonu i poddać profesjonalnej opiece w tym zakresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13131313
Nie bawiłam się w samodzielnie robioną pastę cukrową, tylko udałam się do kosmetyczki na depilację bikini (Poznań). Wcześniej goliłam się maszynką, musiałam zapuścić włoski, trwało to około tygodnia. Z efektów jestem bardzo zadowolona, prawie nic nie bolało, żadnych podrażnień....po trzech tygodniach miałam bardzo cienkie i jasne włoski, prawie niewidoczne. Dwa dni temu byłam drugi raz i kosmetyczka miała problem, żeby je zauważyć....Depilacja jest wg mnie droga, kosztowała 100 zł, dlatego może spróbuję z gotową pastą, ale dopiero wtedy, gdy włoski rzeczywiście będą bardzo osłabione. Włoski wyrywane są z cebulkami, dlatego z czasem jest ich rzeczywiście coraz mniej. Mojej koleżance na nogach po systematycznej depilacji pastą nie rosną już prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13131313
Nie bawiłam się w samodzielnie robioną pastę cukrową, tylko udałam się do kosmetyczki na depilację bikini (Poznań). Wcześniej goliłam się maszynką, musiałam zapuścić włoski, trwało to około tygodnia. Z efektów jestem bardzo zadowolona, prawie nic nie bolało, żadnych podrażnień....po trzech tygodniach miałam bardzo cienkie i jasne włoski, prawie niewidoczne. Dwa dni temu byłam drugi raz i kosmetyczka miała problem, żeby je zauważyć....Depilacja jest wg mnie droga, kosztowała 100 zł, dlatego może spróbuję z gotową pastą, ale dopiero wtedy, gdy włoski rzeczywiście będą bardzo osłabione. Włoski wyrywane są z cebulkami, dlatego z czasem jest ich rzeczywiście coraz mniej. Mojej koleżance na nogach po systematycznej depilacji pastą nie rosną już prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteście zainteresowane salonem kosmetycznym, który wykonuje depilację pastą cukrową, zajrzyj na www.NaszaUroda.pl Znajdziecie tam oferty salonów wraz ze szczegółowymi informacjami na temat wykonywanych zabiegów i cennikiem. Na pewno znajdziecie odpowiednie miejsce. Później dzięki dokładnym danym teleadresowym, w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z salonem aby umówić się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem osoba,ktora wykonuje depilacje pasta cukrowa od ponad 5 lat i wlasnie wrocilam do Polski z Francji,gdzie pracowalam ta metoda i tam sie szkolilam. Po sprobowaniu tej metody juz nikt nie wrocil do wosku ani tym bardziej do golenia.Wykonam depilacje calego ciala- bikini calkowite,brazylijskie cale nogi....Wykonuje depilacje profesjonalnie,szybko i w domu klientek na terenie Warszawy.Dojezdzam wszedzie i o kazdej porze dnia.Mam juz wiele zachwyconych ta metoda klientek w Warszawie i w innych miastach,mozna dopytac je o wrazenia i opinie na moj temat :)))) Mozna dzwonic do mnie bez skrepowania o kazdej porze dnia.Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane Panie. Ceny bardzo konkurencyjne do salonow warszawskich ;))) Bea tel 514 277 546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retr655hgh
tez sobie dzisiaj zrobilam, na razie stygnie, dalej sie zobaczy, jak nie wyjdzie, to najwyzej ją zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaA.
Odświeżę temat bo znalazłam nowy salon (dają vouchery z dużymi zniżkami) i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Włoski odrastają po paście duuuużo wolniej, brak poparzeń (jak to często przy wosku bywa) czy podrażnień. W dodatku często mają ciekawe promocje. Polecam wszystkim pastę cukrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re_nia
Witam w Gdańsku polecam: www.wyspasalon.pl dziewczyny robią to profesjonalnie, żadnych podrażnień, ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 2112
Witam! Mam pytanie do Sonii. Woda musi być już przegotowana i zimna? A sok z cytryny wycisnąć z całej cytryny? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-115 SPA Warszawa
Zapraszamy do nas- my eykonujemy tą metodą. Również polecamy preparat EpilFree przy normalnej woskowej metodzie- ta inowacyjna metoda pozwala osiągać rezultaty jak przy laserze , włosy są coraz rzadsze i mniej odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaklara
witam was wszystkie polecam niedawno otwarty salon na warszawskiej medicalart jest tam świetna dziewczyna i ma w swojej ofercie tą depilacje polecam jest naprawdę bezbolesna i dotego naprawde profesjonalne wykonanie stronka www.medicalart.com.pl polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaŁódź
Cześć dziewczyny, do pasty cukrowej namówiła mnie koleżanka. I chwała jej za to ;) ale od początku... Jak już się przekonałam to kupiłam w SuperPharmie pastę z cosmodermy za ok 24zł. Pokleiłam się jak nie wiem przy pierwszej kulce...no ale mądry Polak po szkodzie i drugie podejście o niebo lepsze. Metoda czasochłonna...męczyłam się z jedną nogą kosmicznie...ale było warto ;) W kazdym razie mam porównanie. z racji tego, że tyle czasu zabiera metoda cukrowa, nie starczyło mi na obie nogi ;) Więc 1,5 nogi zrobiłam metodą z pastą a już tą końcówkę pojechałam maszynką bo musiałam wychodzić. Minął tydzień, i dobrze, że jest zima i chodzę w spodniach. 1,5nogi nadal gładziutkie...a ta reszta ..odrosty 2-3mm ... tak więc w weekend zarezerwuje wiecej czasu i biorę się za siebie. Domowego sposobu nie próbowałam, ale nie wiem czy jest sens, bo to nie są duze koszta a naprawdę dziala. (i dla niedowiarków, nie mam cienkich blond włosów, bo jestem dojrzałą brunetką ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_bez włosów
ja szukałam, szukałam - ale dzięki za porady bo okazało się, że prawdę mówicie:) Poszłam do opisywanego wszędzie Face and Body Institute na "cukrowanie" i eureka! w życiu nie byłam tak gładka. Mój opis jest taki: boli - mnie bolało ale do wytrzymania natomiast mija 3 tydzień i to owłosienie jest jakby go nie było. W ogóle to wstydziłam się jak diabli zrobić to brazylijskie bikini ale ta dziewczyna, która to robiła..kurcze nie jestm pewna Karina czy Karolina - strasznie fajna. Chciałam to normalne ale mnie namówiła i fajnie, że to zrobiła! W ogóle nie ogarniam jak można to robić samemu - przecież to musi być straszne! pozdrawiam i polecam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 3 podejścia do depilacji cukrowej i żadne nie wypaliło :( Albo ja jestem lewa w kuchni albo nie wiem co. A do wosku na pewno się nie przekonam, więc zostaje mi krem do depilacji. Ale po cichu marzę do laserowym depilatorze o takim http://www.vitalab.pl/347,rio-ipl-hair-remover.html. Mnóstwo kasy kosztuje, ale .... marzenie o gładkim ciele na zawsze.... stosował go ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzę do gabinetu w Poznaniu
Próbowałam sama robić depilację pastą cukrową jednak zawsze było coś nie tak. Teraz chodzę do salonu kosmetycznego, wiadomo,ze taka depilacja trwa dłużej niż np.woskiem i przy okazji jest trochę drożej ale warto wydać te pieniądze i mieć idealnie gładkie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
Czy może ktoś polecic salony w Poznaniu, w których jest taka depilacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz iść tam
Jest kilka, wystarczy poszukać w necie: Www.spatio.com.pl www.beautypremium.pl www.babor-bb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
Tylko 3 ??? A możesz polecić konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
Tylko 3 ??? A możesz polecić konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
A z tych trzech, który możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
A z tych trzech, który możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania z Poznania
A z tych trzech, który możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz iść tam
Teraz najtaniej jest w www.beautypremium.pl, to nowy salon i pewnie dlatego na początek zrobili niższe ceny od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×