Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny!Właśnie że nie teraz jak będę to zapytam.Przykleiłam pół plasterka zobaczymy jak będzie.Rosa prosze podpowiedz jak robicie te kwiatuszki i bużki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa-62
Witajcie . Dziewczyny jestem po łyżeczkowaniu ( koniec pazdziernika) i mam taki mały problem . Czy wy tez miałyscie cos takiego ? Zawsze po stosunku mam jakieś plamienia ,krwawinia , nigdzy mi sie coś takiego do tej pory nie zdzrzało. Później jest wszystko w porządku. Pozdrowienia czkam na jakąś pomoc, opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona42
A ja miałam łyżeczkowanie pod koniec listopada. Niestety nie wspolzylam jeszcze. Aktualnie mam miesiaczke 3 dzien i bardzo, bardzo obfitą. Wczesniej tzn. przed zabiegiem trwalo tylko 2 dni, a potem bylo juz normalne umiarkowane krwawienie. penelopo-62 a jak u Ciebie wygladaja miesiaczki po lyzeczkowaniu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa-62
IWONA 42 Po pierwszym łyżeczkowaniu ktore mialam w lipcu miesiaczke miałam 2 tygodnie po zabiegu A teraz było kontrolne łyżeczkowanie w pazdzierniku . Miesiaczke mialam 2 dni po zabiegu ale zato nastepna była po 45 dniach i to po lekach ,ktore stosowałam przez 7 dni . A teraz też mam stosowac ten lek miedzy 19-25 dniem cyklu a ma sie pojawic miesiaczka i tak mam stosowac ten lek prze 3 miesiace. a lek nazywa sie LUTEINA i stosuje go dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witajcie :-) Rosa 59 - codziennie tu zaglądam, choć nie zawsze piszę. Pozdrawiam Cię 🌼 Iwona 42 - u mnie po łyżeczkowaniu pierwsza miesiączka to były same plaienia ale następne to już były znowu krwotoki. Teraz mija dwa miesiące jak mam mirenę i wiecie co - w wigilię dostałam okres - same plamienia!!! Dziś niedziela i okres prawie się kończy. Wreszcie zaczynam normalnie żyć! Uwierzyłam w mirenę a ona teraz pozwala mi żyć. basiunia 59 - dla Ciebie :-) 🌼 ❤️ a teraz szybki kurs - żeby wyszła buźka piszemy takie znaki : - ) (czyli dwukropek, myślnik i nawias - wszystko bez spacji) natomiast kwiatek - piszemy ten wyraz w kwadratowym nawiasie , to samo serce - też ten wyraz w kwadratowym nawiasie. Spróbuj :-) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia 59 -również jestem na plasterkach Systen 50 ,nie mam żadnych objawów ubocznych ,myslę ,że dla naszej grupy wiekowej jest to dawka odpowiednia ,( mam 47 lat ),wszystkie panie operowane ze mną też są na tych plasterkach i nic się nie dzieje.Zastanowila bym się nad odstawieniem Estazolanu,jest to lek ,który powoduje przyzwyczajenie i po pewnym czasie już nie działa ( to tylko psychika domaga się tego środka),sa nowoczesne leki nasenne mniej szkodliwe,ostatnio bardzo popularny lek ,,NASEN,,proponuje skonsultować się z lekarzem.Dodam ,jeszcze że operowana byłam w marcu tego roku a na plastrach jestem od 4 doby po zabiegu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rosa!!!Witaj Danusia!!!Witajcie wszystkie dziewczyny!!!Daniusia tez sadze ze ten Estazolam mi nie sluzy tylko wiem ze nie wolno go odstawic odrazu.Wlasnie duzo dziewczyn tak jak piszesz jest na Systenie.Nakleilam wczoraj pol plasterka dzis sie czuje zle.Coraz czesciej mam migrenowe bole glowy z cisnieniem nie mam problemow 120/70 lub 138/77.Najgorzej sie czuje wieczorem kreci mi sie w glowie jestem slaba.Nie wiem czy to nie nerwy tak jak pisala Rosa bo ja jestem raczej panikara.Jak sie cos dzieje to biore wszystko do serca i juz mam ta chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Becia Ci teraz nie popuści i ja też:), na poprzedniej stronie uczy Cię jak robić buźki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mieszanka (Estazonal i Systen) rzeczywiście może Ci nie służyć, też bym sie zastanowiła czy stopniowo nie rezygnować z Estazonalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
basiunia 59 - świetnie :-) :classic_cool: Rosa 59 - witaj, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Witam! Wczoraj wyszłam ze szpitala w 6 dobie po usunięciu macicy z mięśniakami( operator powiedział, że miała wielkość melona). Czuję się dobrze tylko brzuch boli. Pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś pamiętamy, że poszłaś na operację, jedna z naszych dziewcząt też pisała, że ją bolał brzuch po podobnej operacji do Twojej, pozdrawiam Cię i dochodź szybko do siebie🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużego miałaś mięśniaka, ale dobrze, że masz wszystko za sobą, teraz juz będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po wszystkim
Witam. Chcialam tylko napisac pare slow o szpitalu miejskim w piekarach slaskich bo jak moja mama miala miec tam usowana macice to rozpaczliwie szukalam informacji na ten temat i nie znalazlam. Mama miala tam operacje. Wszystko sie udalo. Operowal ja ordynator, a asystowal dr Skiba. Mama jest zadowolona. Mowi tez ze opieka samych pielegniarek jest super. Ze jak byla po operacji to pamieta ze caly czas przychodzily do sali zeby sprawdzic czy wszystko ok i ze sa naprawde mile. Tak wiec polecamy ten szpital. Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, miło, że tak się troszczysz o swoją Mamę, życz Mamie szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy Ci za informacje o szpitalu w Piekarach Ślaskich, może znajdzie sie ktoś kto w przyszłości z nich skorzysta (mnie dzielą setki kilometrów). Pozdrawiam Cię🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita 1811
Witajcie Kochane Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było,gdyż miałam zepsuty komputer.Dzisiaj go odebrałam z naprawy więc od razu się odzywam.Witam serdecznie wszystkie "Nowe" Panie, które już są po i życzę szybkiego powrotu do formy sprzed operacji.Wszystkim Paniom przed życzę odwagi. Wszystkim Syrenkom życzę dzisiaj szampańskiej zabawy.❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Dołączam się do trafnych życzeń mojej poprzedniczki :-)! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ..... Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę. Szczesliwego Nowego Roku 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam 🌼 Pozdrawiam 🌼 i zyczę wiele dobrego w Nowym Roku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Najserdeczniejsze życzenia na rok 2009, szczególnie dużo zdrowia i dobrego samopoczucia! jola.papa odezwij się jak się czujesz?(miałaś operację tydzień przedemną). Ja z dnia na dzień dochodzę do siebie, brzuszek jeszcze jak nie mój, ale boli coraz mniej. Dzisiaj prowadziłam samochód i całkiem dobrze mi szło( 10 dni po operacji). Pilnuję się jeszcze żeby nie dzwigać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Shafali- doczytałam się, że jesteś z Józefowa i operował Cię lekarz, który pracuje w szpitalu w Otwocku - to tak jak mnie. Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 dni boli mnie w prawym boku tzn, 10 cm od pępka w linii prostej. Jest to ból przy kaszlu. Ból ten jest niezwykły , piekący. Jestem 6 miesięcy po usunięciu macicy. Mam wrażenie, że puściły mi jakieś wiązadło. Czy to możliwe. Dopiero w poniedziałek pójdę do lrkarza, ale bardzo się tym martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę Haniu, że nadwyrężyłaś kaszlem jakiś mięsień i nie ma to związku z operacją, bo za dużo już czasu minęło. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×