Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość gośćtina
Witaj katia1972! Takiego bólu akurat nie miałam. Ale za to ciągneła mnie rana jak przewracałam się na boki no i czsami zabolało coś w środku. Ale dzisiaj po 2 miesiącach już nic nie czuje. Miałam cięcie pionowe. Mam nadzieję że dzisiaj samopoczucie będzie lepsze. Pozdrawiam was gorąco Napiszcie co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Witam dziewczyny:-) Moj humor ok, narazie czekam choc mnie trafia przy czekaniu musze wytrzymac... A jak Wasze nastroje? Ja jestem ze Slaska, mam corke Laurke, taka z Niej 'bazarowa ciocia'-zagada kazdego:-D Zawodowo nie robie nic bo nie przyjmowali mi Mlodej do przedszkola ale od wrzesnia juz idzie:-) Wczoraj myslalam, zeby o to samo zapytac:-) Ale mi z glowy wypadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
gośćtina więc jak dłużej to potrwa będę musiała zgłosić to lekarzowi. Nie wiem co to za cholera mi tak dokucza. Może to tylko po operacji tak. No zobaczymy... A dziś to nie wiem ...dzień ładny i całkiem podobny do tych kilku poprzednich...;-) czyli nuda...nuda...i ..............nuda? :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Witam Ja jestem z dolnegośląska. Mam 13stolatka w domu, Alexa. Na razie klopotow nie sprawia, w tym roku idzie do gimnazjum, no zobaczymy :-) Od 2 lat jestem kierowca tira :-) Jezdzimy z mężem na chlodniach na podwojnej obsadzie po europie. Pracujemy dla holendra. Chodzilo mi po głowie żeby sie przeniesc do holandii, piekny kraj, tylko holendrzy to jakiś naród "przyglupow" czy coś :-) więc mi odeszła ochota na przeprowadzke :-) Teraz szukamy z mężem działki rekreacyjnej blisko domu ( mamy koło bloku ogród dzialkowy :-) Albo siedze w kabinie, albo w domu. Pora pooddychac :-) Przyda się spacer. W przyszłym tygodniu się wybiorę na maly rekonesans. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
katia1972 jeśli miałaś operacje laparoskopwo przez pochwę to taki ból może występować. Ale lepiej zapytać lekarza. Jesteś krótko po operacji i jeszcze wszystko się goi. Ja miałam także kłucia w ranie i w środku ale z czasem to wszystko ustępuje. Ja mam córkę 15 letnią i jestem z Poznania. Chciałabym już zapomnieć o operacji i zacząć żyć normalnie ale jakoś mi to nie wychodzi. Szarlotanka90 cieszę się że jesteś tak pozytywnie nastawiona i tak trzymaj i nie załamuj się bo to tylko szkodzi na zdrowiu. Trzymajcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 dobry pomysl z ta dzialka:-) My tez mielismy ale sprzedalismy, idiotyczne sasiedztwo sie Nam trafilo a szkoda bo bylo cudownie... Taki maly wlasny kawalek podworka. Fajna masz prace, super! Zawsze podziwialam kobiety ktore umieja jezdzic ogromnymi autami. Ja dopiero nabieram umiejetnosci bo prawo do juz mam hihi:-D Gosctina Poznan piekne miasto, mam tam wujostwo. No nie martwie sie narazie, tak sobie postanowilam. Co ma byc to bedzie a zycie trzeba brac z rogi i do przodu:-) Moj maz ma takie poczucie humoru, ze bez Niego to bym sie we wzlach topila. Choc nic nie wiadomo jeszcze mowi mi "raczku moj" hihi:-D Od przyjazni zaczal sie Nasz zwiazek i tak juz ponad 7lat. Nikt z Naszych znajomych nie wierzyl w Nas a My sie naprawde kochamy i wspieramy, choc zaczynalismy jako smarkacze. Usmiech dziewczyny, usmiech poprosze o taki: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
gośćtina no właśnie nie przez pochwe, dlatego trochę mnie to martwi. No dowiem się więcej ok 19 maja. szarlotkaanka90 super podejscie :-) brafo :-) Ja już nie mogę się doczekać kiedy mój mąż wróci (brakuje mi Go bardzo :'( gośćtina a tak na marginesie. Nie wiesz kiedy po takiej operacji można wypić jakieś procenty? (może nikt nie widział tego pytania ;-) ) taką mam ochotę na jakieś małe martini ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
Katia1972 nie mam pojęcia ja winko lampkę wina wypilam tak po 6 tyg. Jak się czujecie dziewczyny? Pozdrawiam was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 dzieki bardzo:-) Nie mam pojecia jak z alko po operacji ale moze poczekaj az Cie przestanie tak bardzo bolec bo procenty podnosza cisnienie i moze Cie narywac potem od lepszego przeplywu krwi... Tak na chopski rozum pisze bo nie wiem, fachowcem nie jestem. No i leki jak bierzesz to odpada bo bebechy Ci w ogole poskreca, to trzeba uwazac. Wytrzymaj kilka dni jeszcze az sie lepiej poczujesz. Wspolczuje rozlaki z mezem... A kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
szarlotkaanka90 wraca w czwartek, albo piątek. W naszej firmie wszystko jest mozliwe ;-) czym szybciej chcesz wrócić, tym dłużej jesteś w pracy :) taka ich "uroda" ;-) No poczekam z tym martini :-) pozostane przy kawie i melisie wieczorem buuuu ;-) Już mnie glowa boli od nadmiaru tv Leków w sumie nie lykam. Tylko ibuprom jeszcze parę dni, bo mi się jakieś g***o przyplatalo :-( coś jak przeziębiona krew. Mam małego guzka przy pachwinie, ale jakby od wczoraj mniej już boli i pewnie się wchlonie niedlugo. Zobaczymy. Już nie wiem co ze sobą robić :-( Jesoo... Oby nas zmora nie dopadła :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 To juz nie dlugo:-) Kilka dni jeszcze, dasz rade:-) Ksiazke jakas przeczytaj moze, ja uwielbiam czytac. Jak mi tylko nuda wieje to biore cos i czytam, taki ciekawy pochlaniacz czasu:-) Juz powoli przestaje krwawic i nie boli prawie wcale. Zafarbowalam sobie dzis wlosy zeby cos robic, cos zmienic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
gośćszarlotkaanka90 no pięknie :-) a jaki kolor? W sumie w życiu przeczytałam mnóstwo książek, dziękuję. Ale jakoś nie mam obecnie weny na książki :-) na tv w sumie też nie. Sama nie wiem co ze sobą zrobić...Tak dni jakoś mijają...W przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera. Muszę podciac wlosy i zafarbowac. Od poniedzialku, albo wszystko wróci do normy, albo dopiero zacznie się ciągnąć :-( Powiem, -że odzwyczailam się od siedzenia w domu. Myślałam, że odpoczne, a ja nudze się jak mops :-) RATUNKU!!!!!! Zartowalam :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 zafarbowalam na czekoladowy braz, taki ciemny. W ogole dzis jakis zryw do porzadkow mam hihi chyba dla "wyzycia sie":-) Zawsze jak mi cos nie po mojej mysli to wysiedziec nie moge. No rozumiem, nie potrafila bys sie skupic, za duzo innych mysli. Nie dlugo wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Gosctina a jak Twoje samopoczucie? Lepiej juz? Niebawem wszystko sie ulozy:-) Glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
gośćszarlotkaanka90 ooo :-) to ładny kolor Ja cale życie farbuje na czarno, uwielbiam ten kolor :-) Po weekendzie wracam na obroty :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
goścszarlotkaanka90 trochę lepiej ale dalej nie mogę odpędzić od siebie myśli. Kiedy to się skończy bo mam już dość :-( Cieszę się że chociaż wy macie tyle optymizmu i i tak trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 tez uwielbiam czarny kolor wlosow, mialam kiedys ale wygladalam jak zmora wiec zeszlam na ciemny braz choc nadal marze o takiej glebokiej czerni... Nie ta uroda hihi:-) Jak humor? Chyba lepiej, widze lepsze nastawienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Gosctina zajmij sie czyms co wymaga wkladu "mozgowego"-jak mawia moja 5-latka:-) Wszystko sie ulozy, cierpliwosci. Juz chyba wszystko za Toba, mam racje? Tylko mysli musisz przestawic. Ja mam wszystko przed soba... Tez sie niepokoje ale schowalam narazie ten niepokoj gleboko. Taka deprecha tylko Cie dobije wiec zacznij z nia walczyc! Kopnij ja w d**e... Ode mnie tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
gośćtina glowa do góry, bo będziemy musialy przyjechać do Ciebie i trochę Tobą potrzasnac ;-) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Ja tez lubie się nakrecac "niepozytywnie" Ale powiem, że czym mniej mnie boli, tym lepsze mam samopoczucie. GośćTina proszę o pozytywne myslenie. Już nie powinnas się martwić :-) będziemy Cie wspierac :-) :-) :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
Dziękuję jesteście kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Wstawać dziewczyny !!! Zaczyna się piekny weekend :-D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
Katia1972 skąd ty masz tyle energii? Tryskasz optymizmem ;-). Użycz mi tego trochę bo ja nadal nie mogę się ogarnąć. Od operacji schudłam 5kg. teraz ważę 44kg. I nie mam apetytu. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Witam:-) Melduje sie w gotowosci hihi:-) Chociaz ciezko mi sie bylo wygrzbac z wyrka... Nie lubie wstawac... Jak humory? U mnie ok:-) Rozkrecam sie. Mam nadzieje, ze u Was tak samo. Jutro mnie nie bedzie, ide pomagac przy komunii-troche odreguje te ostatnie nowinki. Milego dnia:-D Gosctina lepiej dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Faktycznie katia1972 jakas taka usmiechnieta sie zrobila:-) Bravo!:-D Gosctina tez tak prosimy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
Szarlotanka90 u mnie nie najlepiej dalej męczy mnie bezsenność i ta depresja i brak apetytu. Cieszę się że chociaż u was lepiej :-D i tak trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Gosctina oddam Ci trochę swoich kg :-) ja mam ich ooooo a może i więcej :-( waze ....eee....nie powiem ;-) Będę Was zarazac optymizmem. Powiem tak : Panicznie boję sie szpitali, a bólu boję się jeszcze bardziej. Wpadam wtedy w panikę. Zanim polozylam się na oddział, umieralam ze strachu. Najbardziej balam się tego, że się nie obudze. Dlatego wybralam znieczulenie okolooponowe (tak się pisze ?) :-) Ja chyba po prostu cieszę się z tego, że żyje :-) Mój mąż twierdzi, że jestem dziecko "nieszczęścia" :-) cały czas mi się coś przytrafia ( mialam polamane obie ręce np. lewą w ramieniu i palec, a potem prawą w lokciu, wyłamał się w drugą strone, składali mi ją 4h. Cud że w ogóle się zgina, może nie do końca, ale wystarczajaco żebym mogła pracowac jako zawodowy kierowca) Dlatego chyba, że na razie wszystko za mną, mam dobry humor. :-D więc głowy do góry :-) CZŁOWIEK NIE SZNUREK, WSZYSTKO WYTRZYMA Hehe :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Gosctina domowy sposob na brak dobrego nastroju to witamina D zarowno slonce jak i tabletki. Znam faceta co sie zaopatruje w nia od poczatku jesieni do wiosny bo walczy z deprecha sezonowa. Pomaga bo widzialam efekty. Moze chociaz warto sprobowac. Nabierzesz checi do dzialania a reszta przyjdzie pokolei. Katia1972 dobre powiedzonko z tym sznurkiem, sie usmialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Katia1972 ja z tymi szpitalami mam tak samo, widze zaraz okropne sytuacje. Ale juz z bolem jest inaczej, nie boje sie go dopoki go nie poczuje. Kazdy ma swoje slabosci. Tak masz racje, przede wszystkim ciesz sie, ze zyjesz bo wszystko inne sie jakos ulozy. Moja przyszywana ciocia ma 72l. Dwa lata temu przeszla mastektomie (usuniecie piersi bo nie wiem czy dobrze nap), wypadly Jej wlosy i paznokcie (wiem strasznie brzmi brr) ale poza tym, ze widac ze ja boli jest taka jak wczesniej. Jezdzi z wujkiem na wczasy kilka razy w roku, zawsze usmiechnieta. Co chwile zmienia firanki (jest ich maniaczka) i nie przejmuje sie. Ja mialam okropna biede w dziecinstwie, ojciec alkoholik, Mamusia wiecznie siedziela przy oknie i myslala jak Nas wyzywic i ubrac, mieszkalismy na wsi, pracy nie bylo to i pieniedzy. Pamietam z dziecinstwa strasznie zalamana Mame, latami miala depresje. Stad moje przeswiadczenie, ze trzeba 'pite jedna' kopnac w cztery litery i sie jej pozbyc! Jak moje wyniki wyjda zle obiecalam sobie, ze nie bede sie zalamywac, nie chce zeby Mloda mnie taka widziala. Bo dla mnie to sa najgorsze wspomnienia dziecinstwa. Taki strach. Laurce chce tego oszczedzic. Walcz z tym Gosctina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścszarlotkaanka90
Troche mnie emocje wziely ale taka jestem. Wrazliwa na ludzi i jakbym mogla wszystkim bym pomogla. Gosctina wysylam Ci wirusa dobrego nastawienia:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Hello :-) Sobota się kończy. Jutro niedziela, potem chyba już z górki :-) Nie mogę się doczekać czwartku, kiedy mój Misiak wróci :-) Staram się nie tracić dobrego humoru. Gośćtina jak tam ? szarlotkaanka90 widzę optymizm. Jestem dumna z Ciebie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×