Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość Bacowka
Ja usunelam macice właśnie z powodu hpv tylko ja miałam wysokoonkogeny tzn genotyp 16 lecz do operacji nie doszło z powodu posiadania samego wirusa ale jego następstw czyli zły wynik his pat choć nie było w nim mowy o hpv. Oczywiście przedyskutowalam z lekarzem wiele wariantów ale dużo zależy od naszej budowy czy juz się rodziło i czy chce się jeszcze mieć dzieci.Nie chciałam się wypowiadać tak bezpośrednio ale na innym forum za moje opinie zostałam zbesztana. Jestem juz po jutro idę do domu i nie zmieniłabym swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
Ja usunelam macice właśnie z powodu hpv tylko ja miałam wysokoonkogeny tzn genotyp 16 lecz do operacji nie doszło z powodu posiadania samego wirusa ale jego następstw czyli zły wynik his pat choć nie było w nim mowy o hpv. Oczywiście przedyskutowalam z lekarzem wiele wariantów ale dużo zależy od naszej budowy czy juz się rodziło i czy chce się jeszcze mieć dzieci.Nie chciałam się wypowiadać tak bezpośrednio ale na innym forum za moje opinie zostałam zbesztana. Jestem juz po jutro idę do domu i nie zmieniłabym swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z nieco innej beczki
Dzięki za Wasze opinie. Bacowko, rozumiem ze doszło do dysplazji 3 stopnia? ...no bo sam wirus to jeszcze za malo zeby zaraz macice usuwac. Ja mam jakieś onkogenne grupy wirusa hpv (na wyniku hist-patu mam to napisane), ale nie są to zadne z tych najgorszych. Wiecej nie wiem, bo tylko te najgorsze obejmował test. Byl refundowany, ale gdybym chciala wykonać ten na najwieksza grupę pewnie ze 3 stówy musialabym zaplacic, a w sumie nic by to w leczeniu nie zmienilo, wiec odpuscilam. Wazne ze nie mam ani grupy 16 wlasnie, ani paru innych rownie mocno onkogennych. Bacowko, a zanim sie dowiedzialas, ze masz hpv dzialo sie cos niepokojącego? Dlaczego poszlas do ginekologa? Ot, kontrolnie, jak zwykle, czy moze mialas uplawy, bolal Cie brzuch itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
Chodziłam kontrolnie co rok na cytologie a co pół roku po antykoncepcję i wtedy też się badałam. A do wizyty dodatkowej skłoniły mnie plamienia po stosunku ból brzucha a raczej takie przeszywajace klucie pojawiło się po czasie. Ja wydałam pieniądze na testy lecz samo dna wirusa niewiele daje tylko to ze wiemy ze jest, mając możliwość zrobiłam mrna tego wirusa i to potwierdziło jego przewlekła postać Myślę że nawet to ze miałam już cin 3 nie było powodem do operacji tylko zły wynik his pat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Bacówka To teraz powiem tak : A więc od kilku lat jestem ratownikiem medycznym w KPR Ty gościu jesteś być może lekarzem ginekologiem no ale jeśli nie to chciałam Cie poinformować iż przez tyle lat studiów nabyłam troszeczke wiedzy medycznej no ale jak widac ty posiadasz jej znacznie wiecej.Czytam ze zrozumieniem w porównaniu do Ciebie bo cały pakiet to cały a nie większośc bo jak kupisz buty spodnie i t shirt to nie masz całego pakietu tylko czesc brakuje jeszcze majtusiów skarpetek i staniczka usmiech.gif pewnie znowu moje porównanie cie rozbawi usmiech.gif Ale tak właśnie jest. I proszę Cie nie rozbawiaj mnie że lekarz chwalony w internecie hahahaha uwież mi jestem kilka lat w temacie i wiem jak wygladają pochwały w internecie. Również atak na lekarza nie jest trafnym stwierdzeniem szcerze mówiąc rozbawiła mnie ta wypowiedz. I nie czytając mojego badania his pat g***o wiesz o tym czy trzeba mi trzon usunąć czy nie.Biorąc pod uwagę twoje stwierdzenia o zaniedbywaniu badań to powinnaś czesto robic co najmiej TK głowy bo być może coś Ci w głowie urosło i przegapisz cos usmiech.gif Bacówka, doprawdy, jesteś żałosna. Wiedzy medycznej nie nabywa się troszeczkę ! Nie ma troszeczki, rozumiesz to ? Jest maximum , hipermaximum..... Uzupełniając twoją wiedzę na temat procesów rozrostowych w głowie - wykonuje się MRI . Dyskutować tu nie będę, bo po co ? Chodzi jedynie o fakt,że nikt nie dał Ci przyzwolenia na operowanie danymi osobowymi . Na uzywanie na dziwnych forach nazwisk, wklejania linków objętych prawami autorskimi. Czy to jasne ? Nie ma żartów ! jeśli to się będzie powtarzać, sprawa zostanie rozwiązana inaczej, prawnie. Myślę zatem, że twoje wywody są nieuzasadnione, powinny się zakończyć i wypadałoby użyć słowa - przepraszam. Do treści merytorycznej się nie odnoszę - nie mam czasu na czytanie bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
Hahaha żenujące mam zmienić pseudonim żebyś się odczepila w takim razie dobrze :-D. Śmieszne prawa autorskie może poczytaj o treściach zamieszczanych w internecie zglaszaj sobie co chcesz i gdzie chcesz mam to zapewne twoja zniewalajaca mądrość wie gdzie.... Szkoda ze tylko na tych dwóch forach mnie znalazłaś to może sytuacja by się lepiej rozwinęła :-) a dziewczyny z którymi pisze mailowo o tych sprawach określili twoje działanie tym ze ktoś musiał cie kiedyś niesamowicie skrzywdzić w życiu i ze jesteś niesamowicie sfrustrowana i zakompleksiona osoba pozdrawiam i zdrowia oj dużo zdrowia życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
I myślę że może najlepiej jak zgłosisz wszystkie moje wypowiedzi do usunięcia będzie po sprawie B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bacówka !piszesz rzeczy bez składu i ładu. Nie interesują mnie twoje meile , ani też dziewczyny- o których nie mam pojęcia. Wszedłem na forum , ponieważ poinformowała mnie o tym poczta/.stworzyłem alert/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych moich stron na tych serwerach. Prośba była kulturalna, ale osoba taka jak ty- bez kultury osobistej tego nie przyjęła do wiadomości. Stąd linki do tych stron zablokowane. Jeżeli wydaje ci się ,że jesteś anonimowa,jesteś w błędzie. To ostatnia moja informacja. Sama usuń swoje posty, ponieważ jesteś ich autorem. Jeżeli tego nie zrobisz, wyciągnę prawne konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
Tylko o kogo chodzi???? Wróżka nie jestem. :-D Czyje dane osobowe przetwarzam hmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacowka
Trzeba iść na inny temat bo tu znowu ktoś namieszal i dziadostwo się robi do napisania na forum po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Gościu, który atakujesz Bacówkę. 1. Twierdzisz, że legitymujesz się wykształceniem wyższym. Skąd więc takie podstawowe błędy w Twoich wypowiedziach? Błędy ortograficzne: "uwież" pisze się przez ch, bo wiara. Szereg poważnych błędów interpunkcyjnych i ogólnie rzecz biorąc - językowych. Szyk w zdaniu - obłęd! 2. Raz piszesz o sobie w rodzaju męskim, raz w żeńskim - wniosków nie będę wyciągać. 3. Skoro posiadasz merytoryczną wiedzę w temacie, to raczej doradź, a nie atakuj. 4. Piszesz, że przez tyle lat studiów nabyłaś troszeczkę wiedzy medycznej. Kilkanaście akapitów dalej stwierdzasz, że wiedzy medycznej nie nabywa się troszeczkę, tylko maximum albo hiper maximum. Skąd taka niekonsekwencja? 5. Odnośnie powyższego: po to są specjalizacje w medycynie, żeby być specjalistą w danej dziedzinie. Żaden lekarz nie wie wszystkiego, bo nie jest w stanie. Stomatolog nie zna się na psychiatrii, a kardiolog na dermatologii. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 763
ten obłed - to cytat bacówki z forum - cytologia grupa III, taka babo . Ot człowiek nie dał cudzysłowia w cytacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm , od kiedy to "uwież" pisze się przez ch ? ktoś tutaj chyba całkiem się zagmatwał .Taka babo czytaj swoje posty przed wysłaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Gościu. Taka sama literówka, jak Twoja. Zaczynasz nowe zdanie małą literą. Czyli również nie przeczytałeś/aś tekstu przed wysłaniem. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 69
Tak zastanawiam sie kim jest ten GOSC????......to chyba jakiś wrzód nad d...e. :D :D :D Ryje na forach niczym kret dramat myślę że psychiatra by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwa mamusia to chyba sobie fora pomyliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka babo mój post jest zaczęty z dużej litery jak nie trudno zauważyć . "Hm , od kiedy to "uwież" pisze się przez ch ? ktoś tutaj chyba całkiem się zagmatwał .Taka babo czytaj swoje posty przed wysłaniem " Też Cię pozdrawiam :) i żeby było jasne nie jestem tą samą osobą która dokucza Bacówce chociaż też pisze jako gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 69
Gościu ty tez chyba forum pomyliłeś bo to dotyczy operacji macicy a nie poprawnej polszczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Gościu, a dalej? Chodzi mi o zdanie rozpoczęte po pytajniku. I oczywiście, przychylam się do stwierdzenia Luny 69. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 69
Goście a co wy w piaskownicy jesteście ze jeden jest nie wiadomo czym a drugi pisze ze ten inny "dokucza" Bacowce??? Jakim trzeba być nieszczęśliwym emocjonalnie kimś ( bo o człowieczeństwie tu nie ma mowy) żeby tak traktować chorą osobę która chce jak widać pomóc innym choć sama przechodzi przez ciężki myślę okres w swoim życiu. Ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze inny gość
Ten spór, który się czyta tutaj w ostatnich postach to jakaś dziecinada i brak zdrowego rozsądku. Wklejcie jakąś konkretną wiedzę na temat mięśniaków, histerektomii może, linki do wiedzy, bo o tym jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Ogarnęłam się :) Czekam na jakieś info od Bacówki nt. histerektomii. Ja wkrótce też idę na tę operację i interesują mnie wypowiedzi kobiet, które mają już "z głowy". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się więcej dowiedzieć o mięśniakach i operacji -wejdż na forum syrenki kontynuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacówka
Dziękuję Luna 69 za zdrowy rozsądek :) .Taka babo myśle że sformułowanie "ogarnijcie się" zdecydowanie nie było do Ciebie. Postanowiłam się odezwać dlatego że są tutaj osoby nie tylko toksyczne :) .A więc tak... byłam we środę sciągnąc szwy i nie było fajnie :/ choć znośnie .Dzień wcześniej wieczorem po prysznicu zobaczyłam zaczerwienienie koło cięcia choc wydaje mi sie że dobrze dbałam o rane tzn mycie dwa razy dziennie szarym mydłem,osuszanie i wietrzenie. A jednak doktor mówi iż wdał sie niewielki stan zapalny i dostałam antybiotyk doustnie atybiotyk w aerozolu na ranę i gynalgin dopochwowo zeby wszystko było ok. I co... na nastepny dzień budze sie rano i przerażenie bo wszystko wokół napuchło zasinienia na brzuchu ale to normalne. Zadzwoniłam do lekarza ale mówi że może tak być i zalecił leżenie nie dzwiganie i majtkopasy . Szczerze mówiąc trochę się chyba też przesiliłam bo wydawało mi sie że jak dam radę to mogę ale niestety nie. Taka babo napisz kiedy idziesz i jak sie czujesz :) trzymam mocno kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacówka
Przed zabiegiem dwie kroplówki i zaraz przed pójściem na salę operacyjną zakładanie cewnika wogóle niebolesne .Po operacji ból jak dla mnie był koszmarny dostawałam morfine i ketonal lecz miałam wrażenie że nic mi to nie daje pózniej dostałam lód i było troche lepiej.W ciągu tych 24 godzin wiadomo zero picia i jedzenia jedynie sól fizjologiczna do zwilżania ust.Wstałam po 24 godzinach po wcześniejszym powolnym pionizowaniu na szczescie łóżka w szpitalu były na pilota co w takim stanie jest bardzo pomocne,i poszłam już o własnych siłach w asyscie pilęgniarki na swoją salę było to ok godz.10 i mogłam już pomału pic a około 12,30 dostałam już zupke i wieczorem normalną kolację.Na noc oczywiście tableteczka na spanie bo tak to nie było opcji zasnąć choc budziłam sie w nocy ze względu na uderzenia gorąca budziłam sie cała mokra choć podobnie miałam przed operacją ale po wyjściu do domu o dziwo sie uspokoiło i to bez hormonów. Pytajcie o to co was interesuje, chętnie odpowiem na to co będe wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Idę za 3 tygodnie. Ale spodziewam się miesiączki, więc pewnie znowu wyląduję w szpitalu. Nie wiem, co zrobić, żeby się ze mnie nie lało. Mam przepisany Exacyl, więc może trochę przyhamuję krwawienie. Cieszę się, że dobrze się czujesz. Kłopoty z raną są przejściowe i niedługo nawet nie będziesz o nich pamiętała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacówka
Ja nie miałam jakichś szczególnych problemów z krwawieniem tzn miesiączki były bardzo obfite ale w międzyczasie drobne plamienia. Właśnie na czas opercji wypadała mi miesiączka ale skończyłam wcześniej tabletki i przesunęła sie także było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się "leje jak cebra", to nie ma wyjścia, każda boi się krwotoku i wykrwawienia. Ale czy kto słyszał by jakaś kobieta zeszła z tego powodu? Jakoś nie. Lekarze teraz bardzo szanują decyzje i upór pacjentki by macicy nie usuwać. W dużej anemii, w szpitalu jak się znajdzie człowiek z takim obfitym krwawieniem, krwotokiem, oni potrafią to powstrzymać. I wówczas nie ma nacisku na pacjentkę na zgodę na operacje radykalną. Można dostać krew i do domu.. Z tym że po kilku takich akcjach, można mieć dość i skapitulować i w końcu zgodzić się na histerektomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba
Dokładnie. Tak jest w moim przypadku. Nikt mnie do niczego nie zmuszał. Ja po prostu mam dość tego rodzaju przeżyć. Od kilku miesięcy jestem na zwolnieniu. Ciągle mam anemię. Jak się trochę podkuruję, to przychodzi obfita miesiączka i hemoglobina leci w dół. Mam wycieńczony organizm - tak powiedział lekarz. Dlatego się zdecydowałam na histerektomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIODO
ten portal łamie zasady o przetwarzaniu danych osobowych - Dz.U z 2002 nr 101,poz 926 z póżn.zmianami- zwanej dalej ustawą o przetwarzaniu danych osobowych. Wielokrotne prośby do portalu o zachowanie obowiązujących zasad- t.j przetwarzanie danych przez portal kafeteria zlekceważył i zezwolił uczestniczkom niniejszego portalu na umieszczanie nazwisk i adresów bez zgody i wiedzy osób zainteresowanych - stąd apel o nakazanie usunięcia postów oraz usunięcie uchybień w procesie przetwarzania danych osobowych poprzez 1 ) Wypełnienie w stosunku do tych osób obowiązku informacyjnego wynikającego z treści artykułu 25 ust 1 ustawy;2 )usunięcie danych osobowych udostępnionych w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×