Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość Glosduszy
juz po .... witam ... przede wszystkim super ze sie dobrze czujesz. mnie czeka usuniecie macicy za 10 dni. dziewczyny pisza ze sexik po operacji nawet lepszy bo nie boli ... ja np teraz mam bol podczas stosunku wiec po operacji napewno bedzie przyjemniej bo nie bedzie bolu ... orgazm nie zalezy od macicy, mozesz miec sucha pochwe ( ja juz mam czasami ) ale mozna kupic masc i po klopocie .... lechtaczka dalej bedzie dzialala jak przed operacja ... jej dzialanie niema nic wspolnego z macica ... takze nie przejmuj sie ... wszystko zalezy tez od Twojego punktu widzenia i myslenia, pozytywne mysli, duzo cierpliwosci i przede wszystkim odrzucanie od siebie mysli ze nie jestes teraz kobieta bo niemasz macicy ( odrzuc od siebie ta glupote ) jestesmy kobietami z i bez macicy ... nie mysl ze maz,chlopak, narzyczony bedzie inaczej o Tobie myslal ... kocha Ciebie a nie Twoja macice ... takze glowa do gory bedzie super ... pozdrawiam i caluje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda miśka
Głosduszy,podałam swój adres mejlowy.Napisz.Przed chwilą widziałam się z Becią na naszej klasie.Fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
rua miska, poslalam Ci e-mail .... do zobaczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
Witam wszystkie dziewczyny, poszukalam podobnych sobie...:)) i nawet nie myslalam, ze nas jest tyle tutaj. Jestem juz 3 tyg. po operacji. Trafilam blyskawicznie na stol, bo bylo jakos niebezpiecznie, nie mialam zadnych objawow, czulam sie dobrze, tylko przy badaniu USG okazalo sie, zw przez 1,5 roku wytworzyl mi sie guz wielkosci glowki noworodka w okolicy lewego jajnika. Gdzie on sie schowal? Rokowania byly niekonkretne..., a poniewaz mam 51 lat to usunieto mi macice, jajniki i wyrostek. Dochodze do siebie, zbieram swoje rozbite kawaleczki. Juz jestem zdecydowanie silniejsza, chodze, ale cos mi sie powoli goi dolny odcinek ciecia ( bylam cieta pionowo). Niby lekarz mowil, ze goi sie, ale mnie to bardzo niepokoi, bo mam zaczerwienienie i samo ciecie-blizna rozszerzyło sie. Mialam szycie kosmetyczne, wiec tam gdzie sie goi to mam cieniutka niteczke. Sorrki, ze sie rozpisalam, ale jakas taka jestem zdolowana tym niby gojeniem, martwie sie, czy tam cos sie nie dzieje zlego. Nie wiem czy mam jeszcze isc do innego lekarza, nie chce wyjsc na histeryczke... Jak U Was goily sie ciecia? serdecznosci przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
ada ... witam .. guz faktycznie duzy, no ale najwazniejsze ze zadnych powazniejszych szkod nie zrobl ... co do blizny to pierwszym znakiem dziania sie cos zlego jest goraczka i ropa ... jezeli ona Cie niepokoi to idz do innego lekazra zebys sie poprostu uspokoila i mogla dalej dochodzic do siebie. ja jak mnie cos nie pokoi i niepodaoba sie ide do lekarza ... od tego w sumie oni sa. glowa do gory ... pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
Witaj i pewnie tak zrobie, ale bylam do kontroli w srode i lekarz powiedzial, ze goi sie tylko wolniej, przepisal mi masc , wiec mam nadzieje, ze bedzie lepiej. Tylko, ze nie naleze do zbyt cierpliwych osob, a czeka mnie wyjazd sluzbowy za dwa tygodnie i nie wiem czy juz dojde do siebie... Temperature mialam taka podwyzszona ( 37,5) przez 2,5 tygodnia po operacji. Ropy nie widac, po prostu od wczoraj jakby to ciecie-blizna zaczelo sie rozszerzac..i to tylko w tym jednym miejscu...oj, oj...to sie poskarzylam, a jak u Ciebie, bo troche podczytywalam wstecz...masz juz termin operacji? milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka48
Cześć dziewczyny,jestem tu codziennie,ale odzywam się rzadziej,jeśli chodzi o gojenie rany to u mnie niby małe były bo po laparoskopii ale tam gdzie był dren to miesiąc zaklejałam jałowym gazikiem,myłam szarym mydłem i riwanolem a i tak ciemna blizna została ale to nie problem,a moja przyjaciółka też po zabiegu złapała jakąś bakterię i ropa się wytworzyła,twarde koło rany,część się otworzyła no i antybiotyk,jazda na opatrunki,czyszczenie i usuwanie ropy,2,5 miesiąca goiło się,jeszcze ją licho pokusiło że może szybciej się zagoi jak sobie to ogrzeje ciepłym okładem no i nalała sobie wody gorącej do worka i okładała a że ciało delikatne to sparzyła skórę na brzuchu i tak sobie przyspieszyła gojenie że po oparzeniu blizny zostały na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta47/48
Cześć dziewczyny! Witam nowe towarzyszki...."niegoli"! Debaja- no to ..."popłynął" kolejny dzień!!! Jak tam pozytywne myślenie??? Twój "kibic" -Jurek- powiedział, że i tak wierzy, że polecisz do tego Paryża!! Głosduszy- Tobie też ...."spadł" dzień z licznika! Zobaczysz, że nawet nie obejrzysz się i będziesz tu znów z nami. Co do jedzenia to zwyczajnie na początek lekko strawne a potem dużo witamin w owocach i jarzynach. Jak czytam o Twoich spacerach To nabieram znowu ochoty na .....pieska! Jola45- jak będziesz ćwiczyć systematycznie to poczujesz zmianę! Marylka- ja chodzę na Ujastek. Tam przyjmuje raz w tygodniu "mój" od lat gin. Tam gdzie on się przenosi to......ja za nim podążam! Nie znoszę zmian lekarza a po drugie on już zna mój organizm i moje.....wybryki. Marla- będziesz, będziesz mistrzynią, tylko jeszcze trochę!! Spinka- co u Ciebie? Jak się czujesz? Becia- a myśl sobie o mnie, myśl! Żeby tylko nie zaszkodziło Ci ...myślenie o takiej diablicy jak ja! hihihihihi Dobrze, że tym razem obeszło się bez krwotoku. Ja brałam jakiś czas temu Cyklonaminę, ale nie zawsze pomagała. Masz brać energię i pozytywne myślenie....a wszystko będzie wyglądać lepiej! Już po- Twoje życie intymne będzie takie jak sobie "wypracujesz". Wiem,że nieładnie to zabrzmiało, ale UWIERZ mi.....nie zmieniło się na gorsze! Jestem po operacji/ tradycyjną metodą/ 9 tygodni. Współżyć zaczęłam bardzo wcześnie i ....sama miałam "strach w oczach". Tak zupełnie szczerze ZDECYDOWANIE lepiej to wychodzi i hmmmm/ jak twierdzi mój mąż i ja też/ lepiej smakuje! Na początek możesz przygotować sobie odpowiedni żel/ na wypadek suchości pochwy/. Nie używam go, bo zwyczajnie nie jest mi potrzebny. Podniecenie i satysfakcja nie zaczyna się i nie kończy na macicy! MASZ WSZYSTKO co potrzeba do satysfakcjonującego seksu! JESTEŚ KOBIETĄ i nie daj sobie nic innego NIKOMU wmówić!!! Ada15- jeśli Cię niepokoi blizna to faktycznie idź do kontroli. Ja jak tylko zeszły strupki to zaraz zaczęłam smarować kremem. W dolnym odcinku też blizna wyglądała jakby się "poszerzyła" albo "nabrała szerokości", ale to szybko minęło i zwyczajnie zaczęła "wtapiać się" w resztę ciała. Życzę wszystkim uśmiechu i miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Hej, witam 🌼 i pozdrawiam Byłam u lekarza, dostałam skierowanie do szpitala, w poniedziałek rano idę umówić się kiedy mnie przyjmą jużpo - co to za metoda LASH ? Głosduszy- to mój drugi lekarza, poprzedni przez dwa lata tylko mi hormony zmieniał. Ten teraz powiedział, że przed samym zabiegiem i tak będzie konsultacja z panią profesor i tak naprawdę to ona zadecyduje co ze mną począć. Jestem na naszej klasie, fajnie było "zobaczyć się" z rudą miśką. Napisz do mnie maila jak chcesz to podam Ci namiary jak mnie znaleźć na klasie beata-anna@o2.pl Każda z Was niech do mnie napisze jak chce i spotkamy się na naszej klasie :-) Elżbieta47/48 - zaszkodzi mi jak przestanę o Tobie myśleć :-) Debaja - liczymy dni, liczymy :-) No i pozdrowionka dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Kochane🌼 ! Od jutra już liczba jednocyfrowa !!!!!!!!!!!!!!!!Pozytywne myślenie na całego !!!! Dzisiejszy dzień był pod hasłem "żarełko" dla jutrzejszych gości, więc gotowałam i gotowałam :-) ! Przyznam się , ze nie miałam czasu Was poczytać, zostawię to sobie na polepszenie humoru przed snem ;-) . A za to ,że tak się napracowałam to w nagrodę kupiłam sobie nowe żelazko :-), przypędziłam ze sklepu o 20-tej i szybko na balkon po pranie ;-). Cud-malina żelazeczko ! Dzisiaj jestem kobieta spełniona ;-)! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Sorry......:-) ! Pozdrawiam p. Jurka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ... wrocilam wlasnie z biopcji ...... ( buuuuuuuuuu ) jestem na silnych prochach przeciwbolowych wiec nie dam rady za duzo napisac. pragne sie tylko z Wami podzielic wiadomosciami od lekarza .... przy ultrasondzie przez pochwe stwierdzil ze jajniki sa ok ... byl tez w srodku macicy ... zobaczyl jakas plame ... nie wie co to jest, ale nie byl zabardzo przejety. w srode ide do niego na badanie krwi, podpisanie papierow, no i tez beda wyniki z biopcji ... ide sie teraz polozyc ... maz sie mna opiekuje ... pozdrawiam i caluje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Głosduszy Ile ta choroba nas kosztuje..... Kochana odpoczywaj 👄. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 51
Witam! Zaglądam do was od ok. 3 tyg. Dużo mi pomogły wasze wpisy. Dzięki wszystkim!!! ;) Ja jestem ponad 4 tyg po operacji. Czuję się dobrze. Mam pytanie. Podobno należy nam się sanatorium po szpitalne. Może któraś z was wie kto je wypisuje? pozdrawiam...... fanka forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Kiedyś gdzieś o tym czytałam. Z tego co pamiętam to powinno być zalecenie wpisane na wypisie ze szpitala. Chyba ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ... polezalam sobie troche w lozeczku, odpoczelam ... bol troche daje siwe znaki ale co tam, da sie zyc. ada ... no tak cierpliwosc nie jest latwa .... od srody minelo 2 dni, czy jak bylas u lekarza ranka sie juz rozszerzala ? jezeli nie to moze powroc do niego albo zadzwon ... jezeli denewruje Cie to i masz przeczucie ze jest nie tak to nie lekcewarz tego tylko to sprawdz, bynajmniej ja bym tak zrobila ... u mnie ok, troche boli po biopcji ... ale lekarz powiedzial mi ze ostatnia operacja jaka robil na mlodej dziewczynie zakonczyla sie pomyslnie dla niej. jest zadowolona, niema zadnych problemow i zaburzen. ucieszyla mnie ta wiadomosc .. Elzbieta ..... moze Jurek kupi Ci psiaka ... moj bokserek ma juz 5 m-cy, wazy 22 kilo i nabedzie troche wago jeszcze. jest bardzo wesoly i pocieszny. wlasnie przyniosl mi kostke i polozyl sie w nogach ... becia .... ja widzialam z 5 lekarzy, dopiero teraz widze ze ten wie co robi i zna sie na rzeczy. poslalam Ci email. rudej misce tak samo wiec spotkamy sie na nasza klasa w krotce, moze inne dziewczyny do nas dolacza ... debaja ..... hihi odliczanie trwa i u mnie, szczegolnie po dzisiejszym badaniu .. co dobrego ugotowalas ?? nika ... witam ..... super ze pomagaja Ci nasze wpisy i przerzycia ... niema to jak wsparcie kobiet ktore przez to samo przechodza ... ciesze sie ze czujesz sie dobrze ... oby tak dalej ... co do sanatorium to niemam zielonego pojecia .... ale fajnie by bylo ... pozdrawiam,milej nocki ... do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane koleżanki niedoli {kwiat]🌻 Dziś jest 14 doba po, czuję się dobrze tylko jelita dają jeszcze troszkę popalić. Dobrze mi się leży i chodzi ale z siedzeniem mam kłopoty bo odczuwam skurcze. Rana goi się bardzo ładnie, odpadają już same suche strupki, czekam kiedy będę mogła zacząć użwać na nią mości. Nadal łykam urosept i pomalutku do przodu. Leków przeciwbólowych wcale nie potrzebuję. Zastanawiam się kiedy mogę zacząć robić coś lekkiego, teraz sama szykuję sobie śniadanko i zmywam troszkę naczyń ale wziąć się za coś innego jeszcze się boję . Jak to było u Was ? We wtorek odbiorę ze szpitala wyniki hist-pat i pójdę do kontroli do gina. Ciekawe czy badanie kontrolne będzie tak samo bolało jak w szpitalu przy wypisie (było bardzo nieprzyjemnie) ? Całuski dla wszystkich 👄👄 i miłego dzionka życzę Ela🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam miłe koleżanki 🌼 Miłego dnia życzę Głosduszy - super ten Twój bokserek:-) Mam ndzieję, że już dzisiaj trochę mniej boli Debaja - po dobrym jedzonku pewnie i humor świetny? Jeszcze raz - pozdrawaim wszystkie i miłego weekendu życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ,ze wszystko samo powoli przychodzi....ja do miesiąca nie robiłam prawie nic. potem to co lekkie i bez potrzeby nadmiernego zginania się. długo nie podnosiłam rzeczy ciężkich, nie robiłam zakupów. na zwolnieniu byłam trzy miesiące. oszczędzalam się. ale potem nie odczuwałam zadnych dolegliwości i wróciłam do dawnego trybu zycia bezboleśmie. wg mnie cierpliwość i przymkniecie oka na wszelkie \"nie tak jak trzeba\" wykonane prace domowe opłaca sie. przy sdłuzszym siedzeniu dośc długo odczuwaalm dyskkomfort i taki cięzki brzuch. teraz też lepiej mi się leży niż siedzi, ale po mału będzie dobrze, choć tym razem miałam maloinwazyjna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po Twoje zycie wróci do normy i intymne też :) bywa nawet lepsze, bo nie towarzyszymu obawa przed niechcianą ciążą. Nie smutaj sie - wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Hej dziewczęta :-) ! Już tylko 9 dni ! A piekłam różne mięsiwa i ugotowałam "tonę" buraków. Co do buraków to uważam, ze zostały na tym forum pominięte ;-). Są bardzo zdrowe, super działają na jelita :-), danie w sam raz po ciachanku. Miłego dnia i uśmiechu na twarzy Wam życzę 👄 całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
witajcie dziwczyny, sloneczko swieci, wiec i nastroj mam troszke lepszy. Dzieki za wsparcie, po operacji bylam trzykrotnie u lekarza i wlasciwie otrzymywalam informacje, ze goi sie ...tylko wolniej...inaczej. Niby nie mam powodu nie ufac, ale niedawno mialam zle doswiaczenia w przypadku gojacych sie ran poparzeniowych i z powodu bledu lekarskiego ( lekarze w Paryzu) leczylam poparzenie przez pol roku...koszmar, teraz chyba wpadam w panike. Otrzymalam krem : cicatridina i chyba troche pomaga, bo to niepokojace zaczerwienienie mija, ten maly kawalek rozszerzyl sie i troszke wybrzuszyl, ale mam nadzieje, ze jakos to zniknie. Oczywiscie, ze juz zdecydowanie mniej boil, chociaz czasem jeszcze przeszywa mnie jakies klucie, nie moge zbyt dlugo stac, chodzic, siedziec, ale mysle, ze jakos to powoli unormuje sie. Moj stres wynika tez z koniecznosci powrotu do Paryza, bo tam jestem sluzbowo przeniesiona i nie bardzo wiem czy po tym zwolnieniu szpitalnym bede gotowa do przeniesienia sie tam. Wolalabym byc w pelni zdrowa i uspokojona, ze nie bedzie juz niespodzianek. Kochane, czy przy ostatniej wizycie u lekarza, jest jakies wieksze badanie, czy lekarz tylko ocenia zewnetrzny stan pooperacyjny? ufff, znow wyrzucilam z siebie moc literek...:))) serdecznosci dla wszystkich bywajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ... moje samopoczucie jak zwykle na swoim miejscu, troche odczuwam jeszcze biopcje ale moi mezczyzni cudownie sie mna zajmuja co sprzyja mojemu dobremu samopoczuciu ... spinka ... wow juz 14 dni mienlo ... ale czas leci ... ciesze sie ze coraz lepij sie czujesz, jelita tez bede ok, tylko daj im troche czasu i pomoz zdrowym jedzeniem, to im i Tobie najbardziej pomoze. elzbieta mowila ze jak tylko strupki odpadly to jej zaczela uzywac ... co do prac domowych to najlepiej Ty wiesz jak sie czujesz i na co jestes gotowa, wiadomo wszystko pomalu nieprzeciazajac sie i nie dzwigac nic ... nie rozciagaj sie w kazdym badz razie ... wiem ze badania sa nieprzyjemne szczegolnie jak boli no ale zaniedlugo bedzie po wszystkim ... becia ...... super bylo Cie zobaczyc no i ruda miske na naszej klasie .. dzieki, bokserek to moje nowe baby ... pomaga mi wrzucic usmiech na twarzy czasami ... dzisiaj mnie tak nie boli, mam zamiar sie do rodzinki wybrac w odwiedziny ... syna do babci zawiesc ... debaja ........ ja to bez burakow i szpinaku, niemoglabym zyc .... moje dwa ulubione warzywa ... zrobilas mi smaka, jutro mam na obiad buraki , a w sklepie musze kupic pierogi ze szpinakiem i jeszcze zjesc przed operacja ... ada ....... to dobrze ze nastroj Ci sie poprawil ... oby tak dalej ... nie dziwie Ci sie po takich doswiadczeniach co do rany ze nie ufasz lekarzom... wiem ze jak sie samemu nic nie dopilnuje to oni tego nie zrobia, ja tak bynajmniej mam .... co do Paryza to wydaje mi sie ze Twoje samopoczucie sie tam poprawi na lepsze ... takze odrzuc od siebie strach, za kilka tyg lecisz do Paryza ( moze debaja Cie tam odwedzi ) jezeli odwazy sie leciec samolotem ... pozdrawiam i zycze cudownego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka49
Ada 15- co to znaczy "jakieś większe badanie"? Jestem prawie 7tyg. PO, byłam już 2 razy po wyjściu ze szpitala u gina i za każdym razem włażę na fotel, robi mi USG wewn. i zewn.normalne badanie jak zawsze! Mnie też się gorzej goi, w pon. dostałam globulki Cicatridina, żeby było lepiej! Czytałam, że Ty miałaś o tej nazwie maść i też na gorsze gojenie. Debaja- szalej, szalej z tym pichceniem, bo później trochę będziesz musiała sobie odpuścić! :) Ach buraki! Lubię je pod każdą postacią! Masz rację, zdrowo je jeść, a jak poprawiają morfologię! Jak miałam problemy z wypróżnianiem, to piłam sok buraczano-jabłkowy i problem z głowy. Glosduszy- dziewczyno, ale Ty dzielna jesteś! Tak trzymać! Spacerki z pieskiem, to niezła terapia. torri- ja też mam takie problemy po siedzeniu, nawet jak wstaję, to muszę się powoli prostować. Podobno to wszystko normalne! becia222- fajnie, że lepiej się czujesz! Napisz kiedy masz wyznaczony szpital. spinka62- badanie pewnie bolało Cię, bo miałaś problemy z pęcherzem, nie słyszałam, żeby ktoś narzekał, że go bolało jak ich nie miał! Owszem nie jest przyjemne, ale idzie wytrzymać! Powodzenia! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 51
Lekarz kazał mi już smarować szew Contractubexem kilka razy dziennie i tak robię, ale jak wmasuję to później trochę mnie boli, a wcześniej nie bolało! Czy to normalne po tej maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena-
Mam do was pytanie.Czy przy waszych zabiegach lub badaniach byli obecni studenci.Mnie też czeka taki zabieg i się tego boję, bo wolałabym czuć sięmniej skrępowanie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu przy badaniu kwalifikującym do zabiegu, już po przyjęciu na oddział, jest ich trochę: i lekarzy i stażystów i studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika sanatorium przysługuje, jesli nic się nie zmieniło to bezpłatne gdy jest zalecenie lekarzana wypisie szpitalnym lub platne. Aktualne informacje otrzymasz w NFZ. ja blizny smarowałam cepanem - nic mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
witajcie...:))), Marylka, dobrze, ze mowisz o badaniu, bo moj lekarz jak do tej pory ogladal tylko zewnetrzne gojenie, bylam juz 3 razy, bo wlasnie na kawalku cos jest nie tak. W poniedzialek bede alarmowac i jakos go musze zmobilizowac . Do tej pory mialam zaufanie do mojego lekarza i mam nadzieje, ze jakos temu zaradzi. Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Gdyby nie ten wyjazd, to nie denerwowalabym sie, a tak to wiadomo, musze byc w dobrym stanie, juz zdrowiutka, a czas nagli, pewnie i tak bede musiala przedluizyc moja rewkonwalescencje. Co do Paryza, to oczywiscie, ze fajnie byloby sie tam spotkac...tutaj rowniez, ja jestem z Wroclawia...:))). Te ostatnie dwa dni zrobilam sobie jedno wielkie leniuchowanie... z nadzieja, ze moja rana jakos sie uspokoi... Ta masc, ktora mam jest wlasnie na wszelkie rany. Contratubeksem smarowalam i smuruje moje blizny po oparzeniu, Nie powinno bolec, moze swedziec przy dluzszym uzywaniu. Ale ta masc stosuje sie na juz dobrze zagojone rany. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam kochane koleżanki i miłego dania Wam wszystkim życzę 🌼 Marylka49 - na pewno jutro dam znać, gdy tylko mi termin wyznaczą. Debaja, Głosdusz - coraz bliżej - głowa do góry i dużo uśmiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×